Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 532 >

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Pats vien beidz murgot - kāds sakars ar izstāšanos? Komunisms jeb kā tagad pakaļlaižas moderni sauc, lai nesmuko vārdu nav jālieto, “sociālais taisnīgums” ir ar saukļi “atņemt bagātajiem, lai izdalītu nabagiem” realizēts “atņemt nopelnīto varas silei un kaut ko no tā atmest elektorātam”. Tāds pakaļlaiža kā tu, kas sevi sauc par “naudasmaisu” un visus citus par bomžiem ir pilnīgi skaidrs, ka nav nekāds idejiskais komunists vai “sociālā taisnīguma” aizstāvis - tik vien kā atgremo to propagandu, ko liek siles turētāji no kuras to “naudasmaisu sociāli taisnīgi” uzpildi. 

Tēma: Vai Latvijas tiesībām ir derīgas Japānā?

Atkal vienkārši kretīniski MELO. Es tev skaidri uzrakstīju, ka Japānā bijis neesmu. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tāpēc jau saku, ka komunistu pakaļlaiža - mēģini noslēpt, ka komunisms ir ideoloģija, kas dominē EPSRS varas strukturās nekādi netiek definēts, kā “pārvaldes forma” vai “pie varas ir tikai viena partija”. Komunisms pats par sevi ir utopija, kuras vārdā tiek veikts komunistiskais terors visdažādākajās formās, bet “parlamentārā demokrātija” bija arī PSRS. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Neko citu, kā MELUS nevar izdomāt, lai manu viedokli “apstrīdētu". Komunisms bija gan tad, kad fāterim kulē kratījies, gan tagad, kad pats kā kule kraties.

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Demokrātijā nevajag karaspēku - pietiek ar tādiem Briselei lojāliem komunistiem, kā tu, kas ievēl attiecīgus vietvalžus. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tieši TU varētu ņemt “savu” komunismu un atbrīvot beidzot Latviju no komunistu sērgas.

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Tavs kolēģis šeit komunistu propagandas uzdevumā, stulbeni!

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Jā man nepatīk. Es gribu, lai Krimas tatāru dzimtā zeme ir neatkarīga, nevis dalīta starp Maskavu un Kijevu. Bet tava nostāja ir skaidra - latviešiem arī neatkarība nepienākas - tikai jāpakļaujas Briselei, nevis Maskavai. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Nezinu par instruktoriem, bet neaudasmaiss ir komunistu pakaļlaiža. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Nē, “jebkurš latvietis” neteiktu, ka PSRS sadalīšana bija slikta. Un kaut kā neesmu baigos latviešu protestus dzirdējis par “Saule, pērkons, Daugava” izmantošanu par Spānijas sadalīšanas himnu. 

 

Tikai komunistu pakaļlaiža vēlas, lai PSRS nebūtu sadalīta. 

Tēma: Vai Latvijas tiesībām ir derīgas Japānā?

Zinu, esmu lietojis. Un?

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Melis un manipulators. Es uzrakstīju, ka esmu PRET KONKRĒTO PIEDĀVĀJUMU, tādēļ nevajag MELOT, ka es to atbalstu, iebilstot pret viennozīmīgu sadalīšanas koncepta noliegšanu. Visaktīvākie sadalīšanās noliedzēji mūsu reģionā, noliedz PSRS sadalīšanos - tiesi kā tavs kolēģis komunistu pakļlaiža. Un kāds sakars ar “vatainumu”, ja līvi, piemēram, grib biedroties ar saviem somugru “radiniekiem”, nevis kuršu okupantiem? Vēsture nav nemaz tik melnbalta, kā tādiem komunistu manipulatoriem, kā tev, gribas to pasniegt. 

 

Par Ukrainu tā arī nesaņēmies atbildēt “diagnosticējošo” jautājumu - kam pieder Krima?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Ja jau nekad nav slēpuši, tad jau sanāk, ka tavi aizstāvamie sponsori un atbalstītāji ir pavisam tīši to atbalstījuši, nevis naivi ticējuši labajam, vai ne? Kā tad nu esi atkal kažoku uz otru pusi apmetis?

 

Ukrainas gadījumā nekas nav savādāk - tu un tavi drauģeļi to vien alkstat, lai karš turpinātos līdz pēdējam ukrainim.

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Papildjautājums - kādēļ vispār ir uzskats, ka nav jāievēro noteikumi, izmantojot stāvvietu?

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Debils esi, debils paliksi. Kāda jēga atbildēt uz debilu jautājumu? Nē, nepareizi. Bet tas jau netraucēs melot tālāk kaut ko paša sacerētu, jo mans viedoklis nepatīk, bet apstrīdēt nespēj, neatklājot savu patieso būtību.

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Pamuļķiem NAV, saprotams, taisnība. Tikai to, ka tupa mētāšānās ar jēdzieniem, par kuriem pašam nav nekādas nojēgas, un solīšana “atpizģīt un apmīzt” precīzi raksturo komunistu pakaļlaižas intelektuālo līmeni. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Dialekti? Tik viegli pamuļķi ir pavedināt uz pilnīgām muļķībām. Līvu valodai nav NEKĀ kopīga ar Latviešu valodu. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Speciāli priekš debilajiem kretīniskajiem meļiem pierakstīju, ka NEATBALSTU konkrēto piedāvāto dalīšanu. Bet ārkārtīgā divkosība, lietojot dalīšanas jēdzienu, komunistu pakaļlaižam lien ārā no katras šķirbas. 

 

Un NEKO nerakstīju par atšķirībām starp federācijām un cita veida dalījumiem - bet debilais kretīniskai melis momentāni ķeras pie MELIEM. Neskatoties uz to, ka šajā tēmā līst jūsu tupajiem prātiņiem ir daudz  par grūtu. Vai Vācijas federālās zemes, kuru kultūra un etnoss bustiski neatšķiras, ir līdzvērtīgas katalāņu un basku situācijai Spānijā,  kur tām nav pat federālās zemes statusa. Un vai Krievijas Federācijā burjatiem ir līdzvērtīgs pašnoteikšanās līmenis, kā, piemēram, Kalifornijai ASV?

 

Atgriežoties pie Latvijas - vai līviem un latgaļiem ir līdzvērtīgas tiesības kaut uz savas valodas lietojumu, kā dominējošajai nācijai? Atbildiet jau nu labāk uz klasisko jautājumu - kam pieder Krima?

Tēma: Vai Latvijas tiesībām ir derīgas Japānā?

Nē. Un?

Tēma: Vai Latvijas tiesībām ir derīgas Japānā?

TU, protams, vari MELOT, ka UK vadītāja apliecībai Japānā klāt nevajag tieši to pašu “apzīmogoto papīra gabalu”.

 

CIk maksā? Linkā rakstīts: EUR 19.84. UK gan tev to IDP tev izdos lētāk - £5.50, tikai… jābūt UK rezidentam ar UK tiesībām. 

Tēma: Vai Latvijas tiesībām ir derīgas Japānā?

Kārtējo reizi izdomājis kaut kādus tupus melus.

 

www.csdd.lv/starptautiska-vaditaja-aplieciba-idp/sanemsanas-kartiba

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Spānija ir nedalāma. Tā domā Madridē. Katalonijai pienākas neatkarība. Tā domā Barselonā. 

 

“Sojuz ņerušimij” arī bija nedalāms. Varbūt “atpizģīt un apmīzt” vajag tos, kas tik pārliecināti zina, kas ir “nedalāms”?

 

P.S. tas nenozīmē, ka es atbalstu piedāvāto dalīšanas variantu.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kontroljautājums - kādēļ Padomju SOCIĀLISTISKO republiku savienību varēja vadīt KOMUNISTISKĀ partija un tu negribi apstrīdēt, ka to sauc par komunismu (kas tehniski, protams, NAV pareizi), bet, kad Eiropas [padomju sociālistiko republiku] Savienību, ko vada partijas, kas pārstāv KOMUNISMA ideālus, sauc par komunismu tev nepatīk? Vai arī mēģināsi pēc būtības apstrīdēt kādu no vārdiem papildinājumā [padomju sociālistiko republiku]. Jeb vienkārši atkal par kaut ko izdomāsi melus?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Tupums pa visiem galiem lien ārā, kd nekā nav ko teikt un saproti, ka atkal esi samelojies. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Apdāvinātais dalbajod, tieši TU sāki jautāt par Šleseru 

< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti