Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atbilstoši brīvā tirgus noteikumiem, augsti pieprasītā segmentā nav iespējams iegādāties lētu un koptu eksemplāru. Tie eksistē tikai nehaipotos segmentos. Un tiko koptais modelis ir dārgs, pirkums diemžēl kļūst jau grūti ekonomiski pamatojams.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā jā. Un tad tu savā lauku mājā iecērt kājā un ātrie vnk pie tevis nebrauc. Jo nevar aizbraukt pa tavu izdangāto granteni. Visu laiku šķiet, ka tie lauku māju pircēji tādi prātu izkūkojuši senili romatiķi. Jau pirms kovida šos dzirdēju. Kā viens paziņa teica, lauku māju vajag pirkt pēc tajā nodzīvota Novembra

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man liekas, ka šim tomēr prūfu vajag. Domāju, ka paelpojot zem segas un pie loga ziemā, 99% nenotiks pilnīgi nekas. Tas sasutums + vēss gaiss attiecas uz rumpi un pamatā beidzas ar ādai tuvu nervu galu iekaisumu - starpribu nervi/ muguras muskuļi. Maskas sasutums + auksts gaiss domājams ka beigtos ar sejas ādas mikroapsaldējumiem un secīgām pinnēm. Viss

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Bija un sekmīgi, bet tā nebija demokrātija. Tuvāk feodālismam

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Nu man bija iespēja redzēt kā palīdzība netika sniegta vēža slimniekam. Med sistēma vnk novērsās. Nevis atteica, bet novērsās un cilvēks vnk nomira. Sākotnējā diagnoze jau bija bezceris, tad padarbojās un meta mieru. Mierīgi varat rēķināties, ka mūsu veselības sistēmas mazspējas dēļ, varat nonākt līdz ciniskam pakalpojumu sniegšanas deficītam.

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Nu nu? Pēc kādas metodikas? Varbūt vienīgi ņemot 12 gadus, ne 10

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Principā piekrītu, ka šī sviesta rezultātā tiek pamesti pārējie, tomēr tam ir arī racionāli graudi: 1. Tās grupas tika pamestas arī iepriekš. Un nevajag irst - bija iespēja pašam redzēt. Līdz ar to kovids tur principiāli situāciju nemaina. Vien pamestie pieauga teiksim no 30 uz 40%, bet pašam kļūt pamestam ir loterija, kur varbūtība izmainījās ne visai nozīmīgi; 2. LV risinājumi pēc būtības kopē Eiropas valstu risinājumus. Es negribētu, ka valsts resurss tiktu izšķiests strīdoties ar ES par izvēlēto resursu; 3. Kopija man šķiet veselīgākais risinājums - ES tomēr nozīmīgi lielāka zinātnes bāze kā LV.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bolderājā tas pats. Nav skaidrs kāpēc

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šis ir kautkur izglītības dārziņā - liela daļa tiešām nesaprot kā darbojas šī sistēma.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā. Un es pat domāju ka 90% no tiem notriektajiem velosipēdiem ir ārpus pilsētām. Kautkādu stučīšanas rīku moš jāievieš? Pats esmu gandrīz līdz pampera maiņai nonācis, kad pirms ķekavas ieraugu šitādu labi maskējušos iekš intensīvas satiksmes / uguņiem pretī

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

Inerce laikam. Nezinu. Bet samaitāti tie mēdiji ir pamatīgi. Linkedinā regulār kā pirmo ierakstu rāda uzaicinājumu uz konferenci, kas notikusi 1mon atpakaļ

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Klau ad hominem jau vairāk kā 2000 gadus atzīts par nelāgu diskutēšanas metodi. Nu un man arī nepatīk.....

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Es tiešām nesaprotu kas tevi tik ļoti tajā satrauc. Tu taču darbā dari tieši tāpat - mazākbūtiskus tematus drusku piemelo, vēlamo uzdod par esošo. Uz būtiskiem tematiem saspringsti nemēģini riskēt ar pieķeršanu melos. Resp. tu diezgan veikli atpazīsti būtiskus un nebūtiskus tematus un rīkojies atpazīšanai atbilstoši. Govzems nē. Govzems melo neievērojot sociālo rāmi un tāpēc viņam karjera nav paredzama. Sciālā rāmja neievērošana / nejušana = sociopātija

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Nē. Tas ir saprast sociāli jūtīgus tematus, izvairīties no tiem vai mēģināt nemelot šajās sadaļās, jo tas var būtiski sabojāt reputāciju un secīgi nāktnes izredzes tikt ievēlētam. Kopumāšo metodi sauc par empātijas darbināšanu.

Tēma: iAuto sociālajos tīklos

Man jau šķiet, ka tie soc tīkli savu laiku ir nodzīvojuši. Tā skaistā ideja uzmaisīt vecas ziņas un rādīt kā jaunas (šis ir padarījis pilnīgi nelietojamu gan Linkedin, gan Facebook), vien ir ko vērta ideja. Pamēģini tgd katko tur atrast.

Tēma: Rokenes poga iestregst

Tak iepūt silikonu un strādās. Tur sviedri + dubļi komplektā uz malām uzauguši un tāpēc strēgsts. Veciem plastmasas izstrādājumiem normāls stāvoklis

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Pieauguši cilvēki saprot, ka 100% visi politiķi strādā savas partijas (un attiecīgi sponsoru) interesēs. Tas tak elementāri. Tomēr gandrīz 100% pārējo spēj sabalansēt šo uzdevumu ar sociālām normām. Govzems neprot. Un sen jau neprot.

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Redzot viņa izpildījumu Maxima un citos projektos, šķiet, ka tas atbilst diagnozei: sociopāts. Sociālās normas viņš neatpazīst un viegli rullē pāri, kas laikam atbilst drīzāk psihiatrijas gadījumam, ne biznesa / politikas haizivij (kā viņam gribētos būt).

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vispār es jau diezgan sen redzu, ka poliči (pārsvarā pašvaldībnieki) ar šiem tumšajiem tēliem darbojas - noliek malā, veic pārrunas. Viens biežāk redzēts večuks pēc pārrunām nekad vairs nav redzēts bez lampiņas pakaļā. Es gan pirmajās tumšajās dienās arī iekļāvos neapgaismoto satiksmē - izrādijās izlādējusies lampiņa pa vasaru. Bet tgd viss ok - spīd kā uz ZSv

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Piemeta uz pirkstiem un saprata, ka dārgi. Un daudz jāstrādā atsakot pabalsta pieprasījumus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā nu jā, bet cik zinu tikai ar herpi šis ir izdevies. Pārējie vīrusi principā neapkarojami (t.i. nav zāļu, kas nīcinātu tieši vīrusu)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nav medicīna spējīga cīnīties ar vīrusu. Pilnīgi nevienu. Tikai ar sekām (t.i. seku mazinātāji) vai aplipšanu (vakcīnas, kas deģenerē kontaktējošās aminoskābes). Tās pretgripas tabletes papēti interneta plašumos. Gan jau ka būs tev uzdevuši vēlamo par esošo

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izskatās, ka tu nezini ar ko atšķiras vakcīna pret baciļiem un vīrusiem. Novājinātie organismi ir tikai baciļiem. Vīrusiem viss ir daudz viltīgāk - vai nu šūnas apvalku ķerošas, vai piestiprinošās aminoskābes bloķējošas. Tāpēc nekad nevar zināt kā strādās.

Tēma: Pilsēta cilvēkiem. Kā uzlabot vidi un infrastruktūru pilsētā?

Nu nez. Brauktuves principā ideālā stāvoklī salīdzinot ar trotuāriem. Braucu TIKAI pa brauktuvi, konfliktu ar auto nav (ja nu vienīgi kāds pamuļķis trolejbusam pie stūres gadās, kuram liekas, ka vajag nokantēt). Bet es prponēju velocentrēšanos - pārvietošanās centrā lieliska un resnējošie pilsoņi paliks mazāk. Tam vajag kkādas joslas drusku sabīvēt asākas satiksmes vietās un !!!!!! dušas darbavietās- šis īstenībā ir svarīgāk pat

Tēma: Pilsēta cilvēkiem. Kā uzlabot vidi un infrastruktūru pilsētā?

Jautājums bija par transporta līdzekļiem, ne "pabraukāties". Diez vai kāds pabraukāsies ar sab trans. Tāpēc atlikuma metode velosipēdam ir nepiemērojama. Principā centra šķērsošanai nav labākas ierīces kā velo. Efektivitāte ir nepārspējama. + fitness klāt, kas elektroskūterim iztrūkst. Tāpēc tās idejas ar gar dzelzceļu, pa nomali nepieciešams atstāt kā nevērtīgākās

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti