Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

uzladets.lv/satiksmes-ministrija-iesniedz-projektu-kura-atbalstis-elektroauto-iegadi/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kas tad IR biznesa partneris, ja ne izejvielu un nepieciešmo pakalpojumu piegādātājs? Un kas ir biznesa partneris ārpakalpojuma grāmatvedim? Aizdomīgo sarakstā vajadzētu iekļūt tam, kas riska personai (grāmatvedim) pārdod A4 papīru vai tam, kam šī persona kārto grāmatvedību?

Tēma: Jelgavas šoseja

As māku arī zeķes ar rokām izmazgāt, bet tomēr mazgāju veļasmašīnā. Tu dari visu, ko māki un neizmanto tehnoloģiju priekšorcības?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nejauc pilna servisa līzingu ar operatīvo? Pilna servisa versija ir iespējams arī finanšu līzingam.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sanāk ka līzingu var dabūt tikai tie uzņēmumi, kam ir pašiem sava grāmatvedība, nevis ārpakalpojumā?

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Es taču teicu - tāpat, kā LV/LT: goo.gl/maps/SH5Mtc3DKV2yWsc96

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Neko un nemaz šī tofika izpratnē. LT/PL mani nekad neviens nav apturējis nevienā virzienā (t.sk. ar pasažieru busu). LV/LT vienu reizi viens garlaikots robežsargs, kas pa gabalu neredzēja TA uzlīmi (dokumentus arī pēc apturēšanas neprasīja). PL/DE vienu reizi naktī (interesēja tikai bagažnieka saturs, ne dokumenti). AT/DE - ir "bēgļu" skaneri, kas lēni braucošā plūsmā saskaita mašīnā esošos cilvēkus - vai kāds nav noslēpies bagažniekā. Ar automātiem bruņotie kundziņi nekad nav izrādījuši tuvāku interesi. PL/CZ, DE/CZ pēdējā laikā ir šķērsotas tikai pa bāni, pilnā ātrumā bez jebkādas kontroles. AT/CH un DE/CH - dežuranti bez intereses par manu personu. Ar policiju esmu saskāries divreiz Polijā sakarā ar domstarpībām par apdzīšanu, Slovākijā vienreiz dēļ aizmirstām gaismām. Visas sarunas tikai par konkrēto pārkāpumu, nekāda interese par auto piederību (poļos abas reizes ar nomas busu, viena no tām - ar nomas uzlīmēm).

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Visās, kur man ir sanācis braukt - tieši tāda pati, kā uz, piemēram, LV/LT robežas. Robeža redzama, apzīmēta, būdiņas ir un robežsargi dežurē, neizrādot lielu interesi par braucējiem ar vieglajiem auto.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Kas ir auto navigācija? Interneta izmantošana ir atkarīga no tā, vai tiek lietota online vai offline navigācija, neatkarīgi no ierīces veida. Braukāju pa eiropu ar Google navi telefonā, vienlaikus "dalot" internetu ar auto, jo ir interesanti paskatīties, cik salīdzinoši tizli ir Volvo "reālā laika" dati iebūvētajā navigācijā. Tātad - abas navigācijas sistēmas izmanto internetu. Un abās var neizmantot - arī telefonā joprojām ir Sygic (neatceros gan, kad pēdējo reizi ieslēgts).

Tēma: Iesakiet auto

Ko ar šo gribēji pateikt? Ka sarunvalodas izkropļošana ir laba un atbalstāma? Kā tas, ka es aizrādu uz šādu nepareizi lietojumu, liecina par to, ka es to nesaprotu? Pats jau beigās apstiprini iemeslu kādēļ tā NEVAJAG darīt - tu arī nespēji saprast, ko īsti autors grib, lietojot šādu parazītvārdu.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Klāt nebiju, bet zinu procedūru, kādu vācieši piemēro zagļu auto.

Tēma: Satiksmes organizācijas brīnumi

Paskaidrosi, kā tieši?

Tēma: Iesakiet auto

džips nu jau kādu laiku ražo pārsvarā parketniekus. Automāts džipam ir pat ļoti piemērots. Ne Volvo, ne Toyota pēc definīcijas nevar ražot džipus, ja nu vienīgi bezceļu auto. Ādas sēdekļi jebkuram auto ir praktiski - ne tikai dubļu gadījumā. Auduma salonu var atļauties tad, ja dzīvesveids nodrošina ļoti tīrīgu tā izmantošanu, nevis nepieciešamību reizēm uzmest uz sēdekļa kādu zemē pabijušu somu, vai savākt bērna izlijušo sulu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Volx rakstīja: un kāds šeit sakars ar jauniem autiņiem?

Tipa GAZ/VAZ ražo uzreiz vecus? Vai ko ar šo jautājumu gribēji patiekt?

Tēma: Iesakiet auto

Wrangler ir džips. Defender ir lendrovers. Un Land Cruizer ir "koijots", kā daži saka. Tofika autoram sākumā derētu iemācīties atšķirt bezceļu auto no SUV un nejaukt šos jēdzienus ar konkrētu auto marku.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Šveicē pēkšņi piestāda rēķinu par internetu navigācijai, kad ir piemirsies, ka tā nav vienotā Eiropa

Tēma: Iesakiet auto

Džips par tādu naudu sanāk labākajā gadījumā divdesmitgadigs, bez papildaprīkojuma.

Tēma: Jelgavas šoseja

Kanibaals rakstīja: Waze neved neved pa īsāko var vēl nošmaukt braucot pa D-tiltu un ietaupīt.

Man nesanāks "nošmaukt". Mani gan Waze, gan Google tāpat jau ved pa D-tiltu.

Tēma: Jelgavas šoseja

nomiks rakstīja: Es uz Eiropu vienmēr braucu caur Jelgavas šoseju un Šauļiem. Attālums drusku lielāks kā caur Bausku, bet laika ziņā ātrāk, satiksme minimàla, autobusi un fūres gandrīz nav nemaz.

Jautājums, protams par starta vietu, bet no Rīgas centra nekad ne Waze ne Google nav šādu maršrutu piedāvājusi. Pārrēķinot manuāli (ir licies tā kā tu saki) laiks palielinās diezgan daudz.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Pilnvara raksturo pavisam cita veida darījumu, nekā īre. Tieši pilnvara var likt domāt, ka tevi ar auto saimnieku tomēr saista kas vairāk, nekā īstermiņa īres attiecības - kas ir būtiski tevis aprakstītajā gadījumā. Piedevām - kaut kas nav īsti tā, ka stāsti. Ja auto būtu piedalījies zādzībā, kā saki, to auto aizturētu jau uz robežas un tevi labākajā gadījumā palaistu tālāk kājniekos.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Konuss rakstīja: Pagājušajā decembrī poļu robežsargi apturēja un pārbaudīja dokumentus 2 reizes. Tehniskajā pasē mans vārds nemaz nav pieminēts - nekādu problēmu un turpināju ceļu. Pirms kādiem pieciem gadiem braucu ar īrētu busiņu, un dzirdot nostāstus par Poliju, no īres kompānijas paņēmu pilnvaru angļu valodā. Polijā nevajadzēja, bet noderēja Vācijā, lai pārliecinātu policiju, ka lietoju busiņu konkrētu laiku, un ar pirms gada veikto degvielas uzpildi bez samaksāšanas man nav nekāda sakara.

Īres kompānijai ir jādod īres līgums, nevis pilnvara.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Ja turētājs, kas ir ierakstīts apliecībā, piedalās braucienā, nekāda pilnvara nav vajadzīga. Ja nē - jābūt pilnvarai vai īres līgumam. Praksē - ne reizi nevienam neesmu rādījis.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Agrāk tā bija. Tagad procesu gluži vienkārši nevar palaist - poga "calibrate" ir neaktīva. Un ej iesālies ar visu drošības aprīkojumu. Atslēgt arī nevar - tas iespējams tikai servisā, ne caur lietotāja saskarni.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sveicieni visiem jaunu auto lietotājiem un faniem. Jaunais Volvo tikko sevisā pie apkopes saņēma sistēmas jauninājumu un tagad jāj smadzenes. Par laimi nav tā, ka jāstāj ceļmalā, bet kaitinoši bez gala. Un atkal jāieplāno laiks, ko tērēt kārtējam servisa apmeklājumam. Garajā izbraucienā nostrādāja riepu spiediena kontrole jau Lietuvā. Iebraucu tankā, pārbaudīju spiedienu - pieņemsim, ka bija pamats nostrādāt - vienā riepā automātiskais pumpis vienu pūtienu iepūta. Un tālak HUJ - jau piekto dienu nevaru izmantot ne navigāciju, ne radio, jo ekrānā redzu tikai vēlmi kalibrēt riepu spiediena kontroli. Nospiežot OK, tieku uz kalibrēšanas ekrānu un "diseiblotu" pogu kalibrēt. Līdz Latvijai vēl gandrīz 2000km jānobrauc... Tāda tā jauno auto braukšana bez raizēm.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Volx rakstīja: Tagad tas saucās risku minimizācija Principa es ierodos pie meistariem jau ar visu nepieciešamo eļļu, detaļu paketi un tāpat man ne vienmēr izdodas vinus piespiest vienu vai otru darbu veikt.

Laikam var arī tā. Es, kā jau bomzis, kas brauc ar vecu auto, neiedziļinos detaļu sagādes niansēs

Lasītākie raksti

Jaunie raksti