Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kādēļ tu neesi sapratis? ;)

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

Interesants jautājums. Domā, ka ir kāds zīmols, kurš ir labākais visās jomās?

Tēma: Vai Dacia izdosies piedāvāt elektroauto par 11 000 eiro Vācijas tirgū?

smaidiigais rakstīja: eksperc atradies. Litija akumulatori ir pilni ar... dārgu litiju, ko ļoti labprāt pirks un pārstrādās, kad būs pietiekoši lieli apjomi. Uzņēmēji jau plāno, nebaidies.

Jā, plāno gan... Līdzšinējās bateriju utilizācijas tehnikas neļauj atgūt atkārtotai izmantošanai derīgas kvalitātes izejvielu. Tikai paŗstrādāt baterijas līdz tādam līmenim, lai tās būtu atbilstoši normatīviem apglabājamas kā bīstamie, veicot šo pasākumu par nodokļu maksātāju naudu. Attiecīgi tie plānotāji ir tikai "pietuvinātie" uzņēmēji. Litiju tirgū tagad piedāvās Taliban, kas prognozējami kļūs par tuvākās nākotnes "saūdiem" ar visu savu ideoloģiju.

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

Gludekļus. Agrāk reizēm spuldzes, bet kopš LED laikmeta Osram vai Kanlux, ar Philips slikta pieredze. Nekas cits no šī zīmola sen nav licies ievērības cienīgs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu pastāsti šo fenomenu, kādēļ vienmēr nākas ķerties pie meliem? Reālu argumentu nav, bet pat katru cenu kaut kas jāpierāda?

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

eidis rakstīja: Ad hominem ir uzbrauciens personai. Es piesaucu izteicienus. Šis te: Es nekad neesmu aizstāvējis džipus kā "absolūti nepieciešamu tehniku". ir izrāviens no konteksta, kas ir demagoģijas stūrakmens (un ievēro - šeit nav ne grama ad hominem no manas puses). Oriģinālais teksts skanēja: ... aizstāvēji džipus kā absolūti nepieciešamu tehniku, lai varētu atpūsties neskartā dabā..... Es tiešām atceros tevi lietojam šos argumentus kontekstā, ka tas neesi tu, ja nevari ar džipu izbraukt pie dabas. Bet meklēt man sliņķis un diži jēgas nebūs. Tāpēc pieņemsim, ka atmiņa mani viļ. Es pa NO pārvietojos ar auto + telti. Pārgājieni tikai 16h max. Tāpēc ekstrēmas līdzi nesamas pārtikas nepieciešamības nav. Savukārt ēst gatavošanas ierīces nupat ir tādā līmenī, ka pat visizmalcinātākās nepieciešamības viegli var nokopt ar lidmašīnā pārvadāmajām ierīcēm. No sovoka Tūrista brokastīm šis viss ir milzu attālumā. Tāpat kā teltis un ekipējums

"Bet meklēt man sliņķis un diži jēgas nebūs. Tāpēc pieņemsim, ka atmiņa mani viļ." Lieliska atruna, kā samelot, ka es jebkad esmu teicis par "absolūti nepieciešamu tehniku". Nu kā tas vienmēr nākas, ka jāķeras pie meliem, lai atspēkotu manu viedokli? Savādāk nekādi?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tam jāpiekrīt - tie pleķi jau pamatā veidojas no tā, ka kaut ko maziņu "izsmērē", jo neviens jau nepacenšas novākt no ceļa, tikai turpina braukt pāri. Lielie "medījumi" lielākoties no sevis uz ceļa neko neatstāj, drīzāk tur paliek mašīnas detaļas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu nu... Kas tad ir problēmas būtība? Tavu komunistu "welfare state", kas uzskata, ka var bezgalīgi pieņemt un uzturēt laimes meklētājus?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Esmu vakcinēts un mani "krata" nevakcinēto problēmas. Diskriminācijas un totalitrārisma nepieņemšanu tu sauc par "slimīgi sačakarētu domāšanu". Un Pavļutu, kā paraugpiemēru varas absurdam un patvaļai tu pamanies nosaukt par "rozā brillēm". Malacis! Tāda ir īstā "vakseru" seja.

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Kur rāvi, ka nepietiek? Pietiek, tikai iepirkt gatavu atomenerģiju ir lētāk, nekā pašiem ražot no iepirktas gāzes. Norvēģijai ir nafta. Tā arī ir principiālā atšķirība, no kuras izriet viss pārējais.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

“Collective fear stimulates herd instinct, and tends to produce ferocity toward those who are not regarded as members of the herd.” ― Bertrand Russell, Unpopular Essays

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pag, kā tur palika ar to, ka nevakcinētos vajag vispār bez medicīnas aprūpes atstāt, ne tikai nesargāt? Kas tad īsti un no kā tiek sargāts?

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Raimonds tak līdz šai dienai nav aptvēris, kas ir marginālās izmaksas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu nu... pastāsti man, kādēļ vakcinētos ir jāsargā no nevakcinētajiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē, debīlisma paraugstunda ir izolēt un sargāt vakcinētos. Tapēc neviens vairs tam cirkam negrib ticēt. Pēc vakcinācijas tieši vajadzētu iegūt regulāru ekspozīciju, lai imunitāte nezustu. Bet tev jau debilisms ir viss cits, izņemot šīs slimības unikālo epidemioloģisko konceptu - veselie aplipina vakcinētos.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Stabila? Vienīgais stabilais tev ir melošana. Vakar biji par diskrimināciju, šodien jau esi gatavs visiem sev kaitējošajiem liegt medicīnas pakalpojumus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Neesmu redzējis, ka kāds vakcinētais pārgrieztām acīm kaut ko censtos pierādīt, ka jāvakcinējas obligāti." Tev pēc vakcīnas problēmas ar aklumu? Tādu ir kaudzēm, sākot ar tevi pašu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ko nu met kažoku otrādi? Pirms tam aizstāvēji diskrimināciju. Kas mainījās, ka pēkšņi tomēr esi gatavs likvidēt valsts nodrošinātu medicīnu? Jo būsim godīgi - tādi cilvēki, kas nenodara negatīvas sekas savam ķermenim, dzīvo kopā ar ziemssvētku vecīti un liedienu zaķi, nevis Latvijā.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Nu pastāsti tu man, kādēļ lai tās "Ērikas jostas" maksātu tos 2.85%, nevis izvēlētos Paysera? Kas it tas "pēc tam varētu būt sarežģīti"? Zinu daudz dažāda izmēra Paysera izmantotājus - sākot no pavisam maziem, kas izmanto viedtālruņa aplikāciju karšu pieņemšanai (faktiski 0 investīcijas) un beidzot ar tādiem, kam apgrozījums ir miljonos. Neviens nav sūdzējies. Man nav nekāda interese reklamēt konkrēto pieņēmēju, bet ir pozītīva pieredze ar tā ieviešanu/izmantošanu un apmierinātiem lietotājiem. Pats arī esmu kaut kādā gadatirdziņā maksājis ar karti, kur tirgotājam ir telefons ar Paysera aplikāciju pieņemšanai. Patiešām interesē, kur ir motivācija to nedarīt, bet sūdzēties par augstām izmaksām. Un vari būt drošs, ka Maxima nemaksā nekādus 0.65%. Tas kantoris jau nu nemaksās nevienu lieku centu.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Nu tagad pastāsti, kādēļ nemaini pieņēmēju kaut vai uz to pašu PaySera? Patīk maksāt tos lielos ciparus? Es šo tiešām apbrīnoju - sūdzēsies par lieliem maksājumiem, bet neko nedarīs, lai to mainītu. Max 0.7% vai 3 eur, nevis "ap 1% un pārdesmit eiro" - un tas tad, ja tev apgrozījums ir absolūti minimāls.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Visu teikumu kopā spēj izlasīt? "jebkur, kur par skaidras naudas inkasāciju ir papildus nodokļi". Tas, ka tos iekasē caur banku, lieliski ļauj apmānīt tādus vientiešus kā tevi, kas notic, ka tos uzspiež ļaunās bankas, nevis valdība. Tehniski no banku puses cashback ir pieejams arī Latvijā - īsu brīdi daži lielie tirgotāji to piedāvāja, tomēr faktiski tas nedarbojas, jo tas tirgotājam izmaksā pārāk dārgi no grāmatvedības viedokļa un nav īsti pieprasījuma. Un par procentiem es tev ieliku linku uz konkrētu, jebkuram pieejamu cenrādi. Augstākā likme (līdz tikai 100 darījumiem mēnesī!) ir 0.7% bez jebkādas mēneša maksas. Bet tu taču ticēsi tam, ka "viens čoms teica", vai ne? Bet tā vispār - mēs esam pa vidu, tāpat, kā ģeogrāfiski. Skandināvijā ir milzu spiediens attiekties no skaidras naudas un lēta elektroniskā. Bet no Polijas uz dienvidiem - diezgan dārga elektroniskā un liela ticība skaidrajai. UK, kā jau privātuma likvidēšanas pirmrindnieki, arī ir agresīvi pret skaidru naudu un dara visu, lai tu lietotu kontrolējamo.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

"Kādas tam uzņēmējam alternatīvas?" Daudz. Nu jau daudz. Tikai tam ir nepieciešams nedaudz iesprings, nevis turpināt sadarbību ar Swedbank, jo "tā ir pierasts". Lūk, piemēram, Paysera cenas: www.paysera.lv/v2/lv-LV/cenas/maksajumu-pienemsana-tirdzniecibas-vietas

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Būsi palaidis garām, ka dzīve nestāv uz vietas. Maxima vispār strādā ar ~3% vidējo uzcenojumu - interesanti, kā viņi pēc tavas aizvēsturiskās likmes var atļauties kartes pieņemt :D Ar cashback uzbāžas jebkur, kur par skaidras naudas inkasāciju ir jāmaksā papildus nodokļi. To arī esi palaidis garām, ka valdības vēlas izskaust skaidru naudu.

Tēma: Kur tu lej degvielu?

Pirmkārt bankas komisija ir daži centi par visu maksājumu, otrkārt - tās viņu superakcijas darbojas arī ar kartēm - arī pirms pāris mēnešiem caurbraucot tā lēju dīzeli par 1.11 eur.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pats labākais - visi idioti vienmēr ir "pretējā nometnē". Un, protams, tos, kuri atļaujas domāt paši par sevi, par idiotiem uzskata abas "nometnes" :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti