Paskaties jau nu pats.
Oksfordas zinātnieki redz ir tikpat dumji kā es.
www.bbc.com/news/health-57570377
Tikai viņiem politika ir pieteikams iemesls, lai tās nelietotu:
"The danger with such off-label use is that...the use of the drug becomes driven by specific interest group or proponents of non-conventional treatments and becomes politicised,"
Nez vai tas tādēļ, ka redz, kā "off-label" vakcīnas ir kļuvušas par politķu ieroci?
Neko vairāk par jēlu ad hoiminem jau no noderīgā idiota negaidīju :D
Tikai... cik noderīgam idiotam ir jābūt, lai ķīmiskās medicīnas preparātu nosauktu par tinktūru, ar cerību, ka kāds lohs uzķersies un domās, ka ir runa par homeopātiju?
Trešā jau tev neienāk prātā - viskretīniskākā vara, kas visu šo procesu ir sačakarējusi labāk par citiem.
Rekur lētas, pieejamas un zināmas zāles neiesaka lietot, jo neesot līdz galam izpētītas C19 kontekstā. Bet vakcinēt gan ar eksperimentālām vakcīnām vajag kaut kapu svēkos, vispār bez ārsta uzraudzības.
www.zva.gov.lv/lv/jaunumi-un-publikacijas/jaunumi/eza-iesaka-nelietot-ivermektinu-covid-19-profilaksei-vai-arstesanai-arpus-randomizetiem-kliniskajiem
Redz, pat ja "minimālā aldziņa", tas ir iemaksāts valsts kasē. Un, kas vēl interesantāk - pat tas, kurš nodokļos nomaksā apaļu 0, nodarbojoties ar kaut kādu nelegālu pagrīdes biznesu... NEŅEM naudu ārā no budžeta, kā to dara ierēdnis un pabalstnieks.
Ko nu pļūti tagad - es nekad neesmu teicis, ka nevajag potēties. Un daiļdirsēji ar puspatiesībām ir tie kapos potētāji. Līdz šai dienai troļļo, ka jāvakcinējas sabiedrības labā - nespēj saņemties atzīt, ka tās vakcīnas ne sūda neaizsargā no saslimšanas un izplatīšanas. Un noderīgie idiņi, kā tu, rej tai propagandai līdzi.
Kur problēma? Vakcinācijas organizācijā, jo valsts nodrošina un apmaksā tikai pofigistisku grūšanu, kas esot "cilvēciska kļūda". Ja negribi riskēt ar sava bērna veselību un izvērtēt vakcinācijas riskus, tad diemžēl analīžu un kompetenta ārsta pieejamība laukos ir gan finansiāli gan fiziski ļoti apgrūtināta.
www.la.lv/latvija-dala-pusaudzu-poteti-ar-vakcinam-ar-kuram-vinus-nedriksteja-vakcinet
"Daudz cerības tiek liktas uz atjaunojamo enerģiju." Blēēē... Tieši tā visu ir sadārdzinājusi. Un Lietuvas karš pret Astravjecu to sadārdzinājumu efektīvi piemēros arī mums.
Tas tikai pierāda, cik ļoti izglītības sistēma ir izskalojusi smadzenes lielākajai daļai izglītoto.
Jā, tieši tā, ka vispār. Atmaksāt atpakaļ daļu algas turpat no kurienes tā ir izmaksāta, nekādi nerada papildinājumu.
Interesanti, kādus nodokļus tev tie ierēdņi un pabalstu saņēmēji maksās?
Nē, draudziņ - tieši vaksētie nabagi skries ēst tos lētos dienas piedāvājumus. Bet es tikmēr izvēlēšos, ko pasūtīt, lai ēstu pie sava pusdienu galda, izvēloties sabiedrību pēc savas patikas, nevis pēc sertifikātiem.
Ja pilnīgi vienāds saturs, tad kur rodas tie tavi 300 kg? Kautkā interesanti jūsu SUV nīdēju pasaulē, kurā svars esksistē pats par sevi...
Bet vispār jautājums bija par nepieciešamo jaudu to papildus svaru pārvietot vienmērīgā lēnā kustībā - bez paātrinājuma un būtiskas vēja pretestības.
Lielisks piemērs sodīšanas absurdumam. Vai tiešām tos sēņotājus, kam nav bail no nošaušanas atturēs naudassods? :D
"Jautāts, vai sēņu groziņš ir tā vērts, [b]lai riskētu ar dzīvību,[/b], pārkāpējs atzina: "Nē, nav. Zināju, ka nedrīkst, es zināju, bet [b]cik liels sods, nezināju[/b]."
Saprotu šos ēdinātājus, bet atbalstīt viņus netaisos. Protams, izveidosies kaut kāda ēdināšanas biznesu kastu sistēma, bet vakcinēto kolaboracionistu visiem tāpat nepietiks.
msh rakstīja: Protams ka nav ienācis prātā - kāpēc lai es zinātu kaut ko specifisku par vaļasprieku kas ir tikpat izplatīts kā, teiksim, lidošana?
Attiecībā par tavu D5 mocīšanu zemos apgriezienos - man ir pietiekami sanācis pavizināties ar 2.5 ceškām, sedaniem vai universāļiem kas no tavas sievas pseidodžipa šajā aspektā pamatā atšķiras ar zemāku svaru, lasīt - tam motoram atmosfēras režīmā to mašīnu ir vieglāk pavilkt - tur jābūt diezgan spēcīgi galvā pistam lai uz 60 brauktu ar augstāku robu par ceturto; varu saderēt ka neviens arī tā nedara.
Ja nav ienācis prātā, tad kādēļ ieteici, ka tam ir piemērots jumta bagažnieks?
Vēl tev laikam nav ienācis prātā arī tas, ka nav nekāda "atmosfēras režīma" un joprojām tevi tas svars neliek mierā - nu pastāsti tu man kāda tam ir nozīme velkoties plūsmā. Un kā tev liekas - cik tad nu īsti tas pseidodžips ir smagāks par iepriekšējo sedanu? Gan jau atkal esi kaut kādu herņu sadomājies, par ko neko patiesībā nezini.
Tas ir vissvarīgākais attiecībā uz izplatīšanu? Tu tak neatšķir p no p.
Nu nu... Pastāsti, kapēc, runājot par saslimšanu un izplatīšanu, tu kopē smagas slimības gaitas ciparus!
Jā tu - mēģināji noliegt, ka tāda vakseru propaganda eksistēja - valdības medijos, nevis "dzeltenajā presē".
Nē, ar galvu draudzēties vajag. Jaunākie dati rāda, ka vakcinētie slimo pat vairāk, kā nevakcinētie. Un uz ilgumu nekādas tiešas ietekmes nav - ilgāk bieži vien slimo tas, kas pusslims vazājas riņķī, nevis guļ gultā un ārstējas. Un tas, kas vazājas riņķī, satiek cilvēkus, nevis gultā guļošais.
Sāc jau nu beidzot ticēt zinātnei. Vakcinētie slimo, iespējams, pat vairāk, kā nevakcinētie. ASV pētījumi to pierāda attiecībā uz delta un jaunākām versijām. Pieliec klāt, ka tie vakcinētie slimo viegli un rezultātā vazājas apkārt, nevis guļ izolācijā un tava "kārta" pagriezīsies pretēja virzienā - tieši vakcinētie ir potenciāli lielākie izplatītāji un jaunu spēcēcīgāku mutāciju potenciālie nēsātāji - tieši tāds ir efekts vakcīnai, kura samazina slimības smagumu, nevis novērš saslimšanu.
Ko nu gvelz tagad. Tieši tavi vaksero sāka šito sūdu stumt - visi mira no covid. Pat autoavārijās. Un līķus krāva kaudzēs un glabāja masu kapos. Esi jau aizmirsi kā tava melu propaganda šito sludināja?
"Nacisms ir ļoti laba ideoloģija, tikai , kā spēlējot acīti, nedrīkst paņemt vienu kārti par daudz."
Nu redz - izcili vienā teikumā esi raksturojis šo iekārtu. Pamatideāli tajā nemaz nav slikti un arī efektivitāte ir diezgan augsta - atkarīga, protams, no vadoņa (vai vadoņu komandas) spējām. Un salīdzinājums ar azartspēli vietā - laimēt jau nav slikti, tikai ilgtermiņā nekad un neviena azartspēle nav novedusi pie labām beigām - vienīgais ieguvējs ir tikai tās organizators. Attiecīgi arī uz nacisma ideoloģiju cilvēki pavelkas, ja skatās virspusēji un nespēj saredzēt uz ko tā ved ilgtermiņā - tā "viena kārts par daudz" tiks paņemta neizbēgami - jebkurš totalitārisms var pastāvēt tikai eskalējoties.
Nebūs gluži taisnība - tos ļoti labprāt ņem oplīzē un atdod pirms lielās apkopes, kas ir ap 200k. Tieši šī iemesla dēļ tas 200k ir populārs un arī ir tas uz kuru tin arī citus daudz vairāk nobraukušos.
Tev nesanāca. Daudzsievība mūsu sabiedrībā ir aizliegta jebkuram - diskriminācija ir kaut kāda veida atšķirīga attieksme atkarībā no diskriminācijas pazīmes.
Braukšana pa ceļa labo pusi nekādi nav diskriminācija pret tiem, kas savā zemē brauc pa kreiso.