Tā doma ir vairāk, ka padarot pilsētu parocīgu lietošanai bez auto, cilvēki to arī tā lietos. Paņēmiens ir ar lauzni pa paradumiem.
Velojosla ir tikai iegansts, ne mērķis.
Neiet runa tikai par tērēšanu. Kājāmgājēju zonā vairāk izstādes, vairāk jaunumu, vairāk domāšanas stimulācija, kas rezultējas jaunos biznesos.
Uz tā nevar tik ilgi nostāvēt kā tavā Škodā nosēdēt. Jākāpj nost. Jāpaņem kafija, jāparunājas. Lai kafiju padzertu no Škodas, tā kautkur jānoparko. Visdrīzāk būs slinkums un neizkāpsi vispār.
Čaka ielā viņi to joslu iesprauda, jo bija iespēja - remonta dēļ publika jau bija sameklējusi apvedceļus. Tā jamie teicās. Teicās, ka vēlāk būvēšot īsto veloceļu.
Kopumā postulāts ir: palēnināt satiksmi Lielā centra zonā. Čaka iela ir kautkāda druska no tā.
Nu un atrautā veidā kā tas strādā var redzēt Barona ielā - skatlogi jūtami atdzīvojās jau kādu 2 g laikā pēc satiksmes palēnināšanas. Tranzīta iela nokauj skatlogus.
Neputrojies!
Konjunktŗa ir konjunktūra neatkarīgi no izcelsmes. ES nauda ir reāls ienākimu postenis, attiecīgi ir personas, kas to rok. Pazudīs nauda, pazudīs personas. Tāpat daļa zobārstu būtu spiesti pamest darbu, ja medicīnisko tūrismu kkā apturētu, kā arī ELKO izputētu, ja Krievija robežas aiztaisītu kārtīgi
velosipēds vnk nobremzē pūli. Nekāpt ārā no mogo līzingā iegādātā x5 ir vienkāršāk kā nekāpt nost no aizdevums.lv nomaksā nopirktā Cube velosipēda. Pat elektroskūteri satuvina nāciju vairāk kā x5
Man liekas, ka šis ir pārāk vienkāršs skatījums uz šo risinājumu.
Principā veloceliņus būvē ar mērķi sabremzēt un samazināt autotransporta kustību pilsētas centrā. Un fokuss ir uz ekonomisko aktivitāti. Kur ekonomisko aktivitāti nodrošina komunikācija, arī tāda random komunikācija. Sēžot privātā transportā, komunikācija attiecīgi nenotiek vajadzīgā līmenī.
Jap. Tas jau bija redzams kādu nedēļu atpakaļ. Principā atkārtojas pavasara līkne.
Arī LV būs tas pats - nokopēs līkni ar kādu 3-4 ned kavēšanos
un tev arī šķībi piemēri.
Lielāko daļu programmēšanas projektu nav iespējams novadīt bez projekta vadītāja. Arī piramīdas Ēģiptē nebija iespējams uzcelt bez projvada. Un bez menedžera arī. Bez tiem tie akmeņkaļi tur būtu tikai truli akmeņu dauzītāji.
Šī pārliecība, ka īstās profesijas ir tās, kur vecis eļļainām rokām darbojas, nāk pa taisno sovoka, kur bija tāds uzstādijums un inženieris saņēma mazāk kā tas vecis.
No ražošanas viedokļa, savukārt, nav nekā sliktāka par amatnieku. Tas neievēro termiņus, neveic inovācijas (t.i. neattīsta darba paņēmienus)
Herpei diezgan sen jau ir zāles, kas to pilnībā nomāc - aciclovir grupa
Man gan šķiet, ka ir ļoti maz uzpildes uzņēmumi, kas riskētu ar reputāciju un soda naudām, un čakarētu iepildīto apjomu. Tas tāds no pirmajiem pēcpadomju gadiem pieķēries mīts, ka jauna mersedesa iegādei pietiek pagriezt ciet savas stacijas krāniņu.....
Es tik varuiedomāties kas notiks, kad piem ekon. policija konstatēs, ka iepildīts vairāk gāzes kā atvests.
Nu nez. man arī pie mājas ir un neatceros, ka kāds vispār jebkad būtu gāzis pāri nebremzējot
Rīgā šo nevar izdarīt. Vismaz Bieriņos šie teica, ka jānodrošina apbraucamās ielas gadījumiem, ja ūdensvada / elektrības/ etc remonti. Tāpēc tajos rajonos principā nav iespējamas neizbraucamas ieliņas
Pado info kā beigsies - moš nokopēšu paņēmienu.
Bieriņos vismaz diezgan mierīgi var sarunāt ar pašvaldību. Gulda policistus viegli un ātri
šis gan ir jauki pret pensoriem
Man kautkā liekas, ka šis "nedēļas nogalēs izbraucu garākus gabalus" uzliek konkrētas sakas. Un ko ja nesanāk? Ja lielāks projekts, kas ierobežo vazāšanos?
Stulbi tomēr dīzelis pilsētā.
WALA rakstīja: Kurš 1,6 DTEC tev trāpījās, man ir tas kurš pac jaudīgākais - un tas konkrēti saliek mana FR-v 2.2 dīzeli vienos vārtos izņemot patēriņu virs 110 km/h ( tad šams rij kā traks, kamēr FR-V 2,2 škiet pats ekonomijas kalngals)
Ā man laikam bija ar to 2,2. Nu tāds Vojāžeris.... Kusls grīļīgs un tūļīgs
Klau bet tad pastāsti par procesu un rezultātu.
Man arī šis būtu varbūt noderīgs risinājums. Turklāt ieliņa tāda pavisam maza, ka tā lidošana ir pavisam traki vietējiem.
Varbūt. Tieši nezinu. Bet tīri cilvēcīgi es saprotu vēlmi plkst. 22.00 pievilkt kādas strīpiņas un mest mieru. bet tā noteikti nav masveidīga parādība, jo gan jau ārstu vidū ir maz sociopātu.
Saskaņā ar pavasara datiem, sievu sišana veids kā pilsoņi mazina satraukumu.
Un zem tirgus neaizgāja nekas. NĪ tirdzniecība iekonservējās, auto cenas drīzāk palēcās, jo rūnīcas apstājās pirmās. Gan jau, ka būvmateriāliem iemetās deficīts, jo darbs no mājām = remontēt virtuvi.
Akcijām bija zvērīgs kritums īstermiņa, bet tur pie vainas drīzāk masu nekompetence kā apstākļi.
Kad nonāk līdz cenas samazināšanai, pat vishistēriskākie saprot, ka sērga beigsies. Bez finanši piešprices šis gan nozīmē daudz īpašumu uz rokām un maz pircēju tirgū
Ineteresants novērojums, ka covidioi (aka parādību histēriski uztverošas personas) regulāri mēdz fiefisties datu precizitātei. T.i. apšaubīt tieši cik testi veikti (tipa - nevar būt 8k), tieši cik miruši.
Kur no mana torņa ir pilnīgi poh vai testi bija 6252 vai 7944. Es pat esmu pārliecināts, ka kāda točka kautko piezīmēja, jo vnk nebija garīgais vairāk strādāt to dienu. Cilvēki tak.
Arī mirušie - nu visiem tak skaidrs, ka no covid nemirst vispār. Tikai no komplikācijām. Bet tāpat ir skaidrs, ka tas nomirušais bez covid šon būtu turpinājis skraidīta pa veikaliem un iepirktos ar visu hronisko astmu, kas komplektā ar covid viņu nobeidza.
Ņemot vērā, ka vienmēr būs daļa tautas, kas nebūs vakcinēti objektīvu iemeslu dēļ (švaka veselība, nebija piedzimis, etc), salīdzinājumā ar smēķēsanu covid antivaxeri ir kā pīpēt pilnā autobusā. T.i. rūpīgi apdraudētu citus ar zarazas iznēsāšanu.
Extrēms sportos šim atbilst tikai rallijs pilsētas ielās, kur satiksme nav apturēta.
Man liekas, ka tas, ko neņemat vērā, ir apstāklis, ka neitrālajā noripot 120>20 ir faktiski neiespējami netraucējot citiem satiksmes dalībniekiem un tāpēc ka reāla tehnika nav derīga.
Bremzēšana ar motoru, savukārt, ir pilnīgi normāla ikdiena.
Tāpēc reālais salīdzinājums ir: bremzēšana ar motoru vs neitrālis + darba bremzes. Un te bremzēšana ar motru ir nenoliedzams uzvarētājs
Šo taktiku izmanto arī antivaxeri un viss ir labi, kamēr nesarodas bariņš tādu pašu apkārt.
Resp tā pozīcija jau arī riska grupām ir tāda pati - lai viņi saraži herd munity, es bez vakcīnas jutīšos droši tad. Un tiem riska grupās visdrīzāk ir daudz cietāki argumenti par tavu "negribu". Tā, ka demokrātija un griba šajā gadījumā diez vai būs arguments. Veselība mata galā būs.
Statistikā tā sampļa ievākšana ir cieta - ja nav pilns samplis, cipari ir ietekmēti.
Tas būtu tā ka Purčikā pie vēlēsanas iecirkņa aptaujājot 10 cilvēkus, tu iegūsi vēlēšanu uzvarētāju Saskaņu ar 90%.
Šajā gadījumā nelielais testu skaits + laiks, kurā ģimenes ārsti / ārsti uzkrāj zināšanas, neizbēgami novedīs pie precīzākas testēšanas un gadījumu skaita pieauguma uz 1000 testiem