Tur ir zinātne
en.wikipedia.org/wiki/Sample_(statistics)#:~:text=In%20statistics%20and%20quantitative%20research,points%2C%20sampling%20units%20or%20observations.
Principā paraugs pārsvarā ir vienkārši par mazu. Tāpēc rezultāti margināli mētājās.
Es nesaku ka valdība mūs krāpj, viņi dara ko var atļauties un publicē kautkādus ciparus. Es vnk aicinu neietekmēties no cipariem, jo tie ir neatbilstoši ielasīti. Sērga ir, bet par pieaugumu / kritumu īstu ziņu nav.
Nepareiza statistiskā parauga dēļ visi covid skaitļi ir tikai ilustrācija un nav lietojami analīzei. To skaitļu ieguvi nosaka tikai ārstu un feldšeru noskaņojums un iegribas. Piem ja visi Rīgas ģimenes ārsti aizsūtīs visus sev pierakstītos pārbaudīties, tie cipar zibenīgi nokritīs kādas 10x. Ja sūtīs pārbaudīties tikai tos, kas smok nost, uzkāps kādas 10x.
Es icu, ka šobrīd skaitļi kāpj 50/50 tāpēc, ka augs saslimstība un tāpēc, ka ārsti labāk atlasa potenciāli saslimušos (t.i. tiem ir pieredze atpazīt covid pacientus). Un viss. Kamēr netiks ieviesta statistiski paeiza reprezentitatīvā parauga atlasi, visi cipari ir tikai kautkādi cipari
Jostu vilcēju klans tā redz jau labu brīdi. Kā tas bija lieliski iepriekšējā krīzē, tā šajā.
Smieklīgi, ka iepriekšējā atradās liels skaits gudrinieku, kas sprieda, ka ar galvu vajadzēja domāt aizņemoties. Un valdība saprata, ka metode ir pareiza. Šoreiz diez kāpēc nepatīk....
Bet man liekas, ka jostu vilkšana tāpēc, ka valdībai tad nekas nav jādara. Tāpat kā iepriekšējā krīzē. Viss arisināsies pats un daļa pilsoņu sauks "paldiesvaldim"
....bet ja to te klārētu piem personāžs msh? Es piem lsm informāciju uztveru kā vienu no čatiņa dalībnieku. Nu viņam tā liekas un viss. Tā NAV absolūta patiesība.
Turklāt man liekas, ka visā šajā vismazāk vajag pie$^&ties cipariem / detaļām. Tie pat tavā volksvagīnā ir nolasīšanas un interpretiācijas jautājums.
Man liekas, ka daļa veco laiku cilvēku masmēdekļus uztver par neapstrīdamas patiesības nesējiem. Savukārt uzvedas tie kā klačīga vecmeita. Tur arī veidojas kognitīvā disonanse un rūgtums sirdī
Kamdēļ lai valsts tā darītu? Tu tak redzi, ka baidīšana = mazāks tirgus = mazāki nodokļi = ir sliktāks nummuriņš Rinkevičam ar draugu komandējumā. Tad nah šo sākt?
IMO valsts īsti nezin ko vairāk darīt (diletantisms) un tāpēc publicē kautko. Masmēdiji to (kā jebko) pārtaisa par bubuli un tirgo, jo neko citu šobrīd notirgot nevar.
Nu un nenoturīgākās nervu sistēmas reaģē....
Tu ar to enecefalītu nevienu neaplaidīsi, bet ar covid pusi pasaules piesiekalosi. Tur arī atšķirība.
Bez baku potes tu nevari aizbraukt absolūti nekur
Es domāju, ka tas organiski iestāsies tāpat.
Ja paziņojums skanētu, ka Quantas pieprasa visiem baku potes, tu reaģētu mierīgāk. Resp. viss iet uz to, ka pasaule tāpat uz šo sakārtosies bez Quantas uzmundrinājumiem.
Tev kā tirdziņa vedē'ja profesijas pārstāvim jau šādus tekstus vajadzētu atpazīt - tgd bez maksas Quantas tika piesaukta jau 8 reizes šajā forumā un aptuveni 1 mio reizes citos
Nu šī gan nav taisnība. Ne RNS, ne DNS nevar saglabāties nelabvēlīgos apstākļos. Nelabvēlīgi ir visi, kas nav pietiekami silti un mitri. Atšķirībā no salīdzinoši kompleksajām baktērijām, primitīvajiem vīrusiem nav konservēšanās aprīkojuma.
Nav kāda draudzīgāka banka? Vecmā'miņai būs grūti ar ibanku
Vot man šitā dīzeļversija ļoti nepatika. Ilgi gan nesanāca pabraukt, bet pavisam nav Honda. Nekāda asuma nevienā frontē.
20 gadi un 20 gadu auto (ne bmw) bija ļoti iespaidīga atšķirība. Šķiet ka kautkas ap 2x ar mani.
LV būs tas pats, ja startēsi bez BM klases (vēstures).
Sīkie tāpat klaigā, kad nopērk pirmo mašīnu.
Par to jau es saku - šādas viralitātes un letalitātes kombo negadās nemaz tik bieži, kur pēdējais bija tieši 100 g atpakaļ un šodien to Spāņu gripu diezgan viegli atrisinātu.
Neredzu dibinātu iemeslu kāpēc skorbulam jāatgriežas ik pa 2 gadi.
No tiem MERS un SARS, kā arī Ebolas redzams, ka šādas ietekmes sērga uzrodas gaužām reti. Bet vīrusi ir pārlekuši un turpinās pārlekt
Man šitā bija, kad releju otrādi iespraudu.
Tas pagaidām. Nevajadzētu līdz tam nonākt!
Par to jau to Viņķeli lamā, ka visu vasaru nekādu plānu neuzzīmēja. Paredzams ĀS, bet plāna nav.
Es saprotu, ka SE saprata, ka šim īsti pūļa imunitāte nevar iestāties - var saslimt otru un trešo reizi. Līdz ar to max open nav labākais risinājums
Šis protams!
Tas narkologu spriedums bija vairāk kā brīdinājums par riskiem. Tie vnk mums ir augstāki un vairāk jāuzmanās kā R-Eiropā
Ārējo ienaidnieku meklēšana vienmēr lieliski nomierina. Atsevišķas valstis uz austrumiem šo ir izvēlējušās kā komuikācijas stūrakmeni
A kāpēc interesantākajiem? Apskatīju stāvvietā un likās, ka pat Škodai ir dižciltīgāks eksterjers. Man izskatījās, ka paņemts pavecs, notaupīts Golfa izmēra auto un uzstutēts uz lieliem ripuļiem.
Narkologi mums iešūto alkoholisma gēnu gan vairāk saista at 700 kalpības gadiem. Okupācija tikai turpināja žūpības karoga nešanu.
Tu runā par laikiem, kad tas bija mainstrīms.
Mans teksts attiecās uz baznīcas vērtību šodienas apstākļos.
LV droši vien būtu 1. Kaskaiš, tad tie VW suvi kaudzēm un tad Toyota rav4.
UK izskatās, ka nesaskata milzu vērtību mūsu piesauktajiem labumiem no SUV. Gan jau ka jaunā SUV kustība kautkādā veidā sedz postpadomju telpā valdošos mazvērtības kompleksus.
+3C ar saules dienu 08:15 - 16:01 ?
Stipri sālīts rēķins sanāk.
Man ir māja. Laukus nevajag. Bet darba devējs iebilst pret nerādīšanos darbā.