Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Paškritika ir laba lieta. Prieks, ka beidozt to atzini.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

"Bet to neviens nav sarēķinājis." Tieši tā - visa kampaņa politiska, par ko liecina klajo melu draudzums un jēdzīgu aprēķinu trūkums. Kopasvilkumā mans subjektīvais viedoklis - mūsdienu elektroauto ir kaut kas līdzīgs ekonomiskajām spuldzēm - tikai pietirsa pasauli ar bīstamiem atkritumiem, jo pietrūka pacietības pāriet no kvēlspuldzēm uzreiz uz patiesu progresu ar LED.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ar līdzīgām vēlmēm braucu ar Jeep GC II. Gribu mainīt uz dīzeli - benzīnu amerikānis ēd par daudz un pieredze ar gāzi ir pietiekama, vairs negribu. Nav nemaz traki ar dīzeli ziemā.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ko tu te atkal murgo. Kādēļ tu par katru cenu gribi maksāt vairāk? Par ko? Kādēļ piesauc kaut kādu laika pavadīšanu zem auto? Nosauc tās priekšrocības, kas IR jaunam auto, ja tik ļoti aizstāvi jaunu. Un kas slikts, nevēloties tāpat vien izšķiest naudu. Tīri salīdzinājumam - sievas auto (3g.v.) uz remontu ir vests pēdējā gada laikā biežāk, nekā mans (20g.v.). Pēdējais apmeklējums - atņirdzās viens priekšējais sensors, kā rezultātā vai nu jāslēdz ārā visi un jābrauc kā ar vecu bez atpakaļgaitas sensoriem, vai jālabo. Viņai ir gadījies palikt ielas vidū tā, ka pat nobraukt malā nevarēja - pārgudrajam auto ziemā pavisam klusi noplīsa agregātu siksna (mainīja jau, protams, par garantiju...), bet tas NEKO neziņoja līdz brīdim, kamēr aķis nebija tukšs un pie krustojuma vienkārši noslāpa un izslēdza visu iespējamo, t.sk. atslēgas atdošanas mehānismu - t.i. atņēma pat iespēju to mašīnu aizslēgt un sagaidīt evakuatoru siltā kafejnīcā. Rezultāts - slimības lapa uz divām nedēļām, ko protams, garantija nesedza.

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

msh rakstīja: Tu bik sajauci par ateistiem - ateisms arī ir reliģija, jo tā satur spēcīgu ticību, tikai šajā gadījumā spēcīgu ticību tam ka Dieva nav - un no šīs spēcīgās ticības izrietošus uzskatus un rīcību. Diemžēl ateisms ir liekams vienā plauktiņā ar islamu; tieši tāpat kā islams, arī ateisms ir pretrunu pilns, un visādi vadošie ateisti mēdz teikt visādus viegli apgāžamus pekstiņus. Man te mētājas uz galda lasīt aizsākta šitentā grāmata, kuras autors apskata visādus ateistu domu graudus un pērles, un gāž apkārt - diezgan interesanti palasīt

Ateismu raksturo reliģiozai līdzvērtīga ticība, tomēr to nevar pašu saukt par reliģiju - t.i. vērtību sistēmu, kurai jātic. Bet tās jau ir nianses - virspusēji varu piekrist. Tas, kam nepavisam nevaru piekrist - islāma principiālai atšķirībai no kristietības - islāms pašos pamatos ir jaunāka, specifiski adaptēta, tās pašas izcelsmes versija. Attiecīgi kristietība ir attīstībā par dažiem simtiem gadu atpalikusi. Islāmam tagad ir tumšie viduslaiki, kas kristiešiem bija tad, kad raganas dedzināja. Savukārt kristietība ir sasniegusi "impērijas norietu" ar no tā izrietošām degradācijas sekām.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ja nesaproti atšķirību auto izvēlei uzņēmuma auto parkā ar lielu nobraukumu un personīgajam auto, tad diez vai tev vieta auto forumā - jāiet uzņēmējdarbības pamatus pamācīties. Un tieši smuks auto ir viens no argumentiem veca auto iegādei - nejaukt ar tīru, pietirst var jebkuru. Kā jau iepriekš izteicos - man viena no prasībām ir gaišs ādas salons. Jauna auto gadījumā tas pasākums nozīmē vienu papildus rindiņu rēķinā, kas viena pati pārsniedz veca golfa cenu. Vecam, ja ir vēlme tik ļoti sakopt, par to sanāk pilna virsbūves krāsošana kaut ar ekskluzīvu hameleona krāsu un pēc pasūtījuma šūts salons no izvēlētā materiāla. Man pilnīgi pietiek ar koptu oriģinālo. Un "utramodernie" grabošās cietās un stūrainās plastmasas kalni neuzrunā. Mīkstie paneļi mūsdienās ir sastopami vairs tikai ļoti augstas klases un cenas autiņiem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Aizmirsi, ka elektromotoram to PUSI degvielas siltumā pārvērš TEC un pats elektroauto pārvērš vēl siltumā daļu elektrības ko ir dabūjis pēc zudumiem pārvadot? Jebkurš vismodernākais TEC (vienalga - gāzes, agļu vai atomu) joprojām izmanto tvaika turbīnu elektrības iegūšanai - un tvaika turbīna lietderības koeficientā ir turpat, kur iekšdedzes dzinēji

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Vecam auto vari to "līzinga" maksājumu nolikt plauktiņā, un ja paveicas, nekam nenoplīstot, pēc tam iztērēt skaistam ceļojumam vai jaunam skapim. Jaunam tā būs ar garantiju izterēta. Ko iegūsi pretī? Pirmkārt - uz brīdi svaiga auto smaciņu un nekādus skrāpējumus - kas nāk komplektā ar vēlmi nekaunīgi parkoties pa divām stāvvietām pie lielveikala. Vēl - iegūsi modernu dizainu (pluss vai mīnuss atkarībā no gaumes), daudz plastmasas un elektroniku priekšā un pakaļā. Keyless Go bonusu autozagļiem atslēgas vietā. Nepieciešamību pēc KASKO. Iespējams - kaudzi ar "asistentiem", kas palīdzēs tikt līdz galam, ja braukt nemāki, vai jās prātu, ja māki. Noteikti - zināmu respektu sev līdzīgo domājošo aprindās un nicinājumu citās nometnēs. Principā jau pateici pats priekšā atbildi - ir jāizvēlas, vai auto ir pārvietošanās līdzeklis vai stila aksesuārs, kam jāatbilst kaut kādām statusa prasībām - piemēram, var gadīties nonākt vidē, kas tevi neņems par pilnu, ja neiekļausies kolektīvā. Apmēram tā, kā kungiem aveņkrāsas žaketēs obligāti vajag "geļiku", bet tvīda žaketēs - ērenpreisu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ļoti slikts salīdzinājums - starp 100 un 1000 m ierocim ir MILZU atšķirība - principā tuvcīņa pret noslēpušos snaiperi. Auto, kam vēlējies piemērot salīdzinājumu, ir nebūtiska atšķirība.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Tieši tā - un tas viss, lai iegūtu NEBŪTISKU uzlabojumu, nevis 100:1000 - nesaprotu, ko ar to biji domājis, bet tev sanāca pateikt, ka jauns auto ir 10x labāks. Nesaprotu tikai, kādos tieši rādītājos.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Pērkot jaunu auto, ir garantija, ka tos 2 un 3k iztērēsi, pērkot lietotu - salīdzinoši maza iespējamība. Kādēļ man būtu jāizvēlas garantēti izdevumi, nevis liela iespējamība bez tiem iztikt?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

1) jaunais sūds arī var salūzt 2) zināt nevar, bet var novērtēt ar precizitāti, kas pārsniedz jaunā maksimumu 3) wtf? 4) vai tu dari visu, ko spēj, jeb tomēr kaut kā saprātīgi izvēlies darāmo (piemēram, nešaubos, ka tu spēj pirkt Venden ūdeni un liet Daugavā, bet esmu gana pārliecināts, ka tā nedari, jo piekritīsi, ka tā būtu muļķiga un bezjēdzīga naudas un citu resursu izšķiešana) 5) izskatās, ka tev ir tikpat "liela" izpratne par atšķirībām starp 90 gadu auto un "ultramodenu", kā 100:1000 idejas autoram.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Es par tiem metriem gan teiktu, ka ar jauno var 109,359548 m. Un pats galvenais - iepriekšējie 100m tev bija jāatceras pašam, bet jauno uzlaboto ciparu tev vienmēr acu priekšā parādīs displejā.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Ko nepamatoju? IZMAKSAS! Es remontos gadā maksāju mazāk, nekā sieva savam trīsgadīgajam par KASKO vien. Man nav jāsatraucas par skrāpējumiem, zagšanu u.c. figņām, kas rūp jauno auto braucējiem. Varu vajadzības gadījumā (nav tāda vēl radusies, auto laužot) saremontēt jebkurā kaktu servisā - nevis domāt, kā tikt pie evakuatora (jaunais ir palicis ielas vidū ar dīlerim zināmu ražotāja "brāķi"), lai nogādātu līdz dīlerim.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Man ir 1999. gada auto, nekādi neredzu iemeslu to saukt par retro, uzturēšana lēta, pats nelaboju. Tavs "cits stāsts" izgāžas visos trijos punktos.

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

Pretenzijas pret tradicionālajām konfesijām ir ateistiem un komunistiem - ateisti dzīvo iedomās, ka visi var un grib patstāvīgi domāt, tādēļ nīcina reliģijas kā tumsonību un komunisti nīcina reliģijas kā savas reliģijas konkurentu. Rezultātā ļoti daudzi tiek izrauti no tradicionālajām, kas nav agresīvas un beigu beigās, kad izrādās, ka tomēr grib reliģiju, atgriežas pie tiem, kas savu preci pārdot aktīvāk.

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

Dievs ir visuresošs. Pat tad, ja tas ir vīrs ar bārdu, kas veic lielā sprādziena datorsimulāciju.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Pareizi uzrakstīji gan deklarēto iemeslu, gan to kādēļ deklarētais un faktiskais atšķiras.

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

To, ka katrai sektai ir savs pastāstiņš, kādēļ tieši viņi ir pareizi, es netaisos apstrīdēt - būtu dīvaini, ja būtu savādāk. Klupšanas akmens tas ir argumentēšanai tiem, kas nav savējie.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Pag? Tas vēl nav ieviests? Man likās kā CP jau sen tikai tā komplektē savu sastāvu.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Deklarētajam virzienam ir jābūt tik miglaini "izskaidrotam", lai lohi varētu bezgalīgi ticēt tā rezultātam (kurš patiesībā ir neeksistējošs), kamēr ieviesēji bauda vēlamā virziena patiesos rezultātus.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Līdz šim par vēlamo runājām, kādēļ tagad piesauc deklarēto?

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Nu re - vismaz daļu no vēlamā virziena paklausīgi pildi. Bet nez kādēļ esi iedomājies, ka vēlamais rezultāts netiek sasniegts.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

"Kaut kādā brīdī jau mantras"ātrums ātrums" purpinātājiem pieleks, ka šī programma neved tur kur vēlams." Kur rāvi tādu muļķigu ideju, ka tā programma neved tur kur vēlams? Nejauc to ar pūļa neizpratni par patieso vēlamo virzienu!

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

Pirmkārt, ir jau gatavi OS, uz kuriem var pāriet - piemēram, gan Android OpenSource atzars, ja grib saglabāt pieeju Google play, gan iespējama sadarbība ar Samsung, attīstot Tizen. Bet "pusaudžu cienīgs pasākums" ir tava attieksme. Sajaukt visu vienā putrā tikai tādēļ, ka esi personiski satraucies par sava ūberaparāta nākotni. Tā, itkā Huawei nespējai atrast risinājumu būtu lielāka iespējamība, nekā tev pašam savu "pietiekami vērtīgo" aparātu noraut podā (burtiskā nozīmē).

Lasītākie raksti

Jaunie raksti