Tu esi DEBILS. Jā, pirms vakcinācijas tika veiktas analīzes un ģimenes ārsts palīdzēja izvēlēties pareizo vakcīnu - kas atbilstoši manam veselības stāvoklim bija piemērotākā. Tieši tā, kā es to to visu laiku esmu teicis - par noziedzīgu saucot vakcīnu politvakcināciju konferenču centros, kur tika grūsts kas pagadās, kam pagadās. Un jā - bija arī cilvēki, kam ieteica nevakcinēties (smagas alerģijas) un, kas iespējams tieši tādēļ joprojām ir dzīvi. Protmas - tas arī nozīmēja ārkārtīgu piesardzību un pašizolāciju nedabūt arī pašu vīrusu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
















