Nesanāk - lielā tirgū ir proporcionāli vairāk arī līzinga darboņi un to radinieki.
LV labs atgriezts auto līdz tirgum nenoāk. Domāju, ka arī DE ne.
Es gan būtu uzmanīgs. Ļoti nav skaidrs kāpēc līzinga kantora darbinieki nepaķēra sev/ radiniekiem. Un zīmīgi, ka publiskā telpā piesauktais (kā arī vienā eksemplārā novērotais) DSG izturības slieksnis ir 120 000.
LV zinu vienu bankas darboni, kas izmanto pirmās rokas iespējas. Sludinājumi tiem auto nav
Man nekādi nav skaidrs kāpēc tiek tirgoti 2-3 gadu veci un ja atdoti līzingā pret jaunu, kāpēc līzinga kantora grāmatvede Anabele to nav paķērusi vīratēva, ja jau tas tik labs.
6-9 gadu diapazonā ar šo viss skaidrs, 2-3 IMO ļoti jocīgi. Kāreiz lielā cena noskrējusi, bet dilumam vēl nevajadzētu būt. Tātad publiskā piedāvājumā nevajadzētu parādīties.
Un kas tām kārbām pret buksēšanu?
Riepu spiediena uzmērījumi spolējot mēdz samesties, bet franču auto tos parasti vienkārši resetot. Ne kā vāču.
Materiāls spēlē lomu vasarenēm. Ziemas riepas bez atbilstoša profila tiek pastumtas nost no asfalta (ledus/ sniegs, etc starpā). Līdz ar to profils IR izšķirīgs, materiāls pēc tam
Nu šīm man būtu divi aizspriedumi:
1. Ir kkad sen bijuši neizbalansējami eksemplāri;
2. Tā atjaunošana pamatā notiek šķūņos, kas pats par sevi rada standartu noturēšanas riskus. Domāju, ka nav šaubu, ka GoodYear rūpnīcā ir daudz vieglāk noturēt materiālu un procesu standartus, kā Norssken šķūnī, kur tiem vikingiem nekas nebrīdinās, ka tai uzliekamajai mizai ir aizšļūcis sastāvs.
Citiem vārdiem: Tas, ka tev Norssken riepas kalpo labi, nenozīmē, ka man arī būs ok (btw šo efektu kkad novēroju kkādām ķīnietēm). Blizzak gadījumā abi komplekti būs vienādi
Rupjais protektors ir lielisks uz irdena sniega un dubļos, bet pilnīgi nelietderīgs uz piebraukta sniega / ledus.
Tamdēļ frikcijas riepa = riepa ar iespējami daudz lamelēm (jo kantes ir tās, kas veido saķeri) un tamdēļ naglu riepas nekad nebūs frikcijas riepas, jo tām jātaisa lieli kluči, kur naglas iestiprināt. Starp lamelēm naglas neturēsies.
Principā naglu riepas = lauku riepas ar papildus noturību uz ledus.
Kivičs = Honda Civic pielipusi palama
Tāpat kā Golpa Gateris = Golps GTI
Tikai matemātisku iemeslu dēļ to nevar pietikt pat visam LV tirgum, kur nu vēl DE. Ja trāpās, tad ir paveicies. Kgan es Volvo XC90 demo tā mēģināju, ka salona pārstāvim slikti palika. Pieņemot, ka visi tādi, tam demo gads par pieciem un arī 1 km ir 5 parasto vērts.
imzz rakstīja: Acīmredzot neesi pievērsis uzmanību faktam, ka no tilta izmaksām 263 miljoni LVL ( 374 milj.EUR ) bija tikai par "finansējuma piesaisti", t.i. maksa tikai par iespēju šo naudu aizņemties. Un vēl interesants fakts, ka Dienvidu tilts vēl nav izmaksāts: RD, 2018. g."Kredīta maksājums par Dienvidu tiltu 53,89 miljoni." "Par Dienvidu tiltu katru gadu maksājam 3 reizes vairāk nekā par Rīgas ielu pārbūvi"
www.la.lv/par-dienvidu-tiltu-katru-gadu-maksajam-3-reizes-vairak-neka-par-rigas-ielu-parbuvi
Tikai lai nerastos pārpratumi - minētos izdevumus akceptēja G. Bojāra un A. Aksenoka dome. Ausainim ar summas nosaukšanu maz sakara
Nezinu vai cietie tilti tur ko maina. LC ir ļoti ļurcīga gargājiena piekare + proporcionāli neliels starpasu atālums. Līdz ar to līkumos tas aparāts mēģina zvērīgi sasvērties un smaguma centru pārsvērt uz līkuma ārējiem riteņiem. Attiecīgi labs kontakts ir tikai 2 riteņiem. Tgad pieslēdzam: 1. bruģi; 2. īso garenbāzi (kas augstiem auto nodrošina efektu, kas krieviski saucas kozļit), mēs paliekam ar 1 cieši ar ceļu sajūgtu riteni. Kādi jautājumi?
Ja auto pasmags, tad ziema tam piedāvā bagātīgas understeer iespējas. Šādiem auto nepieciešamas kvadrātinas skandināvu ziemenes. Arī pilsētā. Radžu riepas pilsētā var kalpot slikti, jo ledus ir nokausēts ar sāli un uz asfalta un vēl jo vairāk bruģā šīs riepa ir stipri bezjēdzīgas.
Nu un tās viduseiropas ziemenes der tikai pavieglam pilsētas auto
msh rakstīja: Jā, jūsmiņ, bet kāpēc tā cena jāievērtē? Polo ar pusmotoru tāpat būs pārāks par džezu ar nemotoru - jo vismaz pusmotors, nevis nemotors - bet ja patīk braukt, tam polo var pie aprīkojuma par atbilstošu naudu ieķeksēt 200 zs motoru, kamēr džezam tāds tikai slapjajos sapņos nāk; par tā polo GTI cenu var varbūt var nopirkt divus džezus, bet ne vienu džezu ar motoru. Tā ka viss ir kārtībā - par ērtībām jāmaksā , un otrādi - ja negribas maksāt, tad tās nedabū, un beigās nonāc pie hondas, kur vienīgā ekstra ir kaut kāda uzticamība, jo dzelzis no septiņdesmitajiem gadiem - ā, un bāzītē nāk četri no koka izdrāzti puļķīši vadītāja durvīs, ar kuriem var virināt visus četrus logus; šausmīgi kruta ekstra.
Bez vācu, un ja šausmīgi nepatīk braukt, japāņu autobūves izstrādājumiem īpaši vairāk uz ko nav skatīties - fordeļus, itāļu un franču brīnumus nevienam nenovēlu, hujdajs ir fofāgens ar audī detaļu cenām, bet amerikāņi retajam ir saistoši.
Tā pretruna jau tajā, ka neieķeksē. Tirguspēc tur var būt arī raķešu motors ieķeksējasm par aštictūkstošu rubļu.
Tās krutās komplektācijas ir tikai demo auto. Tā realitātē vientiesīgs jūsmiņš ietestē šo demo, nosiekalo krekla priekšu, bet kad saskaita iespējas, sanāk pusmotors ar vienu logtīrītāju. Tie tavi uberauto dabā nemaz īstenībā nepastāv.
Un Kiviča Taipers šķiet ka to Golpa uberdzelzi Gateri (GTI) izpogāja vienos vārtos. Cenas gan jamiem vienādas. Un Taiperu ir maz, jo arī tāds reti kam vajadzīgs. Nereāls auto par bezjēdzīgu cenu.
Būs jau labi. Man vnk kaitina jūsmiņu stulbums - jebkurš apjūsumojums tiek veikts neievērtējot cenu. Attiecīgi vāču vienreizējie un neatkārtojamie lej ūdeni uz šīm jūsmiņu dzirnavām. Bet dzīvē pirkti tiek auto ar pusmotoru, vienu logtīrītāju un ielīmētiem sānu stikliem, kas ir pilnīgā disonancē ar to demo medutiņu.
Nu viņam tak nav 3a kredītportfeļa kredīts. Kā lai piespiež?
procīds gan pat man liekas patīkams.
Tā cena gan tāda paaugsta
Tam Kamrim gan cena laba.
Nu un kā pret šo var apskatīt piem T-Roku par tādu pašu cenu? Pietiek vien salonam uzmest aci.....
Bet tālie ir maz izkliedēti un attiecīgi ja tiēsi tajos neskatās, fonam nav gandrīz nekādas gaismas.
Ja tā salīdzināt, tad salīdzini - ieskatīties tālajos un ieskatīties Saulē.
to līmi šķīdina šķiltavu benzīn, bet lēni. Dabūsi paplēst>iepilināt>paplēst....
Fēns darbu sadara lieliski. Domāju, ka vasara un fēns ir drošākais risinājums
Jap. Nevienam lukturim nav pat miljardā daļa no saules jaudas. Tāpēc tālie>tuvie situāciju nekādi nevar salīdzināt ar saule> tunelis.
Acs pēc būtības ir foto objektīvs. Ja negriezīsi (neskatīsies) tieši virsū, apžilbt nav iespējams. Pamatā problēma ir refleksā skatīties uz pēkšņi parādijušos gaismas avotu.
Bet tā, ja skatiens (objektīvs) netiek pagriezts spilgta avota virzienā, nekas nespēs tevi apžilbināt. Saule tak nežilbina, ja neskaties virsū
Benzīna. 2,0l turbo dzinējs.
C70 ar dīzeli vajadzētu būt kautkādām šausmām.
Bija aizdomas, ka no auto uz velosipēdu.
Ja reiz nestāsta.....
Lohs drīzāk ir uzvedība, ne auto modelis. M&Žo nav ekvivalents lohs&nelohs dalījumam, kaut biežāk joslā neļauj iekļauties autovadītāji Žo, bet NE VIENMĒR.
Parasti loha komplekts: ass līnija, distance un cepure