Shiirs rakstīja:
eidis rakstīja: Man šķiet bezjēdzīgi, ja "pūtiens" nāk uz autoservisu. Kāda jēga no tehnoloģijas, kas tur Rīga > Liepāja, bet atpakļ jau netur?
Kompensatorus ir vajadzējis regulēt 1X. Tas pats pie eļļas maiņas. Es īsti nesaprotu tās bezjēdzīgās ubertehnoloģijas jēgu. Lai vairāk būtu ko remontēt?
Kārba normāla. Viss vienmēr strādā.
Ko ta regulēji tiem kompensatoriem?
Kad regulē kompensatorus, labāk pie viena mainīt arī iSpūtēja gultni un ar koka elektrodiem sametināt sarūsējušos sliekšņus
Vēl laba doma ir palaist vārstus pļavā tīrīties, noņemt ļauno aci un lāstu 
Nu lab. Vārstu atstarpes. Nepie%$#^&ies! Gan jau saprati.
Man šķiet bezjēdzīgi, ja "pūtiens" nāk uz autoservisu. Kāda jēga no tehnoloģijas, kas tur Rīga > Liepāja, bet atpakļ jau netur?
Kompensatorus ir vajadzējis regulēt 1X. Tas pats pie eļļas maiņas. Es īsti nesaprotu tās bezjēdzīgās ubertehnoloģijas jēgu. Lai vairāk būtu ko remontēt?
Kārba normāla. Viss vienmēr strādā.
Hondai 3 gadu laikā nevajadzēja mainīt NEVIENU atsiti, NEVIENU rullīti. Dilstošās daļas = frikcijas daļas. Bremžu kluči, riepas. Tās darbojas dilstot, nevis nodilst lietojot un jāmaina tāpēc, ka kāds $#^&*() efektologs ir ietaupījis.
VAG produkti tādā gadījumā vairāk būtu Toyotas seksapīls ar Quadrafoglio uzticamību.
Aizbraukt uz servisu 0,45h + sameklēt bēguļo'jošos servisa pieņēmējus 1,25h, sagaidīt aizvedēju/ maiņas auto 0,30h. Aizbraukt līdz starta pozīcijai 0,45h.Atpakaļ tas pats tikai pretējā virzienā. 1 servisa reize = viena diena pa tukšo.
Honda ir krietni interesantāks dampis par Toyota. Brauktpriekā.
Tam 1,9 tāda nav. Toč nav.
msh rakstīja: Ja fofāgens darītu kā honda, tirgotu otro [vai pirmo] golfu, ietītu smukā, spīdīgā konfekšu papīrītī, tas noteikti arī tādu lietu dabūtu gatavu. Abet šie grib kaut ko modernāku par septiņdesmitajiem/astoņdesmitajiem gadiem tirgot...
Modernāks = sēdēt servisā? Modē ir sēdēt dīlercentrā, ne savā auto?
Fofāgena baznīcas draudze ir šāda..... "Šonedēļ tikai 8 stundas servisā pavadīju. Āāāā'.... Tad jau liekās 10 stundas kautkur nosist vajadzēja? "
Es īstenībā nesaprotu cik greizi ir jādomā, lai pieņemtu par normu tava laika iznīcināšanu servisā
feciic rakstīja: Cik tika nobraukts pa tiem trim gadiem? Un vai abi auto bija pirkti jauni? Tikpat labi tā akorda nākošajam saimniekam viss bira pēc kārtas.
Abi jauni.
Honda cik atceros, kkādi 80k 3 gados, fofāgens laikam bija 80 2 gados.
Nākamais īpašnieks to pēc 5 gadiem alnim uzdāvināja. Kautkādu specifisku biršanu jaunais īpašnieks man neminēja.
Bet tās paaudzes Accord bija ārkārtīgi pateicīgs ekspluatācijā. No daudz pusēm esmu dzirdējis
Šis izklausās pēc salona gaisa filtra probzas. Bet arī ar tīru filtru, šis konkrētais auto "izstrādājums" nespēj apmainīt gaisu un secīgi arī apkurināt salonu tālāk kā 1un1/2 rindas. Tā ventilācijas sistēm ir laikam no Polo paņemta, jo pirmā rinda atraujas visus labumus uz pilnu klapi un tālāk viss ir slikti.
Sērīgi atceros savu Accord 2004..... 3 gadu laikā NEVIENA remonta izņemot dilstošo detaļu maiņa. Piekarei NEVIENA remonta, automāts bez problēmām... Jāpamaina bija tikai bremžu kluči un kkādas lampiņas.
Pirms tam bija VAG. Remonti jau pirmajā gadā. Liekas, ka tgd nekas nav mainījies VAG
Es nekad nepiesienos, bet šis ir kāds 5 posts šī mēneša laikā, kas sākas ar Lieta tāda. Parasti vēl komatu ieliek aiz šī. Tiešām nav nekādu iespēju ziņu uzsākt savādāk?
Bet nu acis asiņo tēmas uzsākumu lasot. Lieki vārdi ir, komatu nav. Grrrr
Šī arī lielākā novērotā ķīniešu riepu problēma - viena partija lieliska, otra kā sanāca. Ir novērots arī ar citiem ķīniešu ražotām riepām
martinslusis rakstīja: Ja godīgi, īsti nenāk prātā argumenti kādēļ ņemt šo nevis, piemēram, Škoda Kodiaq (vai Seat Tarraco vai Tiguan Allspace), kas savulaik ieguva gada auto.
Vērtības kritums būs lielāks nekā VW grupas mašīnām. Arī, salons, manuprāt, nosauktajiem auto ir labāks.
Protams, tajā cenā būtu arī citas interesantākas alternatīvas, taču es personīgi Santa Fe savā shortlistā iegādei par tādu cenu neiekļautu.
Man gan šķiet, ka tās ir dažādas klases. Tie VAG produkti ir izļurkāti Golfi, bet Hyndai drīzāk ir kautkādas vidējās / lielās klases auto.
Es uz elektro versiju no žiletes pārgāju, jo elektrifikācija izrādijās ātrāka, mazāk prasīga un vieglāk pārvietojama. Tie žiletes blakus štrunti ir kaitinoši daudz. Parasti kādu no tiem pakāšu pie kādas vazāšanās. Ar telti vispār tikai elektriski var nodzīt bārdu.
Tak pašam bija tāds.
Vnk nesen ir parādijusies versija, kas izslēgusi visas lampiņas un nevajadzīgus mehānismus, vienlaicīgi uzlabojot motora perfomanci. Rezultātā - viegls un efektīvs skuveklis par bomāru cenu. Tas arī viss ko gribēju teikt.
Tāds pats fenomens bija 60tajos Mustangs. Un kas notika - tie radīja veselu klasi. You never know....
Nelēc uz ecēšām!
Manam ādas tipam pietiek ar Braun 3. LV veikalos tirgo komplektācijas 50+ EUR. Galvas jebkuram no viņiem ir vienādas, nodilst vienādā ātrumā. Pārējos pribambasus izrādās , ka nevienam nevajag.
Esmu norakstījis vismaz 5 aparātus un visus dēļ baterijas.
Attiecīgi minētais modelis ir askētisks, viegls, bet ar visiem laba aparāta atribūtiem.
Nez man patīk. Vismaz kāds spēj saņemties un uzražot kautko savādāku. Citādi fofāgenus, audi un bumerus vismaz profilā pat atšķirt nav iespējams. Turklāt visas pierastās formas ir relatīvi neseni eksperimenti ar formu, kas izsauca tādas pat atsauksmes tad. Resp. Juke eksperimentē ar formu, kas, iespējams, nākotnē būs mainstreams. Vobšem bīda progresu.
A forma kā tāda? Tas ir antiretro. Paņem retro auto un uztaisi visu otrādi. Sanāks Juke
Vecos laikos: Honda Accord 4 gadi neviens servisa apmeklējums, neviena piezīme. Tad pārdevu. Tālāk nezinu
Manuprāt pieaugoša līdzekļu investīcija šajā iekārtā ir bezjēdzīga - tur katrs papildus investētais eiro atspēlējas ar papildus investīciju nepieciešamībā asmeņos (šiem nekas nav mainījies kādus 20 gadus) jeb speciālos skalojamos šķidrumos (un šis ir tīrs papadoss).
Mans pagājušā gada atklājums - Braun 3 series pats vienkāršākais skuveklis, kuru sūtiju no ārzemēm ar smieklīgu cenu (ap 30 EUR) uzrāda atzīstamu bateriju, lielisku baterijas menedžmenta aprīkojumu (max apgrizienus motors saglabā kamēr vien ir kaut 0,01A baterijā) un labu svaru (daudz ceļoju, tāpēc svarīga ir pārvietošana). Nekā lieka, bet asmenis ir tas pats, kas citiem Series 3 līdz pat 120EUR. Baterijas abiem nosprāgs ar vienu ātrumu, Asmeņus jāmaina vienādā sekvencē.
Nesen pamanīju, ka šis agregāts arī mūsu internetveikalus ir sasniedzis. Parastā veikalā IMO tik vienkāršas iekārtas nav.
BRAUN SERIES 3 300S
Ātra kapitāla audzēšana vienmēr notiek uz slikti apmaksāta darbaspēka rēķina. Arī Padumjajā tā bija, tikai to kapitālu izšķieda armijnieki un visādi idiotiski megaprojekti.
Un progress noteikti nobremzēs vairošanos- jo ja tevi paēdina robots, kāpēc sevi jāapgrūtina ar bērnu audzināšanu? Ļoti redzami tas notika Ķīnā, kur arī pēc viena bērna politikas atcelšanas nekāds pieaugums nesekoja (un dzimumu struktūras dēļ visdrīzāk skaits sāks samazināties).
Nav taisnība - man 2 gadi apkārt, nekādas pazīmes par nepieciešamību vēlreiz pulēt.
Honda
Man jau liekas, ka šī ir ietekmēta statistika. Passat pērk visādi pisnesmeņi ar textu "tgd nopirkšu un vēlāk uzvārīšōs, jo visiem vajag vācu kvalitāti". Pižiku ņem lai brauktu, ne lai vēlāk tirgotu. Nobrauc, izmet, ņem nākamo. Šiem vnk negribas laika resursu investēt tajā pisnesā. A nominālais diskonts sanāk vienāds. Atšķiras tikai sākotnējais ieguldījums
Pēdējā laikā tās ir tabletes dažādos izmēros. Baigais gemis būtu sameklēt tādas lādējamas un tādā sortimentā.
1. Mobilo mainu tad, kad vecais nestrādā kā vajag (gadās, gan, ka arī softiski), bet nododu vecākajai paaudzei regenerācijai
2. Bateriju verķi ir. Ne dikti daudz, baterijas izmetu atbildīgi;
3. Apkure - siltumsūknis;
4. Ielu tīru pats, retu reizi kaisu. Kaisu ar smiltīm
Neesmu eko fašists, bet atkritumu sadaļu iekļauju lēmuma pieņemšanā.
Nedomāju, ka dīzelistiem jāmaina auto uz euro X, pietiks ja saliks atpakaļ kvēpu filtrus. Vnk ir ļoti nepatīkami un kaitīgi nonākt tajā kvēpu mākonī
Leiši ir puspoļi. Kas nozīmē, ka kādu apčakarēt (piem TUV) vai kautko nogopņīt ir katra indivīda svēts pienākums.
Bet kopumā tuvredzīgs skatījums (piem ikdienas satiksmē ļoti redzams) ir raksturīgs bijušajam sovokam un šķiet, ka izriet no tizlas izglītības. Acīmredzot nepārtrauktā iekalšana un nespēja zināšanas adaptēt dzīvē rezultējas nespējā veikt cēloņu / seku analīzi un saskatīt sistēmas kopsakarības