Man kādu brītiņu nācās sen atpakaļ ar tādu Golpu pabraukt. Laikam sliktākā mašīna ar kuru ever nācies braukt. Kā var uztaisīt dīzeli bez stūres pastiprinātāja? Panelī kailas diodes samest? Tā miskaste nekad, pilnīgi nekad nepiezemējās taisni pēc neliela pampaka šķērsošanas.
Manuprāt izteikti slikti dizainēts auto. 30 gadu askēzi iemontēt 90 gadu auto, ir kautkas plānprātīgs
Šis gan ir.
Bet meitenes ar vasaras raibumiem patīk, mašīna nē?
Auto nav velosipēds. Viegli un brīvi auto riteņi griežas tikai kkam kosmiskam. Piem F1.
Bremžu karšanu sākotnēji parasti konstatē pieliekot roku pie riteņa diska (ne bremžu). Ja tas ir karsts un ievērojami karstāks kā otrs uz tās pat ass (normāli priekšējie karst vairāk kā aizmugurējie), jāmeklē seciālists.
Accord 2007, 200k uz spidometra. Eļļa nav jāpielej NEKAD. Nav pat bijis tuvu low. Šis modelis 2004-2008 IMO ir vispār tāds bezproblēmu modelis. Nekas nav jālabo
Vectra nerūsē. Tikai ļoti neestētiska.
Arī nodarbojos sīks būdams, ar šo. Paveicās. Riski gan bija zemāki - padomju auto 1) bija maz; 2) tie bija stipri lēni.
Ej taču tu.... Man viss ir lieliski. Vairs nebraucu ar SUV un viss ir vislabākajā kārtībā.
Ir ir tizlāki. Daaaudz tizlāki. Bet arī vide nosaka ieradumus - NO jau no paša sākuma tiek pieteikts, ka brīdinājumu nebūs, LV ka būs. Daudz kas arī atkarīgs no ceļu projektētājiem. Piem DK ceļi saprojektēti tā, ka jebkuru ceļu droši var ņemt atļautajā ātrumā pat ar SUV. LV arī ģenerāli tā ir un tas atslābina uzmanību. Un tad parādās Juglas papīrfabrika, vāks, priekškars
Latvijā ir tādi ceļi. Piem Juglas papīrfabrikā. Kuldīga - Jūrkalne. Vēl visur kur ie līkumi, kurus ar atļauto un SUV nevajag mēģināt.
Norvēģijā ir savādāk - tur ir max ātrums, bet nav rekomendāciju uz ceļiem - skaties pats. LV itkā ir rekomendē'joša shēma, bet ne visur strādā. Kas svarīgi - minētos ceļus ar vieglo var izbraukt bez īpašām bažām, suv ir uz 2 riteņiem.
Beidz pļurkstēt. Es ne tikai ieskatījos, bet arī mēriju. Tur nikuja nav. Ņemot vērā, ka vieglprāti tāpat pērk, telpa tajā milzu bundžā ir izcūkota uz visiem 100%.
Vis lielākais grabažnieks ir vulvo, pēc tam LC. Pārējie vispār nekvalificējās manām vajadzībām un Tuaregam vispār tur pornogrāfija.
Jeep gan neapskatīju. Īsti pat neatceros kāpēc.
Un šis ar lielā mērā ir tikai iedomas:
- piekares gājiena palielināšana vēl vairāk sabojā stabilitāti. LC spilgts piemērs tam.;
- 90% to šodienas SUV karteris nav augstāks kā sedanam. Tikai izskatās.
- es biju ļoti pārsteigts cik ļoti mazi tie bagāžnieki ir tajos suv. Piem Pajero un LR Disco bagažnieks ir mazāks kā Honda Accord, Volvo V70.
LV ir stipri daudz ceļi, kuriem ir tādi līkumi bez brīdinājuma (ātruma samazinājuma), kur to SUV var novākot braucot ar atļauto. Man ir diezgan gara pieredze pārvietoties ar padārgu SUV. Atkarībā no svara, tiem SUV ir 10-25% (subjektīvi) sliktāka noturība līkumos kā labam sedanam. Manuprāt šie 10-25% veselībai ir daudz vērtīgāki kā korķī ieraudzīt aizaiznākamā auto krāsu.
Gan jau domas mainīsies, kad kādā līkumā bez brīdinājuma tas krosoveris novākosies. Tad sapratīs, ka stabilitāte ir vērtīgāka īpašība, kā zināšanas par korķī stāvošā aizaiznākamā auto krāsu
Viņas uzdevumus izpilda secīgi - viens pabeigts, sākam nākamo. Nekādas sasaistes.
Tas pats novērojams lielveikala stāvvietās - iebrauc pašā vidū, apstājas un sāk domāt kur noparkot. Pa ceļam ieskicēt kādu brīvu vietun tieši doties uz to, to nē.
Nop. Tests nedēļas garumā. Es gan lieki nebremzēju ar bremzēm. Pamatā ar motru. Tur kur tas glupais variators nemēģināja motoru iznīcināt.
msh rakstīja: Neesmu; nav man sanācis lietot šādu mašīnu. Bet šaubos ka brīdī, kad stikls sāk atkust, tas klucis vēl turas piesalis tik ļoti ka logu tīrītājs nespēj to ledu no stikla atraut.
Turas. Visiiem auto turas. Tiem kuriem nav pieķēries VAG to kluci var atraut ar rokām un izlauzīt.
Varbūt neesi pamanījis, bet gluži fizikālu iemeslu dēļ tas logtīrītāju klucis atkūst stipri pēc loga atkušanas. Ļoti ilgi jākausē
nomiks rakstīja: Nupat ar savu visnotaļ jauno Multivan atgreizos no īsa ceļojuma uz Hof Badgastein (Austrija).
Mugura nesāpēja pat pēc nobrauktiem 1800 km. Tāpat šajā ceļojumā lieliski sevi parādīja zem motora pārsega esošie 204 ZS. Ar piedāvāto jaudu pat stāvākos kalnos uzbraukt likās tīrais nieks un nebija bažas, ka auto tiks saplosīts gabalos.
Un jā, ar bākas metodi izmērītais degvielas patēriņš bija 9,12 l/100 km, kas manā ieskatā ir labs rādītājs, jo īpaši ņemot vērā braukšanu pa kalnainu apvidu, kā arī ilgstošu braukšanu pa automaģistrāli. Tiesa gan centos braukt ar atļauto ātrumu un ne vairāk kā +10 km/h.
Diez, no Austrijas nāk fotoradaru sodi? Viena bilde tapa. 100 vietā bija kādi 115.
Njā un šis pierāda kāpēc auto ar lielu aizvēju ir ārkārtīgi dārgi ceļošanai. Salīdzinājumam hibrīdkoijots Norvēģijas kalnos vid. patēriņš 3,2l/100.
Principā ar busu / kemperi var ceļot tikai tad, ja tas piekrauts pilns līdz lūpai ar degvielas apmaksas dalībniekiem.
Gan jau vēl nāks klāt VAG vizdegunīgā attieksme pret ziemu.
Mani novērojumi: tie zem haubes paslēptie logtīrītāji vecākiem Passat modeļiem (nu kā viņus var lietot ja sasalis ledū? Nu kā? ibio); slikti hermetizēti visādi ārējie mehānismu izvadi (piem pakaļējais logtīrītājs); saveidoti elektroķīmiskie pāri, kas zibenīgi nopūdē savienojuma vietu, superidiotiski logu mazgāšanas trubņu savienojuma vietas, kas OBLOGĀTI pārsprāgst, ja šķidrums kaut drusku sasalst.
Gan jau drīz samanīsi to vizdegunīgo haltūru
iciks rakstīja: Pusi dienas veltīt kartes pirkšanai? Nopietni?
Indijā pagājšgad točku atradu tikai 5jā dienā
Nav visas valstis vienādas un sim iegādes noteikumi BŪTISKI atšķiras
Accordam ir ļoti žirgts automāts. Kivičam tajā vecumā bieži ir robots - pilnīgas šausmas.
Tā gada Vektra exterjerā un interjerā ir neticami atbaidoša. Pakaļējais beņķis ražots RVR. Nezinu par izturību, bet atrasties tajā ir reāli nepatīkami.
wexrtf rakstīja: Pateicos par atbildēm. Papētīju iespējas Latvijas auto tirgū, skumji mums ar benzīnniekiem. Uz doto brīdi esmu nonācis pie variantiem, ko reāli var atrast Latvijā vairāk par 1-2 eksemplāriem:
Honda Accord (2005-2007)
Honda Civic (2006-2008)
Opel Vectra (2007)
Ir vēl tādi varianti kā Kia Ceed, Hyundai i30, bet nepiesaista mazie 1.4/1.6 motoriņi.
Reāli labprāt izskatītu Ford Focus (no 2009.g.), bet Latvijā vienkārši nav. Mobile.de ir un padaudz, bet maksāt e-mobile 1200eur par atvešanu nav pārāk izdevīgi. Līdz ar to izskatās, ka jāpaliek pie augstākminētajiem variantiem.
Accord būs jāremontē kādas 3 X retāk kā abus pārējos. Bet apetīte jamam laba - ap 11 pilsētā. Bet iet jautri.
GB12 rakstīja: Es skatītos uz Honda Accord vai Toyota Avensis, bet, nu, ar to pakojumu šiem ir, kā ir. Vēl varētu Ford Mondeo, bet atrast sakarīgu benzīnnieku teju neiespējami. Nuuu, vēl var jau kādu francūzi, piemēram, Renault Laguna (2007.-2010.). Īstenībā ļoti sakarīgs auto, bet Latvijā benzīnnieku piedāvājumu nav.
Honda ir par kārtu jautrāks auto kā koijots. Tie koijoti visi ir reāli kusli un tā nepatīkami kusli. Viņi par dinamiku nedomā. Piekare ar Hondai sportiskāka, vadība asāka.
Nu nu? Ar ūdensvada iz būvi un nevajadzīga datortomogrāfa iegādi sakoptākas?
Būs man tevi jāapbēdina - visu šo iepirkumu iemesls ir otkats. Par sakoptību nerūpējas ittineviens.
Un rezultāts, protams, tikpat bezjēdzīgas kā pasākums - nauda izšķērdēta, mēra sievai jauns kažoks un..... viss
Nesanāk - lielā tirgū ir proporcionāli vairāk arī līzinga darboņi un to radinieki.
LV labs atgriezts auto līdz tirgum nenoāk. Domāju, ka arī DE ne.
Es gan būtu uzmanīgs. Ļoti nav skaidrs kāpēc līzinga kantora darbinieki nepaķēra sev/ radiniekiem. Un zīmīgi, ka publiskā telpā piesauktais (kā arī vienā eksemplārā novērotais) DSG izturības slieksnis ir 120 000.
LV zinu vienu bankas darboni, kas izmanto pirmās rokas iespējas. Sludinājumi tiem auto nav