Nu tas gan. Zinu dažus, kas tic tikai feisbukam. Tur gan ar bāzes zināšanām ir acīmredzamas problēmas. Principā ticība feisbukam ir saistīta ar izglītības / izglītības kvalitātes trūkumu.
Iesakāmi tomēr palasīt par bioloģiskiem organismiem sasalumā. Ne DNS ne RNS nevar pārdzīvot ilgstošu saldēšanu.
Nu tieši tā. Būsi sajaucis Austrumeiropu ar Eiropu.
Vaimanas no vaimanām atšķiras. Vāčiem šī krīze ir noteikti šausmīga. Jo iepriekšējā IKP kritums bija 2%, šajā prognozē 7%.
LV Veiksmes stāstā kritums bija 24%!!!!!
Attiecīgi nevar lietot iepriekšējās krīzes ainiņas lai ilustrētu šīs sekas. Arī Eiropā. Turklāt Rietumeiropa šķiet mācijusies. Sāka drukāt neatejot no kases. Iepriekšējā šķiet mēģināja kko sataupīt. Tad paskatījās uz LV un sāka drukāt
Šis LV ir ļoti neveselīgs plāns. Diemžēl bankas šo neaizmirsīs nekad. Te nav nekāda Amerika. Tikai pilnīgas bezizejas risinājums
Bet šis virālais periods nekvalificējas kā Force Majeur, ja kas. Tā, ka punkta esamība / neesamība šoreiz neko nemaina
Bet tie 80 jau arī neiet. Precīzāk - drusku iet. Uzrāviens kā ZAZ. Vienmēr traucē. Tā, ka manā skatijumā nav dižas starpības vai vispār neiet vai drusku iet
To vairs neatceros. Kautkur noskaidroju, ka šie visu parku bija BTA sadrošinājuši. Man liekas, ka pa draugam kāds no apdrošināšanas insaideriem apskatījās
Lūk!
Šis ir stāsts par reputāciju. Gan jau ka BTA / Tele2 / Baltkom līgumi ir gana viltīgi un lielisko juristu skatījuma leņķis ir juridiski pareizs, bet tas noteikti ir vērsts uz klienta uzmešanu. Un es vnk pārtraucu to izvēlēties kā servisu.
Man jau nebūtu problēmas izsaukt policiju un uzrakstīt protokolu, ja BTA toreiz paprasītu, bet tā vietā viņi kkādu daudzskaitlīgu juridisku sviestu stūma , kurš īsumā skanēja "ej di....". Šobrīd viņiem būs grūti mainīt manu viedokli un es katru reizi pasmirdēšu..... Btw man kaimiņš nupat atskaņoja arī kkādu aiz matiem pievilktu NĪ apdrošināšanas atteikumu. Netieši sapratu, ka BTA. Pārjautāšu
Un es pilnīgi neiebilstu pret regresu. Tur viss kārtībā.
Ja pamanīji, mani komentāri bija par tēmu - BTA mēģina uzvārīties dubultā. Rokraksts likās pazīstams.
Tad bija diezgan sen. Es tiešām nemēģinu to sviestu iegaumēt. Ir citas prioritātes.
1. Sēta neietilpa apdrošinātajā mantā;
2. Veicot darbus- būvējot ceļu;
3. Veica pilsēta. Pilsētas / mana teritorijas robeža.
Par If zinu. Un tur prasa / neprasa parasti tiek noteikts pēc mana zvana aģentam. Un šis ir forši. Potams var arī piečakarēt, bet tad es nebūšu vairs klients. Es negribētu pakalpjumu sniedzēju, kurš mani mē'ģina piečakarēt. Parsti tomātus tirgī vairs nepērku pie tantiņas, kas mani mēģina / izdara uzmešanu. BTA acīmredzot vienalga. Tas arī viss
Pilsoņiem ar lielu padumju pieredzi ir augsta ticība sab medijiem. Tieši tāpēc tiem var iesmērēt Dormeo madraci un lielisko Dolmeo dārzeņu rīvi.
Krīzes emigrāciju viņš domāja. T.i Vācija / Anglija / Īrija. Nekā jauna.
Šoreiz no emigrācijas mierīgi var izvairīties un pat iegūt uzrāvienu ar imigrāciju. Pietiek tikai saprātīgi un DAUDZ! izdalīt atbalsta naudu. Diemžēl šķiet, ka tā nenotiks. Vēlme regulēt un atriebties ir ņēmusi virsroku.
Attiecīgi izdalīts būs maz, ekonomika vēl saruks un emigrācijas vilnis sāksies līdzko nokritīs vīrusa vilnis.
Vai tu man saki: tad, kad tev uzbrauc auto, noskaidro tā apdrošinātāju un sāc lasīt tā apdrošināšanas noteikumus? Tas tak ir idiotisms. Es drošinu savus loriņus Ifā un tie neprasa poličus. Tāpēc man nav pirmā doma saukt tos. Ja BTA būtu korekti šo pieteikuši, izsauktu. Tas tak būtu tikai normāli aka normāls problēmas risinājums...
Ja kas, tie draņķi nevienu brīdi neatsaucās uz neizsauktiem varas pārstāvjiem. Saturs bija bezgalīga pantu/faktu/ noteikumu locīšana visos virzienos.
Neizsaucu. Mans apdrošinātājs neprasa policiju saukt. Ja būtu paprasījuši, pasauktu. Tā vietā bija kkāda megapapīru smērēšana.
Un jā: BTA ir kārtīgs B-grupas apdrošinātājs.
Nevērsos. Tas bija tik gari, ka apnika un atradu iespēju sakārtot vienkāršāk. Caur LTAB būtu bezgalīgi gari.
Es šaubos, ka viņi kautko no tā keisa vinnēja - tie juristi, kas papīrus smērēja, maksā arī ne mazu naudu. Man šķiet idiotiski veidot sliktu publisko tēlu uz šaubīgiem finansiāliem pamatiem. Tas kkur no Austrumiem velkas uz šejieni. Tikpat neprātīgi uzvedas Viasat, Tele2 arī tgd pieslēdzies
Jau teicu. Bija aizmucis. Bija piefiksēta īpašniekaorganizācija un uz tās bāzes ierīce bija izskaitļota. Un noteiktu apstkļu (darbu) dēļ diezgan noteikti varēja pierādīt, ka tā bija tā tehnika.
Precīzu pamatojumu neatceros, sen tas bija. Izvedums bija - ar BTA neielaisties. Pieturos pie šī
Man bija izgāzta sēta ar tehniku, kuru pēc maršruta lapas varēja pierādīt (nebija tiešu fotogrāfiju - bija izgāzis un aizmucis). Apdrošināts BTA. Vobšem atlīdzības izmaksa tika aizstāta ar milzīgu kaudzi sasmērētu papīru no abām pusēm. Neforša un neētiska kompānija
Zvērīgi aprīkots pižiks man bija trāpījies rokās arī agrāk. Bija tieši tikpat slikti. Tajā lux diapazonā kautkā šiem nesanāk (turklāt Citroenam šādu problēmu īsti nav). Nav īsti skaidrs kāpēc tā.
Mans salīdzinājums vairāk bija tautas klasē. Piem komercsektorā. Tur sliktu repuāciju ražo onkuļi, kas salīdzina Caddy ar labu aprīkojumu un 1,9TDI vs Partner, kuram salonā ir tikai taburete un zem kapota 1,1 benzīna motors. Turklāt tam Partnerim eļļa nav mainīta nekad.
Jo Partneris tika nopirkts tikai tāpēc, ka brigadierim vajadzēja Passat par nenormālu cenu un mazaprīkotam Caddy vairs nesanāca.
otrais golps ir vēl no tās paaudzes, kad rezerves daļu tirgus vēl nebija atklāts. Man bija tās paaudzes FRANČU!!!!! auto. Toreiz nobraukāju bez īpašas taupīšanas 5 gadus. Neveicot investīcijas piekarē vispār. Tikai kluči un diski
Jū. Šis ir BTA rokraksts. Tas ir juristu uzņēmums, ne apdrošinātāji. Es gan brīnos, ka civēki pērk KASKO tajā kantorī. Šajā gadījumā (ja juristi nav beiguši rakstīt pretenzijas) brīnītos, ja KASKO atlīdzība būtu izmaksājuši.
Ar šito kantori 1X dzīvē bijušas darīšanas, kas vilkās 1/2 gadu bez vērā ņemamiem panākumiem. Vairāk negribu tos redzēt un dzirdēt
Tādā garā IMO rodas pieredze par franču auto. Tiek nopirkts aparāts ar vismazāko motoru un aprīkojumu, nodots lietošanā šoferim, kurš atzīst tikai VW, uz apkopēm netiek dzīts nekad un parķošanās tiek veikta pēc skaņas pret bortu.... Nu un tad vaimanas pēc 3 gadiem. Un salīdzina ar superaprīkotu VW ar lielāko motoru.
Tu tak neatbildēji? Tu vnk meklē kašķi! Iesaku aizstāt gumijas sievieti ar īstu (sieviete ir tā bez bārdas rugājiem) un spermotoksikozes izraisītais kašķīgums atkāpsies.
Domāju, ka atbilde ir "demokrātiskais process". Tas ietver zināmu populismu un neviens valdībā neuzņemsies risku samazināt ierobežojumus ar saprātīgu mērķi nosargāt ekonomiku un psihi. Jo tie tādi pierasti jēdzieni. Bet vot ja drusku pieaugs mirstība, tad atļāvēju publiski pakārs Doma laukumā.
Tā ir. Cilvi nevar pierunāt nepļēgurot. Īpaši, ja draugi, kino un reklāmas saka, ka tas ir labākais ko dzīvē vari sasniegt un ir smalki nēsāt kreklu ar uzrakstu Alus ir mans stils. Bet izventilēt plaušas lai tiktu pāri vīrusam, var.
Tai pirmajai problēmai vajag citu medicīnu. Šitā nodarbojas ar mehāniskiem un ķīmiskiem risinājumiem un vislabākais pacients diemžēl ir tas, kurš kārtīgi piesiets pie gultas.
Tā arī ir. Alko ir ārkārtīgi kaitīgs, bet tam ir vēsturiski laba reputācija. Lai tauta būtu mierīga, 1 apdullināšanās aģentu vajag. Pie 0 sāksies buntošanās. Nomainīt uz mazāk kaitīgo zāli, arī nav iespējams - būs divi veidi kā palikt dullam. Attiecīgi ar alko nav cita risinājuma kā propoganda un viss.
Kardiovaskulārās slimības ir vairāk dzīvesstila sekas. Tajā arī alko ieņem būstiku vietu kā dienas mērķis un piepildījums ar izrietošām sekām.
Savukārt COVID, lai arī visbiežāk ieņem kardiovask. slimību vietu mirstībā, atšķirībā no dzīvesstila slimībām, ir ārstējams. Attiecīgi med. sistēma cenšas un distancēšanās ir metode kā nepārsniegt sistēmas jaudu.
Un žurnālistiem šāda pieeja sagādā baudu?