"Secīgi 99% SUV pirkumi ir pontu dēļ, ne pielietojuma."
Arī šis ir absurds apgalvojums - "ponts" arī ir pielietojums. Procentus noteikti būsi pārspīlējis, bet lai jau...
Bet sūdzēties, ka auto ir slikts tādēļ, ka tas ir tāds, kādu pats izvēlējos, ir debili. XC90 pagriežamība un spēja noparkoties šaurā vietā atšķirsies no Smart ne jau ražotāja vainas dēļ.
Labticīgam nav patraucējusi, bet kā rādās, kaur kur ir tie "VISI", kuriem Volvo nepietiekami stūrējas. Tieši tiem jautājums - KO tu pirki un PRIEKŠ KAM, ja tas, ko esi nopircis tevi tik ļoti neapmierina.
Jā, auto dāmai notiekti vajag tādu, ko var pats skrūvēt mellu muti, nekādā gadījumā neapmeklējot servisu. Esi ļoti palaidis garām to mirkli, kurā gulēšana garāžā ar auto izgāja no modes. Dažam labam, protams, te ir ienākusi prātā otra galējība - ka jaunajiem auto vispār servisu nevajagot. Vienīgais iemesls pirkt DIY auto savai dāmai - ja tā dāma ir tāda, ka labāk gribas gulēt ar auto un bail dabūt ar pannu, ja tas auto, pie kura glābsies, nebūs viņas.
1) Vismaz zini pareizo vārdu, nevis "anarhismu"
2) Kādā mārrutka pēc jāfunkcionē ar 1/4 no nepieciešamā eļļas daudzuma?
3) Neparādīšu. Tā IR problēma un nekas nekļūs labāk, jo bezpalīdzība un dīleratkarība tikai pieaug. Un dīlerservisā automātu neviens neremontēs - uzliks jaunu un piestādīs rēķinu.
Tieši tā. Un muļķis ir tas, kas izvēlas lielu pilnpiedziņas kasti, nezinot, kam to vajag, un pēc tam sūdzas, ka tā nespēj sacensties ar rallija auto vadāmībā.
"anderstīrs" un auto manevrētspēja stāvvietā ir divas dāžādas lietas. Tik lielam auto ar augstu smaguma centru "anderstīrs" drīzāk ir nepieciešamība, nevis problēma - ja tāds nebūtu, pārāk ātri varētu tikt pie kūleņošanas. "Es izvēlētos vieglāku auto. Un zemāku smaguma centru" vispār ir absurds apgalvojums, kura pamatā ir doma izvēlēties lielu SUV bez vajadzības - kāda diemžēl tagad ir modē. Ja IR vajadzība pēc SUV, tad tā izslēdz iespēju izvēlēties "vieglāku auto ar zemāku smaguma centru" un ir jārēķinās ar šāda auto gaitas īpašībām, nevis jāsalīdzina to ar nesalīdzināmiem.
11.6 tāpat ir labāk par Audi 11.9
Protams, ka modeļiem atšķiras un vienmēr labāka pagriežamība būs mazākam auto (ar īsāku riteņu bāzi). Man pašam nav ne Volvo, ne Audi, bet nepatīk ka cilvēki tukši muld. Manam auto ir tik pat "slikta" 11.9 manevrētspēja, kā Audi. Un neko - braucu bez problēmām...
Pret skaitļiem nav ko iebilst? :D
Pārstāj muldēt - nav nekādi VISI. Paziņu lokā ir ļoti daudz Volvo braucēju un šādas sūdzības no viņiem nekad neesmu dzirdējis. Piedevām skaitļi saka pretējo - Audi griežas sliktāk...
Īpaši tev un citiem iedomu lohiem skaitļi, nevis emocijas:
Volvo S80 Turning Circle 11.2 m
Audi A6 Turning Circle 11.9 m
www.car.info/en-se/volvo/s80/s80-d5-17860064/specs
www.car.info/en-se/audi/a6/a6-sedan-20-tdi-ultra-6732568/specs
Es esmu auns, jo man nav problēmu noparkot Volvo? Interesants domāšanas veids.
Ja nepadodas, tad varbūt nevajag? Mana pieredze rāda, ka visi, kas "čerez ņemogu" mēģina, brauc līdz pirmajai avārijai. Un tas nav ilgi, bet mēdz būt sāpīgi un neatgriezeniski.
Atmīlies - esmu braucis ar ļoti daudz un dažādiem auto - ne par ko pārsteigts nebūšu. Bet ja tā ir bēda, kas traucē braukt, tad jāārstē savu tizlumu, nevis jāsauc auto par sliktu. Volvo izcili turas uz ceļa - ja tādas piekares nodrošināšanai ir jāziedo nedaudz pagriežamība, tas ir tā vērts.
Pilnīgas muļķibas. Volvo joprojām ir ļoti labs auto par spīti atsevišķām ķīniešu un vienkārši mudaku izcelsmes problēmām. Mana sieva brauca ar S80, ko nomainīja pret XC60 un vienīgās problēmas, ko varēja novērot stāvvietās, ir no nejēgām, kas nekāda izmēra auto nemāk noparkot. Saukt par dāmu to, kas savu tizlumu noveļ uz auto, ir diezgan muļķīgi.
Dāmai? Šo statusu izpelnās ar nemācēšanu braukt? Es drīzāk teiktu, ka divas govis kopā nesader.
29000 vērtu xc60 sievietei pašā mazpiemērotakajā brīdī nācās ar evakuatoru vest uz servisu, jo no vilkšanas ar divdesmitgadigo jeepu, kurš nekad nav pievīlis, atteicās. NAV tāda auto, kas garantētu kaut ko, neatkarīgi no dzimuma. Piedevām - xc60 ir kaitinoši mazs, nevis liels.
Vēl interesantāk ir palasīt pašu dokumentu, par ko ir raksts un kuru parakstīs Kariņš. Nav tā, ka ES prasības ir tik radikālas, kā to bīda vietējie izpildītāji. Kopš skolotājs ir stājies amatā, skolnieks var darīt visu, ko saimnieki prasa.
Šitas ar māk būt pieklājīgs, ja pacenšas. Laikam tomēr būs radinieks.
Gejisks izskatās, bet diez vai ir radinieks. Pārāk pieklājīgs.
Maizi pirksi vastij piederošā patērētāju sabiedrības veikalā, stāvot rindā un gaidot pievedumu. Ir kaut kad jau piedzīvots?
Jā - pilnīgi visus auto, ar kuriem vari aizbraukt tālāk nekā uz darbu un lielveikalu.
Kā tas var būt? Elemetāri - izglītības sistēma virākās paaudzēs ir mācijusi nedomāt, bet iekalt formulas. Bez domāšanas nav iespējams saredzēt kopsakarības. Un tā rodas tādi, kā raimondsm, kas redz vienu fizikas formulu pēc kuras elektromobīlis ir labs, un nespēj saprast ka viņu sip pat tad, ja uz to norāda.
Proleteriāts ir nepieklājīgi ātri aizmirsis, ka tieši darbaļaužu paradīzē mašīnas bija ekskluzīvs prieks, bet nīstie vergturi kapitālisti centās tās padarīt pieejamas tautai.
Tam "orgānam", kas petēji tavām domām spēj domāt ilgtermiņā un mērķtiecīgi cenšas cilvēkus sadzīt viegli pārvaldāmās nodokļu lielfermās bez iespējas lieki vazāties apkārt.
Piekāst pasaules lielāko autoražotāju, ja mērķis ir ieviest eirokomunismu un ierobežot cilvēku brīvu pārvietošanos. Ne velti MsH jau nākotnes vīzijās slavē velo, kā konkurētspējīgu pārvietošanās līdzekli.
Ar nomas vai līzinga auto varēs tikai līdz lielveikalam aizbraukt. Tie, kas spēs samaksāt par sava auto pieaugošos nodokli varbūt drīkstēs arī pie vecmāmiņas uz laukiem aizbraukt.
"Prasības auto nomas uzņēmumiem – ierobežot fosilo degvielu transportlīdzekļus, atļaujot tikai elektrotransportlīdzekļu un saspiestās dabasgāzes transportlīdzekļu iznomāšanu.
Prasības operatīvā līzinga kompānijām, kas apkalpo uzņēmumus – ierobežojot fosilo degvielu transportlīdzekļus, atļaujot tikai elektrotransportlīdzekļu un saspiestās dabasgāzes transportlīdzekļu iznomāšanu/operatīvo līzingu ."