Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Nu kas tad tur tāds bija kādēļ mums vajadzēja to krievu valodu novākt no plāksnītēm? Varējam tak oficiāli atzīt divvalodību un runāt viesur krieviski, nevis spiest nabagus mocīties iezemiešu valodā. Un tava šaubas ir liekas - Somijas zviedri ir tieši tādi okupanti, kā mums krievi. Tikai ar to atšķirību, ka viņi oficiāli var pieprasīt, lai visi ar viņiem runā zviedru valoda - un jā, to viņi ne mazākajā merā nekautrājs darīt.

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Nē, ne tikai "bik zem Zviedrijas", bet ļoti nabadzīga un neattīstīta nomale. Esi palaidis garām vēsturi. Zviedru kolonizatori ir gadsimtiem ilgi "aptīrījuši" kaimiņus, t.sk. Latviju - ne tikai tagad ar bankām, bet arī "Vella kalpu" laikos. Savukārt norvēģi ir pa pusei mākslīgi radīta nācija, kuri pat paši nav izdomājuši kā rakstīt - lielākā daļa joprojām raksta dāņu "transkriptā" un tikai ~10-15% izmanto savu, tikai 19 gs., izdomāto rakstību. To, kā reāli izskatās barbari, kam bagātība ir atnākusi pirms kultūras, var labi redzēt līmenī, kā tur notiek izklaides - tādu masveida apnarkošanos, kā tusē norvēģu jaunieši, neatradīsi nekur citur. Iespējams nezini arī to, ka somi, atšķirībā no mums, nav vēl tikuši vaļā no okupantu valodas uz visām ielu plāksnītēm un ceļazīmēm - tikai tā ir nevis krievu, bet zviedru.

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Nu tad tajos salonos būs skumji un tukši un cilvēki brauks ar arvien vecākiem dīzeļiem. Ja tiešām tici tam, ka saloni principiāli nenodrošinās pieprasījumam atbilstošu piedāvājumu.

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Nē, viņi var to iepirkt ar naftas naudu, nevis "tāpat kā mēs". Un tās "vadu resnuma robežas" ir ar ļoti lielu rezervi un noteikti nav "šaurā vieta" elektroauto nodrošināšanai kaut ar 100% ieviešanu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Demagoģija ir tev... Vispirms nodefinē, kas ir tas, kas izmaina svaru un tad droši vari pastastīt, kādēļ TEV tas nav vajadzīgs. Nevis apgalvot, ka SUV ir tieši tāds pats, tikai smagāks, tādēļ nevienam to nevajag izvēlēties.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nezinu, kas ir "sacūkots" Pajero un ar ko tu to salīdzini, bet vismaz Volvo XC60 bagažnieks ir ārkārtīgi ietilpīgāks par V70, kas ir objektīvi salīdzināmā bāze un kura tilpums tiešām ir nožēlojams. Un ko vispār gribēji teikt, ka "Saturs NAV iepakojums"? To, ka SUV attiecīgie elementi ir smagāki vienārši tādēļ, ka tur kaut kāds svina balasts iestrādāts? :D

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Neesmu arī manījis, ka norvēģi kaut kā justos vainīgi, ka pumpē un izplata ļauno naftu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tikko tak te kāds sūdzējās, ka savairojušies mudaki, kas apstājas iekriešanās joslas sākumā... :D Un tu te atnāc un saki,ka tā vajag darīt...

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Nē, nenotiks. Līdz 2030. un pat vēl ilgāk nav paredzēts tos elektroauto apgādāt ar elektrību ;) Ilgtermiņa plānos, kas ir saskaņoti ar Eiropu, šim mērķim nav pat paredzēta ailīte, kas skaidri parāda, ka tas viss ir propagandas fufelis, kas tālāk par skaļi kliedzošu entuziastu līmeni netiek bīdīts.

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

T.i. gribi teikt, ka mums jau nu nekādi nav vērts censties, ja pat naftas eksportētājvalsts nespēj izveidot savu infrastruktūru?

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Ja ir nafta, ko pārdot citiem, lai uzbūvētu priekš sevis dahera elektrostaciju un subsidētu elektroauto, tad viss ir štokos. Tas notiekti ir progresīvāk, nekā saūdu zelta podi un mašīnas. Ja naftas nav... Var iet norauties parstajā baltajā un braukt ar vecu dīzeli, kurā jālej norvēģu nafta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē tu kārtējo reiz mēģini stumt kaut kādu ad hominem sūdu par "margināļiem", jo savādāk nespēj atspēkot ASV kongresā konstatētus faktus, kas tādi ir neatkarīgi no tā, kurš "margināļu" kanāls tos ir publicējis. Un ja jānolaižas tik zemu, ka pat PragerU jāsauc par margināļiem, tad tavā vērtību skalā ir tik lielas auzas, ka vispār vairs nesaproti, kas ir margināļi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Margināļus? kopš kura laika ASV kongress ir "margināļi"?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, tālāk par neizsakāmi novazāto "Krievi nāk!" jau tu pat neesi spējis aizdomāties. Tas jau nekas, ka to vīrusu ASV demokrāti ar ķīniešiem kopā uztaisīja, vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

No nesaņemtiem otkatiem un siltām vietiņām, kas tā mēreni kropļo ienākumu statistiku politiski pareizajā virzienā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu pag - tad jau tu saki, ka SUVā ir vairāk vietas, ērtāki beņķi, lielāki riteņi... Nezinu gan kas tie tev par mēsliem bagažniekā, bet varētu pietikt ar iepriekšējo, lai tu jau pats būtu apgāzis savu apgalvojumu "pilnīgi vienāds saturs abiem" :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nevis, lai ieriebtu varai, bet tādēļ, ka ir zaudējis jebkādu ticību varai un baidās no jebkā, ko tā uzpiež. Un pamatoti - ir jābūt ļoti zemam IQ, lai neaptevrtu, ka totalitārisms upuru skaitā pārspēj spāņu gripu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, nešaubīgi - Big Pharma ir sazvērestības teorija un neviens ārsts nekad nav saskāries ar to, kā tiek nodrošināta motivācija izrakstīt "brendoto", nevis ģenērisko medikamentu :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Iedomājies, nemeloju. Nav nekāda izvēles kārtība. Ir tam visam iets cauri, pats esmu vedis produktus uz PVD laboratoriju.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, jā... "aizmirsu" - tāpat, kā tu "aizmirsti", ka PCR testi ir derīgi tikai onkoloģijai. Ja būtu palasījies vairāk, izlasītu, ka apstiprinātājās devās tas medikaments ir mazāk kaitīgs par aspirīnu un sliktākais ko tas var nodarīt... ir NEKO. Un to, ka vajag lielākas devas, apgalvo tikai šī medikamenta aizliedzēji - ārsti, kas šo izmanto, apgalvo, ka arī tajās mazajās devās ievērojami samazinās C19 agresivitāte - t.i. nav obligāti jādod tādas devas, kas to vīrusu bloķē pilnībā, bet pietiek ar devu, kas ļauj izvairīties no smagas slimības gaitas. Neizklausās līdzīgi, kā tām pašām vakcīnām? Vienīgā līdz šim zināmā problēma šim medikamentam ir... cena. ~ 0.02$ par tableti un tas ir ģenērisks. Nopelnīt ar to nevar neko.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Atkal sāc kaut ko izzīst no pirksta. Ātruma samazināšanai dzinēja jauda nekādi nav vajadzīga. Un to, cik ātri pēc tam var paātrināties, nosaka priekšā braucošais - un jā, ļoti bieži tam pilnīgi pietiek ar palikšanu 6 pārnesumā - neredzu jēgu pārslēgties, ja lielāks paātrinājums nav vajadzīgs. Un to, vai motors tiek "mocīts", var ļoti labi just. Bet vispār runa bija par braukšanu plūsmā ar konstantu ātrumu, nevis paātrināšanos. Kopš tu pievērsi uzmanību idejai par motora "griešanu", intereses pēc esmu paskatījies cītīgāk tahometrā - vidusmēra plūsmā pilnīgi pietiek ar 1-1.5k rpm. Ja gadās priekšā kāds agresīvāks, var uzgriezt līdz 2k. 2+ reāli ir lietojams gandrīz tikai tukšā (un vēlams arī bez radariem) ceļā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Iedomājies... Tieši tā arī ar katru jauno maizes šķirni notiek. Katra mazākā receptes izmaiņa iet caur PVD laboratoriju. Un par maizes receptes izmaiņām jau nu tomēr vajadzētu mazāk satraukties nekā par "lodēm", kas ir "jaunas (bet ne savādākas)" - cik ļoti ir jābūt noderīgam, lai neredzētu absurdu šajā frāzē. Un tas, ka mesendžeru vakcīnu tehnoloģija ir jau veselus 20 gadus veca, tikai "lodes jaunas", nešaubīgi izklausās izpētītāk un pārbaudītāk par šo: "Ivermektīns tika atklāts 1975. gadā un medicīnā ticis izmantots kopš 1981. gada. Tas ir iekļauts Pasaules Veselības organizācijas svarīgāko zāļu sarakstā."

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu nu... Ko tad kviec, ka pēc vakcīnām jālec, lai gan pētījumi nav pabeigti?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sūdīga tev pieredze. Žēl, ka nevari atļauties labus ēdienus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Luk mazs piemēriņš, cik ļoti ir "jātic zinātnei", nevis politikai... youtu.be/LNOj-ppXIoc?t=220

Lasītākie raksti

Jaunie raksti