Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 532 >

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kur tas plāns ir? Iemet linku

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Spēcīgs “arguments”. Melojot jau tikai parādi, ka pats zini, ka tev nav taisnība - pie meliem ir jāķeras, kad reālu argumentu nav.

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tie jau nav nekāds kārtīgs ēdiens, piedevām - ja neskaita pašu Alsungu, kur var dabūt tiešām labus, lielākoties ir sausi bēdīgi “pakaļdarinājumi” dēļ kā “zini kas tos ne īpaši ēd”.

 

Ēšana lielākajai daļai tūristu ir ļoti būtiska komponente - sākot ar visstereotipiskāko vecpilsētas korgu un beidzot ar kalnu namiņu, kurā jārezervē galdiņš nedēļu iepriekš, lai varētu pēc tam vairākus desmitus kilometru rēpties kalnu takās, lai tajā nokļūtu - paēst pusdienas virs mākoņiem. 

 

Ekstrēmie “prom no civilizācijas” tūristi ir ārkārtīga minoritāte, kas neapšaubāmi eksistē, bet no ekonomiskās ietekmes viedokļa ir nebūtiski. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Kadēļ man nemēģina? 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Jā, slimīgi izmisīgā vēlme izdomāt melus par visu, ko esmu teicis, nešaubīgi pārliecina, ka ir “vienalga”.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kamēr visi tik ļoti ir pievērsuši uzmanību Trampa nesmukajai muldēšanai, tikmēr pofig uz skaisti runājošas Eiropas patieso dabu?

www.tvnet.lv/8231861/eiropa-pagaidam-neaizliegs-krievijas-saskidrinatas-gazes-importu

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

tagadējo Trampu kurš saka ka Krima vienmēr ir bijusi krievija” Iedosi kādu atsaucīti, vai pats labi zini, ka šito pats izdomāji? 

 

Saprotu, ka tev ir ārkārtīgi grūti pieturēties pie tā, kas PATIEŠĀM ir teikts. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Nu es tak saku ka komunists - iet svešā īpašumā un uzstādīt SAVAS prasības ir TAVA norma. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Protams, ka rādās. Komunistiem jau cenzūra nepiestāv, vai ne?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kapitulācija nekādi nav “cīnišanās līdz pēdējam” - pats atkal glupi muldi. Un tālāk jau pliki MELI - neko tādu neiesaku un nepasludinu. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

uupis rakstīja:

Nē! Tu APGALVO ka Ukraiņiem ir jānoliek ieroči lai krievu fašistiem nebūtu grūtības viņus nogalināt! Tieši tāpat kā tu ATTAISNO krievu noziegumus un genocīdu pēc 2. pasaules kara! Tu biji PRET okupekļa nojaukšanu, kurš SALVINA krievu fašistu noziegumus!

Kretīnisks debils MELIS. NEKAS no tā nav patiesība.

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Tad jau laikam neesmu lohs - uz mana rēķina to vieglo peļņu nemēģina iegūt. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Pareizi ir - “veselā sabiedrības daļa” ir komunisti, kam viss pienākas par velti un svešā īpašumā drīkst arī kluci nolikt, ja ļoti gribas. Un neizsīkstoši jāskandina sev tovos saukļus. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Atkal kaut kādi meli jāizdomā, lai tik noliegtu patiesību? Ievēro prasības un neviens tevi nemēģinās appist. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Kanibaals rakstīja:

Melīt salīdzināji pirkstu ar ne pirkstu. CSN nosaka kārtību ceļu satiksmē un to regulē ar atbilstošām ceļu zīmēm. Nez kā tu ciemos pie draugiem brauc patvaļīgi iekļūstot kopīpašumos un privātīpašumos nesamaksājis un nemaz par to nesatraucies?  

Auto arī ir privātīpašums un par patvaļīgu lapiņu pielikšanu tam esmu noteicis līgumsodu 100eur. 

Tieši tā - CSN nosaka braukšanas kārtību koplietošanas ceļos. Bet gan ceļi, gan privātīpašumu lietošana var būt maksas - tas NAV noteikts CSN. Ļoti jau gribas komunistu pakaļlaižam jaukt pirkstu ar ne-pirkstu un uzskatīt, ka kādam citam ir pienākums bez maksas tev nodrošināt ērtības tā, kā tu paģērēsi. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Nu tad izvēlies citu uzņēmēju. Bet sanāk kaut kā interesanti - mani neviens uzņēmējs nez kādēļ nemēģina šādi “appist uz naudu”. Varbūt tas tomēr varētu būt tādēļ, ka es respektēju darījuma nosacījumus?

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Nu cik var MELOT?! Laukos kafejnīcā NAV jābūt lētāk kā pilsētā! Bet kaut kas NAV pareizi, ja kopmītnes Ventspilī maksā tikpat, cik normāla viesnīca, piemēram, Nicā. Un jā - balsoju ar maciņu - Ventspils nespēj neko piedāvāt adekvāti tai cenai, ko prasa. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Patvaļīga iekļūsana privātīpašumā ir iespējama arī “publiski pieejamā” - t.i. iekļūšana tur, pretēji īpašnieka noteiktajai kārtībai, kā šis privātīpašums ir izmantojams. Komunistus nav nekur jāiepin - privātīpašuma neatzīšana ir viņu galvenā būtība. Arī viesnīca ir “publiski pieejama” - vai tev arī ienāks prātā ielauzties kādā numuriņā, kas pašam iepatīkas un paziņot, ka par to nav jāmaksā?

 

Kādēļ nav cepiena par pašvaldību, kas no nodokļu maksātājiem atkārtoti iekasē naudu par stāvvietām, kas ir ierīkotas par jau samaksātajiem nodokļiem? Tad viss ir OK? Naids tikai pret privātīpāšumiem, kuros neproti ievērot īpašnieka notiektos izmantošanas noteikumus - piedevām, kā pats pareizi norādi - iespēja tiek dota PAR VELTI?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu kā var būt tāds debils, kretīnisks MELIS? Es visu laiku saku tieši pretējo.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kā tad nu tā sapinies savos melos? Tu jau melo par “krievijas teritoriju”, izliekoties, ka tas ir ir tas pats, kas “Krimas tatāru teritorija”. Nez, kurš ir vatenis? Vai ne tas, kas neatzīst mazo tautu tiesības uz pašnoteikšanos, bet visus sauc par krieviem un iekļauj Krievijas impērijā?

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Ja kāds nav aizslēdzis savas mājas durvis, tad tā tev ir viesnīca par velti, vai ne? Kāds sakars CSN ar patvaļīgu iekļūšanu privātīpašumā?

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Tipiska komunista propaganda. Pieņemot, ka “parastais džo” vispār nezina, kas ir autortiesības un var pavilkties uz vinādības zīmi starp teksta izlasīšanu un patvaļīgu iekļūšanu privātīpašumā. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Jā, tas nozīmē Ukrainas tautas iznīcināšanu - ar Čingishana ordas pieeju - izkaut vīriešus un izvarot sievietes. Līdz kuram “galam” gribi šo iztirzāt? Savam? Ceri, ka tev par lojalitāti arī ļaus papriecāties?

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tā kūla kādam pieder. Un jau pēc definīcijas “kūla” ir miskastes sastāvdaļa - t.i. saimnieka nesakopta teritorija. Ceļš un koks arī kadam pieder. Ak jā - bezsaimnieka manta IR “publiskā miskaste”. Un tāda ir jālikvidē, nodrošinot tai saimnieku, nevis liekot kādam citam apmaksāt deģenerātu izklaides publiskā miskastē. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

topinamburs rakstīja:

Bradypus rakstīja:

Izlasi vēlreiz rūpīgi, ko uzrakstīji un padomā, cik vispār Latvijas laukos ir ģimenes, kas nevis dzīvo nabadzības cūkkūtī vai raujas bez brīvdienām, lai sakoptu savu māju - tādu, kas “iziet pastaigās” ir ārkārtīgi maz.

"mājoklis", mister ērmīgais, nenozīmē tikai "māja"

Tieši tā - un tikai lamāties proti, nevis atšķirt, ka ir būtiska starpība, kāda veida “mājoklis” ir jākopj. Dzīvoklī par visu rūpējas apsaimniekotājs. Mājā ir daudz vairāk rūpes pašam, lai nedzīvotu cūkkūtī. 

 

Protams, ir tāda īpaša suga, kas laukos pamanās dzīvot dzīvokļos, nevis mājās - tajās kolhozu “kūtsmājās” - kas apvieno nepieciešamību pašam kopt vidi, bet vēl liek to darīt kopā ar kaimiņiem. Cik esi redzējis veiksmīgus piemērus šiem “mājokļiem” - kur viss ir laimīgi, skaisti un iemītnieki dodas pastaigās, kas neved uz tuvējo bodi pēc bamšļa?

< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti