Nez kādēļ tevi satrauc, ka pseidodžipists neraujas par katru cenu tevi apdzīt, bet izdara to tad, kad apdzīšana ir labi pārredzamā vietā un droša - no tā tev nez kādēļ ir sanākusi "vilkšanās".
Nemācēšana braukt mūsdienās ir izplatīta sērga un mašīnas veida izvēle to nekādi neatrisina. Attiecībā uz piekari - nezinu, par ko tu runā, abi man pieejamie netiek taupīti, bet piekarē nekas nav jāremontē un līzingu neizmantoju - tāpat, kā nebraucu ar jaunu auto. Tāpat - nezinu, ko tu murgo šajā kontekstā par "dižās pilsētas centra specifiskajām problēmām" - kā jau teicu, tiem auto nobraukums pa Rīgu (t.sk. "nomalēm") sastāda zem 5% un tam vispār nav nozīmes. Vari, piemēram, pamēģināt sarēķināt precīzāk, cik % sastāda Rīga (un specifiskais pilsētas centrs) maršrutā Rīga-Krāslava-Rīga vai vēl labāk - Rīga-Verona-Rīga. Un pie viena pastāsti, kāds tam sakars ar Fiqsy vai takšiem.
Joprojām nepatīk - vienā epizodē balstīts vispārinājums neizklausās pareizs. Nepatika tādēļ, ka neko tādu novērojis, drīzāk otrādi. Bet varbūt, ka tomēr msh ir taisnība.
Kopš kura laika ir aizliegts diskutēt par viedokļiem?
Novērojums un loģisks secinājums. "statistiski nozīmīga daļa" ir vispārējs jēdziens statistikas zinātnē, nevis atsauce uz kādu konkrētu datu kopu.
To, ka runa ir par kaut ko absolūtu esi iedomājies tikai tu savā melbaltajā pasaulē - tāpat, kā tev eksistē tikai vienots dalījums "uz A no Zilupes viss ir slikti". Iebildums bija par MSH pieņēmumu, ka pastāv atšķirīga korelācija starp pseidodžipu un viņam pieņemamu auto vadītāju tizlumu, kurai ir cēloņsakarība ar auto veidu. Koplietošanas auto gadījumā šāda korelācija ir un tā ir ļoti loģiska.
Nē, statistiski nozīmīga daļa, kas ļauj izdarīt pamatotu pieņēmumu par tendenci. Pasaule nav melnbalta, lai vai cik tev grūti ar savu primitīvo uztveri ir to aptvert.
Tipa ja vēlreiz pajautāsi, tad ceri saņemt sev patīkamāku atbildi?
Pag, Višegradā nav tas pats vīruss, kas Briselē? Dīvaini gan... :D
Nev viņiem vēl nekāda absolūtā vara. Un pat vēl sliktāk - ir daudz kas nogājis ne tā kā plānots ceļā uz to. Tapēc tagad raujas diezgan lielā izmisumā, jo var pazaudēt visu.
Un tas, ka nekritizēju jebko tikai tādēļ, ka tas ir "uz A no Zilupes", atšķir mani no tevis, kas ir apsolūts pareizā propagandas viedokļa piekritējs. Es nedzīvoju melnbaltā pasaulē un vērtēju katru notikumu atsevišķi. Un ir saprotami, ka tu netaisies meklēt - jo labi zini, ko atradīsi - objektīvu konkrēta notikuma vērtējumu, nevis atbalstu tur pastāvošajai varai.
Diez vai, Domāju, ka tevi apgaismot ir bezcerīgi.
Bet nu pamēģināt var. Ir tādi cilvēki, kam patīk vara. Valdīt un kontrolēt citus. Tas ir grūti, ja tie citi nav paklausīgi. Tad vēl ir tādi, kas, sadarbībā ar pirmajiem, saredz iespēju labi nopelnīt.
Pasaules gala sludināšana nav nekāds jaunais koncepts, kā aptīrīt ticīgos.
Mājsēdē tu sēdēsi tādēļ, ka tāds ir varas mērķis. Tam sen vairs nav nekāda reāla sakara ar epidemioloģiju.
Nezinu, kas tev ir melošana, bet ja tavā izpratnē izdomātu faktu piemērošana sava viedokļa aiztāvēšanai ir "dīvains uzskats" par melošanu, tad tev uz tādu ir tiesības.
Pie varas raujas Briseles/ASV demokrātu totalitārisma cēlāji, kurus lokāli pārstāv Kariņa-Levita kliķe, kas kopā ar specdienestiem efektīvi realizē jebkādas opozīcijas apspiešanu saknē - atšķirībā no AUTORITĀRAJIEM režīmiem austrumos, kuri tiek izmantoti kā bubulis tiem, kas nespēj atšķirt totalitārismu no autoritārisma un ir šādi viegli manipulējami, lai nepamanītu savās mājās notiekošos prodcesus.
Tā vietā, lai pats painteresētos, ko rāda reāli pētījumi, tu labāk uzrakstīsi ad hominem, jo tikai tā vairs vari aizstāvēt savas varas melīgo propagandu.
msh rakstīja: Vakar gadījās redzēt uzskatāmu piemēru tai dabas parādībai, kur, jo neprestižāks pseidodžips, jo lielāka iespējamība ka braucējs vai nu nemāk braukt, vai baidās braukt. Braucu mierīgi pa šoseju māju virzienā, kruīzā uz ~98, no muguras man piebrauc opeļa pseidodžips ar leišu numuriem, pēc seksuālās pārliecības - simtupiecinieks. Braucējs attiecīgi grib pārkāpt atļauto ātrumu, bet huj, nevar - pretī braucošie brauc ar 500-1000m intervāliem, ar ko ir par maz lai golfu apdzītu. Tā nu šis tur man pie pakaļas dīdījās, te tuvāk, te tālāk, vismaz 5 kilometrus, līdz Pešu taisnē, kura ir kādus pāris kilometrus gara, radās vieta virs kilometra - nu tur tad beidzot šis varēja apdzīt - es tajā brīdī applaudēju, nezinu vai iekšā sēdošie to pamanīja :D
Nu un kā vispārējais tizlums pie stūres ir jāizceļ tieši ar tevis nīstajiem pseidodžipiem. Tavuprāt visi citi brauc baigi labāk? Vistizlāk brauc koplietošanas nomas auto vadītāji, neatkarīgi no auto veida. Un vēl jauns fenomens - taksisti kļūs arvien tizlāki.
Kuru jautājumu? Un nevajag melot - kritizēt Briseli nav tas pats, kas "slavēt Krieviju". Tas tikai tavā propagandas naratīvā tā strādā.
Un tā savādāk "esot prognoze", ka šogad mirs apmēram 28000 gab. Kādi 6000 no audzējiem. Kādi 15000 no asinsrites sistēmas slimībām. Nu vai arī nē - jo ir jaunums nāves cēloņu statistikā - "Stāvoklis pēc pārslimota Covid-19" - uz tā rēķina noteikti šos cipariņus varēs samazināt. Un to pašu 1000 jau ar kaut kā vajadzēs sasniegt. Vai pat vairāk, ja vakcinācijas plāns turpinās nepildīties.
Nu kad tu beidzot apjēgsi, ka arī vakcinētie pārnēsā un izplata vīrusu? Vispārēja vakcinācija neko nedod sabiedrībai kā kopumam. Jēga būtu tikai no mērķētas riska grupu vakcinācijas.
Nav ne jausmas, bet reklāma ir īpaši kaitinoša - tieši tā, lai negribētos izmēģināt, ja vajadzētu.
Nu nu... Argumenti pietrūka, ja jāmelo par to, ka es fanojot par Krievijas šībrīža varu? Nekas gudrāks par "Krievi nāk!" vairs nenāk prātā, kad tavi totalitārisma cēlāji tiek saukti īstajos vārdos?
Esmu lasījis un ne tikai to. "Deičlande pāri visam" nav sākumā. Sākums ir par apspiestajiem, kurus jāaizstāv. Nu kā BLM. Kā Praidu. Kā vakserus. Un beigas - gāzes kameras. Tieši tā tas strādā.
Katra toatlitārisma pamatā ir upura mentalitātes izmantošana, kas sniedz varu pār tiem, lai kopā cīnītos pret "apspiedējiem". Tikai ar vakseriem tas ir sasniedzis neiedomājami nožēlojamu baiļu līmeni - vakcinētais vienlaikus tic, ka vakcīnas sargā, bet tajā pat laikā nevakcinētais viņu vakcinēto "paraus līdzi"...
No šitā "komentāra" var saprast, ka NEKO nezini par to, kā izveidojās nacistiskais režīms un ar kādām idejām austrietis Šiklgrūbers radīja nacistisko režīmu un kļuva par Hitleru. Ir vērts pastudēt vēsturi, lai saprastu, kā cēlas idejas pāraug totalitārismā un upuru miljonos. Tad vairs negribēsies atbalstīt šodienas totalitārisma cēlājus, kuru šī brīža idejas ir acīmredzama klaja raušanās pie varas, salīdzinājumā ar Hitlera pirmsākumiem.
Jā, tieši tā - jocīgi skatīties, kā bars idiotu ir iebiedēti ar vīrusu tik ļoti, ka ir aizmirsuši, ko spēj nodarīt totalitārisms. Hitlera sekotāji vismaz sekoja cēlām idejām, nevis aiz bailēm čurāja biksēs. Nožēlojami jūs esat...
XC60, ko pirkām, iedeva pilnu apkopju vēsturi, kas sakrita ar servisa grāmatiņu. Un diviem meklēšanas procesā apskatītajiem, kamēr vēl nebija skaidrs, ka Latvijā neatrast, uzrādīja avārijas, par kurām īpašnieki noklusēja (un bija manāmi sašutuši par atteikumu to auto iegādāties uz šī pamata).
Tieši tā, tava klātbūtne un komentāri to apliecina.
Ir vienkāršāks bezmaksas veids, kā pārbaudīt - pieprasīt no tirgoņa autoDNA + dīlera diagnostiku, apņemoties to apmaksāt, ja nekas slikts netiks atrasts un auto atbildīs solītajam. Tie, kam nav ko slēpt, no šāda piedāvājuma neatsakās.