Interesanti, kādas propagandas frāzes nāk ārā…
“tam taču ir paredzēta armija” kam? masveida nomiršanai frontē?
“viltus pacifistus” atkal nākas melot, ka es esmu pacifists
“padošanās”,“likvidējot armiju”,"iesaukšana okupantu armijā" interesantu naratīvu esi no sava kolēģa piesavinājies, jo es neko tādu neesmu piedāvājis - tas ir TAVS piedāvājums
“cik zināms bērni nekaro, tātad karš nebūs līdz pēdējam ukrainim” diemžēl karā mirst arī bērni, bet pats labi zini, ka ne jau par to ir stāsts. Frāze ir simboliska, pats labi zini, bet vajag jau noslēpt patiesību par tev mīļo Čingishana ordas pēcteču sieviešu iekarošanas metodēm, pēc tam, kad iekarojamo zemju vīrieši ir nogalināti - nez kas Putins ir. Turpināsi viņu par krievu lepni dēvēt?
“Vācija arī karoja līdz pēdējam vācietim vai tomēr nē.” Nē, Vācija karoja līdz komunistu uzvarai, par kuras sekām tev tuvie propagandoni vēlas iznīcināt liecības. Kā vācu tautai ir veicies pēc kara? Varonīgi turas pretī visiem vai tomēr pazemīgi klanās civilokupantu un izvarotāju priekšā, gadu desmitiem atbalstot pie varas Putinam un islamistiem lojālu ķeizarieni?
Precīzi - “Māja tas ir darbs bez brīvdienām” - tieši to saku. Tiem, kas ir sakoptas mājas, nav laika pastaigām. Un nabadzības cūkkūts ir fakts, nevis attaisnojums - šie cilvēki arī neiet pastaigās. Protams, ka slinkuma dēļ, bet to jau šajā komunistu portālā nedrīkst skaļi teikt - tiem nabadzība ir tikums, kas jāapbalvo.
Vienīgo reizi, kad bija doma Ventspilī palikt pa nakti, cena par koju tipa dranķīgu istabiņu bija tāda, ka saprāts lika tomēr braukt mājās kaut naktī. Liepājā? Tur vispār cenas sezonā kosmosā - lētāk un vienkāršāk pārnakšņot Palangā. Latgalē itkā cenas saprātīgakas, bet kaut kā izpratne par servisa līmeni ļoti klibo.
Izlasi vēlreiz rūpīgi, ko uzrakstīji un padomā, cik vispār Latvijas laukos ir ģimenes, kas nevis dzīvo nabadzības cūkkūtī vai raujas bez brīvdienām, lai sakoptu savu māju - tādu, kas “iziet pastaigās” ir ārkārtīgi maz.
Izskatās, jau ka tu pats nekur Latvijā neesi bijis - kur tad ir tā nesamēslotā vieta? Diemžēl tev nebūs taisnība par tām rietumu upēm, par kurām “pat runāt negribi” - lai nu kas, bet, piemēram, foreles nedzīvo netīros ūdeņos. Vai arī gribi pamērīt ūdens kvalitāti, krastu piemēslotību un vides labiekārtotību, piemēram, Ķīšezerā un Neizīdles (Neusiedler) ezerā - nu tādā, kas normāla dūņu peļķe līdzenumā, kur lielpilsētas atpūtnieki gāžas, lai vispār būtu salīdzināms. Vai arī salīdzinās Juglas ezera “nepiemēslotās” atpūtas vietas ar Chiemsee? Diemžēl minētie, ļoti tūristu apsēstie, ezeri ir mazāk piemēsloti, nekā, piemēram, novērojamais “Lost in Latgale kayaking” maršrutā, kur jau nu vajadžeja būt nost no lielpilsētas drazas…
Un domā, ka Daugavas pludmales Rīgā ir tīrākas par, piemēram, Āri Bernē, kur cilvēkiem ierasta lieta ir peldēt mājās pa straumi darba dienas beigās, saliekot darba drēbītes ūdensmaisā?
ZZZZ rakstīja:
Ko mēs gribam sajust redzēt zem saukļa Latvijas tūrisms? Lakkurpēs un smokingā pasēdēt centra krogā? Varbūt tomēr apskatīt unikālo Latvijas dabu? Tas pirmais, personīgi mani, galīgi neinteresē, lai piedod restorānu bizīts. Otrs variants ir vienkārši neizsmeļams!
Un nemaz nevajag iet dziļi gāršās kur pamestās pusagruvušās bijušo lielsaimnieku īpašumi…
Piem paceļ roku kurš pabijis Ogrē Špakovska parkā, izgājis apli pa kājnieku tiltiem? Tur arhitektūra vecā un jaunā, ir ko redzēt.
“unikālo Latvijas dabu”? Kas tajā ir tik unikāls? Vienmuļā zaļpelēkā garlaicība? Tiem, kas ir gatavi līst pie mežonīgās dabas, Latvija nemaz tik saistoša neliekas - neskartas dabas praktiski nav, tūrismam paredzētā, savukārt, ar ārkārtīgu bēdīgu atbalsta infrastruktūru. Un “pārdot”, piemēram to pašu Špakovska parku var tikai tādam, kas neko citu nav redzējis - esmu tur bijis, nu NAV tur ko redzēt, ja salīdzina kaut ar Baltijas kaimiņvalstu tūrisma piedāvājumiem.
Vienīgā vieta Latvijā, kas tiešām kaut cik pavelk tūrisma līmeni ir Kuldīga, bet arī - grausti un pamestība dominē kopējā ainavā.
Stulbi paironizēt par “Lakkurpēs un smokingā pasēdēt centra krogā” jau var, bet kad paskatās, kādi ir tie centra krogi un apgrozījums citur, tad ir skaidrs, ka “lakkurpes un smokings” ir piesaukti tikai stulbuma pēc un pusmirusī Vecrīga skaidri parāda, kur esam tūrisma konkurencē.
Valsts nodevību? Tam jau diemžēl pat cilvēka sišana par Krievijas himnas nezināšanu nekvalificējas.
Kā tas strādās? Tā, ka katram būs jāmaksā par SAVA mājokļa apdrošināšanu, nevis strādīgajiem par bezatbildīgajiem, kas tāpat notiek piespiedu kārtā.
Neradās jautājums? T.i. tu biji tik ļoti pārliecināts, ka Krievijai nav izlūkdienestu un Ukrainā nav nekādas informācija noplūdes, ka bija jāiet klātienē meklēt?! Nu kā var gvelzt tādu stulbumu?!
Un vēlme, lai karš eskalētos, spiežas pa visām vīlēm ārā.
Palīgskola jāapmeklē debiliķim, kas tiešā tekstā MAN prasīja, vai esmu bijis Japānā un vai esmu redzējis SAA - divos ATSEVIŠĶOS jautājumos, kam nav nekāda tieša nozīme tēmas jautājuma kontekstā, kas, savukārt netika uzdots MAN, bet VISPĀRĪGI. Varu pieņemt, ka tev taisnība par “ko tad tu te dari”… BET ko dari TU?! Kādēļ pat šeit nepārvarama nepieciešamība izdomāt MELUS.
Tu esi kretīnisks MELIS. Neko tādu stāstījis neesmu. Ko tu pierādi, nespējot apstrīdēt to, ko es patiešām esmu teicis, bet tikai izdomājot MELUS par manis teikto?
“no manis dabūsi pa seju ja mēģināsi izpildīt krievijas himnu” saka kretīns, kurš… lepojas kā ir sitis cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu. Īstā daba lien ārā - vispirms sitīsi un tad piemeklēsi attaisnojumu sišanai.
Nu tu ESI DEBILS. Skaidri uzrakstīju, ka esmu lietojis SAA un neesmu bijis Japānā. Dzēruma delīrijs tev liek to noliegt ar saviem kārtējiem MELIEM!
DEBILS MELIS. Vienīgā patiesības daļiņa: “tu apraudāji okupekļa … nojaukšanu” - noliedzot manu argumentāciju un kretīniski MELOJOT par visu pārējo.
Pamuļķis jau nespēj saprast izlasīto. Ugunsdzēsēji ir jāalgo avansā - t.i. apdrošināšanas veidā. Un taisnīgi būtu apdrošināšanas maksu noteikt, pamatojot to ar risku izvērtēšanu. “Sociāli taisnīgi” - paņemt no tā, kam ir vairāk un noņemt jebkādu personisko atbildību no bezatbildīgā.
Vienkārši MELO, jo neko citu nespēj. Nedaru neko no tā, ko tu melīgi apgalvo. Un pārmest man neitralitāti ir jāmāk…
Turpini vien apgalvot, ka sist cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu šadas pieejas atbalstītāju pulkā ir “dot pretsparu vatei”.
Nez, sist cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu uzvaras svinētāju priekšā varētu būt kvalificējams kā “izpatikt vatei”?
Vai tomēr - “izpatikt vatei” ir ienīst komunismu un saukt pašreizējo Krievijā valdošo lietu kārtību par fašismu?
Ko tu KRETĪN MELO. Es nekad neesmu stāstījis, ka man “nav bijis problēmu ar LV izdotu SAA papīru iznomāt auto Japānā!”
Kas ir tik slims galvā, ka ne soli bez vienkārši kretīniskiem MELIEM?!
Konkrētus piemērus? Ej uz vid.gov.lv un lasi, kamēr nelabi paliek. Kas maksā, piemēram, uzgunsdzēsējiem algas? Tas, kuram lieli ienākumi vai tas, kas pie pārkurinātas šķirbainas krāsns pīpē gultā?
Ja esi “tas, kuram atņnem”, tad tava slimā jūsmošana par “sociālo taisnīgumu” visopār ir absurds. Ja nespēj pašos pamatos saprast, ka “sociālais taisnīgums” ir tad, kad tiek likvidēts vienkārši “taisnīgums”.
Atkal tupi un debili MELI. Nekad neesmu “apraudājis” Ļeņina pieminekļus. Un, protams, ka komunists vēlas par katru cenu tikt vaļā no manis, kas ienīst komunismu un tā aizstāvjus Latvijā.
MELIS. Debils un kretīnisks MELIS.
Tu skaidri uzrakstīji, ka siti cilvēku, kad tas nespēja tev Krievijas himnu pareizi nodziedāt. MELO, ka nerakstīji.
Es nekad neesmu teicis, ka VISIEM. MELO.
Es NEKAD neesmu teicis, “ka Tramps negrasās atzīt Krimu krievijas sastāvā”. MELO. Bet pat ja teiktu, ka tā domāju, tie nebūtu meli, bet VIEDOKLIS par Trampa iespējamo rīcību.
Nu esi tu TUPS. Kā tas, par ko “ir Forums” maina tavus melus par manu būšanu Japānā? Vai es tur pēkšņi maģiski nokļuvu, jo tev tā sagribējās?
TU lielījies, kā siti cilvēku par Krievijas himnas nezināšanu. Ja tagad pats to noliedz - tad TU esi MELIS - vienlaga tad, vai tagad. Es tikai izsaku viedokli par tava paša stāstīto.
Un jā - es “gaudoju” par komunistiskā terora liecību iznīcināšanu un nešaubos, ka tu biji un esi PIRMAIS, kas vēlas “atmazgāt” komunisma ideālus no masu slepkavībām, ko tie nes līdzi.
Kretīniskais MELI, pa purnu TU, mēsla gabal, devi par Krievijas himnas nezināšanu. Ja tāds mēsls sevi sauc par “letiņu”, tad par pārējiem murgiem nav jābrīnās.