Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kādēļ nav tiesa? Tādēļ, ka esi piemirsis divus faktus tā pielietojuma atšķirībā? PHEV tos abus likvidē un ļauj izmantot pilnu efektivitāti, kas patiešām (dīzelim) ir augstāka nekā tvaika turbīnai. Benzīns pašlaik atpaliek, bet nedaudz. Un tieši tādēļ ir ļoti labs risinājums, neskatoties uz Raimonda murgiem par atšķirību mazāka akumulatora efektivitātē - tā neapšaubāmi ir, bet salīdzinoši nebūtiska.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pēdējais pamatojums ir iespējams, tikai aizstājot loģiku ar propagandu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā elektrība nokļuva akumulatorā, ietekmē vistiešākajā veidā. Lai pie tās elektrības tiktu, ir jāsalīdzina degviela - idejas vienkāršības labā varam runāt par gāzes TEC, kas gan nav korekti, jo papildus patēriņam ir vienmēr jāliek pretī sliktākais avots. Bet jebkuram no TEC galā ir tvaika turbīna un tas koeficients nosaka, cik jāsilda gaisu, lai iegūtu elektroauto elektrību - tieši tā pati komponente, kas iekšdedzes dzinējam.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Neviens nerēķina, bet tu zini, ka sliktāks. Pamēģini paņemt kādu nomierinošas tējas krūzi un lēnām apdomāt, ka tas ir iespējams.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un kads sakars šim patēriņam? Iekšdedzes dzinēja degvielas patēriņu ir jāsalīdzina ar TEC kurināmā daudzumu, nevis jau iegūto elektrību.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nosauksi abu lietderības koeficientu? Nu tā lai konkrēti - jaunā rekonstruētā TEC-2 tvaika turbīnas un viena šobrīd reāla (t.i. kuru šobrīd vari zveleties pie dīlera un pasūtīt) jauna VW grupas auto komplektācijā pieejama dzinēja pēc tavas izvēles.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Padomā vēl. Esi izlaidis un tā nav rekuperācija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jautāšu Raimonda stilā. Ko būtisku esi izlaidis efektivitātes aprēķinos, noveļot visu efektivitātes starpību uz iekšdedzes motoru?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Nav tik vienkārši - evakuators lielākoties ir dīlera garantija, par ko patiesībā ir jāmaksā vairāk, kā par pašu evakuatoru. Ja auto ir pirkts lietots un nāk no citas valsts, tam ir tikai ražotāja garantija. Un kā jau minēju - tiešās evakuatora izmaksas (ko segtu šī garantija) sastādīja mazāko daļu zaudējumu. Un garantijas esamība nekādi neatrisina evakuatora faktisku nepieejamību un nepieciešamību gaidīt. Tieši tāpat, kā garantija nozīme tikai bezmaksas remontu, nevis garantē ka auto nesalūzīs. Laikam palaidi garām to daļu, ka šī diskusija ir par to, vai jauns auto garantē nepalikšanu uz ceļa.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tieši tā - mums nezināmu iemeslu dēļ tev bija svarīgi tērēt savu laiku, lai meklētu argumentus un pārliecinātu kādu citu, kāds auto jāpērk. Par to arī jautājums - kā jūties tagad, kad tavs plāns ir izgāzies un tomēr ir nopirkts 90-to gadu auto. Ja tagad saki "sākotnējā nostāja", vai tas nozīmē, ka diskusijas rezultātā tavs viedoklis ir mainījies? Tas ir interesantāk, nekā konkrēta citam cilvēkam piederoša auto apspriešana.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kas nodrošināja dīzeļu uzvaras gājienu auto tirgū?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Vai tad kāds saka ka pērc pats sev? Tak nepārprotami nodeklarēji, ka tev ir svarīgi, kāds ir tas auto, ko pērk cits - tādēļ arī tiek prasīts tavs beigu secinājums.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ākst - es jau nosaucu ražotāju. Tu savā vēlme uzdirst pat nepamanīji... Atkārtošu īpaši tuvajiem - Volvo. Ražots Zviedrijā, ķīniešiem piederošajā rūpnīcā.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

pastāsti ar ko vienu un principiālu atšķiras Google authenticator TOTP no Microsoft authenticator TOTP.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pajāt tos datus,kuri ir kaut kur. Pamato tos, kas ir tepat un uz kuriem tiek balstīti transporta ierobežojumi.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tā nevar būt. Vai arī var un tu piekrīti, ka globālā sasilšana ir meli?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Raimond, beidzot atradu īstu mīklu, ko tikai tu spēj palīdzēt atrisināt. www.tvnet.lv/6699485/kauns-lidot-jeb-ka-klimata-parmainas-izmainijusas-zviedrijas-iedzivotaju-psihologiju "Jauniete vērsusi uzmanību, ka lidojums starp Zviedrijas lielākajām pilsētām Stokholmu un Gēteborgu atmosfērā atstāj 40 000 reižu vairāk kaitīgo izmešu nekā viens brauciens ar vilcienu. " paskaidro, lūdzu, man un citiem nejēgām ar kādu metodiku var nonākt pie šāda cipara - jautājums tieši par tev tik tuvo transporta ekoloģijas tēmu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Nē. Runa ir par Volvo D5 dzinēju.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Laikam nezini, kas mūsdienās ir ķīnietis

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ķīnietis

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas viss sen ir skaidrs. Kad beidzot atbildēsi uz kaut vienu no tev uzdotajiem jautājumiem?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un tagad saņemies un pastāsti, kā "viņš vēl lādējas, atgūstot enerģiju un atkal karst" braucot tīrā elektro režīmā - t.i. ievērojot tevis paša uzstādīto uzdevuma nosacījumu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Visiem ir vājas puses. Šim šī ir vienīgā zināmā un apzināts risks, ņemot vērā pārējos ieguvumus. Rezerves siksna tiek vadāta vienmēr līdzi un principā ir nomaināma jebkurā servisā ar pacēlāju. Problēma šeit minēta tikai tādēļ, ka dažiem jauns auto šķiet automātiska garantija, ka nekas nesabojāsies.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Auto, kas palika uz ceļa un gaidīja evakuatoru tajā brīdī bija 2 gadus vecs ar 80kkm noskrējienu. Saplīsa siksna, ko dīleris bez ierunām atzina par konstruktīvu brāķi un tai bija jākalpo līdz paredzētajai nomaiņai pie 120kkm. Reālu palikšanu ielas vidū nesedz nekas - ne garantija, ne KASKO. Mazāk tirst vajag par "kaut cik jauniem auto". Ņemot vērā konstruktīvu defektu, ražotājs tos auto komplektē ar speciālām agregātu siksnām, kas nesadalās šķiedrās, bet plīst sķersvirzienā. Jo parasta agregātu siksna, ko atbilstoša garuma var dabūt aftermarketā, sadalīšanās gadījumā palien zem zobsiksnas ar visām no tā izrietošajām sekām. Kas vēl svarīgāk - tās siksnas stāvokli nav pat iespējāms pārbaudīt, vienkārši atverot motora pārsegu, bet tikai servisā uz pacēlāja. Tas izklausās pēc pārliecības, ka "kaut cik jaunam" auto evakuators nav vajadzīgs?

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Jā, TAJĀ tēma tu piekakaji tēmu ar vienu no konteksta izrautu faktu, kuru pasludināji par īpaši svarīgu (ko tā arī neapskaidroji) un nespēji atbildēt ne uz vienu tev uzdoto jautājumu. Piedevām - pat nepamanīji, ka tev gaidītā atbilde tika sniegta ilgi pirms paziņoji "pareizo" versiju, jo acīmredzot nespēj kaut kur nokopētu jēdzienu atpazīt, ja tas ir izteikts ar citiem vārdiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti