Tieši šo pašu esmu rakstījis vairākkārt, un vienmēr kāds to ir centies sagrozīt tā, lai mani nosauktu par antivakseri, jo citādi nezin kā iebilst.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tieši šo pašu esmu rakstījis vairākkārt, un vienmēr kāds to ir centies sagrozīt tā, lai mani nosauktu par antivakseri, jo citādi nezin kā iebilst.
Labākais no izmēģinātajiem? Republika (un šeit nevajag atsaukties uz to ka mūsu valsts nosaukumā ir iekļauts šis vārds - dzīvē mums ir 100% sociāldemokrātija un Satversme Defacto vairs nav spēkā pat neskatoties, ka tā jau tāpat ir minimāla). Un koncepts, ka problēmas esošajā sistēmā ir jālabo nevis tādēļ, ka tās nodara ļaunumu, bet gan tikai tad, ja ir kaut kas jau gatavs ko likt vietā faktiski nozīmē, ka pareizā sabiedrības organizācija bija alu laikmetā, jo progress ir iespējams tikai tiecoties uz NEZINĀMU labāku nākotni un izdomājot kaut ko jaunu vai uzlabojot esošo. Konkrēti nosaukt kādu vienu, kas pieņem adekvātākos lēmumus neuzņemšos. Pandēmija eksistē un ļoti daudzas reakcijas ir bijušas neadekvātas. Bet ja kopumā - pašlaik es teiktu, ka vislabāk ar šo ir tikusi galā Florida (ASV šobrīd vispār nav uztverama kā vienota valsts praktiski nevienā procesā) - ne velti mana nostāja - neanalizējot konkrēto ierobežojumu efektivitāti, tie ir atceļami pilnībā, tiklīdz vakcīna ir brīvi pieejama visiem gribētājiem, sākot ar riska grupām. Un šajā kontekstā par noziedzīgu ir uzskatāma varas un sistēmas medicīnas pieeja faktiski no sabiedrības slēpt patiesos datus par to, kas ir riska grupas, kādi ir ieguvumi no vakcīnas u.t.t. Tieši meli par vakcīnu kā "brīnumlīdzekli" un nereāliem mērķiem par kolektīvo imunitāti ir tie, kas ir radījuši milzīgo "antivakseru" skaitu.
Ciniskam ir jābūt, lai izliktos, ka nesaproti, ka pandēmija un kovidšovs ir divas dažādas lietas. Un ir jābūt ārkārtīgi ciniskam, lai izmantotu pandēmiju sava kovidšova organizēšanai. P.S. Tas gan nav tikai par mūsu valdību, kas ir vien lokālo mazizmēra eksperimentu veicēji.
Nav jāmeklē tālu. Vakserus internetā raksturo lielo burtu un pieturzīmju trūkums, visādi "btw" un "lol" un visāda cita veida necieņa pret savu valodu. Vidē vakseri dominējoši izvēlas no paletēm sasistu "galdu" pie kura dzer lētu alu ar "strītfūdu" un apķēpātas sienas sauc par mākslu. Pavisam dominējošs vakseru īpastvars ir progresīvajās kopienās, t.sk. tajos, kas pilsētu ir izdaiļojuši ar plastmasas mietiņiem.
1. labi tev, ka esi vakcinējies un slikti tev, ka dzīvo infoburbulī 2. Es arī neredzu. Bet tas nav iemesls vakcinēt cikvēkus pret viņu gribu. 3. Tikai tādā gadījumā, ja par ārstēšanos onkoloģijā ir jāmaksā visiem, kas ir saskārušies ar kancerogēnām vielām (piemēram ēduši pārceptus frī kartupeļus vai smēķējuši) un kardioloģijā tos, kas nav rūpējušies par savu sirdi (piemēram, ēduši speķmaizi). Un pats galvenais - bļitkotājiem pašiem jāmaksā par vizināšanos ar helikopteru. Kamer par manu nodokļu naudu tiek apmaksāti valsts nodrošināti pakalpojumi daudz un dažādām cilvēku kategorijām, kas paši sev nodara kaitējumu, esmu kategoriski pret vienas atsevišķas grupas izdalīšanu, kas ir kvalificējama tikai un vienīgi kā politisks eksperiments segregācijā.
Korelācija nav cēloņsakarība. "Pārtikušās valstīs" - t.i. tajās, kas nav dzīvojušas komunismā un tādēļ ir pārtikušas, ir lielāka atsaucība valdības aicinājumiem un uzticība varai, nesaskatot tos ļaunumus, ko varas eskalācija nes līdzi. Vācija, lai gan ir kļuvusi par pārtikušu valsti, nav aizmirsusi pie kā noved totalitārisma idejas un cilvēku šķirošana - tādēļ Merkele joprojām apgalvo, ka nešķiros. Francija, kas vienmēr ir bijusi "revolucionāra" un faktiksi ir komunisma ideju dzimtene ir naska uz šķirošanu. Vienlaikus ne tavā, ne manā cēloņsakarības pieņēmumā "neierakstās" Japāna. Tā ka nebūt tik vienkārši to "viedumu" pamatot. Un jā - "izglītotība" un "viedums" nebūt neuzrāda tiešu korelāciju - vai brīžiem tieši otrādi - izglītības sistēma mērķtiecīgi apkaro viedumu, aizstājot ar aklu "iekalšanu" un ticību.
Tēma: Par operatīvo līzingu
Nu pastāsti tu man, kāda ir tā nepieciešamība paņemt līzē jaunu krutu auto, nevis tādu, ko vari atļauties bez līzes? Nerunājot šeit par īstu komerctransportu, kur tiek rēķināta iespēja nopelnīt pret izdevumiem.
Pašā pagājuša gada marta pīķī patiešām netika, kas gan ir vairāk saistīts ar itāļu metalitāti un loģistiku, jo apbedīšanas kantori, atšķirībā no slimnīcām ir privāti kantori, kas turpināja darboties itāļu mierā un lika slimnīcām gaidīt, nevis uzreiz savāca mirušos. Ja paskatās tā pīķa ciparus izlīdzināti, tad mirstības pieaugums patiesība bija visnotaļ neliels - C19 vienkārši strauji un koncentrēti "aplasīja" tos, kam tāpat bija atlikušas nedēļas vai mēneši, ko dzīvot. Un propagandai ar to pietiek - ir gan "līķu kaudzes", gan neapšaubāmi arī pa kādam "veselam un spēcīgam" mirušajam. Biedēšanas naratīvam nav nepieciešams, lai abi faktori būtu spēkā vienlaicīgi visiem mirušajiem.
Tik lieliski? Palasi, piemēram, šo: www.moh.gov.sg/covid-19/faqs/faqs---safe-distancing-measures-during-phase-two-(heightened-alert) Tur joprojām ir spēkā vēl stingrāki ierobežojumi, nekā mums.
Jā, kovidšova proponētāji ir ar vāju izglītību, kas aizstāta ar ideoloģisku indoktrināciju. Tie prāta giganti nespēj paskatīties, kā tad īsti ir ar vakcinācijas "pirmrindniekiem" - piemēram, Irzraēlu vai Singapūru. Un galīgi neizglītotie un atpalikušie japāņi ar pavisam zemu vakcinācijas līmeni tikmēr rīko olimpiskās spēles.
Ko tur domāt, kā pieļaujam - tepat šajā diskusijā var redzēt , ka stingrā kursa atbalstītājiem ir vairākums. Attiecīgi demokrātiskā vara rīkojas pareizi, sabiedrības interesēs, apspiežot mazakumu. Un pēc vairākuma (tulkojumā - boļševiku) viedokļa vēl pārāk saudzīgi apspiež.
Tieši Gobzemu, jo Kariņš jau ir svēts, Pļūts nesavtīgs un Ģirģens nav apvainojies par to, ka viņam neļāva paspēlēties ar kārtīgu komandantstundu ar armiju ielās.
Protams, ka piš. Te tak pilns ar tādiem, kas tikai vakcinētos atzīst par cilvēkiem un pārējos ir gatavi nosūtīti uz gāzes kameru. Tadēļ vajag viņu priekšā "atķeksēties".
Protams, ka bija pakalpiņi - un arī tagad ir - tieši par to jau te visu laiku runāju. Tikai tu esi kaut kur sapi5ies un pats nesaproti, ko gribi aizstāvēt, jo pašlaik esi to pakalpiņu pusē. Laikam jau taisnību saki "Šodien uz ko līdzīgu daudzus nav jāmāca- jo pamati ir ielikti zemapziņā." un tur arī tava zemapziņa ir tevi novedusi.
Ā, ok. Ja nav nekā labāka, tad atkārtosim Staļina un Hitlera demokrātiskos procesus. Laikam jau tā ir labi.
Jā - Kariņš pilda amatu tāpat, ka kādreiz Godmanis. Nevis godprātīgi un savas valsts interesēs, bet pārstāvot kādu ārēju spēku. Un vai tas, ka visu to sūdu virza lielāki spēki ir arguments, ka lokālajiem izpildītājiem nedrīkst neko pārmest? Aptver, ka tu dzīvo laikmetā, kurā demokrātiski ievēlēta pasaules varenākā lupatu lelle ar kodolčemodāniņu pilda skujviņzinkā norādījumus un varonīgi ietur "stingro kursu" sarunās ar gudru rūdītu KGB skolu izgājušu "ļaunuma sakni". Un savus slimā suņa murgus, ko tu tur gvelz par vecāku "sirdsmieru", aizej pastāsti tiem vecākiem, kas ir izdzīvojuši Sibīriju un spēj atšķirt vai totalitārisms ir vai nav bīstamāks par kaut kādu vīrusu.
Nē - demokrātija nebeidzās, bet parādīja savu īsto dabu. Demokrātijai nav nekas pret koncentrācijas nometnēm un gāzes kamerām, ja vien vairākums to atbalsta.
Nevis "a priori", bet tas, ko liek darīt pašreizējā vara, ir nepareizi. Un labi, ka atzīsti, ka tev ir par sarežģītu saprast tēmu, ja tā kļūst komplicētāka par primitīvu dalīšanu vakseros un antivakseros.
Kaut kā nesapratu, ar ko tad tavs viedokli atšķiras no manējā, izņemot vēlmi uzdirst? Un ko nozīmē "negrib darīt pilnīgi neko"? Mazliet vispār dzīvo kaut kādā izdomu pasaulē.
Uzrakstīts ir, ka nedrīkst, bez saprātīga skaidrojuma, kāpēc. Bet to jau nesparast cilvēkam, kas akli klausa visam, ko vara saka.
Cigarešu dēļ neaizņemti veselības aprūpes sistēmas resursi nav sabiedrībai nozīmīgi? Var jau strīdēties, bet ne par reliģiju. Tai vienkārši tic... Kaut kādai konsekvencei arī taču jābūt, bet ne jau sektantiem...
Rekords cik ilgā laika periodā? Šajā gadsimtā? Viennozīmīgi. Cik ir vispārpieņemtā mazākā "mērvienība" klimata zinātnē. Cik gadu vidējo temperatūru ir jāaprēķina, lai runātu par rekordu klimata, nevis šī gada skatījumā?
Nu nu... pastāsti, kā tad tie vakcinētie, kas joprojām var saslimt un slimot, kavēs vīrusa izplatību? Un parstāj jaukt to kopā ar "neslimos ar COVIDu smagā formā", kas primāri ir tieši indivīdam nevis sabiedrībai nozīmīgi.
Jā, tev izdevās. Visu dienu meloji un gānījies, lai tā informācija kā vakcinācijas centrs slēts dēļ vakcinēto vakcinētāju saslimšanas, pazustu aiz tava garā melu propagandas palaga.
Kas par gānīšanos, kad tavu reliģiju parādā patiesā gaismā... Kadēļ gan man vajadzētu saviem vecākiem spļaut ģīmī tādēļ, ka Kariņš viņus ir "app/isis"?
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2