Vernons rakstīja: Kā tas ir nevar aizstāt? Ko Tu pīpē? Vienības gatves un Ģimnastikas ielas krustojums, Jelgavas virzienā zaļais signāls deg 12 sekundes ilgāk nekā centra virzienā. Ir četras kustības joslas, nav kreisā pagrieziena uz Nestes benzīntanku. Bet atrodas "ruletes" spēlētāji, kuri pie sarkanā velk pa kreisi uz Nesti! Ir kam veicas ir kam neveicas.
Var aizstāt! Un tas ir jādara. Kā Tu vari iedomāties, neredzot papildsekciju, kad ir iespējama kustība pretī?
Kā tas ir, ka nevar aizstāt? Tā, ka šī krustiņa degšana ir tikai informatīva - drīkst nogriezties gan tam degot, gan nedegot. Papildsekcija, savukārt, liedz nogriešanos, ja nedeg.
Volx rakstīja: Es arī tā agrāk darīju. Īpaši neiesringu par kkādam eļļas maiņām līdz brīdim kad vienam motoristam vedu savu veco opelīti(sveiciens darkhlight) uz reanimāciju. tad jau bija pienacis brīdis, kad pie eļļas maiņas ""no mucas"" es jau lūdzu lai man jau laicīgi atlej pieclitrenē kādu lieku litriņu. Tas motorists ieraudzīja to eļļu un sāka smieties, rādīt citiem ar kādu foršu eļļu es braucu.
Jā, tie tik bij laiki 
Tagad pats mani eļļu?
ezis71 rakstīja: Pat PSRS laikos satiksmes organizācija bija augstākā līmenī nekā tagad.Varbūt kāds atceras kad zem luksafora zemāk stāvēja maziņš luksafors,plus,vēl viens pilnizmēra ielas otrajā pusē.Tākā es esmu gara auguma,mans beņķis ir līdz pašam galam aizstumts,tātad es sēžu tālāk no priekšējā stikla un ir tādi krustojumi kad es piebraucu pie baltās līnijas tad luksaforu neredzu.Vispār jau redzu,tikai caur panarāmas jumtu,sviests kaut kāds.Un šitie kriesā pagrieziena sarkanie plusiņi,tā ir nabadzības pazīme,normālās valstīs stāv pilnizmēra luksafors ar sarkano ,dzeltano un zaļo būltiņu.Un priekš kam pa nakti strādā luksafori,šito es nespēju sagremot,ir taču zīmes,varbūt viņi to speciāli dara,lai es nenoturētos un brauktu pa sarkano un tad varētu piķi iekasēt,cits variants man nav.
Kau ko neesi sapratis par kreisā pagrieziena plusiņu. To nevar aizstāt ar "pilnizmēra luksoforu".
Uzticos servisam, kas lej no lielās mucas. Neesmu pat iedziļinājies, ko tieši.
Tas nozīmē mentu mudaku. Tāda signālu kombinācija nav paredzēta un līdz ar to tas lietošana ir likumpārkāpums no menta puses.
Man reiz bija gara diskusija ar motopeli, kas man gribēja uzrakstīt protokolu par nestāšanos (zilās + skaņa). Man esot jāredz, ka viņš pavada kolonnu, bet gluži vienkārši mocim neesot sarkanās gaismas. Mūsu saruna beidzās ar sūdzību priekšniekam par dienesta pilnvaru pārkāpšanu un nekompetenci. Pieļauju, ka tie, kas stājas, ir reiz šādu protokolu dabūjuši un apmaksājuši, jo mentus uzskata par dieviem.
Tad jau droši vien tu tam atbilsti. man pietiek laika tikai vienam forumam un tas pats, apvienojot izklaidi ar darbu.
To, ka esmu saistīts ar IT, šķiet neesmu slēpis. Par valsts maizi kļūdies. Un tavi personīgie subjektīvie epiteti raksturo tikai tevi pašu, lai gan būtu interesanti, kas tavā prātiņa skaitās "low level".
Smalki... Nezinu pat ko domāt. Lauciņa ietilpība ir mazāk interesanta, kā tas, ka skriptā kā id izmantoju tieši "jopt". Jāsāk ticēt mistikai.
Kāpēc ne? Varbūt tādēļ, lai nokļūtu galā šodien, nevis rīt?
Jā, protams, ka naftas pārstrādes process prasa līdzsvaru un nevar iegūt tikai viena veida degvielu. Tieši tādēļ arī iepriekš skaidri pieminēju neadekvāto vieglo dīzeļu īpatsvaru, kurš pastāv tikai eirokomunistu regulu robežās. Attiecīgi, ja arī eiropas vieglie atgriežas pie benzīna, tas kopējo pasaules līdzsvaru nemaz tik ļoti nemaina.
Krāpšana un maldu informācija nav viens un tas pats. Uzlikt reklāmu par 65eur ir muļķu maldināšana - izrādās, ka jāmaksā vairāk un sanāk aplauziens. Krāpšana būtu tos 65 iekasēt, bet pretī neko neiedot. Tā reklāma nav ne ar ko sliktāka vai labāka par "parasto veļas pulveri" - vienmēr ir gribējis pajautāt - kur tad to parasto var nopirkt, jo veikalā ir tikai neparastie 
Tu esi īsts proletārietis. Kārtīgs komunistu vadoņa sapnis. Gribēt aizbraukt tālāk par to, ko var ar velo nav darbaļaužu cienīgi. Tā tāda buržuju iegriba.
Brīnumlīdzeklis jau ir izdomāts. Saucas ES regula. Ja visu citu aizliegs - elektrokastes kļūs nepārspējamas, jo būs vienīgās ar ko vispār varēs braukt.
Decathlon. Latvijā sakarīgas maksā neadekvātu cenu.
Es vispār konkrētas reklāmas neievēroju, bet uztveru kā vides "troksni". Tāpat, kā "nedzirdu" gar logu braucošu tramvaju. Tas nav gluži tas pats, kas po-uj. Un neredzu kādēļ man vajadzētu tās pamanīt un skriet cīnīties pret lohu apčakarēšanu. Palīdzēt var cilvēkam, kas prasa palīdzību, nevis to uzspiest kādam, kam tāpat ir labi.
Nē, man tas neliekas aizskaroši. Un nav arī po-uj - esmu ļoti pret lohu kultivēšanas politiku, kas ir šīs valsts pamatā. Bet pret lohismu ir jācīnās tos mācot, nevis aizsargājot no dzīves realitātes.
"neviens Lohs nav iedomājies "uzprasīt", cik "patiesa" un cik "patērētāju namaldinoša""
Kādēļ? Tādēļ, ka lohiem ir iestāstīts, ka pašiem ar galvu NAV jādomā, bet par viņiem rūpēsies PTAC u.tml. Kamēr šādām iestādēm būs varas, nevis rekomendācijas raksturs, turpināsim braukt auzās. Jo īpaši ar PVD.
Kas liedz jebkuru sertifikātu padarīt brīvprātīgu un pircējam pašam atstāt izvēli - pirkt sertificētu, jeb paļauties uz savu spējo novērtēt? Tikai varaskāre un tai sekojoša pietuvināto iespēja tikt pie monopola.
Esi palaidis garām faktu, ka ievērojams vieglo dīzeļu īpatsvars ir tikai CO2 regulētajā Eiropā. Līdz ar to, ja arī vieglie vairs netiks ražoti ar dīzeli, būtiskas izmaiņas globālā mērogā degvielu īpatsvarā neradīsies - vismaz ne tik, lai dīzelis bāzes cenā kļūtu ievērojami lētāks un tā izmantošana būtu ekonomiski pamatota. Nelaime jau ir tā, ka tu bāzes cenu pat nezini - jo lielāko daļu maksājuma par degvielu sastāda nodokļi.
Maz ticams, ka dīzelis tiks reabilitēts. Vieglajiem vienīgais iemesls dīzeļa eksistencei ir spēja efektīvāk izmantot degvielu un attiecīgi sekojošais spiediens CO2 izmešu izteiksmē. Ja Mazdas Skyactive-X spēj šo atšķirību nodzēst, tad nav nekādu iemeslu reabilitēt kvēpus un NOx ražojošu dzinēju.
Ir labāki rīki, nekā F5, lai tādus kā tevi patroļļotu, bet tos jau zina tikai bomži.
Laba gaume - labāk izvēlēties neizdevušos komplektāciju, kuru met pakaļ bez prasīšanas, nekā iespringt. Tā top "baudāmie" auto, kurus pēc tam publiski jāslavē, lai pats noticētu, ka neesi iegrābies.
Protams, ka ražotāja sāpe - un ja ražotājam tāda ir, tad dīleris var dabūt ražotāja atlaidi, nevis dot no savas peļņas.