Vari jau muldēt, cik gribi, bet domāju, ka pats labi zini, cik sociālistiski savos uzskatos izrādīsies tie gudrīši, ja noskaidrosi viņu politiskos uzskatus.
Un pats labi zini, ka tieši kapitālisma pamatā ir tiesiskums un paļaušanās uz to, ka visi spēlēs "pēc noteikumiem", nevis kaut kādas priekšrocības saņems tas, kuram "vajag vairāk" vai ir "pareizā orientācija".
Ko nu brīnies - pats jau atbalsti to sērgu. Attīstītā sociālismā tak visiem jābrauc ar velo un tu ar savu buržuju auto labāk pirecājies, ka neesi atzīts par tautas ienaidnieku.
Nu nu... Pastasti, kas tad tavā pasaulē tāds notika, kādēļ norāva iepriekšpārdošanā esošu grāmatu no tirdzniecības? Kādēļ BigTech pārstāja cenzēt un saukt par sazvērestības teoriju par vīrusa noplūdi no laboratorijas?
Kura ir "republikāņu versija"? Ka Fauci tika cancelēts? Vai tas, ko viņs pats šobrīd ir atzinis publiski pieejamos video?
Cik ilgi tu mēģināsi sevi apmānīt un izlikties, ka skarbā patiesība ir tikai tavos sapņos?
Laikam neko neesi dzirdējis par "cancel culture". Grāmata ir izsvītrota no iepriekšpārdošanas tā, itkā nekad tur nebūtu bijusi. Un nav nozīmes par ko ir šī grāmata - Fauci tika "cencelēts" brīdī, kad ir atklājusies viņa loma un meli Covid afērā.
Laikam pēdiņas nepamanīji...
"Atkal tu ar savām sazvērestības teorijām.
Tādam bomzim ka tev nevajag nevienam skanēt QR kodus.
Bet atbildīgas amatpersonas mierīgi skanē un skanēs.
Tāpat, kā tu nevari pārbaudīt cik naudas ir kaimiņa bankas kontā.
Kas būs, ja katrs viens otram skanēs QR kodus. Laikam nezini par jauno regulu par privātajiem datiem"
Es gan sekoju. Ne tikai Fauci. Un atkal mēģini novērst uzmanību no paša galvenā - Fauci ir atzinis, ka ir ar nodokļu maksātāju naudu finansējis Ķīnu veikt riskantus pētījumus, ko nevarēja ASV. Un par to melojis kongresam - tāpat kā par maskām u.c. detaļām visā pandēmijas "vadībā". Jā - tiešu pierādījumu nav un tu vari mēģināt ticēt, ka vienkārši zinātnieki ir tik nespējīgi pusotra gada laikā atrast "vainīgo" dzīvnieku, bet FB jau ir atcēlis cenzūru laboratorijas noplūdes "sazvērestības teorijai" - tagad ir kļuvis atļauts par to runāt, un Barnes&Nobles kopā ar Amazon ir izdzēsuši no piedāvājuma Fauci grāmatu.
Neglābs tevi FoxNes lamāšana - daudz labāks indikators ir krišana "savējo" nežēlastībā - brūk tavs iedomātās patiesības karšu namiņš un gudrākās žurkas mūk pirmās.
Un? Iepļūtiji kaut ko par kanālu, jo esi panikā, ka tavs elks dakters Aikāsāp izrādījies liela mēroga krāpnieks?
Ā, tipa pārmeties uz ad hominem. Jo Fauci teiktajam tev nav attaisnojuma. Piedod, uzreiz nesapratu.
Pats saprati, ko uzrakstīji? Es ne. Fauci noteikti nav "Apinis".
Man nebija. Un zinu vēl daudzus, kam nebija, lai gan manā paziņu lokā noteikti nav 80% - es nedzīvoju šādā burbulī. Bet diemžēl "mācīšana dzīvot" notiek ļoti augstā līmenī. Un dzīvot diemžēl māca tie, kas, kā izskatās, paši ir šīs pandēmijas izraisītāji, kas nepavisam neizskatās labi.
Pag, galvenais jau tev ir pavērst nost uzmanību no tā, ka vaininīgais ilgstoši paliek pie varas savas rīcības seku novēršanā (vai tomēr slēpšanā?).
Izrādās, ka epidemilogi melo šadā līmenī, bet... jorpojām ir uz vārda "jātic zinātnei", kad tie paši stumj savu ierobežojumu politiku?
eidis rakstīja: Tas ceļš tika sakārtots relatīvi nesen, ūdenssaimniecība arī (pirms tam bija pilnīga katastrofa), bet čiekuri tur mitinas sen. Finansiāla disonanse tur ir.
Un jā - Brady pareizi piezīmēja - tur vēl lidosta maksā nodokļus un Latvijas Gaisa satiksme.
Nopietni? Tikai Lidosta un LGS?
Kā ar tādiem "sīkumiem", kā airBaltic un Havas Latvia? Kur nez ir reģistrēti FedEx, TNT un DHL? Oi... Latvijas Pasts tak ar Mārupē. Itella logistics.... ELKO / ALSO noliktavas... Lidostas satelīt industrija ir DAUDZ lielāka, nekā tev liekas.
smaidiigais rakstīja: Hihi hihi.
Kad EU nosēdināja kādu boingu lai arestētu 'ansi'?
Kad melo, tad vismaz ar mēru! Bet liet ūdeni pa lielam jau sens kāgēbešņiku paņēmiens
Ko nu pats melo? Es nekad neesmu teicis, ka "EU nosēdināja kādu boingu lai arestētu 'ansi'".
Dumš kā parasti. Nespēj aptvert, ka tieši otrādi - EU sistēma profilaktiski izrēķinās pirms vispār kāds kļūst par revolucionāru. Baltkrievijā tu tādus Anšus varētu buntitēs siet un par viņiem neviens neliktos ne zinis.
Lūk interesants video visiem, kam liekas, ka tikai Lukašenko var izdomāt ar iznīcinātāju pārtvert pasažieru lidmašīnu:
www.youtube.com/watch?v=9qM-xN7Bgg8
Čehijā. Ar Latvijā izdotu starptautisku aresta orderi pēc paraugprāvas, kurā parādīja, kas notiks, ja Latvijā kāds atļausies iebilst pret sistēmu.
Par Atlantic rakstu - jāatzīst ka krietni jēdzīgāks, nekā biju gaidījis, ieskaitot analīzi par to, kā tas ir salīdzināms ar citiem "nolaupīšanas" gadījumiem un kas visinteresantākais - spēlējas ar domu, ka Lukašenko neko nav pārkāpis, tikai "izlocījis" likumus pa savam, tapēc jāgroza likumi. Bet nu par notikumu analīzi es to nesauktu - tur ir daudz par tēmu, kā vispār šāds notikums ir klasificējams, ar pieņēmumu, ka viss ir skaidrs un pierādīts - nešaubīgā versija ir Lukašenoko meli par bumbas draudiem un vēlāk pienākusi vēstule, kā šo melu pierādījums. Kā jau esmu teicis iepriekš, neticu, ka Lukašenko ir tik stulbs, lai sūtītu tādu. Tās autors ir kāds cits, kas par pietiekami stulbiem uzskata propagandas mēdiju lasītājus. Un sākotnējām viltus ziņām par bumbu autors paliek nenoskaidrots, neizslēdzot ne Lukašneko, ne viņa pretiniekus. Maz ticams, ka Hamas, tie šoreiz tika piesaukti vienkārši aktuāla vārda dēļ - tas, ka draudu autors zināja par Protaševiča atrašanos reisā ir diezgan pārliecinoši.
Vai šīs ir normāli?
"2018. gada 19. februārī plkst. 9.15 pēc tikšanās ar mani sargi uzlika viņam rokudzelžus un kaut ko sacīja, saklausīju tikai vārdu „mrcho!”. Manu acu priekšā, bez jebkāda pamata, viena vai divu metru attālumā vairāki sargi uzbruka manam dēlam, sitieniem nogāza viņu zemē un vairākas minūtes sadistiski dauzīja viņu dūrēm, bet viens no uzbrucējiem satvēra viņa galvu un sita ar sejas kreiso pusi pret grīdu. Pēc tam tie aizvilka viņu prom. Es kliedzu. Es kliedzu no visa spēka visu laiku, kamēr noskatījos eksekūcijā. Durvis, pa kurām mani ielaida satikšanās telpā, bija vaļā, un mani kliedzieni noteikti bija dzirdami visur cietumā. Taču neviens dežurants vai priekšnieks neatsteidzās iejaukties vai noskaidrot situāciju. Kad streipuļodama izkļuvu no cietuma, domāju tikai par to, vai mans dēls nav nosists. Apm. 10.00 uzrakstīju īsziņu advokātei. 15.00 viņa atbrauca uz Litomeržici, tikās ar Ansi un noskaidroja, ka tas, ko redzēju es, bija tikai sākums."
Tu pat nejēdz atšķirt opozicionāru no kāda, kam vienkārši nepatīk pastāvošais režīms. Ja es atļautos kaut mazu daļu no tā, ko darīja Lukašenko opozicionāri, jau sen sēdētu cietumā. Arī mūsu KL paredz garus cietumsodus par pretvalstiskām darbībām. Un kā gāja cietumā mūsu pašu revolucionāram Ansim?
"kas tā par Viļņu kas ticēja?" Komentēju pieņēmumu, ka Viļņas lidosta, uz kuru reiss lidoja, informāciju saņēma no Minskas, nevis reisa.
"reiss ar lidostām tāpat vien nesazinās ja nezināji"
Tādēļ sazinājās ar Minskas lidostu un palūdza, lai nodod ziņu Viļņas lidostai...
Hmm, pierunāji, šo es biju palaidis garām. Tad Polijas slēgums ar Astravjecu ir vēl iespējamāks.