Conqueror rakstīja: Šitas labs, putleriņi pārrēķinājās un varētu pat būt asiņaina arābu pavasara veida apokalipse tepat kaimiņos ar cunami efektu uz LV....
Vēsture liecina, ka tajā valstī vēlētaju noskaņojumu ļoti uzlabo nelieli, bet labi atpazīstami kariņi vai citas visatļautības demonstrācijas. Piem Donbass, Gruzija, vai Skripļa indēšana.
Attiecīgi 60% budžeta 3x samazināšanās neko labu nesola. Pgdm gan ir zelta rezerves
Un zviedru apsvērumi, ka šāda pieeja Zviedrijai (un pēc parametriem arī LV) irne tikai nederīga, bet arī kaitīga.
www.weforum.org/agenda/2020/03/sweden-under-fire-for-relaxed-coronavirus-approach-here-s-the-science-behind-it
Ņemot vērā, ka krievu naftai ir diezgan pamatīgas ieguves izmaksas, tad budžeta ieņēmumu otrā pusē veidosies diezgan pamatīgs iekšājais parāds. Prātīgāk viņiem bija tomēr cenu karu neuzsākt. Bet varbūt ārējos tirgos aizņemties šie nemaz nespēj.....
Tur kur tu saki, to gan saprot savādāk.
Ja atmiņa neviļ, šie tieši tādu pat triku izpildīja 12 gadus atpakaļ. Neko nav mācijušies. Tāds pats rezerves fonda trūkums un tāda pati arogance uzsākot cenu karu.
Un neaizmirstam, ka nepietiekamu ieņēmumu izraisīto sāpi šie mēdz ārstēt ar nelielu, labi organizētu kariņu. Izsalkušajiem skolotājiem patīk
Ir virkne ietekmīgu personu, kas dīlo ar skaidru naudu. Pamatā mežu / zemes kupči. Ja tiem nāksies uzrādīt darījumus, tur būs daudz pierādijumu nodokļu nenomaksai un krāpšanām darījumu laukā. Šie pilsoņi pieliks daudz finansiālas pūles, lai šādus noteikumus neieviestu.
Diemžēl uzstājīga vēlme lietot cash darbaspējīgā vecuma gandrīz 100% gadījumu norāda uz jau notikušu vai plānotu nodokļu krāpšanu
Galvenais reverse engineering arī nedod rezultātu - atpakaļgaitā google translaite to vietā nenoliek.
Mirstība apgriezti korelē ar analīžu intensitāti. Jo vairāk analīzes, jo mazāka mirstība.
Magic nav, ir tikai slikti ievākti dati un slimnīcas ieejas / izejas dati nav nekādi īstie slimo dati. Noprotams, ka gan IT, gan ES aplipušo ir vismaz par kārtu vairāk kā diagnosticēto.
Tieši tā. Bieži ir plāns pārtraukt strādāt vnk. Rantjē
Šim lamatas gan parasti ir diversifikācija. Bieži mēdz ielidot saguldot saistītās nozarēs uzskatot, ka diversifikācija veikta
Es jau teicu - ja par šādiem darījumiem 1/2 atbildības būtu jāuzņemas bankai, būtu pilnīgi cits stāsts. Ja šie jau pabalstīja tādus darījumus. Un tad izvairījās no atbildības.
Jo kautkāda iemesla dēļ par tavu antibiotiku apetīti kāds uzņemas rūpi, bet hruščenes apetīte atstāta tev pašam. Kaut mazspēja ir gan medicīnā, gan finansēs
Manā ieskatā 2008/2009 krīzes milzīga kļūda bija nedalīt kredītu slogu ar bankām (kurām noteikti bija labāki eksperti ka mammas brālis un attiecīgi arī atbildība par sadarīto). Ungārija šo saņēmās izdarīt. Islande arī. + Ļoti slikts bankrota likums.
Acīmredzot bankām bija labāki $$$$$ argumenti un tas 3a portfelītis jau pavisam lielisks arguments.
Šie pamatā ir iemesli kāpēc esam tur kur esam.
Šobrīd krīze ir pasaulē simetriska un attiecīgi ir iespējams nošiftot visas lielās ekonomikas vienlaicīgi ar vienādu drukāšanu un iziet sākumpunktā vai pat labākā pzīcijā.
Bet nu mums jau prtams vajag sarakstus un komisijas, kas par nelielu atlīdzību iekļaus sarakstā.
Tagad varēja. Jau nedēļu akcijas pa visu laiku minimumiem dzīvojās
Investīciju portfelis vnk jābūvē jau no pirmās darba dienas.
Un uzreiz diversificēt, lai būtu likviditāte. Tāpēc jau teicu - tur nodokļu palīdzība nepieciešama
Tavi vecāki pielika roku LV stagnācijai.
Low cost live LV jau ir ļoti iespējama, bet neinteresanata un ne visiem piemērota. Dažiem gribas labu auto, plašu dzīvokli un garšīgi paēst. Bez tā šīs personas būs nomāktas.
Paprasi ar ko atšķiras LV un Islandes modelis 2008 / 2009 un cik islandē bija vitāli personīgie uzkrājumi, cik tie bija vērtīgi pie valūtas devalvācijas.
Ir jāsaprot, ka krīzes apstākļos valdībām ir liels instrumentu klāsts, kur uzkrājumi ir priekšrocība tikai nelielā daļā no tiem.
Islandes gadījumā tavi vecāki un mammas brālis būtu mainītās lomās
Uzkrājumi ir labi, bet tikai tad ja tie ir prātīgi (t.i. ieinvestēti un plaši divesificēti) un tos nevajag uzskatīt par panaceju visos apstākļos. Stabila panaceja ir izglītība un pieredze, kā arī maz gadu
. Komplekts gan nesavācas
Un cik ilgi tā Ķīna tā sēdēs? No Āfrikas un Indijas to sērgu bezgalīgi ilgi vedīs iekšā. Ekonomiskās izolācijas bads tad noteikti ir lielāks risks kā pneimonija.
Nedomāju, ka ir cita iespēja kā pārslimot. Sēŗga tomēr izvazāta globāli. Valstīm, kurām primārais mērķis ir atjaunot ekonomiku atvēršanu / aizvēršanu regulē slimnīcu gultasvietu skaits un tikai. Izolēties lai uz 0 nosēdinātu, nav nekāds risinājums
No šīs krīzes mēs visi iznāksim drusku resnāki nekā iepriekš
Piedāvā darba devējam min. 2 mēn apgrozījumu turēt kontā "drošības spilvenam".
Šis ir kautkāds pusekonomistu piedāvāts murgs. Tāpat kā pusdakteru piedāvātais "veselīgais dzīvesveids".
Turot kontā tu principā zaudē iespējas un augļus, ko šī nauda varētu sniegt. Faktiski nauda būtu jāglabā investīciju / uzkrāšanas instrumentos. Bet tiem mēdz gadīties likviditātes krīzes. Attiecīgi grozam jābūt ļoti izvērstam un secīgi šiem uzkrājumiem jābūt stipri lielākam kā 5k. Rezultātā nonākam pie secinājuma, ka šādus ciparus var uzkrāt ļoti ilgā laikā un bez nodokļu atbalsta to nebūs iespējams noturēt pilnu.
Pa manam tiem agresīvajiem izolatoriem nav pilns rublis. Ķīna tā izdarīja un tgd sākas otrais riņķis. Dārgi un neefektīvi. Ķīna gan laikam muskuļus demonstrēja un trennēja armiju vairāk
Nu tas gan nav fakts, ka tāds dzīvesveids ir slikti. Lielāks patēriņš rada vairāk darba vietas, kas teorētiski pašam tērētājam var radīt lielāku pieprasījumu un attiecīgi ienākumsu. Tam gan vajag stabilu nodokļu likumdošanu un budžeta plānošanu ievērtējot iedzīvotāju labklājību. Citiem vārdiem - stabilitāti
Jā jā. Es kautkur lasīju, ka šie sākumā ievazājuši onkoloģiskā klīnikā.
Tgd gan šo faktu vairs īsti neesmu redzējis.
Tā, ka patieso stāstu redzēsim pēc krīzes
Ja ir imunitāte augstam %, tos vairs apslimdināt nevar. Līdz ar to pie daudz izslimojušo to pārnest paliek gandrīz neiespējami
Visi nesanāks. 60 dienās jau lielākai daļai ir izslimots+ imunitāte un neizslimojušiem Purčikā ir gandrīz neiespējams sa'ņemt to no slimā Imantā.
Strauja bremzēšanās sāksies jau pie 30%, pie 60% gandrīz apstāsies, pie 70% pilnībā. Tālāk sporādiski parādīsies, kad to atvedīs no Āfrikas vai indijas
Bet tām agresīvajaām metodēm tak nav jēgas. Jamie nodzina līdz 0 un tgd viņiem importē atpakaļ. Mēs droši varam paļauties, ka Indija un Āfrika mums ar nedēļas intervēlu visu laiku piegādās šo infekciju. Totāla izsargāšanās neko nedod. Imunitāte būs jāiegūst. Attiecīgi ES (ne IT) pieeja ir daudz saprātīgāka - lēni izslimot nesagraujot biznesu.
Krieviem 25% budžeta balstās uz naftu.
Rublis (un citas naftas valstu valūtas) automātiski piesaistās naftai un traucē valstij attīstities. Saucas Naftas lāsts
Šon Nigērija pieslēdzās klopei. Tiem, Lībijai, Irānai un Venecuēlai ir 100% naftas atkarīgi valsts ieņēmumi. Nigēriem ir daudz naftas un liels budžets. Liekas, ka krieviem ātrāk vajadzēja risināt cenu ar karteli
Jāņem vērā, ka nāves gadījumu samazinājums ir mēnesi atpakaļ veiktu darbību sekas.
Volx rakstīja: Ja par kariem iet runa, tad vienīgais reālais karšs šobrīd var izcelties vienīgi Persijas līcī. Vai nu krievi caur irāņiem ar husītu palīdzību varētu mēģināt sabumbot SA naftas krātuves. Vai arī Irāna jau tradicionāli var noslēgt līcī. Tā rezultātā cenas ies uz augšu.
Otrs variants, ka ASV sāks bumbot Irānu. Abi varianti win win, cenas ies uz augšu.
Stratēģi saka, ka labu brīdi vieta nr. 1 ir Kašmira - Indija/Pakistāna. Un tur jau bez kodolkara nekā. Un loģikas arī nekā.