Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 532 >

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kādēļ tu joprojām spītīgi uzstāj, ka Putina režīma un karu finansēšana nebija tevis paša piesauktā “līguma laušana”? Vai ASV apņēmās no Putina sargāt viņa sponsorus un atbalstītājus? Par kādu “uzticību un draudzību”, kas jau sen tika nodota, tu joprojām skadini?

 

Un kuras ir tās "Trampa nacistiskās idejas"?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

"latviešus" tas viss maz skars” - zināma taisnība jau ir. Naftas cenas zemē, bet Latvijas degvielas cenas neseko. 

 

Atpakakaļceļa nav.Kovids,kaŗš un noderīgie idioti viņu varu ir padarījuši par neatgriezenisku.” Nu tā arī nav gluži taisnība - iekšēji jā, bet tā kā tā vara ir tikai lielāku spēku pārstāvji, tā arī nav spējīga noturēties patstāvīgi un viņu pozīcijas šķobās kopā ar saimnieku pozīcijām - tādēļ jau tik izmisīgi plosās par to, kā Tramps jauc pastāvošo lietu kārtību, kas nupat jau šķita “neatgriezeniska”.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Par ko jautājums vispār? Es arī pirms 14 gadiem jau teicu, ka visi politiķi melo. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

uupis rakstīja:

Kādi tev ir?

Šie derēs? www.db.lv/zinas/laikraksts-slesera-darbi-netiek-lidzi-solijumiem-201825

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Ko nez vajag “atmaskot”, ja es saku, ka VISI politiķi melo un to, ka tāda ir mūsdienu demokrātijas būtība. Kādus pierādījumus tu gribi par to, ka Šlesers melo?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Pareizi nav tas, ka tādiem kā tev ir tiesības vēlēt. Jo tu nespēj paskaidrot, kādel tu attaisno citus meļus.

 

Modernajā demokrātijā nav runa par “drīkst”, tā vienkārši ir neatņemama varas komponente. Tādēļ tas nekādi nav arguments apspriest vai viens konkrēts politiķis melo.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kas tad nu? Krievijā nu jau vairs nav fašisms? Jeb esi gatavs muldēt jebko, ka tik kaut kā man iebilst. Un jā “Kapitālismu saukt par komunismu var tikai pilnīgs analfabēts”, tikai ko ar to gribēji patiekt?

 

Un uz jautājumu atbildēju - kā ir ar Trampa meliem - pavisam vienkārši - jebkurš politiķis mūsdienu demokrātijā melo, lai tiktu pie varas. Un tu nespēj pamatot, kādēļ par meliem pārmet tikai viņam. 

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

Nu tur jau grūti saprast vai monarhs pie vainas vai tomēr kaut kas ar to tautu nav labi - visas komunisma idejas jau arī nāk no Francijas - gan oriģinālais marksisms, gan mūsdienu neomarksisms. Paši gan tikai vairāk filosofē, kamēr citi pavelkas un ievieš.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Skaidrs, tavā vērtību skalā pieprasīt Krievijas himnas zināšanu ir pieprasīt cieņas izrādīšanu pret apkārtējiem! Vismaz beidzot to atzini tieši. Par to ari “gaudoju”, nevis to, ko tu piemelo klāt. 

 

Interesanti, cik ļoti šis lieliskais piemērs aizgāja tautās, kad patriots ar lepnumu parādīja gan agresīvam indivīdam, gan bailīgākiem apkārtējiem paraugdemonstrējumu, kā Latvijā var un vajag nesodīti sist par Krievijas himnas nezināšanu?

 

 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Neviens ar tevi “pa labam” nerunās, neceri. Turpini vien jaukt cēloņus ar sekām propagandona stilā. Protams, ka bagāti ir tie, kas rada, jo tērējot pie bagātības netiksi, ja vien neesi laupītājs. Un pat komunistu laupītāju sistēmā tas tomēr atgriežas pie radīšanas - cik nu salaupīto bagātību velta attīstībai, tik arī attīstās, tikai pavisam pazaudēts tiek potenciāls, ko var radīt “vienradži”, jo ir atņemta iespēja šādi kļut bagātam. Un sačakarēts arī “plānveida” attīstības, jo ierēdnis, kas tērē svešu naudu, NEKAD nemēra savu lēmumu ROI. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kā ir? Pavisam vienkārši - demokrātijā pie varas ir labākie meļi. Attiecīgi šajā ziņā Tramps ne ar ko neizceļas, saka to, ko elektorāts grib dzirdēt - tādēļ rodas nākamais jautājums - kādēļ tieši Trampa meli, salīdzinot ar citiem, tik ļoti nepatīk. Un uzdodot šo jautājumu, nāk ārā īstā nepatika - Tramps darbos, ne vārdos, ir pret pastāvošo komunistisko pasaules iekārtu un tieši par to ir sašutums. Tieši pārmest jau nevar… nesmuki izklausīsies. Tapēc jebkāda diskusija šajā vierzienā izraisa melu un gānīšanās caureju. 

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

Topinamburs rekur saka, ka tie esot meli… Kam tagad ticēt? :D

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā tie “veiklie buziness meņi” pie piķa tiek? Vai viņiem to naudu kāds labprātīgi maksā?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Turpini vien melot.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu tad izlasi vēlreiz. Tēma ir pareiza, par saturu tev nav nojēgas, jo galvā biezpiens un putriņa. Apgalvojums  “bagātie rada Tehnoloģijas un veic atklājumus” ir daļēji pareizs - jo bez naudas ļoti maz ko var radīt. Tālāk ir jautājums, kā pie tās bagātības tikt - un tas jau ir tas, ko es uzrakstīju. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILAIS, KRETĪNISKAIS MELI, es to nekad neesmu teicis! Tikai TU te rakstīji, ka Ukrainai ir jāpadodas!

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Pārstāj MELOT. 

 

Es NEKAD neesmu apstrīdējis, ka krievu fašisti ir ļaunums - tieši PRETĒJI - asi kritizēju viņu atbalstītājus. 

Es esmu PAR izstāšanos no Otavas konvencijas, pretēji taviem MELIEM un norādīju tikai uz to, ka priecāties gan par to var tikai slims slepkavniecisks kretīns.

Es “pārdzīvoju”, ka sevi par Latvija patriotu sauc slims kretīns, kas sit cilvēkus par Krievijas (!) himnas nezināšanu.

Es “pārdzīvoju”, ka komunisti iznīcina vēstures liecības par komunisitko teroru, ko uzvārētāji komunisti veica pēc UZVARAS pār fašismu un vēlas to atkārtot.

Un vienkārši kretīniski melo par Ukrainas padošanos, ko tieši TU iepini savā propagandas melu plūsmā.  

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILIĶI, IZLASI, ko es tur rakstīju, nevis MELO kaut ko citu. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Parādi, kretīniskais meli, KUR es to apgalvoju!

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILIĶI, tieši TU apgalvo, ka ļaunums ir argumenti (tēzes, kuras es minēju) ar kurām NATO valstis iestājās Otavas konvencijā, ko ir izdomājis “rosoļņikovs”.

 

Un kretīniski atkal MELO, kas es jebkad būtu teicis, ka NEDRĪKST. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Sagrozu un manipulēju? Tikai norādu uz TAVU mēģinājumu manipulēt, lietojot absolūti pašsaprotamu tēzi par sekām, kā argumentu, lai kaut ko pamatotu un pasniegtu kā cēloni. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Protams, ka DEBILI MELI, kā jau varēja gaidīt. Es nebiju un neesmu pret - toties norādīju, ka tikai slimi kretīni, kā tu, var PRIECĀTIES par situāciju, kurā nākas no tās izstāties. Un tevis piesauktās “tēzes” ir Otavas konvencijas radīšanas pamatā, ko arī pieminēju, nevis manis vai “tāpat kā” izdomātas - pēc tavas slimās loģikas, jau tad sanāk, ka sliktas ir visas tās NATO valstis, kas ar šādu iemeslu tajā konvencijā iestājās. 

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

“Alternatīvi domājošais” ir tik vien kā republikānis… Bet jā - komunistiem tas jau ir “alternatīvais”, jo ieraduši, ka Eiropā pretspēka komunistiem īsti vairs nav. Jau skaidri pateicu, ko es domāju par demokrātiju - tā ir pūļa ievēlētu psihopātu dikatatūra. 

 

Un protams neiztrūkstošie meli par maniem “elkiem”, kuri kaut kādas sagadīšanās pēc ir varas struktūrā, PRET kuru es te iebilstu. Kad komunismā valdošā šķira ir dzīvojusi nabadzībā? Brežņevs ar zaporožecu brauca? Kims ēd un brauc ar to pašu, ko viņa pavalstnieki?

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

Ai.. vai… vai… ka tik nenodara kādam puķīsu licējam pāri. Un vēl dirš, ka ES esmu tas, kas viņus aizstāv.

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

Kurā pamatskolā māca, ka “padomjlaika režīms” ir pārcelts no Maskavas uz Briseli, konumistu pakaļlaiža?!

< 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti