Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Volvo pogas nozīme

Atslēdz salona signalizäiju, kad vasaras laikāesi salonā atstājis bērnu gulēt

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Njā. Šim gan jau vajadzētu izlieties kkādā alerģiju un sēnīšu vilnī - galu galā visas baktērijas plašā teritorijā būs izslaktētas. Būsim resni un alerģiski sēžot sapelējušās mājās

Tēma: Gobzems

Manā ieskatā AG ir sociopāts - visu laiku apņēmīgi lien neētiskās situācijās. Kaut iespējas bija arī ētiskajā pusē ar šādām runas dāvanām. Bet šis visu laiku nonāk pie kautkāda ellīga populisma,kur klientu īpatnību dēļ lifts ir ļoti ātrs, bet nenoturīgs - cik ātri augšā, tik ātri lejā. Resp ar šādu pieeju nav ne mazāko izredžu palikt populāram ilgāku laiku

Tēma: Gobzems

Kādreiz nedemokrātiskā sabiedrībā balstiesības bija cilvēkiem, kuriem kkas pieder - tie vismaz apjēdz par ko balso un riskē ar īpašumu. Dažreiz liekas, ka saprātīgāka sistēma

Tēma: Gobzems

Tu par Gobzemu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tuvinot datu izlasi statistiski pietiekamam lielumam, normalizējas rezultāts. Resp nenormāls ir nevis jaunais rezultāts, bet veiksmes stāsts vasarā. Vnk atlasa par mazu un vienvirziena. Es negribu teikt, ka nav pieauguma, bet ka pieaugums ir pret nepareizu bāzi. Domāju, ka mums cipari neko diži neatšķiras no Eiropas

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši tāpēc palielinot testu skaitu pieaug inficēto skaits. Tuvojoties normālai statistiskai izlasei, dati sāk nostāties pareizi

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

LV bija vislabākajā situācijā, jo veica vismazāk testus per capita. Plānveidīgi veicot nelielu skaitu testus arī šodien iespējams samazināt slimnieku skaitu atskaitēs. Statistika zinies. Un šajā iterācijā šķiet, ka lēmumus vairs nepieņem balstoties tikai uz Uga teikto. LTRK šķiet arī pie vārda tikusi

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man jau šķiet, ka tas uzpurnis tāds vienkāršs, bet efektīvs risinājums. Pie nosacījuma, ka visi publiskā vietā valkā. Principā uzpurnis nodrošina, ka tante Vaļa nevienam to sērgu neuzšķaudīs / nepalaidīs gaisā (lai arī nelielā attālumā) + tu būdams vesels nesabāzīsi mutē no tantes Vaļas apgrābstītā mango aplipinātos pirkstus. Šāda metode IMO būtiski samazinās inficēto skaitu + publika pati pieskatīs sistēmas darbību (ir / nav maska ir ļoti redzams). IMO šo sistēmu jānovienkāršo uz 100% publisku vietu. Organizatori, kas atrod iespēju atrisināt 2m jautājumu, drīkst izlikt "masku brīvs" zīmi. Manuprāt miličiem jādod iespēja izrakstīt rēķinu masku nevalkātājiem tā ap 20 EUR un domājams, ka sērgu ļoti varētu izstiept

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Fokuss nebija pilnpiedziņa. Es to neizvēlētos - nepatīk man tik mazas automašīnas. Un prasts iekšā arī. Bet Mondeo piekares želeja man pat neļauj to izvērtēt no iekšpuses. Piekarei ir nozīme gan. Un Golps vismaz līdz 6 (laikam) ir diezgan atbaidošs. Pamatā gan tas ir garenbāzes un mūžīgā dīzeļa svara dēļ

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nemuldi! Fokuss iet zvērā. Kkad tiku palauzt viduvēju fokusu. Pa meža ceļiem šķērē gāja vnk fantastiski. Neviens sakains Golps tam netiek līdzi. Golps nevienu pārbrauktuvi nepabeidz strikti tajā pašā virzienā, kurā iesāka. Fokusam piekare ir fantastiska. Mondeo gan tāda želeja. Neomulīgi stūrēt

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet cena ta cita. Tas arī visu izsaka - dārgāks auto ir ar kvalitatīvāku apdari. Restorānā ir tieši tas pats

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šis pamatā nozīmē to, ka atrodamies DE ietekmes zonā. Murgojam par "vācu kvalitāti" un dzenam vecus lūžņus no DE. Kur valdības politikas dēļ un pārsvarā ir vācu auto. Dānijā un Holandē piemēram tā nav. Tur prevalē franču auto.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ne vainas. Man Ventspilī vienreiz izdevās pret spalvu no viadukta nobraukt. Bez sekām. Aizsapņojos

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Jap. Kapitālisms ir tāds.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Beidz ļurināt! A80 bija VIENĪGAIS auto, kur priekšā sāpēja mugura. Super ērti ir Opelī. Honda - cieti un stingri, bet ne neērti. VW Sharan bija neērti, jo priekšējais beņķis atlocīts, lai radītu plašas telpas iespaidu. XC 90 bija OK. MB arī. Pižiks ļoti labi. Toyota pacieta, bet mugura nesāp. Kāju atbalsts drusku par īsu

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā pagājušo gadu viena sīkā ielikās veļikam zem riteņiem. Paskatījās, pateica izvinitje un turpināja spaidīt Tiktoku. Ja es būtu ar auto, būtu cits iznākums

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es arī ceru, ka to sviestu neatkārtos. Citādi bada nāves death toll būs lielāks kā covid. Domāju, ka Indijā tas ir reāls scenārijs

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Vot A80 ir retais paraugs, kad pēc 2h brauciena ļoti sāp mugura. Kautkas ar krēsliem tur bija ļoti neparezi. Neviens cits auto nespēja izdarīt. Ā laikam A100 cigāra Avant pakaļējais beņķis ko līdzīgu spēja izdarīt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Viss īzī - potokols 20 sec laikā un tad nolaiž riepu. Kamēr pumpēs - padomās

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Man šķiet, ka jebkurā gadījumā nevajadzētu nonākt līdz situācijai, kad auto par mazu naudu nevar nopirkt VISPĀR. Zīmēšanās un ponti ir neeksistenciāli faktori, kamēr pārvietošanās ir. Attiecīgi valsts mēģina iegūt $$$$ visādos miglainos veidos, bet cilvēkiem pārvietoties ne īpaši traucē. Savukārt pontotāji mēģina iegūt ponus visādos miglainos veidos, kur daļa veidi ir kļūšana par LT pilsoni....

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Es nezinu. Vajadzētu redzēt pilnu aprēķina metodiku, lai saprastu vai tas cipars ir tikai premium galam un vai šādi netiek ietekmēta cilvēka iespēja pārvietoties. T.i. vai rezultātā cilvēkam ar nelieliem ienākumiem netiek liegta iespēja pārvietoties ar auto

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Bet budžetu papildināt tak pietiek? Diez gan daudz nodokļi ir tēmā un summā, kas vnk ļauj papildināt valsts kasi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Cik esmu redzējis, tad auto režīmā pilnīgi visiem auto (pat japāņu ) tumsā automātiski saslēdzas tuvie un aizmugurējie. Tikai dienas gaitas gaismas (t.i. par ko ir cepiens) visdrīzāk iegūstamas režīmā off un arī ne visiem modeļiem. Un gan jau Pasāču arī var ieslēgt off ar tādiem pašiem panākumiem.

Tēma: BMW 5.sērija auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Šis ir "vācu stils" - demo auto ir saskrūvētas visas iespējamās un neiespējamās opcijas un tas rada to siekalojošos baznīcas biedru baru. To opciju saskrūvēšana saceļ tam cenu līdz līmenim, kur to sen jau nevar pārdot. Tāpēc baznīcas biedri salonā sasiekalojas par šo, bet nopērk modeli par reālu cenu. Cena zemāka, bet motors 1,1 bez turbīnas, durvju apšuvuma nav, logus jāskrūvē ar rokām. Stāsti gan kā demo auto

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti