Es tomēr piekristu expercam. Man gan liekas, ka "priekšā" definīcija jāskatās plašāk, ne tikai elektronika. Viņi mums ir smagi priekšā ar kombo: kautkāda izstrāde + kopēšanas ātrums + darba paņēmieni (paskaties kā viņi mājas būvē) + organizācija + kkāda inovācija kopā veido kombo, kas iekļūstot mūsu ekonomikā, to uzreiz nosēdinātu uz 0
Vot šo es reāli nesaprotu - kā viņi taisās uzrunāt pircējus? Ar polārlāčiem? Bet tie tak nemaksā + 20k....
Es tiešām nesaprotu kāpēc bija jātaisa TAS PATS auto, tikai par lielāku cenu.
Manuprāt šāda pieeja automātiski norāda, ka balsojums ar maki jāvērš interesantākiem izstrādājumiem. Un tirgū tādu daudz nu jau.
Noteikti iet. Cyanogen pēc būtības bija stock androids ar atvērtām visām iebūvētām fišķām. Android ir iebūvētas visas Samsung, LG, Huawei, etc fiškas, kas tiek atvērtas katram brandam pēc pieprasījuma. Cyanogen tās visas vnk atvēre. Bija kādreiz OnePlus ar šo. Strādāja ļoti labi
Piem piedarbināt NFC failu apmaiņai vai tagiem. To var izdarīt uz jebkura andrīša ar NFC, ābols NFC kalpo tikai apple pay.
Viņš vēl veco VW neesot nodrāzis
Kam viņam jauno?
Statistika saka, ka ātrums ietekmē IKP. Jo zemāks, jo zemāks IKP.
Domāju, ka šis ir Krapša stila risinājums, jo ātruma ierobežojums risina visu. Arī tuvredzību un plānprātību
feciic rakstīja: Par šo lūdzu sīkāk!
E39 3.0d ar 184zs simtu skrien astoņās sekundēs ar svaru 1575kg
F10 2.0d ar 184zs to pašu dara 8.1 sekundē bet ir par 100+kg smagāks.
Kārbas manuālās.
Kur ir tie virtuālie zs?
Līdz 50km/h situācija būs diametrāli atšķirīga: 100kg inerce dara savu
anoagask rakstīja: Visu nosaka kg/zs attiecība. Un jaunajiem auto zs ir virtuāli, jo dzinēja vadība co2 prasību dēļ reālā dzīvē ierobežo tos zs
Nē - ir tāda lieta kā inerce, kuru lineāri nosaka masa. Tā dzēš kustības impulsu sākimā. Tāpēc svars (masa) pie jebkuras jaudas ir apgriezti proporcionāla manevrētspējai.
Šis ir iemesls izvēlēties pēc iespējas vieglaku auto, kur SUVidiotisms ir tieši pretējs process: ņemam normāli vieglu Golpu, piemetinam daudz dzelžu un sanāk Tuaregs
Man jau vairāk kā 2 gadus ir xiaomi mi mix 2s (MIX - xiaomi eksperimentālā līnija) un par baču esmu aizmirsis vispār. Nevienu vakaru nav izdevies to nosēdināt zem 15%. 2 gadi jau kāu brīdi apkārt un nekādu tilpuma kritumu nejūtu.
Domāju, ka nekādā - tam masa par lielu, kā rezultātā inerce jūtama pat mainot joslas. Principā paņem jebkādu gana jaudīgu busiņu un ieliec iekšā piepildītu betonmaisītāju. Būs tev GL
Kamerai matricas ražotājs svarīgs - sony vai samsung. Samsung jau kādu brīdi ir nekonkurētspējīga un to var redzētsalīdzinot nakts attēlus - samsung krietni vajāki. Apple fočas viduvējas
Ok. Tas bija taisnība. 1k ir redzama sarkanā līnija visiem ražotājiem. Arī Samsungam iet grūti tirgot virs. Tas arī saprātīgi manuprāt.
iPhone bača + optimistiskais kontrolieris jaukākos jokus izpilda nokrītot temperatūrai. Siltā laikā ir nepilna diena
Šis ir tā smieklīgā sadaļa par iPhonistiem: pa dienu telefonam tukša baterija, pusi dienu staigāju ar ķieģeli kabatā, bet tā telefons superīgs. Ziemā gan izslēdzas jau no paša rīta. Bet tas jau tāds nieks.
Bija sen iPhons. Tad arī tā bača čakarēja prātu, + appu menedžmentu lai baterija dzīvotu, uz ekrāna nebija iespējams uzlikt.
Bet jā - smuks ķieģelis
Modano rakstīja: Izklausās, ka lielākie SUVu heiteri, dīvainu pretargumentu izdomātāji, ir cilvēki, kas vienkārši tādu nevar nopirkt. Cilvēki, kas var, bet dažādu apstākļu dēļ nevēlas, tie tā arī pasaka un neizplūst entos komentāros. :D Katrs brauc ar ko var un grib. Neheitoju un respektēju gan mazauto, gan vecos auto utt.
Ko nu pļurksti. Ilgi nobraukāju ar XC90, tad ar MB GL. Un tas GL ir visu SUVidiotisma kvinsistence. Tik ļoti tūļīga auto man nekad nav bijis. Ādas un koka bija ka biezs, bet tas auto NEBRAUC! Nekad neesmu mēģinājis, bet domāju, ka uz trases diezgan tuvu kkādai Skanijai.
Uz Vīlandes ielas stāv RR Disco 4 ar diplomātu numuriem uz mazajiem ripuļiem. Izskatās grandiozi :D Uzreiz ir viegli savilkt paralēles ar minivenu
Vecs, nīgrs....
Visā visumā man nav problēmu un ar entuziasmu piedalos visādās tehnoloģiskās, domāšanas un procesu inovācijās, bet tas SUVidotisms mani kaitina. Ir bijis ilgstošā lietošanā gan Volvo, gan MB, esmu nomājis (neizvēloties, vnk upgrade) dažādus un vienmēr nonāku pie viena secinājuma - brauc tie nožēlojami.
Vajadzētu nopirkt jaunu auto, bet visu perimetru aizņēmuši šitie grabuļi.
Vobšem visa pasaule pret mani .... un msh :D
Pie sētas jau trešo (laikam) nedēļu mētājas aprūsējis Pssāc. Drusku traucē zāli nopļaut. Drusku traucē savējiem noparkoties, bet galvenokārt besī.
Pasāc nav galīgi vecs, bet diezgan sirsnīgi nojāts.
Nevaru saprast vai un kā kautko darīt lai to hlamu aizvāktu no mājas priekšas.
XC 90 bija kautkādas speciālās riepas. Iespējams, ka tavai sievai ir paaugstinatais hečbeks, ne SUV.
Tas XC 90 nebija 7 vietīgs un tas arī nav 7vietīgs (tikai sabojāta fntāžija to ļauj saukt par 7 vietīgu).
Nu kā - Tiguan ir Polo ar pontiem, Karoq - Fabia ar pontiem, Juke - Micra. Ja nevajadzētu pontus, bāzes auto ir stipri lētāks, drošāks un vienkāršāks.
Salons gan arī vienkāršāks, bet ietilpība analoģiska (telpa virs galvas neskaitās - to nevar izmantot praktiski. Tikai plātīšanās nolūkos).
Es saprotu, ka uz SUV fizika nedarbojas?
Lielāki ripuļi = lielāka cena= lielāka masa = lielāka enerģija ar kuru iedarbojas uz mezgliem = lielāki postījumi= lielāku mezglu nepieciešamība = lielāka cena.
Lielāka masa = lielāks enerģijas patēriņš = lielāks degvielas patēriņš (īpaši paātrinoties). Visiem SUV ir krietni lielāka masa kā analoģiska SALONA izmēra ne SUVam. XC 90 D5 pilsētā stabili turē'jās ap 13. Trasē ap 9. Testēju ļoti ilgi.
Par pontiem. Kautkā miniveni ar analoģisku sēdpozīciju diezkapēc īpašu atsaucību nesaņem. Ar personīgo komfortu tur viss ir kārtībā. Bet nu tas statuss un demonstrācija..... Atceros, ka manu paziņu lokā pirmais SUV nopirka izbijis ments. Melnu Tucsson. resns, smieklīgs, bez naudas, bet nu vajadzēja. Melnu!
Riepas dārgas, remonti dārgi, degvielu rij, uz līkumainiem kalnu ceļiem pat bīstami (tikko to parbaudīju), grubuļainām ielām neekonomiski - lielāka neatsperotā masa rada lielākus postījumus. Sēdēšana fūrē vēl augstāka. Attiecībā uz kupenu izbraukšanu - tas ir tā kā 1x gadā braukt snorkelēt un tāpēc visu gadu staigāt ar masku un trubiņu (c) Klarksons.
Es domāju tīri ponti bez praktiskas jēgas.
Aizdedzi turēt ieslēgtu ir slikti - beigsies ar jump start.
Parasti paturot power pogu, radio ieslēdzas arī bez aizdedzes.
Man bija personīgā lapa. Pie manas būves piestrādāta. + domāju, ka tur kāds kārums jaunam klientam arī bija. Ņemot vērā, ka apkure - siltumsūknis, sanāca labi.Es gan nezinu kas notiek ja silta ziema un ražošana aiziet plusos.
Ko citu lai ņem vērā ja ne naudu? Principā naudas bilance ir universāla un tāpēc panaceja.
Cik atceros, Enefita piedāvājums kāreiz bija neto
5 gadi ar kalkulatoru sanāca. Nav testa dabā. Ņemot vērā, ka iesniegtais aprēķins bija ar mērķi nosegt 100% patēriņu (bez biržas svārstībām), tad piedāvātā cena (summa izmaksājamā visos periodos) izdaīta ar esošo vidējo maksājumu sanāca nepilni 5 gadi. Tas neir slikti, ja kkur nav pieskaitīts milzīgs optimisms.
Manu skepsi tavā garā tas čalis sedza ar skaidrojumu, ka kkādus pāris gadus esot uzlabota enerģijas uztveršana. Tgd ražojot arī zem mākoņiem un netiešos saules staros. Skaidrojums bija visai ticams.
Realitātes prūfa nav, bet bija piedāvājums aiziet paklausīties reālu lietotāju. Tā, ka saprotu, ka kautko ir izgudrojuši tajā laukā