Nu šis gan pa tukšo. Zviedri neignorē PVO. Viņi ņem vērā Spāņu gripas pieredzi un secinājumus, ka šķidri apdzīvotās teritorijās vīrusi izplatās slikti, kas noved pie epidēmiju sērijas. Kur kāda no tām diezgan droši trāpīs jūtīgāka vidē un izsauks augstu mirstību. Tāpēc izplatība ir jānodrošina, ne jānožņaudz. Un to viņi arī dara
Tev nav temperatūra?
Kas borē? Priekš kam? Kāda sazvērestība?
Ir tak ļoti vienkārši piemetams uz pirkstiem, ka Getsu Bils daudz vairāk vinnēja pie vecās kārtības, ka pie anarhijas. Tas ir spēkā absolūti visā stabilajā (kas sazvērestības teoriju piekritēju vidū tiek dēvēti par pamata sazvērniekiem) korporatīvajā pasaulē. Resp ir diezgan redzams, ka šis stāvoklis NAV izdevīgs pasaules varenajiem.
Un personīgā pieredze - visas sazvērestības, kur iesaistīts (apzinātu veicēju lomā) vairāk par 3 cilvēkiem, ir izgāzušās. Jo ceturtais jau domā savādāk un maz pazīstam kādam no trim. Līdz ar to nodokļu naudas nosperšana ir izdarāma, vispasaules ēnu kabinets ne - pārāk nestabils veidojums
Tev viss labi?
Čalis, kas ir gatavs ticēt, ka 5G būtiski ietekmē cilvēkus (kas patiesībā nozīmē, ka čalis ir izlaidis vairākus fizikas kursus. Gan par jaudu, gan elektromagnētisko starojumu, gan elektrisko kapacitāti), ir uzreiz izslēdzams no lasāmo saraksta.
Es ceru, ka šīs krīzes ietekmē tiks pārskatīti soc tīklu darbības ierobežojumu. Jo ir acīmredzams, ka intelekta neapgrūtinātie spēj saražot vairāk contenta kā apgrūtinātie
Laikam bija tā, ka lielāks ātrums nozīmē nostiprinātāku karkasu mazākām lielu spēku ļurcībai un mīkstāku gumiju labākai saķerei.
Plaisa galvā. Uz lūžņiem būs vienkāršāk
Protekcionisms jau ir populārs virziens. Tramps arī uz protekcionismu izjāja. Domāju, ka tas strādā, jo darbaļauži ir noguruši no tā, ka n situācijā uzvāras starptautiskās korporācijas aka saujiņa akcionāru un direktoru. Jādomā, ka vispasaules protekcionisms turpinās uzvaras gājienu un izmantos pilnīgi visu. Gan covid, kan tunbergu
msh rakstīja: Ar brendiem ir vienkārši - ja riepas nav lieli koka ratu riteņi, tad starpība starp ķīnu un pieklājīgu vidusmēru ir tik smieklīga ka kauns to ķīnu ņemt. Bet ja riepas ir lieli koka ratu riteņi - kā tu, kas var atļauties braukt ar mašīnu kam tādi nāk, nevari atļauties normāla ražotāja riepas?
šis taisnība. Man pie biroja stāv visādi x5 rendžroveri un landcruizeri ar riepām, kuru brendu nekad neesmu dzirdējis un diez vai dzirdēšu. Visticamāk cilvji bija krietni pārsteigti ka nopērkot tādu kluci būtiski pieaug rezerves daļu cenas, t.sk riepas. Bail domāt kādi bremžu diski tur stāv
Cena aug, jo investīciju programmas apstādinātas. Izmaksas būtiski atšķiras vai Toyota spārnu taisa robots vai ar rokām (jo iepriekšējais salūzis un nav atjaunots, jo nav investīciju programmā).
Tā jau tas Uga teica - ierobežojumus regulēs vaļā-ciet līdz lēnu garu visi izslimos. Tas China type approach ir idiotisms un rada šaušalīgas izmaksas bez ieguvuma.
Finanses noteikti nepavilks. Te tikai naudas drukāšana un kaisīšana no helikoptera palīdzēs (kas arī šobrīd tiek darīts). Savukārt Jaunzemes un Reira kontroles, dalīšanas, atriebības un šķirošanas kāre novedīs pie tā, ka ļaudis to izdalīto naudu bāzīs zeķē, ne tērēs pie Kasiņa. Un tad būs pilnīgas auzas.
Visas labklājības pamatā ir socializēšanās. Bez tās nebūtu progresa.
Laikam jau nevajag jaukt te iekšā. Tai tika pievilktas visas kara novārdzināto cilvju naves. + tā atvēra ceļu pneimokokam, kas šobrīd nebūtu īsti nekāda problēma.
un tieši tāpēc izolācija nav nekāds risinājums. Īpaši par šādu cenu
Riepa dils neproporcionāli un visu pazaudēsi ātrāk pērkot jaunas riepas
Domāju, ka šim visam ir combo:
-Darbaļaužu masas pilnīgi vienmēr ar sajūsmu uztver un iznes "strādāšanu no mājām" aka brīvdienu uz darba devēja rēķina. Lai varētu "pabūt ar ģimeni". Šo var redzēt katru reizi, kad runa iet par brīvdienām. areizticīgo ZSV, 9. maiju utt. Tas nekas, ka cita plāna kā pavazāties pa pici un vakarā pievilkt mūli, nav. Vienalga vajag un ir milzu pacēlums šim;
- no sovoka velkas nekritiska domāšana. Arī šis nesaslimt par katru cenu. Saprātīgs risks un kritiska domāšana sovoka tipa izglītības sistēmā ir izlaista;
- ņemot vērā augstākminēto, arī valdība saprot, ka taisnties par mirušo skaitu būsgrūti;
- pirmā iemesla dēļ valdības atbalsts ir ērts populisma ierocis.
Pie jūras nesanāk. Telefoniem ar Assisted GPS sanāk ļoti interesantas lokācijas, jo ir tikai divi torņi. Tad rāda atrašanās vietu gan dziļi jūrā, gan sauszemē
Triangulācija. Daudz precīzāk gan. IMO zem 1 km. Bet pei jūras vai robežas, kur nav vairs torņa vienā pusē, noteikt atrašanās vietu ir neiespējami.
Efekts ir analoģisks, bet čakars daudz mazāks ir ar universal income, jeb tiešu maksājumu. Nodokļu izmaiņas ir ar dažādiem efektiem un nesedz 100% vajadzības. Savukārt valstij saviem izdevumiem tāpat nāksies drukāt naudu.
Un jāsāk darīt iespējami ātri, lai pēc krīzes nebūtu sabojāti biznesa modeļi. Tie kas atcerās, tad pēc 2008 vēl arvien dažās nozarēs krājumi ir krietni mazākā sortimentā un līmenī, kas savukārt novedis pie tā, ka piem celtniecībai es virkni lietu jau pasūtu internetā. Jo šeit ir sašaurināts sortiments.... Šaubos, ka valstij tas ir veiksmīgs risinājums
Tā ir naudas drukāšana. Esmu sašutis / vīlies, ka deklarēto 2b vietā izņemts 0,5b. Gan jau ka ar domu - nekas savilksim jostas. Mēs mākam.
Makos nonāk kā izdomā. USA kā direct payment. LV kā algas kompensācijas direct payment. Mehānismus var neieraudzīt tikai iztēles trūkuma dēļ.
Tieši par šo ir runa - šo jādara pārliecinoši, ātri un PIRMS slēgšanas. Ja tavā makā ieripotu piem 1k EUR un tu zinātu, ka būs vēl, tad savu karantīnu tu dotos pārlaist Radisson, ne sēdētu savā vienistabas dzīvoklī Purčikā kopā ar sievu, sievasmāti un 3 bērniem.
No vīrusa nepaglābs nekā. Tomēr ir daļa domātāju, kas sapratuši ka ekonomika cietīs krietni vairāk kā pansionāta pacienti. Un tam šis palīdz
Zviedri skatās no spāņu gripas vēstures. Tur izolācija beidzās ar trīs epidēmijām gadā, kur otrā bija trakāka par pirmo. Piesauc retu apdzīvotību
Nē. Ir carta blanche budžeta deficītam, ECB gatava naudu dot. Nu un mūsu kautrīgā valdība neīsti grib ņemt. Pgdm 0,5bn saņemts, kur deklarētais lielums ir 2bn. Tagad sēž, kautrējas, visu kontrolē un pārbauda. Kad viss būs slikti, arī tirgi aizies ciet un likmes pieaugs.
aha. Tā lapa ir visārzināma fake news avots. Kautkas līdzīgs Uģis Kuģis sievišķīgā veidolā
Atšķirībā no sabrauktā ezīša risinājuma -iekšējās devalvācijas, veikt ārējo devalvāciju. T.i. drukāt naudu.
Šajā gadījumā tas ir īpaši efektīvi, jo krīze skar visus aptuveni vienādi. Tātad vienādā apjomā sadrukājot naudu, tā ekonomikā aizies pat bez šūpošanas.
Nu un ir skaidrs, ka izdali nevar veikt caur bankām vai uzņēmumiem. Tā bez palēcieniem vienmērīgi jāpludina tieši patēriņā. Un ļoti uzmanīgi. Jo tikko tautai sāks likties, ka ir lieli mēsli, nauda tiks sabāzta zeķē, ne ekonomikā.
Tāēc ievērojami kaitīgi ir uzņēmumu sarakstu, nodokļu kontroles, VID sijāšanas un izvērtēšanas uc sovoka paranojas radītās darbības imitācijas. Nokavēs izdali, nekādi saukļi nelīdzēs.
Kā paraugs - USA naudas vešana uz bankām pēc 2008. krīzes. Pagāja gandrīz gads nepārtrauktās intervencēs, kamēr pat pragmatiskās bankas noticēja un sāka investēt ekonomikā. Sovoku pārdzīvojušais pilsonis būs krietni grūtāk pārliecināms
Zemesgramata rakstīja: Dzirdēju versiju, ka Ķīna esot prasījusi Krievijai lētu naftu, lai atsāktu savu ekonomisko dzīvi pēc Covid.
Krievi piekrita un izgāja no naftas karteļa (ne samazināja ieguvi, lai turētu cenu) kas ilga kopš Psrs sabrukšanas. Arābi sadusmojās un paši arī pastiprina pumpešanu. Met pakaļ Eiropai. Jau kādu laiku Eiropa no Krievijas nav nopirkusi ne litra naftas.
Pēc ekspertu minējuma Krievijas budžets šādu spiedienu var izturēt 2 gadus, jo ir proficīts.
Iespējams, mēs vairs nekad neredzēsim 1,30€/L par 95 marku.
Domāju, ka 2 gadi ir stipri pārspīlēts. Cenu karu sāka krievi, jo bija jānodrošina 60% valsts budžeta. Tgd pieslēdzās Nigērija un Venecuēla, kur nafta ir 100% budžeta.
Un cena atjaunojot ekonomiku būs stipri augstāka, jo naftas uzņēmumu capex (investīciju plūsma) tika norauta podā un tehnoloģijas netiks atjaunotas - kāpjot patēriņam veidosies pārstrādes deficīts