Nespriežu pēc sevis un zinu diezgan daudz. Tieši tādēļ esmu no tā karjeras virziena atteicies.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nespriežu pēc sevis un zinu diezgan daudz. Tieši tādēļ esmu no tā karjeras virziena atteicies.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nu tu jau vari mierināt sevi ar domu, ka es leju un valstī viss ir kārtībā. Man diemžēl tādas rozā briļļu iespējas nav, jo zinu, ka neleju.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Precīzi demonstrē tieši to, par ko ir runa. “Nebrāļoties ar krieviem” nekādi neierobežo valsts izzagšanu un brāļošanos ar labi organizēto politmafiju. Un… ak vai, tie paši, ka apjāj elektorātu no tribīnes “nebrāļojoties”, aizkulisēs visu skaisti sadala ar “opozīciju” un visnotaļ Krievijas interesēs.
Re kā atkal izdomāsi, ka saimniekam nav tiesības iekasēt maksu par sava zemes pleķa izmantošanu un diktēsi savus noteikumus.
Un, pavisam tizlā kārtā piesauksi mūsu nožēlojamo konstitūcijas parodiju, kas ir tik īsa un vispārīga, ka ne vien pavisam noteikti neierobežo būvnoteikumos iekļaut prasību pēc stāvvietas, bet pat netiek piemērota tajās retajās reizēs, kad EPSRS regulas vai tikai rekomendācijas varas režīmam pārkāpj pat to minimumu, kas tur ierakstīts.
Tieši tā - šī ir brīvprātīga maksa, ja izvēlies izmantot CSDD starpniecības pakalpojumu valsts noteikto obligāto maksājumu veikšanai.
Diemžēl tieši dēļ tā, ka elektorāts nespēj atšķirt, kas un ko uzpiež un kas ir paša izvēle - komunistu režīms plaukst un zeļ, pie visa vainojot ļaunos kapitālistus, kuri to vien darot, kā cenšoties apkrāpt brīvprātīgo pircēju. Un ticība, ka politiķi ir kristālskaidri un nevienu apkrāpt negrib, izmantojot varu, ir nesatricināma.
Jā, jebkurš, ko maksā PVN (ne)maksātāji - piemēram, privātersonai piederošas mājas NĪN, privātpersonai piederošas automašīnas ceļu nodoklis u.t.t.
Kāpēc apkrāpt? Ja soda par to, ka neproti uzvesties un ievērot saimnieka noteikumus tā ir krāpšana?
Un kas liedz ieviest jebkādu likumu demokrātijā?
Ai… Ai… Nedrīkst tavai vienīgajai pareizajai dubultdomai iebilst?
Tikko tak iebildi pret to, ka ar likumiem varētu ierobežot gūt peļņu kā ienāk prātā būvējot māju bez garāžas.
Tas nav zināms - kurš no virzieniem ir “kājām gaisā”, ja pieņem, ka šīs sacensības notiek Austrālijā?
Ai, ai… Kā komunistu pakaļlaiža MELO. Stāvvieta nekļūst par tavu īpašumu, ja tās īpašnieks nodrošina publisku piekļuvi uz SAVIEM nosacījumiem un noslēdz līgumu ar apsaimniekotāju par tādu komunistu skvoteru, kā tu, uzraudzīšanu.
Bet jā, kārtīgā komunismā, kura pierādījums ir PTAC pašā būtībā, arī tiesas ir pret privātīpašumu. Tev, komunistu pakaļlaiža ir tiesības uz tādiem uzskatiem, tikai nevajag citā vietā izlikties, ka aizstāvi ko citu.
Tavs arguments ir jēls. Palecoties braucošā vilcienā, tas zem tevis nekur neaizbrauks. Un vispār ne visi dzīvo uz ekvatora, kā tu iedomājies.
Nemuldi - tas “kļūdītājs” pats piesauca melošanu. Akcīze ir tāda, kā tā ir.
“Akcīze - 1 litrs - 3 centi” saka tas MELIS, kurš mani sauc par meli.
Akcīze - 44 centi par litru dīzeļdegvielai, un 53,2 centi par litru benzīnam. Saka VID https://www.vid.gov.lv/lv/akcizes-nodokla-likmes#naftas-produkti
Un pats galvenais, nevajag aizmirst, ka arī akcīzes nodoklis… apliekas ar PVN!
Nez kurš bija tas, ka pieprasīja tiesības bez maksas izmantot privātu stāvvietu?!
Maskavija var sevi sakaut tikai pati. Ja pie tā nonāks, tad domāju, ka Polija ir jau sen gatavībā un es personīgi to visnotaļ atbalstu.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Blēj tikai tupais deģenerāts, kas nespēj iedot citiem izlasīt to, kas pašam tik svarīgs.
Kādi auto? Pilsētas cilvēki tak brauc ar velosipēdiem. Tie, kam auto, nav cilvēki.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tupais komunist - ja tu uz kaut ko atsaucies, tad TEV ir pienākums ievietot atsauci, nevis tupi blēt, ka neesi bezmaksas gūgle.
Kamēr neieliksi pierādījumu, kur var pārliecināties par tava varoņdarba iekļaušanu, uzskatīsim, ka turpini MELOT.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Jā, es teicu, ka acīmredzot nav, ja jau atsakies sniegt atsauci tam, ko pats piesauc. Pierādīji, ka esi vēl lielāks stulbenis. Tagad turpini izvairīties no jautājuma, kur var iepazīties ar tava apgalvojuma patiesumu.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Melo? Norādot uz tik vienkāršu tupumu no tavas puses, kā atteikties iedot atsauci uz to, ko pats piesauc?
Nu tagad stāsti tālāk, kur var palasīties to aprakstu tavam 10 gadus vecajam “varoņdarbam”? Šitajā linkā nez kāpēc nav… (kas, protams, nepārsteidz).
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Protams, ka pārstāvis - tieši par to jau runa. Mirklī, kad viņu dēļ pasaules mēroga politikas izmaiņām pārstāja piesegt tas, ko nu viņš pārstāvēja, izrēķināšanās bija "ātra un bez žēlastības".
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nu nav jau tādas vienkāršas iespējas “atgriezties”. Gobzems jau pamēģināja un uzzināja, cik tālu ir jāmūk, lai saglabātu savu un ģimenes dzīvību, tiklīdz viņa “aizmugure” (lai vai kas tā bija) dēļ Ukrainas kara zaudēja interesi par mūsu sili.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Skaidrs, izdomāji kārtējos MELUS un tāda petīcija nemaz neeksistē. KBJ.
Tieši tā - tie 5MW ir dārga, gāzi ārkārtīgi neefektīvi dedzinoša, dīkstāve un pat tās atlikumsiltums tiek izpūsts gaisā, jo siltumam dedzina politmafijai piederošo dārgo “zaļo” šķeldu.