Tagad stāsti, kā var balsot PRET, MELI!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ko tu DIRS arvienvārdsakot… Citājot klasiķus, tu esi pirmais, kas ar putām uz lūpām apdirš vadītājus un grib tos sodīt pēc iespējas vairāk.
Ak jā… Laikam jau taisnība - iespējas SODĪT “ASV variantā” pieaug… Tāpat, kā nobraukt gājējus.
Jā, bet tam nav nekāda sakara ar izkrišanas biežumu.
Tavā komentārā ir pazudusi loģika. Eksāmena sarežģītība pati par sevi nekādi neietekmē izkrišanas augsto rādītāju - grūtākus eksāmeniem (iedomājies, tādi eksistē) vairāk gatavojas un tāpat noliek. “Dulburu producēšana” jau tikai apliecina, ka CSDD eksāmens ir pārāk viegls un to var nokārtot, nespējot adekvāti vadīt auto reālā satiksmē. Tomēr tik augstu izkrišanas rādītāju var dabūt tikai vienā veidā - ar selektīvu vērtējumu, kura mērķis ir nodrošināt tieši šo izkrišanu.
Tā jau būtu taisnība, tikai… “debillajā rīgā vienkārši NAV normālu alternatīvu, lai ikdienas braucēji savās darīšanās aizbrauktu pa normālu apkārtceļu un bezizejas spiesti tiešām nelīstu iekšā tajā nolādētajā "centrā".”
VALSTS ir radījusi šādu situāciju. VALSTS iekasē uzņēmumu nodokļus. VALSTS izlēma, ka Rīgai no atlikušajiem IEDZĪVOTĀJU nodokļiem vēl jāatdod daļa citām pašvaldībām. VALSTS izlēma, ka pašvaldību teritorijā ceļus par šo naudu nebūvēs, bet liks to darīt pašvaldībai. Un VALSTS izlēma, ka tās ierēdņi sēdēs pie datora tieši Rīgas vēstriskajā centrā.
uupis rakstīja:
Tad kad tavs šreks samaksās to ko palika valstij parādā, tad runāsim par pārëjiem!
Un otrkārt ja tu nebalsoji tad tev nav tiesības izteikties, jo tava pasivitāte ir bijusi par labu krievu partijām - vēlreiz pierādīji kas esi vateņu pakalpiņš! Tu ar savu nebalsošanu neesi tiesīgs neko teikt - tev nav balstiesības! No sākuma iemācies aiziet līdz vēlēšanu iecirknim!
Atlak jau ķeries pei MELIEM? Kāds “mans šreks”?!
Kā tieši Šlesera nodarītais attaisno tavu aizstāvamo komunistu valsts izlaupīšanu?!
Un tieši man IR tiesības izteikties, jo es ar savu balsi neesmu apstiprinājis “demokrātiskā” varas režīma leģitimitāti. Tikmēr tavs nožēlojamais naratīvs, ka jābalso par mafiju, jo viņi no tribīnes melo, ka iebilst pret krieviem, ir fufelis un to vislabāk raksturo šis plakāts:

Mērs ir kaut kāds vienpersonisks Dievs, deģenerāt?
Ne, nebalsoju - ka jau teicu, vienīgā alternatīva balsot pret valdošo laupītāju režīmu bija Šlesers un tā arī man nav pieņemama.
Bet ir jābūt pilnīgam noderigajam idiotam, vai arī kārtīgam režīma kalpam, lai pārmestu zagšanu mazajam zaglenamz balsojot pat lielo laupītāju, ko tu, acīmredzot darīji.
Ak tad Šlesera miljoni pazuduši?
Un kā ar “Progresīvo” Briškena miljardiem? Atkal saimnieks liek aizstāvēt varas režīmu? Kas tiem valsts izlaupītājiem vēl no Rīgas vajadzīgs?
Kaspars Briškens Bijušais Latvijas Republikas satiksmes ministrs.
No 2012. gada līdz 2020. gadam ieņēmis nacionālās lidsabiedrības airBaltic padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu. Trīs termiņu padomes locekļa un vietnieka amatā strādājis pie uzņēmuma restrukturizācijas, attīstības, Airbus A220-300 modeļa lidaparātu pasūtīšanas, privātu investoru piesaistes un kompānijas biznesa plāna Destination 2025 izstrādes.
2014. gadā sācis strādāt RB Rail (Rail Baltica), sākotnēji par padomes locekli, vēlāk ieņemot stratēģijas un attīstības vadītāja amatu. No 2021. gada ir uzņēmuma "Pasažieru vilciens" padomes loceklis.
Jā, no saeimas (ar mazo!) tribīnes tiek sludināta nepatiesība. Jo patiesību demokrātijā nosaka vairākums. Un tādēļ “trampists” melo un visi, kas kritizē valdošo režīmu ir “vatņiki”. Tāda ir elektorāta patiesība.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Paņemt no Trampa pāris pareizas idejas reklāmas kampaņai nozīmē “kļūt par Trampistu”?
Attopies - Šlesers pārstāv nevis Trampu, bet vecos Krievijas biznesa partnerus, kas tagad ir emigrējuši uz Dubaju.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Un atkal vienos vārtos - “krievijas ietekmes zona”, kā neizbēgams un neapstrīdams veidojums. Lai arī mans viedoklis par krieviem atšķiras no krievnīdēja un es uzskatu, ka tas, kas ir jāizjauc, ir mongoļu-tatāru izvarotāju vadītā federācija, nevis visu laiku jārunā par “krieviem”, ar to domājot burjatus, čečenus u.t.t., es pilnībā piekrītu, ka Ukraina ir tuvāka Krievijai, nekā Baltijai vai Eiropai. Iespējams, ka Ukrainas “brāļošanās” ar krieviem - t.i. Novgorodas (kas vairāk pazīstama, kā “Pēterburgas inteliģence”), Minskas un Kijevas savienība, atjaunojot īsto Krieviju, ir pareizais ceļš uz moskaļu ļaunuma impērijas iznīcināšanu. Bet tas, kas ir skaidrs - Ukrainai NAV tās pašas vērtības, kas EPSRS vai Baltu tautām un to nevajag aizmirst.
Kur var izlasīt objektīvu informāciju, nevis propagandas preses relīzes?
Protams, ka ir sarežģīta… Bet tāpat tas ir vienkāršāk, nekā to izdarīt ar sarežģītu dronu operāciju.
Darītāju, lai uzreiz nepieķer, netrūkst. Vācijā savervēts musulmanis, to izdarīs ar reliģiusku pārliecību, ka to dara islāma, nevis Krievijas uzdevumā. Un viņam mūsu robeža ir vāļā bez kontrabandas. Un atšķirībā no krievijas operatora vadīta drona, daudz labāk der, lai teiktu, ka ar mums tur nekāda sakara.
Un tā arī ir atbilde, kādēļ pakļaujies kaut kādam viegli uztveramam propagandas naratīvam - kas ir koncentrēts tā, lai patiktu un nebūtu “laika nosišana”.
Lai veidotu kaut kādu reālistisku bildi, ir “jānosit laiks” un jāizloba no šādiem, dažādu avotu, materiāliem tie fakti, kas liekas kopā.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Manas? Tu jau esi tas, kas kaut kādu savādāku jēdzienu lieto un atsākties atklāt, kāds tas ir.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Turienes definīcija ir attiecināma uz jebkuru politiķi. Tā kā tu to neattiecini uz visiem, attiecīgi acīmredzami izmanto kādu citu. Kāda tā ir?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tiešām sajucu vēlēšanu un inaugurācijas gadus. Tā jau saka, ka ar tādiem kā tevi, strīdēties nevajag, novilks līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tagad? Kad tu vispār kaut ko esi sapratis?
On ko MELO par Trampu un obligāto vakcināciju? Pirmā vakcīna tika pastiprināta izmantošanai 2020. gada decembrī. Tramps atstāja prezidenta amatu jau 2020. gada janvāri! Patiešām nesmuki sanāk - no tevis tikai MELI.
Tā, kura turpina finansēt Putina režīmu? Un pat, ja gribēs, tad kā palīdzēs? Kā tur būs ar to atbalstu pa jūru?