Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Carguru lētāks kā taksis. Liekas, ka platāks uzsākšanas koridors - pēdējās izdrukas varu taisīt 0-30 min. Taksim 0 toč nav un 30 min arī būs ļoti kašķīgs. Un man kkā imponē privātums bez vadītāja. Tas gan sadaļā tarakāni galvaā Viss pārējais vienāadi

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Nekad nav bijis jāpilda. Nav pat ideju kā tas notiek

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Strādājot centrā vnk fantastiski ērti. Auto stāvvietā, kas nav tieši pie biroja, vai pārvietošanās ar velo šo pakalpojumu paceļ lieliskā augstumā. Diena slaikā uz mītiņiem dodos principā tikai ar šo

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Līgumaā ir tava civiltiesiskā apdrošināšana. Tāpēc labāk uzreiz paziņot. Citadi piekārs tev.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Bet tu tak saproti, ka tas nav nolaidības gals? Principā visu var nolaist tik tālu, ka arī 4X4 neko nedos. IMO šajā gadījumā jārisina nolaidības iemesli, ne braucamrīks. Savā mājā sniegu notīru un nevienu brīdi 4X4 nav vajadzējis. Tieši tik vienkārši. ...... nākamo vajadzēs auto ar milzu pelnu trauku un milzu dziļumu zem kājām. Lai var mest un mest,,,,,

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Drīzāk tāpēc, ka benzīna motoriem slāpst nejēgā vilkt uz priekšu to smago kasti un vēl aizvēju. Savukārt dīzelis pēc 1/2 gada būs ar aizķēpātu kvēpu filtru un jautājumiem forumā "kas notiek". Jo Rīgā tikai pārvietojas. Bet pilsonis teica, ka kvēpu filtru esot gatavs samaksāt.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

ir. Izauguši Bet Xtreils tak nav ar dižu ietilpību. Tāpat kā Sportage. Passāc tak ir vaīī ku ietilpīgāks.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

.... un otrādi: neko no tā visa, vnk normāls Fiat Punto pilsētā sniedz tieši tādu pašu rezultātu.... Pontu gan tur nav necik.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Tas tak arī šausmīgs draņķis. Vismaz motora ziņā

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Tak to jau iepriekš teica - ne quattro, ne 4X4 Rīgā nav vajadzīgs. Nekad. Drīzāk otrādi - tas quattro rada mānīgu neslīdēšanas sajūtu un tad nāk pieslidināts krustojums. Un tur jau 4X4 nav nekādu priekšrocību. Toties liekais svars ir neticams kaitnieks

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Man viss labi. Diezgan ilgi nobraukāju ar premium pseido. Neko pārāku, izņemot cenu (un attiecīgi pontus) nesaskatīju. Vairs neapsveru šo kategoriju. Vienu reizi gan bija sajūtami pārāks sniegā, bet sedanu es vnk būtu parkojis cietā vietā. Bieži neattaisnoja uzliktās cerības, bojāja dzīvi ar nejēdzīgu understeer un nestabilitāti līkumos. Ēdelīgs nemērā. Labi ka bija dienesta : apkopes, daļas nemaņā dārgas.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Šim tiešām ir kāds pamats, lai pirktu ēdelīgu, nestabilu un neietilpīgu auto? Es domāju - ja tā kupeni pēkšņi uzsnigusi lielāka? Man kautkā liekas, ka lāpsta ir pareizais risinājums, ne augsts, smags auto. - lielie rati nedod neko. Pats braucu ar velo. Tur 26" uzliktas. Kratās vienalga, bedrēs krīt iekšā ka prieks. 18" toč neko nerisina. - apmalēm ir kāds limits, kas aprēķināts pret šitiem pseido? Parasta sedana aizmugure parasti ir krietni augstāka kā šito pusdžipu priekša. Parkojos vienmēr ar aizmuguri un nekd nav nekādas problēmas (turklāt šādi parkoties ir daudz daudz prātīgāk arī no satiksmes drošības viedokļa). Tamdēļ man šie auto vairāk asociējas ar kautkādiem atvaļinātu mentu pontiem, kā saprātīgu lēmumu.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Parasti tas A-Z = A-M aptuveni. Citādi piedāvājumu konkursos uzvarēt nevar. Turies vienvārdsakot.

Tēma: Auto ar lodveida riepām koncepcija

Neekonomisks risinājums 4 riteņu stūrēšanai. Milzīga neatsperota masa, aizņem nejēdzīgi daudz vietas... Es teiktu, ka velosipēda riteņi ir daudz saprātīgāks virziens, ja izdodas pievrēt izturības probkēmu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Eu nu beidz. Šī rezultātā radīsies jaunas darba vietas (transporta ekologs, CNG vides eksperts, etc). Tie saņems algu un dosies iepirkties uz tavu virpoto sūdiņu veikalu. Nu nodokļi jā... Bet tavam CNC darbagaldam ražība ir ļoti augsta, var atļauties .....šutka......

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kāreiz par tankeriem iet runa - tiem ir turbīnas, ne iekšdedzes.

Tēma: Vai ātruma fotoradari un sodi uzlabo satiksmes drošību 2019

Pilsētā šo nodrošina mācībnieki. Un viņu ir daudz un daži no'viņiem ir ļoti bailīgi.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kloķa - klaņa mehānismam ir limitēta max jauda. Turbīnai dēļ simetrijas nav. Mazgabarīta ģenerators iekšdedzes dzinējs ir OK. Liels tikai turbīna...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Biju vasarā. Lokāļi vai nu dresēti vai zaļi īstenticīgie. Īstenticīgie visādi norvēģi, holandieši, arī krievi...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas arhipelāgs ir meteroloģijas pērle. Tāpēc jaudigī subsidē NATO. Un ogles (tur tās ir virs zemes) kā kurināmais jau labu brīdi ir nestilīgs. Jādomā, ka tur zaļot varēs vēl ļoti ilgi.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Norvēģi (un citi blandoņas tur) arktikā neļauj pat košļenes papīru nomest. Viss tur ir tīrs, bet moralizēšana milzīga. Pašlaik tur iet vaļā klope par pēdējās ogļu raktuves (un arī katlu mājas) slēgšanu. Internetu un elektrību tur ievilka NATO. Pilnīgi neprātīgi zaļi domājošs nostūris. Tur ne tikai neko negremdē fjordā, tur pat vairs neko neiegūst. Krievu pusē drusku tikai

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Man ir klusums aiz loga. Ir tādi rajoni arī Rīgā

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Nez. Man viss kārtībā bija ar būvēšanu. Un tgd atšķirībā no Vāverlejām, bērniem ir lērums transporta. Pie vajadzības no centra ar kājām var atnākt. Pats lielu daļu pārvietošanos veicu ar velo. Vāverlejas tikmēr sēž korķī uz izbraukšanu uz šosejas. Bezjēdzīgi notrallināts laiks. Es teiktu, ka tās Rīgas būvvaldes mocības atsver turpmāko gadu ieguvumus.

Tēma: Sievietei nav vietas pie kravas auto stūres? Tas ir mīts

Kā man mācīta psiholoģe skaidroja, vīriešiem ir labāk iedibināta abstraktā domāšana, kas nodrošina gan sniegumu matemātikā, gan orientāciju telpā (t.i. uzturēt iedomātu karti, parkoties atpakaļgaitā). Tas izriet no miljons gadu veca pienākuma iet medībās. Sieviete pa alu ar multitaskingu tikmēr nodarbojās. Attiecīgi multitaskings pie truck stūres ir mazāk noderīgs kā abstrakta domāšana un secīgi katrs ir savā vietā.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Kāpēc viena? Apsaimniekotam un viss. T.i. zem jumta. Viens jumts = lētāk kā divi. Bet nav obligāti. Ģeneralizējot: dzīvokļu cilvēki tiešām neapjēdz cik visa kā ir mājas saimniecībā. Un tāpēc 120 m2 viņiem liekas milzīgi plašas telpas. Bet kad pamana, ka vajag apkures istabu, vējtveri, etc....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti