Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 532 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pastāsti to tupajiem rietumeiropiešiem, piemēram, Ansterdamā, kuri dzīvojamos kvartālus ne vien padara nepievilcīgus tranzītam, bet arī tajos gar ielu malām nodrošina stāvvietas…. TIKAI IEDZĪVOTĀJIEM.

 

Ak jā - pie mums arī to drīkst un māk - tur kur dzīvo un nodokļus maksā lepnie kundziņi, ar kuru tranzītu jārēķinās pilsētas bomžiem un kuri bez problēmām drīkst padarīt nepieejamu jūru u.t.t.

 

Paskaties, kā “dajebko glabā” ielas malā civilizēti cilvēki: 

maps.app.goo.gl/eiHMDjQiCn9smwgK9

 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Jā, izvēles mēdz būt dažādas - tieši to jau sāku - man gribas, lai būtu labāk, citi grib būt atpalikuši un ar to lepoties.

 

Un jā, valstij būtu labāk, ja es “nevazātos apkārt” - tieši par to jau ir mani iebildumi, ka valsts ir radījusi apstākļus, kurā mana (un daudzu citu) izvēle ir “vazāzties apkārt ” novedot tūrisma nozari pie tēmā minētā “kirdik”.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vienkāršāk jau prasīt cenzūru un saukt par trolli, ja ārkārtīgi nepatīk viedoklis, bet argumentēti to apstrīdēt spēju nav, vai ne?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tupa diršana,, jo savādāk nevari apstrīdēt to, ka esmu piedomajis pie tā, lai uz darbu varētu iet ar kājām. Un nekādi negribi pieņemt faktu, ka kaitnieciska nodokļu sistēma, par kuras varnešiem atkal un atkal balso, ir tā, kas ierobežo iespējas šādi dzīvot daudz vairāk cilvēkiem. 

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tupa diršana. Tieši es maksaju nodokļus tas ielas malas “betonēšanai”, nevis tranzīta korķos sēdētāji, priekš kuriem iela ir labiekārtota.

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Kāds tam sakars ar bēdīgo stāvokli Latvijā?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nekā citādi. MELI ir MELI. 

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu “bomzis” laikam būs jāpieņem - dēļ tā, kas man “nav”, dzīvesvieta ir diezgan nenoteikta…

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

topinamburs rakstīja:

Kur nu mirstīgajiem līdz tavam līmenim! Laime tik, ka blakus vismaz Pērnava, un poļi autostrādes Alpu virzienā sabūvējuši, citādi jau nekā atpūsties nevar!

KBJ. Lepoties ar nespēju un nevēlēšanos sasniegt ko labāku un ieņirgt par tiem, kas grib vairāk sev un valstij - tādēļ arī esam tur, kur esam.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Sen nebiji vienkārši kaut kādus MELUS iekakājis?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un? Atkal uzstāsi, ka pilsētas iedzīvotājiem nav tiesības no tās izbraukt? Stulbs ir apgalvojums “dzīvojot pilsētā”, jo pašai ikdienas dzīvošanai bez auto var iztikt ļoti labi - tieši uz to arī aicinu - sakārtot savu dzīvi tā, lai auto būtu iespēju izmantošanai, nevis nepieciešamība ikdienas sēdēšanai sastrēgumā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man NAV auto “pilsētā dzīvojot”. Tik vienkārši.  

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Paskaties tālāk apkārt un sapratīsi, cik zemā līmenī tas viss ir. Tādēļ jau esam tur, kur esam, ka neko labāku elektorāts neprasa. 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Faktoloģiski jau itkā stāsta to pašu, ko pats Arestovičs - tikai viedoklis par faktiem ir nešaubīgi un cieti līdzšinējo, karu uzsākušo, pasaules kārtību atbalstošs. Ņemot vērā Feigina sākotnējo neadekvāto gānīšanos (tagad izklausās pierimis un spējīgs atkal verbālo caureju kontrolēt), kad Tramps nokļuva pie varas, ir skaidrs, ko viņš pārstāv un attiecīgi šajā video nav nekā ne interesanta, ne jauna. 

 

Tā “partijas pirkšana” gan iedot tadu feinu rozīnīti, ka tas ir ne vien paredzams kreisā propagandista viedoklis, bet propagandas sviests, kas domāts noderīgajiem idiotiem… 

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kā nav? Tu tak vienmēr mani sauc par vatņiku, kad atļaujos kritizēt “gejropu”. Komunistu pakaļlaižas dubultdoma?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un atkal fokuss uz “pazoboties”?

 

Kur paliek bēdīgi nopietnā daļa aptvert, ka šie cilvēki ir visu laiku balstījuši Putinu, lai katru, kas iedomājas viņiem iebilst, automātiski varētu pieskaitīt pie Kremļa propagandas “gejropas” naratīva atbalstītājiem un attiecīgi izslēgt no “balsstiesībām civilizētā demokrātiskā sabiedrībā”?

 

Vai tas, ka ši “uzvara”, kad vajag augstākās tiesas lēmumu, lai atzītu, ka ir sievietes un vīrieši, ir iespējama tikai pēc Brexit un Trampa nākšanas pie varas, neko nesaka par to, kur “demokrātija” ir novedusi? 

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Rekur var interesanti paklausīties, kā “vatņiki stumj Putina propagandu par Gejropu”

 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Interesanti, kā Trampa organizēts rezultāts centīgi tiek pasniegts, kā “kam pievienojās arī Tramps”.

 

Nez, kas traucēja līdz šādam ultimātam tikt, kamēr pie varas bija Baidens?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

To pašu ko vienmēr. Domāšanu. Kuras rezuktātā ir izveidojusies šāda dienišķā atkarība no auto.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kas var nepatikt? Braukšanas paradumi, pie kuriem sanāk nobraukt gadā 30k un nejust problēmas ar tik mazu sniedzamību. 

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

“Arī šoseja ietekmē range.”

 

Šitas iespārda… Kārtējais atzinums, ka auto neder tam… kam auto būtu vajadzīgs - šosejai, ne stumdīties stūķos. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tava apsēstība apliecina tieši to, ka “nevienam neinteresē”, vai ne?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

https://edition.cnn.com/2023/08/04/politics/cnn-poll-ukraine

 

Kurš ir melis?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un tu esi debils propagandists, kas jebko pagriezīs sava naratīva labā - jo patiesībā tevi priecē, ka dēļ neproporcionālās panikas un poltiķu pašlabuma gūšanas ilgtermiņā “pirms laika” mirs daudz vairāk, nekā tika izglābti redzamajā līknes kritumā - tikai neviens to neievēros, jo mebūs kampaņas.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atkal KRETĪNISKI MELO. 

 

TU “gejus nodēvē par otrās šķiras cilvēkiem” - tie ir TEVIS IZDOMĀTI MELI

 

TU “liki vienādības zīmi” - tie ir TEVIS IZDOMĀTI MELI

 

TU melo, ka es JEBKAD esmu “aizstāvējis krievu vati” - tieši pretēji, es norādīju, ka tikai deģenerēts kretīns spēj sist cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu. Un to var nesodīti darīt, tādēļ, ka mūsu varas režīmā POLICISTS ir Mairis Briedis. 

 

Un jā - es “lēju asaras” par to, ka ar tādu kretīnu atbalstu, kā tu, tiek iznīcinātas un slēptas liecības par vēsturisko komunistisko teroru, lai varētu to atkārtot atkal. 

 

Ko tev vēl vajag?

< 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti