Pastāsti to tupajiem rietumeiropiešiem, piemēram, Ansterdamā, kuri dzīvojamos kvartālus ne vien padara nepievilcīgus tranzītam, bet arī tajos gar ielu malām nodrošina stāvvietas…. TIKAI IEDZĪVOTĀJIEM.
Ak jā - pie mums arī to drīkst un māk - tur kur dzīvo un nodokļus maksā lepnie kundziņi, ar kuru tranzītu jārēķinās pilsētas bomžiem un kuri bez problēmām drīkst padarīt nepieejamu jūru u.t.t.
Paskaties, kā “dajebko glabā” ielas malā civilizēti cilvēki:
Jā, izvēles mēdz būt dažādas - tieši to jau sāku - man gribas, lai būtu labāk, citi grib būt atpalikuši un ar to lepoties.
Un jā, valstij būtu labāk, ja es “nevazātos apkārt” - tieši par to jau ir mani iebildumi, ka valsts ir radījusi apstākļus, kurā mana (un daudzu citu) izvēle ir “vazāzties apkārt ” novedot tūrisma nozari pie tēmā minētā “kirdik”.
Tupa diršana,, jo savādāk nevari apstrīdēt to, ka esmu piedomajis pie tā, lai uz darbu varētu iet ar kājām. Un nekādi negribi pieņemt faktu, ka kaitnieciska nodokļu sistēma, par kuras varnešiem atkal un atkal balso, ir tā, kas ierobežo iespējas šādi dzīvot daudz vairāk cilvēkiem.
Kur nu mirstīgajiem līdz tavam līmenim! Laime tik, ka blakus vismaz Pērnava, un poļi autostrādes Alpu virzienā sabūvējuši, citādi jau nekā atpūsties nevar!
KBJ. Lepoties ar nespēju un nevēlēšanos sasniegt ko labāku un ieņirgt par tiem, kas grib vairāk sev un valstij - tādēļ arī esam tur, kur esam.
Un? Atkal uzstāsi, ka pilsētas iedzīvotājiem nav tiesības no tās izbraukt? Stulbs ir apgalvojums “dzīvojot pilsētā”, jo pašai ikdienas dzīvošanai bez auto var iztikt ļoti labi - tieši uz to arī aicinu - sakārtot savu dzīvi tā, lai auto būtu iespēju izmantošanai, nevis nepieciešamība ikdienas sēdēšanai sastrēgumā.
Faktoloģiski jau itkā stāsta to pašu, ko pats Arestovičs - tikai viedoklis par faktiem ir nešaubīgi un cieti līdzšinējo, karu uzsākušo, pasaules kārtību atbalstošs. Ņemot vērā Feigina sākotnējo neadekvāto gānīšanos (tagad izklausās pierimis un spējīgs atkal verbālo caureju kontrolēt), kad Tramps nokļuva pie varas, ir skaidrs, ko viņš pārstāv un attiecīgi šajā video nav nekā ne interesanta, ne jauna.
Tā “partijas pirkšana” gan iedot tadu feinu rozīnīti, ka tas ir ne vien paredzams kreisā propagandista viedoklis, bet propagandas sviests, kas domāts noderīgajiem idiotiem…
Kur paliek bēdīgi nopietnā daļa aptvert, ka šie cilvēki ir visu laiku balstījuši Putinu, lai katru, kas iedomājas viņiem iebilst, automātiski varētu pieskaitīt pie Kremļa propagandas “gejropas” naratīva atbalstītājiem un attiecīgi izslēgt no “balsstiesībām civilizētā demokrātiskā sabiedrībā”?
Vai tas, ka ši “uzvara”, kad vajag augstākās tiesas lēmumu, lai atzītu, ka ir sievietes un vīrieši, ir iespējama tikai pēc Brexit un Trampa nākšanas pie varas, neko nesaka par to, kur “demokrātija” ir novedusi?
Un tu esi debils propagandists, kas jebko pagriezīs sava naratīva labā - jo patiesībā tevi priecē, ka dēļ neproporcionālās panikas un poltiķu pašlabuma gūšanas ilgtermiņā “pirms laika” mirs daudz vairāk, nekā tika izglābti redzamajā līknes kritumā - tikai neviens to neievēros, jo mebūs kampaņas.
TU “gejus nodēvē par otrās šķiras cilvēkiem” - tie ir TEVIS IZDOMĀTI MELI
TU “liki vienādības zīmi” - tie ir TEVIS IZDOMĀTI MELI
TU melo, ka es JEBKAD esmu “aizstāvējis krievu vati” - tieši pretēji, es norādīju, ka tikai deģenerēts kretīns spēj sist cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu. Un to var nesodīti darīt, tādēļ, ka mūsu varas režīmā POLICISTS ir Mairis Briedis.
Un jā - es “lēju asaras” par to, ka ar tādu kretīnu atbalstu, kā tu, tiek iznīcinātas un slēptas liecības par vēsturisko komunistisko teroru, lai varētu to atkārtot atkal.