msh rakstīja: "Bībeles galvenais princips ir dari ko gribi, Dievs piedod." - žēl, bet tā gluži nav. Par budismu sasmējos - iespējams ka budismā ir kaut kādas līdzības ar kristietību; tā jau nu nevarētu būt ka budisma dibinātāji būtu pilnīgi visu nošāvuši garām galīgi greizi - bet tas arī viss - tur tas viens luterāņu mācītājs kurš sarakstījis grāmatu par "kristīgo meditāciju" to ir darījis uz savu galvu un tāpēc viņu diezgan ķengā, jo tas ir balstīts uz nebibliskiem principiem.
Kristietībā, tāpat kā jebkurā citā reliģijā, lielākais klupšanas akmens mūsdienu informācijas apmaiņas vidē ir "vienīgā pareizā Dieva" statuss - t.i. apgalvojums, ka mūsu domubiedru grupiņa ir vienīgā pret visu pārējo pasauli, kas dzīvo maldos. Un tieši dēļ nespējas tikt galā ar šo faktu, reliģijas vai nu zaudē ietekmi vai radkalizējas, pārstājot pildīt savu īsto uzdevumu, kuru negrib atzīt ne ticīgie, ne neticīgie.
Ņemot vērā sazvērestības teoriju slikto slavu un to izplatītāju atrašanos pamuļķa lomā (pelnītā) reālu shēmu bīdītājiem atliek tikai pašiem savu shēmu atklāt, piekabinot birku "sazvērestības teorija" un turpināt darboties bez nepieciešamības slēpties.
Nu gan jautājumus sabārstīji. Emocionālā caureja parāva, uzzinot, ka pasaule ir savākāka nekā esi iedomājies savā prātā?
"Ar kuru viņi to aizstāj, lūdzu?" - LineageOS, piemēram.
"Tev pašam ir Huaweja aparāts?" - nē.
"Vari padalīties pPieredzē?" - jā, bet netaisos.
Starp "EMUI, Miui" un "Tizen" ir bezdibenis... xxUI ir User Interface - "ādiņa" pa virsu Androis OS. Tizen patiešām ir neatkarīga OS.
"Ko "Tavuprāt" Vienkāršais ierindas Lietotājs tur var "mainīt" un kāda U-ja pēc tas viņam vispār būtu vajadzīgs darīt?" - Mainīt uz kādu no alternatīvajām OS. Ja negrib, lai viņu izspiego u.tml.
"Kurš debiliķis ies tīšām pats bojāt ideāli strādājošu ierīci?" - iespējams kāds debiliķis. Bet tu nespēj nošķirt ierīci no OS - tie, kas maina, ir apmierināti ar ierīci un netaisās to bojāt, bet nav apmierināti ar programmatūru.
Spogulī skatīties nav iemela - pats ikdienā šobrīd lietotajam telefonam neesmu neko mainījis - spiegošanas funkcionalitāti pārzinu pietiekami, lai ignorētu vai izmantotu savā labā. Un patiešām apmierina jauninājumi, ko tu sauc par "nonstopā viņa uzturēšanu 100% kārtībā" Xiaomi izpildījumā. Samsung/Sony tieši ar savu līko jauninājumu politiku zaudēja mani, kā klientu.
Atgriežoties pie sākotnējā - aizlieguma Android izmantot Huawei ierīcēs - ko esmu pateicis nepareizi? Ja stāsies spēkā šāds liegums, Huawei īpašniekiem vajadzēs nevis ierīces noraut podā, kā tu piedāvā, bet gan pāriet uz citu OS.
viencexperc rakstīja: Mazāk skaties Ren tv.
Es esmu reālists. Pa visu savu dzīvi neesmu redzējis nevienu darbojošos sazvērestības teoriju. Visas tās balstītas uz idiotiem, kuri nemāk vai negrib pārbaudīt informāciju.
.
A tu zini, ka maximā, Zolitūdē, atradās 5 kompānijas Nasa inženieri. Tie gāja bojā. Un tad, akurāti pēc 5 gadiem Space X palaida savu falcon heavy...
Sagadīšanās? Es tā nedomāju....
"Pa visu savu dzīvi neesmu redzējis nevienu darbojošos sazvērestības teoriju." Ir vēl trakāk - neviens un nekad nav redzējis nevienu darbojošos sazvērestības teoriju. Kādēļ? Tādēļ, ka tas, kas darbojas un ir redzams, nav sazvērestības teorija. Ja tu mēģinātu apgalvot, ka nekad savā dzīvē neesi redzējis neko reālu, kas pirms tam ir nosaukts par sazvērestības teoriju, tad gan būtu jāsaka, ka tu neko daudz dzīvē vispār neesi redzējis.
Kaut ko neesi sapratis. Neko podā noraut nevajadzēs - ļoti daudzi Huawei aparātu lietotāji jau tagad aizstāj rūpnīcā uzstādīto spiegošanas Android ar citu OS. Amīši jau var teikt, ka Huaweis spiego, bet pašu amīšu spiegošana arī nav visiem par prātam.
manerheims rakstīja: Kāds jau vienmēr skrūvēs. Bet vai ar augstiem ienākumiem kāds brauks ar vecu golfu, kurš nav vēsturiskais spekrats vai hobij auto, gan šaubos. Var jau sbiezināt krāsas vēl vairāk - nez vai daudzi miljonāri brauc ar 2 golf un paši skrūvē? Nē. Tātad viss ir naudā un punkts.
Muļķības. Nauda ir rezultāts, nevis cēlonis. Savukārt skrūvēšana biežāk ir prieka, nevis vajadzības dēļ. Gluži vienkārši par miljonāru nekļūst kaut ko vienkārši skrūvējot, bet gan ir jāspēj radīt kaut ko ar augstu vērtību. Ja gribas skrūvēt, tad noteikti jāskrūvē miljonus vērti autiņi, nevis golfi.
Sazvērestību teorija. -100% garantija.
Budžeta sadalījums - angl. Budget split. Ierēķinot izmaksu salīdzinājumu, aizbraucu uz darbu ar velo, bet iespējami lēti salaboju auto ar kuru aizvest ģimeni atvaļinājumā.
Pilnīgas muļķības. Ja nu kāds nerāda pagriezienus, tad tie ir itāļi - bet savstarpējo cieņu no viņiem vajadzetu pamācīties. Francūži rāda pagriezienus mazliet vairāk, bet viņu savstarpējo cieņu vislabāk varētu raksturot šad tad lietotais apzīmējums varžēdaji.
Jā, kaut kā nebiju iedomājies vēl par kravas velosipēdu. Tik pasaki, lūdzu, kur to glabāt un kā veikt izkraušanos. Algot kādu apsargu vai tu atbrauksi pieskatīt pirkumus? Bet Šauļus un tavas mazpilsētas apmeklējumu tad man tomēr ļausi kvalificēt tikai kā iegribu, nevis vajadzību. Skaidrs viss. 
Ja tevi samirkuši džinsi biedē, tad tomēr esi izlaidis vienu nepieciešamību - āda ir vismaz reizi gadā jaievasko pat tad, ja attieksme nav pedantiska.
Tas jā, bet tu jau apgalvoji pretējo - ja sāktu pelnīt, to vairs nedarītu. Es varu atļauties jaunu auto, bet to nedaru. Precīzāk sakot - tādu, kas atbilst manām vēlmēm īsti tomēr nevaru atļauties (pateicoties ES nodokļiem) un ja arī varētu, būtu žēl tā izšķiest naudu, darot ar jaunu auto to, ko daru ar savu veco. Jaunam auto ir daudz problēmu, kas tiek noklusētas vai neatzitas - sākot ar stresošanu pie lielveikala, lai tik kāds šaurā stāvvietā nenoskrāpē sānus.
Braucu katru dienu, izņemot vasaras sezonā, kad nelīst lietus un var ar prieku pasportot ar velo. Gada nobraukums apmēram līzinga limita līmenī, nevis "pabraukt reizi mēnesī".
Esi tik pārliecināts? Cik tad īsti ir tā robeža, pie kuras pārsēžas uz jaunu auto? Pašrocīga labošana ir cits jautājums - es savam ļoti maz ko daru pats - bet lielākais šķērslis ir piemērotas vietas un aprīkojuma trūkums, nevis ienākumu līmenis.
Atkal izvairies. Gaumes jautājums ir katra paša ziņā. Tu izteici savu uzskatu par visiem dižās pilsētas iedzivotajiem, t. sk. mani, ka mums auto nepienākas, esot jābrauc ar velo. Varbūt jāsāk domāt, ka tev arī daudz kas nepienākas un maksas noteikšana iebraukšanai un Rīgā ir nepieciešama tieši dēļ tādiem kā tu?
Nē, tas ir tikai iedomas, ka gaišais salons prasa lielāku kopšanu. Atšķirība ir tajā, ka nav jāpavada laiks melnā drūmā caurumā. Dzīvē patīk gaišas un krāsainas lietas.
Man pH... Man ir 20 gadīgs auto ar to visu.
Nu pag - tad tu paliec pie tā, ka, dzīvojot dižajā pilsētā, ir tur arī jādzīvo, nebāžot degunu ārpus tās?
Tev varbūt pēdējais. Man ir svarīgi, lai man būtu gaišs ādas salons un elektriski regulējami sēdekļi 
Nu tak neizvairies, nepārej uz "ja tu vēlies..." bet paskaidro, kādēļ tavuprāt dižās pilsētas iedzīvotājiem nav vajadzīga mašīna.
Ko nozīmē "ja nu jābraukā"? Tātad tavā ieskatā dižās pilsētas iedzīvotājiem nevajadzētu nekur braukt? Ko tad, ja vēlos brīvdienas apskatīt tavu nedižo?
Muļķības ir piesaukt jauns-vecs kā uzticamības rādītāju. Nedari tā un nevajadzēs "mainīt diskusijas noteikumus".
Man pēdējais brauciens krājumu iepirkšanai par vairumcenām izpaudās uz ~120kg (Promo). Pa reizei dažādībai un citiem krājumiem var aizbraukt uz Šauļu Lidl - izbraucot no Rīgas ar gandrīz tukšu bāku, brauciena degviela atmaksājas uz cenas starpību, pieejot pilnu Šauļos. Jā - pēc tam ikdienas atlikumu - svaigos produktus var atnest arī tāpat. Var, protams, šādu pieeju nesaukt par vajadzību, bet neredzu jēgu pārmaksāt par pārtiku tikai tādēļ, lai pirktu pa vienam iesaiņojumam katru dienu un varētu stiept ar rokām.
Nu tad, kad esi beidzot sapratis, paskaidro vēlreiz, kādēļ uzskati, ka tiem, kas dzīvo dižajā pilsētā, mašīna nav nepieciešama?
90% patiesība, tomēr svarīgākajos punktos - garām. "jebkurš jauns auto ir uzticamāks- paredzamāks par jebkuru vecu auto" ir pilnīgas muļķības - pareizi - jebkurš kopts un kārtībā uzturēts auto ir uzticamāks un paredzamāks par jebkuru nojātu auto, bet nojāt kaut ko var ļoti ātri. Tāpat - mašīna kas tiek uzturēta (ko pareizi piemini) sava šarma un emociju dēļ, man ir ļoti laba arī ikdienas lietošanai. Tikai nevajag no nepareiza gala piesaukt ikdienas lietošanu kā primāro argumentu šādas mašīnas uzturēšanai.