Šim ir tups tomāts (arī pēc feislifta). Stipri ēdelīgs (12l /100 pilsētā toč būs) un baiss understeers, kas ziemā var arī stipri nelāgi iziet. Tas automātiskais 4x 4 atriebsies iebraucot neceļos.
Nūūū. Šādi jau ļoti tālu var tikt. Pārfrāzējot sunīšu dzīves moto, arī cilvēkam vajag tikai paēst, pa..irst un izd..āst. No šāda skata punkta arī Mk2 ir nevajadzīga greznība - pietiek ar velo. Lai sliedi aizvestu vnk vajag 2 velo un nelielu trenniņu.
IMO tu esi pārāk optimistisks.Relatīvi nesen konstatēju, ka Caddy vēl pastāv versija, kur spoguļus jāregulē no āras kā 50 gadu GAZ.
Tā, ka VAG mierīgi var piedāvāt "bez jelkādām ekstrām"
Liekas paranojisks blēdis. Drošības pasākumi tādi, itkā būtu Tailore svifta, bet tēls kā santehniķim.
To jau es saprotu. Vnk ja Danija ar "sākot no 5EUR" sludinātu apavus, kas īsti nav valkājami, bet valkājamie maksātu 40EUR, domāju, ka PTAC viņiem pateiktu biezu vārdu par maldināšanu (kgan TopShop turās jau ilgi apbrīnojamā kārtā).
Realit;āt;ē tas auto sākas kkur no 22k.
Auto sākumcena ir 15990 EUR, taču testētajam demo auto tā bija 28310 EUR.
Nu kas tas par sviestu? Tam pirmajam auto tak ar otro nav nekāda sakara. Ja tirgū ir zemenes par 1,8 EUR un 3.6 EUR par kg, tad tās par 1.8 nav zemenes, bet atkritumi. Tās nav ēdamas.
Nu ss cena jau arī ir ar 10% uzcenojumu, lai ir telpa nokaulēt. Pircējs priecīgs, pārdevējs neapdalīts. Grandiozi.
Attiecīgi -15% ss = -5% realitātē drīzāk. Vienģi pie dīlera lietotie ir +10%. Bet tas par vārdu un rūpēm
Pakalpojuma nodrošinātājs gan nav biznesa partneris. Grāmatvedību var ņemt un biroju īrēt var no kā ienāk prātā. Varbūt pagaidām.
Bet zinu uzņēmumu, kuram īpašnieka īpašnieks trāpija listēts skandalozā sarakstā un kaut arī visa nauda bija pierādāmi legāla, līzingu atteica.
Histērijai nav nekāda sakara skaidru naudu. Tur ir sakars ar moneyval paniku.
Tu nevarēsi dabūt līzingu,ja:
- tev ir darījumi piem ar Uzbekistānu;
- tavam darījuma partnerim ir darījumi ar Kirgizstānu un ir saķeršanās ar banku;
- tavs darījumu partneris ir advokāts, ārpakalpojumu grāmatvedis un vēl vesela kaudze bīstamo profesiju;
Un uz šī fona tu nevarēsi legāli pieņemt darbā programmētāju no Uzbekistānas, jo viņš nevarēs bankā atvērt kontu, kur saņemt algu.
Abi tie auto ir pārmudrīti lai varētu lielu cenu paprasīt.
+Tuaregam tas W10 motors ir īpašs stāsts. Cik saprotu, tad ar to pašu viņi ir Benayga īpašniekus aplaimojuši. Lai jau tiek 
Tāpēc, ka faktiski jebkuram cilvēkam var sameklēt galu, kur nauda nav 100% legālā apritē. Piem tev biznesa partneris operē ar skaidru naudu un saķēries tajā pašā bankā. Šobrīd ar šo pietiek lai banka atteiktos. Ir redzēti arī bankas aizdomīgi jautājumi: kāpēc jūs regulāri lielas summas pārskaitiet Valsts kasei (nodokļi)
Jautājums cik sen tie draugi radi veica darījumus. Banku histērija vēl arvien tikai uzņem apgriezienus.
Man ir "sviedoklis" (īstenībā jauks un precīzs apzīmējums) par atsevišķiem aparātiem:
KIA - visi lietotāji izsakās atzinīgi;
Allroad - lietots Allroad ir nelaime ģimenē. Šausmas bez gala visos mezglos. Bija izdevība vienu kadru pavērot viņa cīņā ar šo nelaimi.
Uban Cruizer. Nu Toijota tajā vecumā nemaz tik uzticama nav. Jaunie hibrīdi šķiet labāk uzdizainēti, kā tajā vecumā.
Kopš likvidatoru mafijas lobētāji Moneyval anketā atzīmēja treknu krustu, ka LV ir naudas mazgāšanas lielvalsts, arī līzings LV ir kļuvis gandrīz nepieejams.
Un pat 6 auto pieredze tur neko nemaina.
Sixt šajā ziņa produkts vēl ir pieejams
Klau kkas šads ir iespējams tikai VAZ.
Pat mūžveci Citroeni tādu izpildīt nevar. Materiāli kopš sovdepijas IR BŪTISKI uzlaboti
Minētais uberallis vakar mētājās Dienvidu tilta sākumā. Jauns asfalts, bedru nav
Vakar manīju Škodu Yeti ar izmontējušos stūres stieņa ābolu (situācija bija lieliski redzama caur apakšu). Pēdējais auto kam šāds bija iespējams, zinu Lada 2106.
Vai VAG komplektējošās daļas sācis iepirk Krievijā?
Šis jau sen tā sovdepijā - nav jābūt īpaši gudram, pietiek, ka esi īpaši spēcīgs 
IMO sarkanais nozīmē "braukt nedrīkst" nevis "pa kluso drīkst lavīties". Priekš kam tur sarkanu plusiņu vēl? Tas nozīmētu: "ne tikai braukt nedrīkst, bet arī lavīties"? Jeb parastā sarkanā devalvācija līdz "labāk jau nevajadzētu"
(c) fiziskā decentralizācija nenozīmē būtisku ražības kritumu vai pievēršanos agrārajam virzienam - virtuālu centralizāciju nodrošina mūsdienu komunikācijas iespējas. (c)
Nozīmē gan. Lielākā daļa cilvēku nav spējīgi koncentrēti strādāt savā mītnes vietā. Prokrustinācija ņem virsroku. Un man ir reāls proofs, ka objekta attālinātības km tieši korelē ar tā pārvaldības kvalitāti.
Turklāt izejvielu/ detaļu / sastāvdaļu piegāde ir gan dārga, gan laikietilpīga. Zaudē konkurētspēju
Cik man ir nācies novērot, tad jebkurai rīcībai pamatā ir varas teiksme (nauda, spēks, nelikumības ir tikai līdzekļi). Un šis ir iemesls kāpēc tādas organizācijas kā masoni nekad neturēsies kopā - vienam vienmēr vajag vairāk, lai arī viņš nav pietiekami apdāvināts, otrs vnk nav apdāvināts. Trešais ir varaskārs, apdāvināts, bet sociopāts. Rezultātā visi slepenie un neslepenie kooperatīvi vienmēr tiek sagrauti no iekšpuses galu galā. (Sovdepija nebija šāds kooperatīvs - tā ir parasta feodālā iekārta, parasta varas piramīda). Slepeno kooperatīvu dalībniekiem vienmēr ir vēl citas iespējas un mērķi to neslepenajā dzīvē. Kur iespējas tajā var būt tuvākas un vērtīgākas. Attiecīgi nekad neesmu spējis noticēt slepenu organizāciju eksistencei un varai.
Secinājums: neviens mūs nestūrē (lai arī kā gribētos atrast ārējo ienaidnieku). Viss sadarītais tapis uz mūsu alkatības un stulbuma pamatiem.
Mhm un to visu realizē žīdmasonu mafija ar Sorosu priekšgalā.
Principā urbanizācija kā veiksmes formula ir spēkā jau aptuveni 100 gadus. Ja 40 gadā LV nebūtu notikusi okupācija, Ulmaņa agrārais murgs būtu valsti novedis kārtīgā atpalicībā. To var redzēt visos ciparos jau no 1935. gada. Gan IKP dinamikā, gan kapitāla uzkrājumu dinamikā.
To "pastalās, bet laukos" principu (aka slēptie zaudējumi) mēs labi redzam dienas vidū ierodoties Mazpisānos. Diemžēl nabadzība pat viscēlākos garus padara par lopiem ar lopiskām prioritātēm. Secīgi darba ražīgums IR universāla vērtība.
Izsmalcinātie servisi pricipā (tikai atsakoties no skolas dienas) nav pieejami tavam Mazpisānos augošajam dēlam, kas pārvietojas ar skrituļdēļi. Tikpat slikti viņam ir ar iespēju izveidot izsmalcināto servisu.
Ja tavā saimniecībā būtu Gaz ūdensvedēji un MAN pašizgāzēji, gan jau novērtētu šīs divas dienas, kuras nepakāsi operējot no Mazpisāniem.
Es noteikti atbalstu piesaukto lielzemnieku.
Tas belarusa čalis būtiski pazemina LV darba ražīgumu. Jo tieši šis ir darba ražīguma rādītājs, kas secīgi arī ir pārticība. Tiem cilvēkiem, kas strādā aiz belarusa, ir jādara cits - labāk mehanizēts (un tātad ražīgāks) darbs.
Par remontiem nezinu - vāji orientējs procesos. Bet gan jau ir paņēmiens.
Vispār kombaina jaudīgumu nosaka cik hektāru dienā - cilvēkstunadas ir visdārgākais (+ieskaiti vēl noguruma kļūdu sekas) un visnepieejamākais resusrs. Degviela tur ir špicka.
Tad kombaini Ņiva bija būtiski mazjaudīgāki. Attiecīgi 4X vairākombainieru + milzīgas meh darbnīcas. Un visiem tiem večiem bērnu varza un sievas. Vot tev i veikali, i skolas. Tgd tam nav ekonomiska attaisnojuma. Laukos vajag nodarboties ar to , ko tur vajag nodarboties - lauksaimniecību.
Nu un civilizācijas (kafenes, veikali, skolas, etc) aizvākšanās aizmēza arī tautu.
Un zemniekiem ar darbiniekiem visbiežāk pie vainas tomēr maksātgribēšana. 3 mēnešus (ja ir ko darīt) maksā tos 800, bet pēc fakta sanāk 200 EUR, jo pārējos 9 nav ko darīt. Cik gribētāji tādi varētu būt? Tur tikai mehanizācija var palīdzēt
Bradypus rakstīja: Garām. Kādēļ? Tādēļ, ka jebkurš būs laimīgs, ja varēs vienu reizi brīvi aizbraukt uz pilsētu pēc tā izsmalcinātā pakalpojuma, nevis katru dienu sēdēt korķos, lai tiktu uz darbu. Savukārt tādiem, kā Maximai, principā pofig, cik koncentrēts bodīšu tīkls ir jāuztur - var blakus kvartālos, var izmētāt pa mazpisāniem. Visa koncentrācija galvaspilsētā ir politiski motivēta un uzņēmumiem ir tendence decentralizēties, neskatoties uz politiskajiem ietekmes rīkiem.
(c) Tādēļ, ka jebkurš būs laimīgs, ja varēs vienu reizi brīvi aizbraukt uz pilsētu pēc tā izsmalcinātā pakalpojuma (c)
un tagad edomājies savu dēlu uz skrituļdēļa.... KĀ?????
(c) Visa koncentrācija galvaspilsētā ir politiski motivēta un uzņēmumiem ir tendence decentralizēties, neskatoties uz politiskajiem ietekmes rīkiem. (c)
Lūdzu piemērus! Cik es redzu, tad otrādi. Jo lielpilsētā viss ir tuvāk un ērtāk. Vienā dienā var saremontēt gan MAN, gan GAZ