hacis2 rakstīja: man savukārt ar BTA ir ok pieredze. parasti uz maniem auto ir bijis vislētākais, un arī cik ir bijuši izmaksu gadījumi viss civilizēti, pazvani, piesaki, aizbrauc uz servisu atrādi, un tālāk jau tikai kad atdot remontā. nekādu sliktu komentāru nav. arī mē'ģinājumus atsist piķi neesmu novērojis, bet paskatīšos nākamgad. tieši nesen neliels remonts bija.
Man BTA kādreiz trāpijās otrā pusē. Un ne ar auto (sētu nonesa). Pēc 1/2 gada procesa sapratu, ka viņu bizness turās uz milzīgu demagoģisku juristu armiju. Saprotu, ka kkādos gadījumos (un pat nezinu kādos) tā armija tiks saslēgta uz manu KASKO vai OCTA. Attiecīgi ar šiem vairs nepinos. Nekad neizskatu BTA kā opciju jebkam.
IFs principā vienmēr gluds. Viņi ir dārgāki, bet līgumos smallprinta galīgi nav. Iesaku, ja nav žēl naudas haslefree risinājumam.
"un tajā pašā vācijā, atstājot lietas dabiskā pašplūsmā, visdrīzāk neviens cilvēks vairāk nenomirtu. "
Tur jau tā lieta, ka nomirtu. Un vēl patīrītu veselības budžetu kārtīgi. To ļoti skaisti var redzēt vēža programmās un saldumu apkarošanā.
Ļoti labi. Nonāksim arī līdz šim, bet kā jebkurā projektā - jāsāk ar lielākajiem apjomiem. Tomēr bezfiltrnieki sanāk pirmie. Līdz keramiskajiem velobremžu klučiem tad palēnām nonāksim.
Slidinos ar velo ļoti reti. Man nav fiksētā rumba un slidināšanās nesamazina bremzēšanas ceļu. Nav jēgas
Velosipēdisti kopē Valdiņa "veiksmes stāstu" - samazina izdevumus. Valdiņš tak par šo dabūja parādu indulģenci un spožu portfeli. Domā velo nepienākas?
Ej irst!
1. Piesauktā filtrācija strādā tikai pakaļu izstutējot no Golpa. Griežot pedāļus (kā arī darot ko citu fiziski ļoti aktīvu), elpošana tiek veikta caur muti.
2. Kvēpi NAV putekļi. Daļiņas ir daudz mazākas un piesauktā mehāniskā filtrācija nedarbojas gandrīz nemaz.
3. Ir noticis pieeja ir iemesls ārkārtīgi augstajam LV medicīnas budžetam - neveicot prevenciju "ir noticis" ir ārkārtīgi dārga pieeja. Iespējams, ka tu esi kāds no tiem tālredzīgajiem medicīnas sistēmas darbiniekiem.
Kvēpi pavisam noteikti ir kaitīgi plaušām. Domāju, ka bez jautājumiem.
DPF pie TA izmērīt var diezgan vienkārši - ar rezonanses iekārtu pārbaudīt satura esamību. Uz ielas gan tas būtu čakarīgi.
Man gan šķiet, ka tur analoģija ar lapu dedzināšanu jāvelk - ja PP ir tiesiskais pamats bez kaitīguma analīzes jāties par lapu dedzināšanu privātmāju pagalmos, tad kūpinātājiem var izmantot to pašu. principā jau nodarījums ir tieši tāds pats.
Idiotiski ierobežojumi ir primārais iemesls tiesikajam nihilismam. No sākuma uzspāluajam ceļazīmē'm (jo tās ir pārspīlētas), pierodam un spļaujam nodokļiem etc virsū
uz MANAS veselības RĒĶINA!
Health Risks of Soot
If it goes untreated or improperly cleaned, tiny particles of soot can be inhaled deep into the lungs. These toxic particles can cause breathing issues, including aggravated asthma, bronchitis and more severe respiratory illnesses that can restrict your ability to carry out normal activities.
Nu to jau es teicu - dīzelis ir īstenībā ļoti dārga izprieca. Lēts ir tikai dīzelis uz manas veselības rēķina. Un tas IMO nav pareizi. Es tā nevēlos.
Tieši tik jauki ir lauku ļaudis.
Bet aizrakstīšu CPistiem. Mobilā kvēpu iekārta savu vērtību atsitīs stipri ātrāk kā mobilie radari. Braukšanas bez apskates (jo modificēts auto) tak arī pieklājīgu rubli maksā?
A tu pamēģini paelpot uz veļika vai trotuāra, kad šitāds smerdelis pabrauc garām.....
Manuprāt dīzelis ir skaista ekstra, ja vari to atļauties uzturēt. Ja nevari nopirkt jaunu kvēpu filtru, brauc ar bencīnu....
Es dūmainību uztveru šo baltu/zilu mākoni.
Ar zilu mākoni (un pavadošos degošas eļļas smaku) vispār ir redzēts diezgan. Pieņemu, ka tiem šī ir pēdējā apskate.
Kvēpi ir dīzeļiem, kam acīmredzot amputēts kvēpu filtrs. Parast uzsākot braukt apkārt ir kvēpu vērpetes.
Es teicu, ka absolūta radarēšana rezultēsies ar "karalis uz ceļa" kategorijas izmiršanu. Attiecīgi šoferēšanai vairēk jēgas būs VW turboštruntam.
Savukārt karaļiem būs serviss Biķerniekos, kur karaļi varēs savstarpēji karaļoties par 200eur/h
Un absolūta radarizēšana ne tuvu nav fantastika
Dūmainība IMO ir relatīvi reta problēma. Bet kvēpainība gan pēdējā laikā paliek aktuālāka.
Es braukāju arī ārpus pilsētas. Lauku ceļi nav nekāda problēma - tie laucinieki ir tik slinki, ka trakuru uz ceļiem var satikt gaužām reti. Biežāk palietotus Golpus, bet tie lēnām brauc, jo amortizatori jau sen pametuši to nolemtību.... Tā, ka paldies par rūpēm, bet dižpilsētas dīzeļgeji ir lielāka problēma.
Atbildu: es bieži braucu ar velo. Tās sūdu mušas tiešā veidā gandē manu dzīvi. Un pēdējā laikā (kkād 2 mēn) šķiet, ka vairojas. Un tas nav tas virziens, kur gribētu virzīties.
Par ķīniešiem parunāsim citā forumā.
ZZZZ rakstīja: Apsveicama izvēle! Kārtīgam vecim kārtīgs auto. Dzīvojam vienreiz un to laiku vajag baudīt. Šitas auto labs gan no ārpuses gan iekšā.
Pirms 14 gadiem man bij 750i ar v12 5,4l dzinēju. Tam motoram sava specifika. Sakumā to nezināju, un jau noraizējos, ka vajadzēs ko labot, jo tikko iedarbinot pēc vairāku dienu dīkstāves dzinējs nestrādāja uz visiem cilindriem. Kad aprunājos ar zinošākiem cilvēkiem, noskaidrojās, ka tāda īpatnība šitam motoram ir un ja brauc katru dienu tas neizpaužas.
Man jau gan liekas, ka tieši elektronikas (un attiecīgi radarēšans) attīstības dēļ tie milzu dzinēji mierīgi jāliek malā. Principā nākamais auto stils būs šāds: braukāsi superekonomiski ar kautkādu semielectro Audi un kad nieze vairs nav izturama, Biķernieku trasē par 200EUR stundā izplosīsies ar v12 5400cc.
Ja turpinās, kārt radarus tādā pašā tempā, tad dzīve ar v12 kļūs nožēlojama: gribas un var, bet nedrīkst
Kvēpu filtru izravēšana IMO ir neatļauta pārbūve, kas nozīmē, ka auto ir tehniski neatbilstošs.
Ņemot vērā, kā nupat ir savairojušies šie draņķi, es arī labprāt ziņotu par šiem mērgļiem.
Būtu forši, ja iauto paineteresētos par procedūru kā šos gaisa cūkotājus saukt pie atbildības un noņemtu no trases.
Tiem kuriem liekas, ka tautas balss ir dieva balss (aka pareizs situācijas novērtējums), iesaku izlasīt Liepnieka spriedelējumu. puaro.lv/politika/jurgis-liepnieks-pula-gudriba-sabiedriskie-mediji-un-valsts-attistiba/
šo lasot kontekstā ar VAG tehniku, mēģināt saskaitīt cik reizes dienā dzirdi stāstus par "vācu kvalitāti"
Nepirku. Iekrita man tāds. Uz īsu brīdi. Es tādu noteikti nepirktu.
Nemuldi. Diodes bija visiem krievu maģiem tā, ka tas noteikti bija arhaisms.
Ja citiem nebija pastiprinātāja, tad šim pārnesums bija neadekvāts - dīzelim stūri pagriezt varēja tikai ievērojami trennēts tēviņš.
Vienīgi novērojums: Ja uz šosejas sākas bardaks, nesaprotama vilkšanās, utt, tad aptuveni 80% gadījumu iemesls ir šāds te nesakarīgi lēni braucošs A3 vai A4. Kāpēc viņi brauc tik lēni pa normālu ceļu, nezinu, bet ir vērts papētīt vai kkas tur nesabrūk laika gaitā. Bet iespējams, ka vn šādus biežāk pērk muļļas.
Sen bija tāds. Nelaikmetīgi aprīkots auto jau izstrādē. Manuprā tajā gadu gājumā ir daudz patīkamāki auto.
Tam Golpam nav stūres pastiprinātāja, panelī lampiņu vietā diodes..... Šausmīgs arhaisms. Vienlaicīgi ar šo tika ražoti Volvo 700 sērija, Audi cigāru, etc.
Pēc "prestižsa" jāizvēlas. Tas ir galvenākais un galvenais būtiskums 