Kādēļ debilajam deģenerātam gribas noslēpt patiesību par to cik bīstamā situācijā esam novesti?
https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Estlink_2_incident
Un cik aizsargāta ir gaisvadu līnija Suvalku koridorā no droniem?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kādēļ debilajam deģenerātam gribas noslēpt patiesību par to cik bīstamā situācijā esam novesti?
https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Estlink_2_incident
Un cik aizsargāta ir gaisvadu līnija Suvalku koridorā no droniem?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tu esi DEBILS MELIS. “tu rakstīji ka gaisvadu saviuenojums ar BRELL ir visdrošākais” ir tavi kārtēji kretīniskie MELI, jo es tieši pretēji pārmetu tavam mīļajam komunistu varas režīmam, ka desmitiem “neatkarības” gadu šī atkarība ir saglabāta. Un pat tagad esam atkarīgi no divām zemūdens līnijām, kuru bojāšanas prasmes krievi jau ir pierādījuši un vienas gaisvadu, kas atrodas īpaši viegli piekļūstamajā Suvalku koridorā, vispār neradot šaubas par tās nedrošību.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Tava “loģikas” murgojuma idejai nav iespējams pat izsekot, kā esi sapinies savos MELOS.
Bet debilam krievam jau protams NAV zināms, ko vispār latviešu valodā nozīmē ciešamā kārta.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Debilais analfabēt - atbilde uz tavu “jautājumu” ir izlasāma jau manis sākotnēji rakstītajā. Pierādi tikai savu latviešu valodas nezināšanu, Krievijas himnas nezinātāju sitēj.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Debilais deģenerātais MELI, es nekad neesmu teicis, ka karu uzsāka ASV.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Zini, kas vēl karu neapturēja? Baidens. Ak jā - viņš parūpējās arī lai tas tiktu uzsākts.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kā paliek - pavisam vienkārši - diplomātiskā etiķete ļauj pieņemt simboliskas dāvanas diplomātisko attiecību ietvaros. Tev acīmredzot ārkārtīgi satrauc, ka Tramps varētu apturēt, karu, ko Obama un Baidens organizēja un atbalstīja, vienlaikus tev stāstot skaistus propagandas melus, kurus tu stum tālāk.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kas organizē “aktīvistus” un kas nodrošina, ka aktīvistu mazākuma viedoklis uzvar tad, kad tas sakrīt ar varas režīma interesēm?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Izlasi, debilais MELI, kāds ir virsraksts ziņai, ko pats ieliki.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Debilais MELI. Man neviens neprasīja un pat šeit šajā portālā vari palasīt manu viedokli PAR terminālu ( ne obligāti Skultes)
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kā tu iedomājies pēc diplomātiskā protokola nepieņemt tik lielisku dāvanu, kā gleznu bez vērtības, no pašapmierināta cara ar kuru jāsaglabā diplomātiskās attiecības? Nu tas tā - ja tava Kremļa ziņa vispār ir patiesa.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nu TU ESI DEBILS. Parādi DEBILAIS MELI, kur es saku, ka nav bijušas. Bet pats vari vien ielikt atsauci uz… “Kremlis apstiprina, ka…” - skaidrs, kas tev ir drošas un uzticamas informācijas avots.
Tālāk DEBILA, MELĪGA, SAGROZĪŠANA. Slikti ir tas, ka mēs līdz pat šim gadam - DAUDZUS GADU DESMITUS, kuros Tramps nav bijis pat tuvu valdīšanai, esam mērķtiecīgi saglabājuši atkarību no Krievijas enerģētikas un pat tagad, kad esam atslēgušies, nekāda patiešām droša situācija NAV. Tikai TAVOS DEBILAJOS MELOS “drātis ar fašistu krieviju ir labi!!! ” Kas visus šos gadus ir bijis pie varas Latvijā? Tak tikai “nacionāļi”, kas elektorātam vienmēr ir melojuši par nesadarbošanos ar Krieviju. Un tu, mēsla gabal, Krievijas hinmas nezinātāju sitēj, esi tas, kas šos ievēlēja un turpina aizstāvēt.
Kāpēc mums NAV sava gāzes termināļa, bet IR sadarbība ar Gazprom bijušā premjera uzraudzībā? Atbildēsi, komunistu deģenerāt? https://www.tvnet.lv/7755003/kalvitis-gazprom-sanem-dividendes-par-dalibu-latvijas-gaze-ari-sogad-sankcijas-to-neliedz-darit
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nav īsti skaidrs, par kādām dāvanām tu tieši runā, bet kādēļ izvairies no savu komunistu nodarījumu izvērtēšanas? Kādēļ tevi nesatrauca, ka fašists Putlers līdz pat šim gadam dāvināja Latvijai elektrības sistēmas balansēšanu, pretī saņemot varas režīmu, kas nodrošināja maksimālu energoneatkarības investīciju bloķēšanu? Mums NAV ne sava gāzes termināļa, ne drošu starpsavienojumu elektrosistēmai - 2 jau pierādīti ar enkuriem plēšami no Igaunijas un viens gaisa Suvalku koridorā. Pie tā arī Tramps vainīgs?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Nu kā var būt tik truls debils kara organizētāju un finansētāju komunistu aizstāvis?!
Iebruka. LABI. Uzspļāva Budapeštas memorandam. LIELISKI. Komunicē, lai pārtrauktu tavu elku organizēto asinsizliešanu? ŠAUSMAS!
“Ne Obama ne Baidens pat tādu varbūtību neizteica!” Ko tu, kretīn, vēl gribēji lai viņi saka, ja to ATBALSTĪJA DARBOS! Protams, ka vārdos skaisti meloja tieši tāpat kā TU.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Precīzi - krievi meli pēc pilnas programmas. No TAVAS puses.
2014. gadā ASV Obamas vadībā uzspļāva Budapeštas memorandam, kad Krievija iebruka Krimā un Donbasā.
2022. gadā ASV Baidena vadībā uzspļāva Budapeštas memorandam, kad Krievija uzsāka “SVO”.
Kā Tramps pie tā ir vainīgs?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kapēc secību neievēro? Eiropa drīkst, bet no Trampa pieprasi augstākus standartus? Kādēļ Trampam, kura vēlētāji ir drošībā, aiz okeāna, ir jāgarantē kaut kas Eiropai, kura atbalsta Putinu?
Budapeštas memorands de facto ir tualetes papīrs, kuru ASV uzmeta jau sen - DEMOKRĀTU vadībā. Ukrainas teritoriālā neaizskaramība tika pārkāpta 2014.gadā (prezidents Obama, vieceprezidents Baidens klātienē Kijevā) un pastiprināta 2022. gadā (prezidents Baidens).
Par sankcijām - pirmās prezidentūras laikā Tramps noteica sankcijas Nordstream 2. Un tieši tās demonstratīvajā pirmo dienu pavēļu parakstīšanā atcēla Baidens.
Ak jā - Baidena atbalstīto trīs dienu specoperāciju pārvērst karā Ukraina varēja ar Trampa iedotajiem Javelin.
Ko vēl tev vajag?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Pastāsti, kādēļ ASV vajadzētu netirgoties un noteikt jaunas sankcijas, ja Eiropa tirgojas un nenosaka?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Protams, ka MELIS. Kādēļ tev nākas vilkt klāt Trampu, ja runa ir par EPSRS, kas plānot turpināt finansēt Putina karu?
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Komunists tu ESI. Tā ir vienīgā lieta, ko tu tagad spēj atkārot bez MELIEM.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Lasīt iemācies deģenerāt, kāds Trampam sakars ar to, ka Eiropa skaidri pasaka, ka turpinās finansēt Putinu?