Principā pareizi, bet ir bet: Rēzeknē nevar atrast nevienu vjetnamiešu valodas tulku, Rīgā gan jau ka vismaz 10. Un šis ir pamatā iemesls kāpēc biznesiem arī ūdensgalvas ir izdevīgas. Algas lielas, bet Mazpisānos to vienkārši nav kam maksāt. Tur visi vai nu kombainieri, vai pļēguri.
Bet Valsts šo var arī pieregulēt pārceļot piem Aizsardzības ministriju uz Mazpisāniem. Mazpisāni ļoti ātri izaugs līdz pieklājīgai pilsētai. Jūsmīgiem entuziastiem gan jāsaprot, ka līdz ar to arī Mazpisānu cenas būs tieši tādas pat kā Rīgā. Un secīgi arī algas (kur + komandējuma nauda/ dzīvokļu nauda) būs lielākas kā Rīgā. Ja to var ar Valsts kontroli sarunāt - uz priekšu
Aizaug / aizbirst viņi ar laiku. Šitādu izraka, pēc 5 gadiem ceļš būs par 1/4 platāks un grāvis par 1/2 seklāks
Ņujorka no Kalifornijas atrodas daudz tālāk kā Rīga piem no Stokholmas. Tie centri nekonkurē. Deli no Mombajas arī atrodas ļoti tālu. Roterdama un Amsterdama izmanto dabisko līču resursu un patiesībā tas ir vienīgais, ko viņi var izmantot.
Jo lielāka pilsēta, jo vairāk un izsmalcinātākus pakalpojumus var realizēt. Mazpisānos ir ārkārtīgi grūti stabili turēt ausu tuneļu kopšanas salonu.
Un Lt gadījumā tā Kauņas pastāvēšana visticamāk smagi bojā Viļņai dzīvi. Bet tur ir stratēģija no svara - Kauņa ir rezerves galvaspilsēta, jo Viļņa ir gan poļu, gan baltkrievu interešu areālā.
Kur vienas ūdensgalvas startēģija noteikti ekonomski ir daudz veiksmīgāka. Daudzcentru stratēģija ir buržuāzistiskāka un cilvēcīgāka, bet ekonomiski veiksmīgāka noteikti ir ūdensgalva. Gan Mumbaja, gan Deli, gan Ņujorka ir daudz labākā ekonomiskā stāvoklī uz 1 kvm kā jebkurš reģions apkārt.
Kalvis99 rakstīja: Īsti neizprotu kā darbojas eļļas maiņas intervāla noteikšana. Saprotu ka fiziki nomainīt eļļu un filtrus var mierīgi jebkur. Gribēju pieredzi par datora daļu.
Pie dīlera nopietnākas diagnostikas gadījumā būs kaut kad jābrauc tāpat un tīra vēsture mazāk samazina atlikušo vērtību.
... savukārt tāls brauciens pie dīlera - vairāk sanmazina atlikušo vērtību.
Nejēdzīga dilemma sanāk
kasinsh79 rakstīja: Daudz labu ēstuvju palicis atmiņā teju vai katrā nostūrī arī, vēl tagad draugus konsultēju 
Ar velo iekūlos Āraišos. Nu tā gan ir vieta..... Neskatoties uz arheoloģijas aktivitātēm, kaut kafiju padzert ir jābrauc uz Cēsīm vai Bērzukrogu.
Velosniedzamība LV ir ļoti vāja. Kur pārvadāšana ir sakārtota (vilciens
), viss pārējais ir jgalīgi slikti
Man paziņam jau ilgstoši ir divas kijas. Abas brauc pilnīgi bez jebkādām problēmām. Atšķirībā no zviedru autobūves brīnuma, kas bija pirms tam.
Mans iespaids - tie korejieši ir vienkārši, bet ļoti uzticami rumaki. Atšķirībā no eiropas pārmudrītajiem vienradžiem.
Kur lielākā daļa jaunievedumu ir tikai tāpēc, lai tos varētu tirgot vientiesīgajiem patērētājiem.
Es arī nesaprotu cilvju vēlmi būvēt nereāli izturīgas mājas. Īpaši guļbūves, kur nenormālais izturības pieaugums ir uz siltumizolācijas rēķina.
īFonam novērota problēma ar programmētu nolietojumu. Aptuveni pēc 2.5-3 gadiem baterija pastrauji zaudē kapacitāti (tas gan ir arī pajauniem Samsugiem novērots) un wifi modulis sāk uzkrītoši rīt bateriju. Padzīvojušu īFonu turētāji mēdz tad staigāt apkārt ar izslēgtu wifi. Šis nevien citam fonam nav novērots.
Un Toijota labu bīdi izskatās, ka tteikušies no labas kvalitātes paradumiem par labu milzu peļņai. Uz hibrīdiem gan šķiet, ka saņēmušies.
Zemapgriezienu (dīzeļa) turbīna ir cits tehnoloģiskais līmenis kā augstapgriezienu (benzīna). Arī degvielas sūknis dēļ zema spiediena, benzīna motoram ir krietni prastāks.Kvēpu filtra vietā ir katalizators, kuru aizirst ir stipri pagrūti. Dīzeļa motoram ir lielāks svars attiecīgi amortizācija vajadzīga labāk. Utt
nordic rakstīja: statistika uzrāda, cik nopērk auto un cik to izstrādājumus...paskaties csdd vai ss, ja vienreiz nopirktu sliktu VAG, nākošo atkal pirktu to? Parasti jau cilvēki divreiz uz viena grābekļa nekāpj.
VAG LV popularitāti spēcīgi palielina valsts uzņēmumu autoparku saturs. Tur VAG prot palielināt pārstāvniecību ar tikai viņiem raksturīgu tirdzniecības veicināšanas paņēmieniem. 
Man ir pārsteidzoši slikta pieredze ar diviem pilnīgi jauniem VW izstrādājumiem. Kur viens atstāja pārliecinošu iespaidu, ka VW inženieri strādā pavirši un dizainē risinājumus pa roku galam. Tam auto ar ļoti lielisku motoru pēc nepilna gada plīsa pilnīgi neiedomājami mezgli, ergonomika atstāja iespaidu, ka taisīts, lai "itkā būtu". Un tas "itkā būtu" pamatīgi atpaliek pie visa tā.
Otrs VW izdzisa pēc 2 mēnešiem. Neatjaunojami.
+ Kaimiņš ilgstoši ipsās ar Pasātu. + vienam paziņam regulāri plīsa atsevišķi mezgli, kas acīmredzami bija pavirši sadizainēti.
Un tas ar nav nekas lielisks. Mazbraukts dīzelis savukārt cieš no aizauguša kvēpu filtra radītajām blaknēm.
Apskaties jebkuru vēlēšanu rezultātus un pārliecinies par tautas viedumu 
No sākuma jau viss izskatās savādāk - attīstītājs sāk ar textu "da uzbūvēt sanāk 2X lētāk...". 2 nedēļas pēc avansa apmaksas sākas "tu zini kautkā....."
Gan jau auto tirgū šitādi paši plosās. "da šitais kaskaiš ir tieši tik pat labs kā Q5, tikai 2X lētāks"
Iespējams, ka tas pats, kas NĪ tirgū - šobrīd NĪ tirgū pircēji ir pārliecināti, ka jauna būvniecība ir lētāka, kā otrās rokas. Līdzīgi kā treknajos gados šo pārliecību ģenerē gan blēdīgi būvuzņēmēji, gan lētticīgi pircēji. Parasti šis beidzas, kad paskaļš ļaužu pūlis aplaužas.
Domāju, ka otro roku auto tirgu grauj kautkāds demogoģisks "lēt&lab" tirgotājs. Kādreiz tāds bija Kaskaiš.
Atbilstoši deklarācija (un tā ir pieņemama manai pilsoniskajai nostājai), fiksētie radari ir izvietoti ar mērķi samazināt ātrumu melnajos punktos.
Es domāju, ja policija izvirzītu mērķi pēc iespējas vairāk iekasēt, pilsoņiem vajadzētu pārstāt apmaksāt tādu mērķi. Jo tas patiesībā ir vērsts pret viņiem.
Tu domā, ka vēlamais rezultāts ir pārdot vairāk degvielas? Tie nakts luksafori jau gan uz to velk....
Viss sviests sākas skolā - fizika ir tikai teorētiski iekalta un saķere tiem vairāk saistās ar mīlas rotaļām. Tāpēc tas, ka citi mierīgi brauc uz 90, viņiem nekādas konsekvences ar personīgajiem 60 nerada.
Viss sākas skolā un turpinās galvā.
Labā ziņa: ja slikti saproti fiziku, pasaule ir brīnumu pilna. Sliktā - daži brīnumi nav patīkami.
Un pavisam sliktā - šie nezinīši pamatā veido to paštaisno "nekur nav jāsteidzas" un "likumi visiem vienādi" masu
Man arī šķiet, ka tur nekur nekas nesāksies. Piemērs jau ir: kad OnePlus salecās ar Canyogen viņi to OS šķiet, ka pat normāla update kārtībā nomainīja uz to savu Oxygen OS. Playstore gan tur nebija jānoslēdz
Kanibaals rakstīja: Ķīna ražo to ko pasūta. Pasūtísi lēti būs lēti, pasūtīsi dārgi būs dārgi un kvalitatīvi. Principā konkurē ārā korejiešus un japāņus.
Nu tieši tā. Mūs tirgum gan marketologi vienmēr pasūta lēti. Tāpēc ir viedoklis par nekvalitāti. Un prot viņi taisīt arī ļoti kvalitatīvi. Kautvai tos pašus aiFonus.
Ir bijušas vairākas sapuvušajos Rietumos iegādātas Ķīnā ražotas lietas. Visas neiznīcināmas. Bet visas padārgas. LV nekad nav izdevies iegūt kombināciju Ķīna + izturīgs.
Secinājums: ražošanas vieta par kvalitāti nesaka neko (arī leģendārā VĀCU kvalitāte), visu nosaka pasūtītāja uztādījums un prasības. Diemžēl izturības pieaugums ir jāapmaksā. Salikums Ķīna + neizturīgs ir sovoka, ne vispasaules parādība. Un vainīgi pie tā ir sovoka alkatīgie tirgoņi
Ā. Tā neizlasīju. Atsaucu komentāru
un šis arī ir satraucošākais. Tik jaunam auto kkas panāk vaļā. Kas būs, kad airbag panāks tāpat vaļā? Vācu auto kautkā daudz tādi tehniski neveiksmīgi risinājumi un tā ir briesmīga lieta. Parasti gan VAG tas piemīt.
Man būtu grūti pamatot plānu pirkt ārzemēs. Gemis milzīgs un jēgas nekādas, jo tur arī tin.
1. Nekādas. Priekškam viņiem tas? Viņi tak eatbild. Sūtīs bildes, stāstus un tu pats piekritīsi, ka auto kvalitatīvs.
2. Dārgāk, jo LV fonu veido notīti tie paši auto. Attiecīgi nenotītie (ja atrodi) spiesti cenu piemērot tītajiem. LV netītos gan arī uzreiz pēc cenas var atpazīt;