Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Skaic, ka kādreiz ir izdevīgi būt VW ownerim - galu galā visi šroti pilni. C70 tā nav Tas nav mans auto. Es vnk etālu jamo redzu. Nu un baigi iespringt nav notes. Sapratu, ka pusizbeidzies bija kautkas specifisks turbīnai.

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Mehs nav tik slikts. Viņš sauca aptuveni tikpat daudz burtus, bet es tos neatceros. Atbildēju uz izjūtu. Turbībnas spiediena devējs,... Laikam tomēr tas pats MAP, tikai tavs apraksts bija citāds

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Der der. Sociālisms ar komunālajiem dzīvokļiem pierādija, ka ģimenei pietiek arī ar vienu istabu un komunālu virtuvi. Neviens no tāda nenomira. 120-150m2 noteikti būs kādi kompromisi slēpju vai lapu pūtēju vai ziemas drēbju glabāšanai. Ja nonākam līdz situācijai "stabilitāte", tie kompromisi iegriezīs objekta tirgus vērtībai un likviditātei. Kā arī apziņai "nu priekš kam". "brīnumi" izrietēja no krīzes, ne summas. Tik pat labi krīze varēja būt smagāka un arī hruščovkas dzīvoklis būtu smaga nasta. Un kā jau augstāk minēju, ja nebūtu neveiksmīga sakritība NĪ burbulis + Lehman crash + sabrauktā ezīša austerity, krīze būtu krietni nemanāmāka un brīnumi vispār izpaliktu.

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Laikam nē. Kkāds devējs, kas lasa turbīnas darbības parametrus

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Pietiek arī ar vienistabas dzīvokli, bet VAI VAJAG? Es īsti nesaprotu kā tu no algas atvasināji max parādu. Algas ir diezgan dažādas. Kārtīgs totalizatora darbonis izsit kādu mēnesi 8k, bet tikai vienu no 12. Pensors saņem 500 EUR, bet GARANTĒTI līdz mūža beigām. Principā hipokredītu tam pensoram ņemt ir saprātīgāk. Principā max aizņēmuma summu nosaka stabilitāte, ne tik daudz alga. Un stabilitāte cerams mainīsies. Tad tie mazizmēra pircēji jutīsies pazemoti, jo veiksmīgi izvairījušies no riskiem, kuri ir pazuduši.

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Tātad nofinalizējās probza. Izrādījās turbīnas devējs pie vainas. Es gan loģiski nesaprotu sekvenci ar aukstu laiku. Iespējams drusku treknāks maisījums bija tas, kas pārsniedza raksturlielumus un ar to pietika. Bet tiešas saiknes nav.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ir vēl tāds viedais kā Mr. Tirgus. Šobrīd jau kādu gadu nekustas praktiski nekas. Pircēji koncentrējas lētās, mazās jaunbūvēs. Attiecīgi esošais fonds praktiski stāv. Tādā tirgū kautko pārdot var tikai spekulantam. Tikko tauta noticēš Kariņa valdībai un ES stagnācija mums neiesitīs, tie mazie & lētie būs tirgū lieki. Tā te viss notiek

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Vispār jau tā krīze bija tik smaga dēļ totālas neveiksmes - pārkarsēts lokālais NĪ tirgus + starptautiskas NĪ konstrukcijas, kuru izgatavoja Lehmans bro. noārdīšanās. Ja nebūtu kombinācijas, būtu pārdzīvojuši krietni vienkārši. Piem Polija bija bez NĪ burbuļa, savukārt Skandināvija 90 tajos un Ķīna pašlaik pārdzīvo NĪ burbuļa plīšanu bez Lehmaņa. Relatīvi klusu notiek tad.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

imzz rakstīja: "Tāpēc mūsu krīzes austerity politika ir nenormāls stulbums" Tātad, ja valstij nav naudas, valstij vajag izdot vairāk naudas. OK. Vai tu sīkāk nepaskaidrotu mehānismu, kā Latvija laikā, kad bija parādā SVF vai kad tikko pārfinansēja savu parādu uz EK būtu varējusi iegūt kādu lielu aizdevēju uz labiem noteikumiem, lai iegūtu naudu attīstībai un "ekonomikas sildīšanai"?

Īzī: Sūdu gadījumā vienmēr ir devalvācija, tikai jautājums uz kā rēķina. Austerity - uz iedzīvotāju rēķina. Devalvācija (atkarībā no konstrukcijas) - uz PILNĪGI visu (tajā skaitā VISU aizdevēju) rēķina. Pirmo izveica sabrauktais ezītis, otro Islande, Ungārija. Ārpus visiem teorētiskiem modeļiem, ir acīmredzami vismaz 2 ārējās devalvācijas ieguvumi: neaizmuktu visi celtnieki (ja jauni emitētā nauda tiktu atgriezta celtniecības pasūtijumos, kas ir visprātīgākais), mājsaimniecības parādi būtu mazāki. Gan viens, gan otrs būtiski mainītu valsts atgūšanos (skat Islandesd paraugu). un ja devalvācija būtu 30%, tad LVL pret EUR nomainītu 1:1 un arī mājsaimniecības vinnētu

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē. Auto, kurš pārmudrītas konstrukcijas dēļ naktī uz Rēzeknes apvedceļa neizrubī auto ar uzrakstu "Nepieciešama pārbade" vācu valodā...

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

JanJan rakstīja: Nuuuuu, naudu vienmēr ir viegli iztērēt. VWfan - ja tev pieliktu kādus 500 eur pie algas, Tu nākamo mašīnu arī pirktu fabia vai jazz vai jau kaut ko lielāku? Kad cilvēkiem ir lieka nauda vienmēr atrodas kādi hobiji, papildus izklaides, ceļojumi, pieaug prasības (lielāku tv, jauna mašīna, jaunas dizaina mēbeles) utt utt.

Ekonomikas aksioma ir: nauda tiek notērēta VIENMĒR. Tāpēc siltāka ekonomika vienmēr nozīmē labākus laikus jaunu biznesu uzsākšanai. Tāpēc mūsu krīzes austerity politika ir nenormāls stulbums - tas mūsu attīstību nobremzēja par vismaz gadiem 5. Un visssliktālkais šajā ir tas, ka tā rocene netika šādi svlināta nekur citur pasaulē. Pat Grieķijā.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Un ilgtermiņa pētījums liecina, ka PILNĪGI vienmēr NĪ spekulācijas (uzkrājumi) ir mazāk vērtīgas kā citas alternatīvas. Tā, ka spekulatīvi uz šo pat vari nesākt skatīties. Tas ir patēriņš. Spekulācijām (uzkrājumiem) ir citas instances

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ar šo IMO ir vērts padomāt. Ir vērts apskatīties kā GB vai NO dzīvo. Tur viņi pārāk neplēš pakaļu par ideālu iekārtošanu. Pamatā lai ir ērti, nevis pēdējais modes kliedziens. Viņiem, protams, gēnos vēl soc.nodr neesamība kādu brīdi atpakaļ. Tāpēc vajadzēja krāt....Bet tomēr. Varbūt tomēr to naudu ir vairāk vērts nobraukāt uz Antarktīdu, Čadu vai Maurīciju? Vai nopirkt kolekcijas Jaguāru?

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Bet nospriedi, ka saistības labāk mazākas? Tā arī biznesā - Nokia vietā top Just 5

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Domāju, ka šis steitments atspoguļo pusi mūsu problēmu - saistību uzņemšanās rada nenormālus riskus, kā rezultatā latvietis saistības neuz'ņemas un izgudroto Nokia neattīsta. Tik kko pa lēto nopirkt un dārgāk pārdot. Vēlams, lai aprite nepārsniegtu 1 nedēļu...... Tā arī buksējam uz vietas

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Man liekas, ka LV ir nerakstītā MN likuma sadaļa - tu vari ļoti demokrātiski nobankrtēt, bet kreditori to nekad neaizmirsīs. T.i. no baltas lapas LV sākt nav iespējams. Viena bankrota procedūra novedīs pie tā, ka visas bankas atteiksies ar tevi runāt. Resp tava maksātspēja tiek nevis pārtraukta, bet atlikta.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

LV ļoti viegli izdzīvot low costs mode. Atšķirībā piem no DE vai vēl vairāk CH. Savukārt average/ high costs mode LV nes krietni vairāk riskus kā piesauktajās zemēs. Citiem vārdiem: visi pietiekami turīgie cilvēki LV ir ķepurotāji. DE pietiek vnk ar labu izglītību. Sliktā ziņa, ka LV tgd no high costs mode ir diezgan grūti tikt ārā. Ja esi sācis, visi mē'ģina turēt tavas saistības pie "labas veselības". Piem bērnu augstskolas izmaksas tu nevari dabūt zemē, ja tavi ienākumi ir kritušies. Arī auto nodokli.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

15 gadus atpakaļ savas izmaksas varēja nošņorēt un nonākt pie 0 (paēst ejot pie mammas). Tagad nevar. Tur arī starpība.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Nu īstenībā jau fiksētās izmaksas ir diezgan cēlušās. Piem 15 gadus atpakaļ ja auto noliki pie sētas, expl. nodoklis nebija jāmaksā, elektrības pieslēguma maksas nebija, octa bija maza. Šobrīd ir ārkārtīgi daudz fiksētu maksājumu, kurus patiesībā nav iespējams pārcelt. Attiecīgi pie 3 auto pagalmā bez jūtama ieguvuma ir krietni lielas izmaksas. Paliels pieslēgums + vasarnīca ar el un gāzes fisēto maksu un tev jau 2 k neietiek. Jēgas gan no tā nav.

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

Tagad tas ir VAG rokraksts

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

Tiem, kas man pieejami stāvbremze ir tāds milzīgs kloķis. To vnk atlaid un viss.

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

"biežāk" ir nepareizs vārds. Šarana piekare turēja aptuveni 6 mēnešus. Plīsa visneiedomājamākās (tiešām neiedomājamas) lietas. Tāds hlams man nav bijis pirms tam, ne pēc tam. Runa iet par jaunu. Nesūdzas, jo Folksvāgena baznīcas draudzes locekļi. Tur sūdzēšanās ir nāves grēks. Tos fordus, ko redzu, apdare ir OK. Tā konsole varbūt patizla. Par rūsus sūdzību nav.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Iespējams zem "puslīdz normāli ietu" tiek slēpts kautkas ļoti specifisks. TypeR iet "normālāk" par jebkuru Golpu. Lexus GS 430H jau gadus 10 iet "abnormāli", jo atšķirībā no Prīmusa, tie elektromotori tiek izmantoti paātrinājumam. Nissan GTR iet vienkārši stipri "normali". Un Lexus atšķirībā no visiem vāču uberdzelžiem, ir nopērkams bez sāpīgas sajūtas, ka tiko sadedzināji pusi no tās naudas ko atdevi (īstu M3, Golpu GTI un citus brīnmmobīļus nav iespējams pārdot pat tuvu tai cenai par kuru nopirkts).

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

Sen jau vairs nav. Abi pa lielam ir Mondeo. Pirmo modeļu VAG nekvalitāte piespieda jamos izgudrot pašiem savu. Diviem paziņām ir, neko nesūdzas. Liekas diezgan labi uztaisīti. Izņemot piekari - no sedana pārsēžoties tā grīļīgā gaita reāli kretinē.

Tēma: Jaguar I-Pace tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

kasinsh79 rakstīja: Nudien, tā gan nav patīkama lieta jebkuram elektroauto. Kaut vai elementāri nobraukt nost no intensīvas satiksmes vai arī tikt (ripināties) līdz uzlādes vietai jau nu gan varēja ražotāji paredzēt. Piemēram, mazu rezerves akumulatoru izmantojot v.tml.

10 km šlepēšana rekuperācijas režīmā

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti