Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man nekādi nav skaidrs kāpēc tiek tirgoti 2-3 gadu veci un ja atdoti līzingā pret jaunu, kāpēc līzinga kantora grāmatvede Anabele to nav paķērusi vīratēva, ja jau tas tik labs. 6-9 gadu diapazonā ar šo viss skaidrs, 2-3 IMO ļoti jocīgi. Kāreiz lielā cena noskrējusi, bet dilumam vēl nevajadzētu būt. Tātad publiskā piedāvājumā nevajadzētu parādīties.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Un kas tām kārbām pret buksēšanu? Riepu spiediena uzmērījumi spolējot mēdz samesties, bet franču auto tos parasti vienkārši resetot. Ne kā vāču.

Tēma: Vissezonas riepas.

Materiāls spēlē lomu vasarenēm. Ziemas riepas bez atbilstoša profila tiek pastumtas nost no asfalta (ledus/ sniegs, etc starpā). Līdz ar to profils IR izšķirīgs, materiāls pēc tam

Tēma: Vissezonas riepas.

Nu šīm man būtu divi aizspriedumi: 1. Ir kkad sen bijuši neizbalansējami eksemplāri; 2. Tā atjaunošana pamatā notiek šķūņos, kas pats par sevi rada standartu noturēšanas riskus. Domāju, ka nav šaubu, ka GoodYear rūpnīcā ir daudz vieglāk noturēt materiālu un procesu standartus, kā Norssken šķūnī, kur tiem vikingiem nekas nebrīdinās, ka tai uzliekamajai mizai ir aizšļūcis sastāvs. Citiem vārdiem: Tas, ka tev Norssken riepas kalpo labi, nenozīmē, ka man arī būs ok (btw šo efektu kkad novēroju kkādām ķīnietēm). Blizzak gadījumā abi komplekti būs vienādi

Tēma: Vissezonas riepas.

Rupjais protektors ir lielisks uz irdena sniega un dubļos, bet pilnīgi nelietderīgs uz piebraukta sniega / ledus. Tamdēļ frikcijas riepa = riepa ar iespējami daudz lamelēm (jo kantes ir tās, kas veido saķeri) un tamdēļ naglu riepas nekad nebūs frikcijas riepas, jo tām jātaisa lieli kluči, kur naglas iestiprināt. Starp lamelēm naglas neturēsies. Principā naglu riepas = lauku riepas ar papildus noturību uz ledus.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kivičs = Honda Civic pielipusi palama Tāpat kā Golpa Gateris = Golps GTI

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikai matemātisku iemeslu dēļ to nevar pietikt pat visam LV tirgum, kur nu vēl DE. Ja trāpās, tad ir paveicies. Kgan es Volvo XC90 demo tā mēģināju, ka salona pārstāvim slikti palika. Pieņemot, ka visi tādi, tam demo gads par pieciem un arī 1 km ir 5 parasto vērts.

Tēma: Imantas iedzīvotāju nedienas jau otro dienu

imzz rakstīja: Acīmredzot neesi pievērsis uzmanību faktam, ka no tilta izmaksām 263 miljoni LVL ( 374 milj.EUR ) bija tikai par "finansējuma piesaisti", t.i. maksa tikai par iespēju šo naudu aizņemties. Un vēl interesants fakts, ka Dienvidu tilts vēl nav izmaksāts: RD, 2018. g."Kredīta maksājums par Dienvidu tiltu 53,89 miljoni." "Par Dienvidu tiltu katru gadu maksājam 3 reizes vairāk nekā par Rīgas ielu pārbūvi" www.la.lv/par-dienvidu-tiltu-katru-gadu-maksajam-3-reizes-vairak-neka-par-rigas-ielu-parbuvi

Tikai lai nerastos pārpratumi - minētos izdevumus akceptēja G. Bojāra un A. Aksenoka dome. Ausainim ar summas nosaukšanu maz sakara

Tēma: Vissezonas riepas.

Nezinu vai cietie tilti tur ko maina. LC ir ļoti ļurcīga gargājiena piekare + proporcionāli neliels starpasu atālums. Līdz ar to līkumos tas aparāts mēģina zvērīgi sasvērties un smaguma centru pārsvērt uz līkuma ārējiem riteņiem. Attiecīgi labs kontakts ir tikai 2 riteņiem. Tgad pieslēdzam: 1. bruģi; 2. īso garenbāzi (kas augstiem auto nodrošina efektu, kas krieviski saucas kozļit), mēs paliekam ar 1 cieši ar ceļu sajūgtu riteni. Kādi jautājumi?

Tēma: Vissezonas riepas.

Ja auto pasmags, tad ziema tam piedāvā bagātīgas understeer iespējas. Šādiem auto nepieciešamas kvadrātinas skandināvu ziemenes. Arī pilsētā. Radžu riepas pilsētā var kalpot slikti, jo ledus ir nokausēts ar sāli un uz asfalta un vēl jo vairāk bruģā šīs riepa ir stipri bezjēdzīgas. Nu un tās viduseiropas ziemenes der tikai pavieglam pilsētas auto

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja: Jā, jūsmiņ, bet kāpēc tā cena jāievērtē? Polo ar pusmotoru tāpat būs pārāks par džezu ar nemotoru - jo vismaz pusmotors, nevis nemotors - bet ja patīk braukt, tam polo var pie aprīkojuma par atbilstošu naudu ieķeksēt 200 zs motoru, kamēr džezam tāds tikai slapjajos sapņos nāk; par tā polo GTI cenu var varbūt var nopirkt divus džezus, bet ne vienu džezu ar motoru. Tā ka viss ir kārtībā - par ērtībām jāmaksā , un otrādi - ja negribas maksāt, tad tās nedabū, un beigās nonāc pie hondas, kur vienīgā ekstra ir kaut kāda uzticamība, jo dzelzis no septiņdesmitajiem gadiem - ā, un bāzītē nāk četri no koka izdrāzti puļķīši vadītāja durvīs, ar kuriem var virināt visus četrus logus; šausmīgi kruta ekstra. Bez vācu, un ja šausmīgi nepatīk braukt, japāņu autobūves izstrādājumiem īpaši vairāk uz ko nav skatīties - fordeļus, itāļu un franču brīnumus nevienam nenovēlu, hujdajs ir fofāgens ar audī detaļu cenām, bet amerikāņi retajam ir saistoši.

Tā pretruna jau tajā, ka neieķeksē. Tirguspēc tur var būt arī raķešu motors ieķeksējasm par aštictūkstošu rubļu. Tās krutās komplektācijas ir tikai demo auto. Tā realitātē vientiesīgs jūsmiņš ietestē šo demo, nosiekalo krekla priekšu, bet kad saskaita iespējas, sanāk pusmotors ar vienu logtīrītāju. Tie tavi uberauto dabā nemaz īstenībā nepastāv. Un Kiviča Taipers šķiet ka to Golpa uberdzelzi Gateri (GTI) izpogāja vienos vārtos. Cenas gan jamiem vienādas. Un Taiperu ir maz, jo arī tāds reti kam vajadzīgs. Nereāls auto par bezjēdzīgu cenu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

galvassāpes

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Būs jau labi. Man vnk kaitina jūsmiņu stulbums - jebkurš apjūsumojums tiek veikts neievērtējot cenu. Attiecīgi vāču vienreizējie un neatkārtojamie lej ūdeni uz šīm jūsmiņu dzirnavām. Bet dzīvē pirkti tiek auto ar pusmotoru, vienu logtīrītāju un ielīmētiem sānu stikliem, kas ir pilnīgā disonancē ar to demo medutiņu.

Tēma: Kukulis Rīgas satiksmē

Nu viņam tak nav 3a kredītportfeļa kredīts. Kā lai piespiež?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

procīds gan pat man liekas patīkams. Tā cena gan tāda paaugsta

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tam Kamrim gan cena laba. Nu un kā pret šo var apskatīt piem T-Roku par tādu pašu cenu? Pietiek vien salonam uzmest aci.....

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Bet tālie ir maz izkliedēti un attiecīgi ja tiēsi tajos neskatās, fonam nav gandrīz nekādas gaismas. Ja tā salīdzināt, tad salīdzini - ieskatīties tālajos un ieskatīties Saulē.

Tēma: Uzlīme logā

to līmi šķīdina šķiltavu benzīn, bet lēni. Dabūsi paplēst>iepilināt>paplēst.... Fēns darbu sadara lieliski. Domāju, ka vasara un fēns ir drošākais risinājums

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Jap. Nevienam lukturim nav pat miljardā daļa no saules jaudas. Tāpēc tālie>tuvie situāciju nekādi nevar salīdzināt ar saule> tunelis.

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Acs pēc būtības ir foto objektīvs. Ja negriezīsi (neskatīsies) tieši virsū, apžilbt nav iespējams. Pamatā problēma ir refleksā skatīties uz pēkšņi parādijušos gaismas avotu. Bet tā, ja skatiens (objektīvs) netiek pagriezts spilgta avota virzienā, nekas nespēs tevi apžilbināt. Saule tak nežilbina, ja neskaties virsū

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Benzīna. 2,0l turbo dzinējs. C70 ar dīzeli vajadzētu būt kautkādām šausmām.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bija aizdomas, ka no auto uz velosipēdu. Ja reiz nestāsta.....

Tēma: Iekļaušanās ātrumā

Lohs drīzāk ir uzvedība, ne auto modelis. M&Žo nav ekvivalents lohs&nelohs dalījumam, kaut biežāk joslā neļauj iekļauties autovadītāji Žo, bet NE VIENMĒR. Parasti loha komplekts: ass līnija, distance un cepure

Tēma: Kia Ceed tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Volx rakstīja: KIA/Hyundai uzvaras formula ir ļoti vienkārša - nedaudz lētāks par konkurentiem un bagātīgāks sākotnējais aprīkojums. Tieši tā viņi ar Solaris iekaroja Krievijas tirgu. Cenā kā jaunākie LADAS modeļi, bet aprīkojums daudz bagātīģāks. Protams, cilvēki paskatās, pavērtē un nopērk Solaris. Tagad jau tas Krievijā ir "tautas" auto, tik sakot dārgāks palicis.

Tieši to pašu japāņi izdarīja 80tajos. Un tur nav labdarības - peļņas norma ir tā pati, kas uberallesiem. Ekonomija veidojas ražošanas procesā - 4 lieliski atstrādātas standartkomplektācijas ir stipri lētāk kā dzenāt turku pa visu angāru meklējot kur bija jāieskrūvē kruīza kontrole., kura turklāt laika trūkuma dēļ paķerta no VW autobusa un tā īsti neder.

Tēma: Help! Aukstumā staigā tukšgaitas apgriezieni

Nepazudīšu. Pgdm sliņķītis, un gaismas trūkums traucē paiet uz priekšu. Nednogā papētīšu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti