Ne mirkli nešaubos, ka nenožēlo cilvēka atdauzīšanu par Krievijas himnas nezināšanu un ne mirkli nešaubos ka vēlētos atdauzīt arī mani par to, ka atbalstu slepkavošanas pārtraukšanu. Argumentācija nav “jāparedz” - uzprasīsi piepīpēt, kā starp taviem alkāniem ierast.
Nu esi DEBILS. Baidens, kā Obamas viceprezidents, piedalījās klātienē 2014. gada notikumu organizēšanā. Kādus murgus vēl izdomāsi?
Nu esi tu DEBILS MELIS. Parādi, kretīn, kur es to teicu?
Tu esi DEBILS melis - neko tādu es neteicu.
Obama valdīja 2009 - 2017. Krievija anektēja Krimu un iebruka Donbasā 2014. gadā. Baidens Maidana notikumos piedalījās KLĀTIENĒ, pēc tam viņa dēls narkomāns kļuva par Burisma valdes locekli! https://oversight.house.gov/the-bidens-influence-peddling-timeline/
Baidens valdīja 2021 - 2025. Krievija uzsāka karu pret Ukrainu 2022. gadā pēc Putina un Baidena klātienes tikšanās. Putins solīja “SVO” pabeigt trīs dienās un Baidens visas šīs dienas centīgi skandēja, ka Ukrainai jāpadodas, Zelenska valdībai jādodas emigrācijā un ASV palīgā nenāks.
“Kāpēc Tramps nepieprasa krievijai pārtraukt karu?”
Nu kā lai atkal uz šo atbild, ja Tramps panāca ka Krievija paraksta ANO drošības padomes rezolūciju par kara pārtraukšanu un tieši kara pārtraukšana ir tas, ko viņš pieprasa?
Parādi man kaur vienu atsauci, izņemot paša MELUS, kur Tramps aicina karu TURPINĀT.
Uz uzlādētiem jautājumiem ir neiespējami atbildēt. Es nevaru pateikt, kādēļ Tramps “nevēršas pret Krieviju”, ja redzu, ka tieši Tramps to dara, atšķirībā no tiem, kas atbalstīja un finasēja. Tādēļ rodas jautājums - kādēļ TU vērsies pret to, kas dara kaut ko, lai karu beidzot apturētu, nevis veicinātu.
Iedosi atsaucīti? Vai tomēr MELI? Es pieradis pie savām Telegram Z grupām, kurās var pievienoties katrs Z-patriots, kas vēlas un vispār nezini, kas ir Signal?
Ak jā, protams klāt MELI par saviem komunistiem, kas “Ņeko tādu nav darījuši” https://en.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clinton_email_controversy
Un MELI par to, ka es “aizstāvu”.
Un kad melo par to savu cilvēka sišanu - tagad vai kad ar lepnumu lielījies, kā to darīji? Iepriekš lepojies, kā siti par Krievijas himnas nezināšanu - tagad “ka es varu aizstāvēt savu valsti, SEVI un valsts un savu godu un cieņu”. Nu pastāsti KURAS valsts godu tu aizstāvi sitot par KRIEVIJAS himnas nezināšanu?!
Kāds pamats šādam apgalvojamama, kas ir tieši pretējs patiesajiem notikumiem? Kuras robežas ir mainītas pēc Trampa atnākšanas? Krievijas iebrukums Ukrainā notika ar Obamas un Baidena vienošanos un Merkeles finasējumu - tieši ŠO, nevis “pēc 2. pasaules kara”, kārtību “Tramps atnāca ar mērķi sagraut”
Kāpēc Baidens nevērsās PRET Krieviju? Kāpēc tas bija OK? Kāpēc Merkele finansēja, nevis izvirzīja ultimātu?
Kādu ultimātu tu piedāvā izvirzīt? Atomkaru?
Interesanti… Kad komunisti atļāva iebrukt Ukrainā un gadiem neko nespēja palīdzēt - viss bija labi. Tagad, kad Tramps vēršas pret Krievijas sabiedrotajiem (zīmīgi, ka “Galvenais vaininieks trampaprāt ir Irāna” ir tikai tavā apgalvojumā, nevis paša pievienotajā video), esi manāmi satraucies. Tieši tāpat kā ar iepriekšējo postu - tevi manāmi satrauc, ja Putina kodolzemūdenes vairs nevarētu brīvi kursēt Grenlandes teritoriālajos ūdeņos.
Viencexpercs rakstīja:
Bradypus rakstīja:
Izskatās, ka tieši tev pašam kaut kas jāzīmē - un tas ir nogrieznis, nevis stars. Gan kapitālisms, gan komunisms ir šī nogriežņa gali - vienā VISS paliek pašam, otrā VISS tiek atnemts. Abi ir utopijas, pa vidu ir sociālisms - t.i. jā - visi ir sociālisti, līdz ar to vēlreiz - “sociālisms” ir vārds, kurš neizsaka NEKO. Tas ir tikpat precīzs, kā ar vienu vārdu “pelēks” gribēt precīzi raksturot melnā un baltā proporciju.
“Visi piedzimstot piedzimst kapitālisti.” pilnīgas muļķības - visi piedzimst egoisti - t.i. bērns ir vistīrākais komunists, kas sagaida, ka viņam vecāki visu nodrošinās, pašam nedarot NEKO. Kaptālisms - t.i. prasme nopelnīt, ir jāiemācās.
Pārfrāzēšu, jo nesaprati:
Visi grib kapitālu. Jā, prasme nopelnīt pēc kaut kādu indivīdu izdomātiem likumiem ( godīgi) ir jāmācās.
Bērns nav patstāvīgs. Un tas, ka bērns var savu kapitālu dalīt, padalīties, tā ir mākslīga lieta, ko vecāki ir iemācījuši.
Iedot dabiskam ( neaudzinātam) bērnam maisu ar konfektēm un apskatīsies - viņš paņems tik cik viņam vajag ( komunisms) vai tik cik var sagrābt?
Kaptiālisms NAV “visi grib kapitālu”
Kapitālisms ir tiesības paturēt NOPELNĪTO.
Komunisms ir tiesības ATŅEMT tam, kam ir.
“viņš paņems tik cik viņam vajag ( komunisms)” - VAJAG ir bezgalīgs - tieši tas arī ir komunisms - neaudzinātam bērnam VAJAG visu.
“Bērns nav patstāvīgs.” - tieši tas notiek komunismā - sabiedrība paliek par nepatstāvīgiem apgādājamiem bērniem un nepieaug.
Nu mani māc šaubas, ka tā NAV “laža” - nav jau runa par lielu grupu. Ir grūti noticēt, ka nejauši uzaicināja UN tikpat nejauši neviens cits to nepamanīja. Kas tas IR, tas jau ir interesants jautājums.
Dēļ neskaitāmajiem civiliedzīvotāju upuriem, ko kājnieku mīnas rada PĒC KARA, slepkavniek.
Nevis valsts aizstāvjus, bet tos, kas lepojas ar cilvēkas sišanu uzvaras dienā par Krievijas himnas nezināšanu.
Atšķirībā no tevis, NEVIENU noziegumu neesmu aizstāvējis un tieši TU esi tas, kas aizstāv Putina līdzdalībniekus.
Protmas, ka ir. Tāpat, kā tie, kas to organizē, finansē un atbalsta.
Es šajā gadījumā izteicoas par pēdējiem - kuri ir tepat, šajā diskusijā, un ar melu kaudzēm aizstāv gan kara organizetājus, gan nepieciešamību to turpinat “līdz pēdējam ukrainim”.
uupis rakstīja:
Salīdzinājums ir vienādības zīme!!!
Es nesalīdzinu NOZIEGUMUS pret cilvēci ar MAZIEM IEROBEŽOJUMIEM!!!
Tu to salīdzināji! Punkts.
Vari liet betonu ka tu nesalīdzināji Noziegumus pret cilvēci ar administratīviem ierobežojumiem — tās jau ir tavas problēmas... 🤣🤣🤣
“Salīdzinājums ir vienādības zīme!!!” = “Tu ESI debils.”
Jau bērnudārzā māca vismaz 3 salīdzinājuma zīmes < = >, pieaugušiem cilvēkiem salīdzināšana paver daudz plašas iespējas.
Tas, ko tu nesalīdzini, ir pavisam cits jautājums, nekā patiesība par to, vai lietas ir salīdzināmas. Gan zirņa, gan zemeslodes svaru IR iespējams salīdzināt un izteikt vienā mērvienībā.
Tu ESI debils. Ja vismaz vienu ziņu par tēmu būtu izlasījis, tad neviens nesaprot, kādēļ žurnālists bija PIEVIENOTS, šai slēgtajai grupai, kas, protams, IR skandāls. Bet tavi MELI, izdomājot kaut ko citu, kā vienmēr, ir neizbēgami.
Kāda tam nozīme? Jau teicu - fakts, ka esam nonākuši līdz situācijai, kurā jāapspriež Otavas konvencijas izstāsānās, ir ļoti bēdīgs. Vēl bēdīgak - ka mūsu vidū ir slepkavnieciski ķēmi, kam tas sagādā prieku.
Kā jau klasiskam slepkavošanas mīļotājam, tev ļoti patīk ignorēt iemeslu, kādēļ tā konvencija tika parakstīta.
Publiskos… Atkal jau MELO. Pavisam interesanti, kā pie jebkuras tēmas tu momentāni ķeries pie MELIEM.
Kur? Tur kur sāki melot par VIENĀDĪBAS ZĪMI.
Tu esi absolūti un galēji debils.
Es uzrakstu “galējais”
Tu bez aiztures melo par “MAZIŅŠ”
Arvienvārdsakot, ko tu dirs. Es tev ieliku bildi, kur un cikos TU sāki “skraidīt ar dzērājiem”.
Nu kā var TIK KRETĪNISKI MELOT?! ES tos nosaucu tieši pretēji TAVIEM MELIEM - par galējo brīvības ierobežojumu - t.i. atņemšanu.
Atkal jau atpakaļ pa riņķi pie tiem pašiem MELIEM.
Tu izvēlējies sev tuvo TĒMU - alkoholoķi. Kad iedevu piemēru TEVIS IZVĒLĒTAJĀ TĒMĀ, čīkstēji, ka tēma slikta.
Un atkal jau MELO savu melojamo, ka “ierobežojums VIENĀDS ar aizliegumu” - kas ir tikai un vienīgi TAVĀ MELU sūdu spainī.