Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

Tad jau tikai Zafira un C4 palika. 5008 tā trešā rinda tāda aizdomīga. Ģenerāli Opeļi parasti ir diezgan izturīgi, sēdvietas īpaši ērtas. Citrons gan arī ar ērtībām neskopojas.... Mans skatījums būtu: Opelis izturīgāks un vienkāršāk remontējams. Citrons dotu būtiski vairāk aprīkojuma, stipri ērtāks, bet remonti stipri sarežģītāki. Mana citronu pieredze vēl saka, ka LV meistari klasiski centrējas uz vāču auto un to pieeju. Tāpēc vairums gadījumu franču piegājienu (lai arī gudrāku un atjautīgāku bieži vien) viņi nav spējīgi saprast. Resp sāpēs galva kamēr meistaru atardīsi. Stāstu gan būtiski maina iepriekšējais lietotājs. Tāpēc konkrētais ex jāskatās.

Tēma: Opel Zafira, Peugeot 5008 vai Citroen C4 grand Picasso

Tiem auto imo ir atšķirība - Zafira, Picasso (un šeit var vēl Renault Grand Scenic un Espace) ir pilnvērtīgas 7 vietas. 5008 , ka ārī Sorento ir 4 pilnvērtīgas un 3 nepilnvērtīgas vietas. Rīga - Berlīne tajās nepilnvērtīgās būs patiesi mokošas. Tātad vispirms jādefinē vajadzības. Izvēles ir 2: 1. ērti, bet bez pontiem (izņemot Espace, kuram arī pontu pietiek); 2. Ponti, bet ļoti neērti lielākam skaitam cilvēku. No ārpuses jau redz tikai pontus....

Tēma: 1967

Tie ledus kluči veidojas nelielos mīnusos un putenī BRAUCOT, ne stāvot. Stikls silts, sniegs kūst, ārā auksts. Slotiņu cilināšana nebraucot tur neko nemaina. Manuprāt šis paņēmiens ir no paduju laika, kad slotiņas bija zelta vērtas, tehnoloģijas apšaubāmas, attiecīgi milzīgs zaudējumu risks mēģinot atdīrāt piesalušu slotu.....

Tēma: A6 c6 4f salons

Lielisks jautājums lieliskā vietā! Tgd viss forums googlē meklēs šo sēdekļu stiprinājua vietu izmērus.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Taisnība. Patiesībā province mēģina Rīgā iepirkties, jo provincē dārgāk (pieskaitīts transports un 2as pārkraušanas)

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Tā tak nav ūdensgalvas, bet pārvaldības problēma. Ņujorkai nekas nekait pārvaldīt 12X lielāku baru. Un nekas nevar būt sliktāks par subsidētu lakotāju Mazpisānos. Pēc tam viņam pablsti jāmaksā, jāmokās ar viņa bērnu nodarbināšanu (jo tie negrib lakot, tie grib metināt).

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Skan labi, bet nesanāk. Mazpisānos ir divi zāģētāji, bet nav lakotāji, Pampāļos ir divi lakotāji, no kuriem viens ir pļēgurs, bet nav zāģētāju. Ķeblis nekādi nesanāk. Rīgā (arī aglomerācijā, lai nav pārpratumu) resursi ir daudz un attiecīgi Olainē ir viegli organizēt ražošanu (un arī korķi nevairojas). Turklāt laukos tas ķebļu ražotnes iebraucamais ceļš un elektro līnija traucē konkurētspējīgā ātrumā apart apkārt esošo lauku.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Bet kāpēc? Ne jau poļu Šleseri ir mazāk Šleseri kā LV. Vnk rocība bija mazāka.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Ja mēs saprotam normāli ko nozīmē normāla pilsēta un nemēģinam uzskatīt laukus kā kautkādu subsidētu rezervātu, tad veselīgi ir liela pilsēta un proporcionāli aizpildīti lauki, kur pilsēta ražo pievienoto vērtību, lauki - pārtiku. Tālāk - jo lielāka pilsēta, jo jaudīgāk tā ražo pievienoto vērtību. Saucas sinerģijas efekts. Jebkura novirze, vai tie ir pārpildīti lauki, vai nesaimnieciska pilsēta, izsauc pārticības kritumu. Un nabadzība ir visneveselīgākā lieta pasaulē. To mierīgi var izlasīt statistikā. Savukārt rezervāta / subsidēta lauku atbalstišana samazina pārticību, ne palielina. Šī aksioma ir spēkā nu jau 100 gadus (arī Ulmaņlaikā, ja kas)

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Tas viss ir vecs, ļoti vecs: tehnoloģiskā attīstība 10 pēcpadomju gadu laikā samazināja darbaspēka nepieciešamību laukos 3X!!!! Tavai līdzīga filozofija notur laukos nevajadzīgu daudzumu darbaspēka (tikai nesāc ķidāt atsevišķas profesijas - tām parasti ir problēmas ar vēlmi maksāt) un nenormāla darbaspēka pārprodukcija nosita tavu algu līdz 400 EUR. Viss ir mainījie - agrāras nācijas tagad izmirst. Tas viss pateicoties darba ražīgumam. Tā ir un būs. Vienīgās izmaiņas būs atomkara gadījumā. Savukārt rēķini ir gluži otrādi - mūsu ceļi ir tik slikti un elektrība tik dārga, izglītība konkurētnespējīga tāpēc, ka tādi kā tu ietiepīgi tup savā viensēt, kas ir 20km no jebkuras pieklājīgas apdzīvotas vietas un neražīgi deldē ceļu uzturētāju, elektrības piegādātāju un skolas resursus.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

ja būs..... Tas ir PPP un cik atceros, tad šāda izildījuma projektiem ir nopietnas problēmas ietverot valsts budžetā

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

ā nē nē - poļi vienmēr bija lecīgi un sākotnēji pieeja ES fondiem viņiem nebija. Pateicoties tam (jo nauda neiegāzās) viņi faktiski izvairījās no dižķibeles

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Vispār jau ūdensgalva ir labi - paskaties kāds attīstības ātrums ir Maskavā un Ņujorkā un kāds Pleskavā. Bezjēdzīga diversifikācija izsauc tikai miegainību. Un šis ir arī galvenais pārmetums Ušakovam - kāpēc Rīgai (gandrīz 1 mio) ir mazāks attīstības ātrums kā piemēram Kopenhāgenai (2X mazāka pilsēta). Liela pilsēta ir labi. Nedaudz nervoza, bet nācijai ļoti veselīga

Tēma: Peugeot Rifter tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Slinkais rakstīja: patīkams pārsteigums ir tikai šo lamatu ražotājiem. ka jamās miskastes esot gana pieprasītas. paziņas pirms mēneša pasūtija rifter. sola tik ap aprīli, maiju :D nevaru iedomāties tik tizlu situāciju. cilveki atnes 23 pakas ar naudu, un ir spiesti mēnešiem gaidīt bulkuvāģi ar 1.2 motoru kuru kāds ir iedomājies nopozicionēt par ģimenes auto. kkāds sviests.

Tad jau mūsējie nākuši pie prāta. Šitā lamata ir tas, ko skaļi definē perkot Kaskaišu un citus T-Rokus - augsta sēdpozīcija, laba pārredzamība un lai var ratus iekraut. Tad, kad piemin pontus, sie parasti saka, ka vnk nekā cita neesot Laikam pontu turēšana ir atlaidusi.... Cerams. Tas ekonomikai nāk par labu.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Nu nē. 85% ir tikai RailBaltic. Pārējiem atkarībā no tēmas (pilsēta, pilsētas pieslēgumi, šose) ir 40-60% laikam. Rail Baltic tāpēc ir medusmaize, ka 85%. Tik problēma ar to 85% kontroli, kas IMO austrumeiropiešiem netiks. Un tad būs grūti mūsējiem.

Tēma: Investīcijas ceļu infrastruktūrā un ceļu kvalitāte ES

Jap. Pamatā PPP projekti. Pēc tam kapeiciņas jāmet

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

citāc: Kā tas ir - "salīdzināt nav korekti"? Tavs apgalvojums bija - "Šodien jauns Volkswagen nu nekādi nav uzskatāms par lētu" - es ar savu piemēru pierādu ka "jauns fofāgens nekad nav bijis uzskatāms par lētu". Līdz 80`to beigām nebija pieejama lēta japāņu alternatīva. Attiecīg lai arī jākrāj vienāds mēnešu skaits, kopš 80`to beigām iegādājams lētāks substitūts. Attiecīgi tie, kas 80`s pērkot Golpu bija "prātīgi ar naudu", tagad ir "izšķērdīgi idioti"

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

...un VW baznīcas draudze lepni paceltu galvu turpina pirkt..... Kopumā auto ir palikuši lētāki dažos soļos: - Forda konveijers; - 70`to naftas krīze; - 80`to japānu unifikācijas invāzija. Pēdējo notikumu VAG ignorē un VW baznīcas draudze ļauj to darīt. Vēture gan liecina, ka to var darīt gandrīz neierobežoti - katoļu baznīca ignorē luterisma priekšrocības un ar nesliktu sniegumu (krītošu gan) turpina uzvesties aroganti.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nu? Kur var ieraudzīt ka VW lētā gala? Un plīst tās "vācu kvalitātes" kāreiz dēļ pārmudrītiem mezgliem. Tur gan laikam Bosch pamatā uzdarbojas.

Tēma: Vissezonas riepas.

Tā pakaļējā ass šādos brīžos arī ieslēdzas. Paprasti gan nevis palīdz, bet sataisa mēslus. Bet tie paaugstinātie auto NAV sagatavoti dinamiskai braukšanai. Tas tikai liekas tā, ka tie ir drošāki.

Tēma: Vissezonas riepas.

pilna laika 4x4. Parketnieki ir on demand. Demand noteikšanā aiziet laiks

Tēma: Vissezonas riepas.

Esi augstās domās par tiem Haldex 4X4. Tiem ir diezgan garš apdomāšanās laikas un attiecīgi uz trases pieslēdzas vienmēr par vēlu (iespējams, ka tas arī bija vainīgais šajā gadījumā). Piesummējam augstu smaguma centru, kas faktiski noved pie turēšanās uz 2 ripuļiem un avārija ir gatava. Jau teicu - paagstināts smaguma centrs noteikti bojā braukšanas drošību

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu jau kkad izteicos - mani vienmēr izbrīna kāpēc "lieliskais"3 gadīgais auto pēc līzinga pasākuma nav aizpārdots līzinga uzņēmuma grāmatvedes brālēnam / dīlera servisa vadītāja brālim / etc. IMO līdz 3 gadīgu auto pārdošana VIENMĒR ir stipri aizdomīga - nolietojuma % ir stipri mazāks kā cenas krituma %. Tīra ogu maize.... bet stāv dīlera placī. Man viens paziņa no bankas ir šādus 2 auto iepircis. Lieki teikt, ka tie dīlera placī neparādijās.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Balta pasta ir emulsija aka ūdens un eļļas maisījums. Plīsusi galva vai galvas blīve šis nozīmē

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Komati nav pārāk veiksmīgi salikušies. Ilgi jādomā lai saprastu kas rakstīts....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti