Kārtot: Augošā secībā

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Kaut ko laikam neesi sapratis - dzīvoju dižajā pilsētā, bet mašīna ir vajadzīga lietām, kam nav nekāda sakara ar velo. Tas, ka parastā darba dienā varu ērti izvēlēties - velo vai mašīnu, paskatoties kāds ārā laiks, ir patīkama priekšrocība, bet neko nemaina manā nepieciešamībā pēc mašīnas.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Manā 90-to gadu auto ir 7" HD skārienjutīgā viedierīce, ko pretlikumīgi izmantoju braukšanas laikā

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Un kādēļ, dzīvojot "dižajā pilsētā", mašīna nav vajadzība? Jā - tie pāris km ikdienā uz darbu NAV iemesls, bet ir ērti un tiek šādi braukts, jo mašīna IR. Un tad atnāk kāds, kurš šo piesauc kā iemeslu, un pasaka, ka man mašīna vispār nepienākas - esot jābrauc ar velosipēdu...

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Nelaime tik tā - ka šis sistēmas pasludina par obligātām un rezultātā jāmaksā arī tiem, uz ko reklāma nestrādā. Reklāmas būtība - nevis pārdot pašu sistēmu, bet gan balsojumu par tās obligātumu. Klientu skaits attiecīgi būtiski pieaug un noiets garantēts. Ko gan vairāk bizness var vēlēties? Tikai parūpēties, lai lukstiņveidīgie nezaudē šādu varu un ir pareizi motivēti.

Tēma: columbus2 gļuks

viencexperc rakstīja: o, super! Škodai ir radio.

Bet pirmais auto manā mūžā bez pulksteņa ir ASV ražojums. Toties ar kompasu...

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Derētu izmantot smadzenes kādreiz - pieejamas bez maksas. Un kārtējā reize, kad stabilitātes kontrole ir tieši tikpat lieka, kā braucot prātīgi, jo debilismu glābt nespēj.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Daļa taisnības ir, tomēr nepārtraukti "vairums cilvēku" pārkāpj to slideno robežu uz otru pusi - starp maksāšanu par komfortu un maksāšanu par pilnīgi nevajadzīgām un nekad neizmantojamām lietām, tikai tādēļ, ka kāda reklāma viņus ir pārliecinājusi, ka bez tā sūda nevar dzīvot.

Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)

Nē, bet man tas nav vajadzīgs.

Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)

Tādēļ braucu ar Google - tā zin sastrēgumus arī tad, ja neviens nav neko atķeksējis.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Nu re - tad pavisam traki. Iespēja tā arī nesagaidīt savu liktenīgo CSNg ir pavisam liela Bet nu par sportiskumu izteicos kontekstā ar tavu visnotaļ regulāro velobraukšanu, salīdzinājumā ar to, kurš grib elektrovelo, jo virs 10km nobraukt esot par grūtu, bet ir satraucies par auto pasīvo drošību, nevis savu sirdi.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Gribēt labu ir labi. Saprast, kādas ir tavas spējas ietekmēt drošību braucot auto un kas tavu bērnu apdraud nesalīdzināmi vairāk, būtu vēl labāk.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Protams - uzskatīt visus par lohiem ir cēla pozīcija, pret ko iebilst nedrīkst. Jākaunas ir tam, kurš nav lohs.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Un, kas tajā būtu jāredz? Tu nespēj pat padomāt ārpus šī propagandas video rāmjiem un saprast, ka tur redzamajam tava dzīve būtiska nozīme ir tikai maciņa tukšošanā.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Nesapinies pats. Tieši es par fizikas likumiem atceros, atšķirībā no tiem taviem "99%". Bet tu neesi pat sapratis, ka šeit runāju par statistiku un riskiem - "pasargāšana ar drošu autiņu" ir nesamērīga tik niecīga riska novēršanai.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Latvijā slikts ceļš ir vienmēr Un nevajag aizrauties ar pārspīlējumiem - ka jau teicu agrāk, es gribētu atslēdzamu ABS, nevis neeksistējošu. Meditējot 90 kmh plūsmā ar atslābušu uzmanību, tas var noderēt arī pašam un noteikti nav traucēklis. Bet šeit iebildu pret tavu kategorisko paniku par auto bez ABS. Paskaties vēlreiz pats savu video un pasaki kurā tieši fragmentā vaina ir ABS, nevis smadzeņu trūkumā! Es neredzēju nevienu. Par ģimeni - sieva māk braukt un manu auto ir ņēmusi dāmu rallija vajadzībām - ikdienā neatzīst par dāmas cienīgu Vecākais bērns pagaidām stūrē, sēžot klēpī, bet noteikti iemācīšu arī viņam braukt. Tev ieteiktu padomāt par savu asinskārību - man neienāca prātā doma par pasažieru šķaidīšanu - tieši otrādi, domāju par to, ka pārgudrā tehnika var neļaut viņus izglābt, kad kāds dalnojobs pie savas barankas atdos galus un kāda fūre kļūs par nevaldāmu daudztonnīgu lādiņu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Lielākoties necieš nekas, izņemot Bonus-Malus. Jā - papildus upuriem avārija ir arī sakropļotie. Bet cik? Un cik ir kopjami dārzeņi pēc insulta? Bet par tiem nerunā, tikai klusi kādā pansionātā piesien pie gultas, kamēr nomirst. Kādēļ? Tādēļ, ka uz viņu rēķina nesanāk izbīdīt fotoradaru vai NCAP biznesu.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Pazemo, ticot zinātnei, nevis Lukstiņreliģijai?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Pajāt. Tāpat, cik nu zināms, viņa dzīvē pašlaik vislielākās izredzes priekšlaicīgai nāvei ir darba vietā. Gana sportisks veselīgs džeks, kas neaizraujas ar dzeršanu, varētu būt nobīdījis no pirmajam vietām tādus universālos riskus, kā infarktu, insultu un aknu ciroze, bet viņa golfs pat bez ABS ir ~100reizes mazāks risks par gatera zāģi. Un jā - vēzītis ir ~300 reizes letālāks par to golfu. Bet tas jau nevienu nesatrauc - tu, braucot ar 5NCAP zvaigznēm kļūsti nemirstīgs, bet es esmu muļķis?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Paskaidrosi? Atkal nekā gudrāka par personīgiem apvainojumiem?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Klau - tiešām jūs visi mašīnas pērkat ar mērķi nokļūt avārijā?

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Robeža ir niecīga un balstīta tikai zvaigžņu tirgotāju biznesā. Tīri statistiski - tev ir daudz lielākas iespējas nomirt miegā (jo īpaši, ņemot vērā tavu profesiju un šeit atzīto fizisko vārgumu), nekā vispār nokļūt satiksmes negadījumā. Tālāk - tikai mazā daļā negadījumu ir iespēja iet bojā. Un no tiem mazā daļa - iespēja iet bojā būs atkarīga no tava auto pasīvās drošības. Bet esmu pārliecināts, ka vakarā tev tas netraucē iet gulēt bez pieslēgta sirdsdarbības monitora. Kur atšķirība? Kardiologiem nav tāda propagandas mašīna kā lukstiņveidīgajiem.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Izskatās, ka esi nespējīgs patstāvīgi pabraukt ar auto, kam nav kaut kāda sūdaina "asistenta". Es noteikti neskumtu par auto bez ABS, savukārt ESP ir herņa kas jāatslēdz, lai vispār ziemā normāli varētu pabraukt. Par laimi manam auto par to nav jādomā - ir tikai ABS, kas traucē ļoti reti un var iztikt ar rēķināšanos, ka tāds ir.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Striktu argumentu gluži vienārši nav. Izskatās, ka spēcīgākais ir tiem, kas mašīnu pērk avarēšanai. Ja pērk braukšanai, tad lielākā problēma varētu būt atrast labi saglabājušos - restaurācija ir ļoti dārgs process - tad jau vienkāršāk maksāt par garantiju pilnigi jaunam - lai dīleris iespringst, ja eektronika pieviļ.

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Īsts DALNOJOBS - dēļ tās neizsakāmi niecīgās robežas, kurā mūsdienu auto spēj labāk tā vadītāju pasargāt no smagsvara DALNOJOBA - slepkavas, nekādu izvēli nav vērts izdarīt - ar fūri var "salikt kā buņdzu" jebkuru visdrošāko mūsdienu auto un nogalināt tā vadītāju un pasažierus.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mileniāļiem - tiem, kam patīk normālas meičas, šāds auto neinteresē. Līdz ar to reklāmā saturiski viss ir pareizi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti