Diezkapēc viņi iedomājās, ka esmu nonācis pārdevēja nagos salonā..... Kur mani var apburt neierobežotu laiku....
Garš un neinteresants intro. Apnika pēc 2min, izslēdzu. Tā arī neieraudzīju jauno modeli. Saprotu, ka sniegums veikalinga darbs būs vējā, ja ļaus pārtīt, bet šāds piegājiens tomēr ir pilnīgs sviests. Un darbs arī vējā. Apskatīšos vēlāk bildes un viedoklis un Toyota ticību un pārleicību tā arī neuzzināšu
Tie ir fjūčersi - nākotnes kontrakti. Lielie spēlētāji šodien ir izdevīgi pielējuši visu un nespēj notirgot, tāpēc mēģina tikt vaļā no nākotnes darījumiem tirgū ir tikai pārdevēji.
Es teiktu kognitīvs kartelis, Visi dīleri apzinās, ka visiem ir tieši tāda pat situācija. Ir saprotams, ka ir līdzsvars un ja neviens nestartēs ar dempingu, tos auto tāpat nopirks. Turklāt ņemot vērā, ka krīzes ilgums nav paredzams, labāk neveikt straujas kustības.
Griķiem līdzīgi notika
Un tas ir vienīgais pareizais paņēmiens. Ja turpinās dalīt pa 4,60 ar milzu ņemšanos, tauta pārstās pirkt jebko citu kā maizi un kefīru. Tas nozīmē beigas visam biznesam. Šobrīd risks ir tautsaimniecība. Ja neiedos pircējiem naudu tās uzturēšanai, sekas būs ļoti būtiskas. un piedāvājuma atjaunošana vilksies gadiem. Zaudēs visi. Pircēji, nodokļi, darbavietas
Vai tu to rakstu par citplanētieti izlasīji? Aiz virsraksta nākamais teikums bija, ka tas tā ierakstīts lai piesaistītu uzmanību.
Omegas krietni vairāk ir zivīs. Un tās arī ir garšīgākas. Un omegas izpratnē arī lētākas
Cik novērots, bērzu sulas satur minerālvielu kokteili, kas lielāko daļu cilvēku gremošanu sākotnēji padara labilu. Ņemot vērā, ka gremošana veido imunitātes pamatus, epidēmijas laikā to lietot nav ieteicams.
Nē nu viss jau racionāli - uztaisīt īstu sižet maksā krietnus $$$$ izmeklēšanai ekspertīzē, novērošanā utt.
Slinkums un honorāra lielums viņam neļauj taisīt īstu sižetu. LV diezgan populāra kaite "pētnieciskajā žurnālistikā". Valstīz ar mazu auditoriju tā notiek
arba rakstīja: MAn ir tikai 2 jautājumi, kururs nevaru izprast
Kāpēc pēdējos 100 gadus nekas tāds nav bijis ?
Kāpēc LAtvijā ir tik labi rādītāji ?
Bet padomājot arī te var atrast skaidrojumu
Mēģinājumi ir bijuši diezgan daudz. Ebola, SARS, Govju trakumsērga utt. Tiem nebija veiksmīgi pārneses mehānismi, kas ir pats svarīgākais urbānai izplatībai.
Tāpēc, ka LV ir mazapdzīvota zeme. Čukču pussalā vispār ir brīnišķīgi ar šo. Pandēmijas priekšnoteikums ir apdzīvotības blīvums. Neatkarīgi vai runa iet par cilvēkiem vai mežacūkām
Gripu organisms neaizmirst. Tā vnk mutē baisā ātrumā. Un daļa mutāciju ir veiksmīgas.
Tas Ķīnas vīrusu pārneses tilts ir ļoti sen zināms un atbildīgs par lielu skaitu gripu, norovīrusus utt. Šis vnk ir kaitīgāks gadījis par citiem.
Ņemot vērā, ka šie bāž mutē visu ko var salasīt un (kas ir vēl sliktāk) tur tos istabā uz pārdošanu, nav lielu izredžu no turpmākām epidēmijām izvairīties
Un tu domā, ka ir jebkādas iespējas no šiem cipariem izvairīties? Jeb tikai izstiept laikā?
Ierobežojumi tikai un vienīgi vērsti uz to, lai nepāslogotu med sistēmas kapacitāti un NEKĀDĀ VEIDĀ NENOVĒRŠ SASLIMŠANU.
Attiecīgi valstis, kuras var atļauties, mēģina izslimot ātri. Iespējams, pasargājot apdraudētāko daļu, un atgriezties pie normālas funkcionēšanas.
Un šis arī ir primārais iemesls dažādām valstu reakcijām. Piem DE ir ļoti liels slimnīcu gultu skaits. Tur viss mierīgi. NO arī daudz, bet sākums bija ļoti jaudīgs. Bet nu jau mazina reakciju
Nu un? 2009 drop bija -24%. Ar -8% eiropiešus var baidīt, tiem -2,5 % bija 2009.
Bet tā selloutus nekur neredz. Ne šeit, ne aiz robežām. Iespējams mēģina izņemt dīkstāvē esošu pilsoņu interesi un paļaujas uz piegādes grūtībām.
Par Covid neko nezinu. Bija respiratorais vīruss kkāds, bet covid nosaukts nebija. Tikpat labi tā varēja būt gripa
Nu tu gan laikam neko īsti par viņu nezini, ne? Nesen man pazīstams cilvis 55 gv nomira ar infarktu. Liekais svars, pīpēja, aliņš.... Ar to pietiek. Par minēto kungu šo nezinu, bet vīrusa iemesls nav apstiprināts. Tātad pgdm neko nezinam
Ar šādu pieeju arī baltmaizes un viedtelefonu ražošana ir haips, kuru kāds bīda.
Manā skatījumā tie vnk ir jauni tirgi, kur ļaužiem saņemt gandarījumu. Un te nu vienalga vai ar jaunu gadžetu vai pasaules lāpīšanu. Tie vienkārši ir tirgi, kas rodas produktivitātes (un attiecīgi pieaugošu ieņēmumu) rezultātā.
Mr. Gors vnk saskatīja vieglas naudas iespēju šajā un viss. Ķirzakcilvēki šajos nav piedalījušies
Tev nav izlasījies, ka tgd tieši tāpat drukā naudu. Makroekonomikā iznāk, ka nauda ir tikai faņķiki..... Un palicis tik jautājums kā sadalīt. Ka redzam no Māršala plāna, šāds process var radīt ilgstošu laimības pacēlumu. Tieši šī nauda un pārticība ir nodrošinājusi Rietumu mākslas pacēlumu pēc kara.
Es nezinu vai ir tik ļoti sapuvusi. Es vairāk teiktu - nelaikmetīga.
Bet zināšanu kopumu nosaka dažādi kairinājumi, trači un elki.
CO2 tāpat kā Justins Bīberis, nav nekāda afēra. Tas saucas haips. Tauta uz kautko plašākā mērogā pavelkas un sarodas slaucēji. Justina ierakstu studija ar krekliņu drukātājiem nav iepriekš sarunājusi NEKO!!!! Vnk vientesīgi haipi labi padodas slaukšanai. Šis sākās jau 17 gs ar tulpju sīpoliem un vēl nekur nav licies.
Tas pats attiecas uz zemām naftas cenām. Un dajebko kas nāk modē, kur tauta pavelkas. Konjunktūra saucas.
Ir ļoti paranoidāli uzskatīt, ka kāds šo ir ieplānojis un apzināti vada. Ir stihiski procesi, kur dažī ļaudis pielej eļļu un pelna, daži nepielej un pelna (OIK)
Grūti man - es neredzu nevienu NESLĒPTU Globāla mēroga korupcijas shēmu. Globālu nevienu!
Nū šis ir tieši tas kā mistifikatori darbojas
"Tu nesaproti" ir visa pamatā
Ļoti iesaku pastudēt Makroekonomiku. Civiltiesības tai neder. Īpaši situācijai kad visa pasaule reizē noklepo...
Iesaku izpratnei palasīt par Māršala plāna (pēc II pasaules kara) makroekonomiskām sekām.
Mācību gada izmaiņas visdrīzāk būs ar nelielām sekām, jo tāpat nav metodes kā iemācīt DERĪGAS zināšanas. T.i. nepārtraukta plūsma tāpat rada izkliedētus rezultātus.
Būs vien tev jāskaidro pirmais teikums. Kā tu to visu redzi.
Zog visur, korupcija ir visur. Bet!!! Ir būtiska starpība mērogiem sovokā un vecajās demokrātijās. Bija iespēja pavērot DK procesus. Tur Pūču fond ir pietiekama norāde, lai neviens no Pūcēm nekad netiktu klāt valsts pārvaldei.
Propogandas mašīnas ir daudz. Bet visām redzami un saprotami mērķi.
Es būtu uzmanīgs ar cipariem. Francūži saka, ka šī krīze būs trakāka kā 2009. gada, BET !!!!! tad viņu IKP nokrita par 2,2%. LV šādu ciparu mēs pat nepamanītu.
Šobrī visam pamatā ir TICĪBA. Ja pilsoņi TIC, ka vara līdzdarbosies ienākumu stabilizācijā, pilsoņi ies un pirks un biznesam viss būs labi. Ja vara sāks DALĪT, KONTROLĒT, VĒRTĒT (kā gdm notiek LV), pilsoņi sabīsies un tad neatkarīgi no intervences, neko nepirks lai kā mestu naudu.
Šobrīd principā ir jāizvēlas starp Bankrota un Inflācijas konceptiem. Kur Bankroti pierādīti sistēmiskos gļukos ir ar smagākām sekām kā Inflacija. Resp sistēmisku gļuku gadījumā Bankroti nevis attīra vidi, bet to nobeidz. Bet varai Bankroti ir stipri ērtāki - nekas nav jādara. Kā 2009
šķiet, ka nav pirmais tomēr
OIK ir nodokļu naudas zagšana, ne vispasaules ēnu kabinets. OIK ir vienīgais mērķis ar kuru šīs personas sadarbojās. Negāja runa par sistemātiskas un slēptas tautas paverdzināšanas / nogalēšanas/ whatever shēmu.
OIK ir klasisks un vienkāršs oligarhijas paraugs, kur lēmumpieņēmēji rīkojās savtīgās interesēs (t.i. nodokļu naudas izlaupīšana). Vispasaules likums lietot 5g telefonus būtu krietni cietāks kumoss.