Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Gabaliņu iepriekš paskaidroju ar ko ticība atšķiras no zinātniski pamatota viedokļa. Esmu diskusijās gatavs atkāpties no jebkura argumenta, kurš nav pieņemams oponentam, lai to "sadalītu komponentēs" un izvērtētu pamatojumu - ar iespēju pievienot jaunus faktus, atzīt kļūdas un rezultātā mainīt viedokli. Neskatoties uz neskaitāmiem izaicinājumiem, neviens no šejienes ticīgajiem, ieskaitot tevi, nav izrādījis vēlēšanos piedalīties argumentētā diskusijā, ar pamatojumu apšaubot kādu no maniem argumentiem.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iAuto rakstīja: 1) lietotājus varam identificēt pēc IP, ja ir kāds strīds vai pieprasījums uz konkrētu lietotāju IP salīdzināšanu, tad varam izskatīt. Ja lietotājs raksta no dazādiem lietotājiem, tad mēs to nepārbaudām, šeit tomēr ir brīvprātīgs forums, bet ja vajag varam. 2) šis forums ir garā veseliem un, lai cilvēks lieki tērētu laiku , lai liktu + vai - neredzu pamatu. Taču dažiem indivīdiem, kuri tīra kešatmiņu, katru reizi, lai to darītu es nevaru palīdzēt, ka arī neredzu pamatu šim tērēt papildu līdzekļus. 3) minēto uupis komentāru nav pamata dzēst.

"Taču dažiem indivīdiem, kuri tīra kešatmiņu, katru reizi, lai to darītu" Ko palīdzēt tiem, kas netīra? Tāda darbība nemaz nav nepieciešama. iAuto, kā izrādās, ir nekompetents ne tikai žurnālistikas, bet arī IT jomā :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Politika ir domāta nopietni. Nopietni nenozīmē to pašu, ko deklarētajai atbilstoša. Kādēļ jāatbalsta? Kādēļ jāgaida, ja politikas deklarēto mērķu absurdu var redzēt uzreiz, nevis gaidot vai tieši šī viena tava tehnoloģija nokļūs PR gaismā? Un ja nokļūs, tad tieši tas tevi pārliecinās par nopietnību? Visus "sterus" nav iespējams realizēt. Kā noteiksi, vai realizācijai izvēlētais saraksts ir vai nav nopietns?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Acis var atdarīt tam, kas vēlas domāt. Ja vēlies, iesaisties diskusijā bez tipiskajiem meliem un sagrozījumiem, ko izmanto tie, kurus neinteresē patiesība, bet gan savas reliģijas uzvara. Ar tipiskajām provokācijām un apmelojumiem tikai pierādīsi, ka esi pelnījis paša uzskaitītos apzīmējumus. Kāda ir tava izvēle? Jā patiesība - sāksim ar šajā diskusijā pieprasītās aksiomas pamatošanu. Ja tā IR patiesība, tad man nav taisnība. Ja tā NAV patiesība, tad var nosaukt vārdus tiem, kas melo un meklēt tālāk iemeslus šādai rīcībai. Precizējot - par meli nav uzskatāms tas, kurš tic tam, ko saka, par jā tā nav patiesība. Tādēļ Raimonda apgalvojumu kontekstā lietoju vārdu reliģija, kas apzīmē ticību, nevis melus.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Reliģija. "Degvielas cena, salīdzinot ar dīzeli par to pašu nobraukto attālumu 20% mazāka." Uzpildes sarežģītība kompensē tos 20%. "Un NOX un CO2 daudz mazāk." Reliģija, kuru atsakies apspriest. "Var izpildīt deklarēto ekoloģisko mērķi." Reliģija. Daudziem nav pieņemams ne patiesais ne deklarētais mērķis. "Ja šim nebūs tieša Eiropas atbalsta, tad tā deklarācija paliek tikai deklarācija." Lasīt - ja Brisele neizmantos savu varu, var gadīties, ka brīprātīgi viņu uzstādījumus nepildīs. "Latvijā ar kādām 15-20 CNG uzpildes stacijām pietiktu." Kam? Kāpēc ne 22-27?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Atkal reliģija pamatā. CNG ir ļoti neparocīga kā degviela individuālai lietošanai. Ir OK organizētiem autoparkiem ar iekšēju uzpildes sistēmu. Tātad publiskas uzpildes stacijas nevajag. Spiediens uz CO2 samazināšanu ir tas, kas ir radījis NOx pieaugumu. Atmet reliģiju, pazudīs problēmas. Nevar no tehniskas diskusijas viedokļas izskatīt apgalvojumu, kurš satur reliģisku dogmu.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Rodas jautājums - vai iAuto reaģē tikai uz sūdzībām un neiedziļinās jautājumu būtībā? 650 noteikti nav korektākais diskusiju dalībnieks, tikai, atšķirībā no pretējās puses, kas atļaujas vēl vairāk, nemēģina panākt oponenta apklusināšanu ar sūdzēšanos par "darbībām".

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tava loģika darbojas tā, ka nespēj atbildēt ne uz vienu tev uzdoto jautājumu un krīti panikā un sāc runāt muļķibas par faktiem, kas ir patiesi paši par sevi, bet apdraud tavu reliģiozo ticību. Atšķirībā no tevis, kas mētājas ar nesaistītiem faktiem, liekot noprast, ka tos izmanto kā argumentus, es tieši un nepārprotami norādiju, ka tas nav arguments. To pierāda tavs pēdējais links uz eksperimentu un nespēja nosaukt milzīgo kļūdu tajā. Lai būtu pilnīgi skaidrs - eksperiments ir īsts, atkārtojams un pats par sevi pareizs. Rezultātu interpretācija gan ir dramatiski nepareiza un tevi raksturo ar vārdiem "Tas Raimonds vairs neko papildus nemeklēs. Viņam pietiek ar šiem skaitļiem. Viņš savus secinājumus par to, ka tas CO2 visu ietekmē, izdarīs uz šo skaitļu salīdzināšanas pamata."

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Dubultpamuļķim - pārlasi vēl un vēlreiz - ir speciāla norāde, ka CO2 daudzums nav minēts kā arguments jebkam! Tik daudz spēj izlasīt vai par grūtu? Tavā eksperimentā ir MILZĪGA kļūda. Kāda tā ir, spēj izdomāt?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Speciāli pamuļķiem - par elementu izplatību rakstīto īpaši iesāku ar norādi, ka tas nav jāuztver tiešā kontekstā un ir tikai "fun fact"! Izdarītie "secinājumi" pierāda, kādā izpratnes un iedziļināšanās līmenī notiek šī "tehniskā diskusija".

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bez tieša konteksta, "just fun fact". Alumīnijs ir trešais "populārākais" ķīmiskais elements uz zemes (8.23%). Tūlīt aiz skābekļa (46.1%) un silīcija (28.2%). Tikmēr visas organiskās dzīvības pamatā esošais un arī CO2 "indi" veidojošais ogleklis ir diezgan tālu sarakstā (0.02%).

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Labi teikts. Viss mūsdienu domāšanas veida absurds skaisti ietverts vienā tekuma!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pat teorētiski nē. Termiņš no AES idejas līdz tās nodošanai produkcijā ir mērāms desmitgadēs. Piedevām - ir visai ierobežota AES "celtnieku" pieejamība. Tomēr mēs, kā Nordpoool dalībnieki, jau nākamgad sāksim lietot divu jaunu RosAtom darinājumu enerģiju, nevis "drāzīsim amerikāņus". Nosacīti ātri ir uzceļamas ogļu vai gāzes stacijas. Ķīna ir bagāta ar oglēm, tādēļ ceļ ogļu. Mēs pagaidām esam atkarīgi no Krievijas naftas gāzes un ASV spiež savu slānekļa gāzi, tādēļ mūsu politiķi var savās kampaņās muldēt par gāzes ekoloģiskumu un Raimonds pavilkties līdzi, ka šai izvēlei pamatojums ir ekoloģijā. Vācija ir iznīcinājusi AES, deklarējusi, ka atteiksies no savām Silēzijas oglēm un vecajai Putina STASI kolēģei tā arī neizdevās līdz galam pabeigt Vācijas uzsēdināšanu uz Krievijas gāzes adatas. Deklarējuši toties pilnu pāreju uz elektroauto politķi ir... Ko darīs?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Izklausās interesanti. Sākam ar vienkāršāko - akmeņoglēm. Kāds ir tavs risinājuma piedāvājums, lai atteiktos no akmeņogļu elektrības, vienlaikus nodrošinot elektroenerģiju tam miljardam pasaules iedzīvotāju, kam tās joprojām nav, kā arī saglabājot tās cenu līmenī, kurš nodrošina sabiedrības labklājību ekoloģiskas domāšanas līmenī. Lai arī esmu par šo tēmu interesējies daudz, diemžēl nezinu neko par cerību attiekties no akmeņogļu elektrības pārskatāmā laika periodā un visi grafiki uzrāda ogļu patēriņa pieaugumu. ourworldindata.org/grapher/global-primary-energy

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Jā, susuriņ!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nē.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Un tagad lūdzu ļoti saņemies un paskaidro, kādēļ taisni būtu jābrauc tikai no kreisās joslas... Kuros slapjajos sapnīšos esi izsapņojis šo noteikumu un kā tas iet kopā ar vispārējo principu turēties iespējami tuvu brauktuves labajai malai? Noklusēti divu joslu gadījumā braukšanas virziens joslās atbilst šādai zīmei:https://imgur.com/a/V1rFwla

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Visu laiku mēģinu tavu politisko ideoloģiju novirzīt tehniskā virzienā, bet tu spītīgi turies pie savas reliģijas. Tā nu ir sanācis strupceļš diskusijai.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nebūtu gan. Diez vai Raimonds savus šeit rakstītos penterus adresē tam mīzējam. Esmu gana pārliecināts, ka viņam šķiet, ka šī foruma lasītāju vidū ir kāds, kuru vajag "apgaismot" ar viņa zināšanām.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Malacis! Ka, nez, ir jāsauc viedokļa izteikšana par to, ko neesi pat lasījis?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Jā - tava. Neskatoties uz daudzajām reizēm, kur esmu minējis, kam elekroauto DER, tu gvelz, ka nespēju iedomāties ka citiem ir citādi paradumi. Iemācies lasīt.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Tad kā ir - tā ir tava nespēja (diesleksija) vai nevēlēšanās (tupums) izlasīt?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Nespēja pamanīt, ka neskaitāmas reizes tiek minēti citu cilvēku paradumi (neceļas roka uzrakstīt "vajadzības"), kuriem elektroauto ir piemērots, ir kvalificējama kā tupums vai disleksija?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Interesanti, ka piemini tieši Matīsa ielu un apsteigšanu pa labo joslu. Šo manevru es izveicu regulāri un, atkarībā no krustojuma, var būt divi iemesli. Rupjākais - mudaki neskatās zīmes, ka liedz krustojumu šķērsot pa tramvaja sliedēm (kreiso joslu) Tērbatas ielas krustojumā. Ierastākais - Satekles, Barona, Čaka krustojumos - kreisajā joslā vienmēr atrodas kāds, kurš kreiso pagriezienu nesteidzīgi ieslēdz tikai PĒC iebraukšanas krustojumā. Ja tu, kā nezinošs iebraucējs, dīvainā kārtā tomēr brauc taisni un vēl normāli paātrinoties, rodas minētā situācija. Tās autori ilgtermiņā ir kreisajā joslā guļošie, kas ir pieradinājuši normālus braucējus braukt pa labo joslu. Vēl situāciju saasina dažu gulētāju vēlme mainīt joslu krustojumā - no kreisās pirms krustojuma uz labo pēc, vai otrādi. Manis piesauktajās eiropas valstīs tā nedara - nav gulētāju un attiecīgi nerodas vēlme veikt dīvainus manevrus, lai tādus apbrauktu.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

"pilsētas dzīvoklis un elektroauto neies roku rokā" tad jau sanāk, ka galu galā elektroauto NAV piemērots pilsētai :D Kā testēji to Jaguar attiecībā uz elektroauto pamata trūkumu - nabassaiti? "saprast elektroauto pircējus pie nosacījuma, ja nevajag braukt ļoti tālus gabalus un regulāri" - tātad atbalsti dzīvesveidu, kas ietver regulāru braukāšanu sastrēgumos un brīvdienu pavadīšanu lielveikalā?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti