Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Līķu kaudzes

... un alnim ir viedoklis par bumbierābolu garšas niansēm! Es pat teiktu, ka alnis ir specs un cienītājs

Tēma: audi a4 2.5 D

Accordam gan viss labi ar virsbūvi. Tikai tīseli nevajag ņemt. Nemāk viņi to.

Tēma: audi a4 2.5 D

šis laikam tas lieliskais motors, kurš Audi par rAudi pārsauca un pēc kasins79 piesauktā izskatās, ka lieliskais variators arī ir komplektā. Priecīgas investīcijas!

Tēma: parkapums.lv

msh rakstīja: Tā pludlīnija ir nepareizajā vietā uzlikta pa virsu. Ja to pludlīniju uzliktu virsū pareizajā vietā, nobīdes sanāk - bedre tur, kur haube un priekšas stikls, un izcilnis tur, kur grabažnieka vāka kante - kaut gan tas noteikti uzlabo pakaļai saķeri. Un vienalga nav nekas pārsteidzošs ka calibra ir salīdzinoši aerodinamiska mašīna - jo ražošanā esošajām mašīnām ir jāatbilst modei, nevis aerodinamiskai formai. Ideālajai pludlīnijai mēdz līdzināties vienīgi dažs labs koncepts.

Gaiss NAV sviests - pludlīnijai daudz svarīgāka ir aizmugure kā priekša. Attiecīgi uzlikta tā līnija ir pareizi. Protams visādi štrunti priekšā (piem VW bļemba) veido katrs savu aizmuguri ar nevāji sliktu pludlīniju, bet citādi olas priekšgals ir ļoti mazsvarīgs salīdzinājumā ar prasībām aizmugurei

Tēma: parkapums.lv

Lasīt ar māki? Jeb tev kā Golpistam tas īsti nav jāmāk? Kādi 2-3? 1 ! 90-96 gandrīz nav starpības. Un 110-120 arī gandrīz nav.

Tēma: parkapums.lv

Fizikas pamatlikumos tā ir. Tomēr automobīlī uzstādītajam motoram ir iestādīta jaudas līkne (kas ir pretējā puse patēriņa līknei) atbilstoši ražotāja educated guess. Savukārt turbīnas ieslēgšanās rada lielāku kompresiju un attiecīgi pie slodzes trūkuma (bet atbilstošiem apgriezieniem) rada nepienācīgi treknu maisījumu. Savukārt gaisa pretestība nav nemaz tik smieklīgs pasākums - tā kvadrātojas ik pa 60 km/h

Tēma: parkapums.lv

Viss ir ļoti vienkārši - ar radaru un alkometru operēt ir vienkārši un saprotami, tāpēc tos uzstāda kā galvenos vaininiekus. Līdzīgi ir meklēt naktī zudušas lietas zem laternas, jo tur ir gaišāk. Savukārt slīkoņu sērgu un lēnbraucēju ietekmi apkarot ir daudz grūtāk. Līdz ar to šīs problēmas ignorē. Principā LV zaļie vīriņi nodarbojas ar divām lietām: ātruma kontrole un iedzērušu velosipēdistu izķēršanu. Ne viens ne otrs nav lielākie apdraudējumi, īpaši maz negadījumu IMO ir no otro puses, bet tos ir viegli ķert. Apsveru domu ierosināt caur manabalss policijai atskaitīties par līdzekļu izlietošanu letalitātes un sakropļo'jumu mazināšanai. Detalizētās iemeslu pozīcijās.

Tēma: parkapums.lv

Iespējams, ka santīma kačāšana notiek - daudziem auto regulācijas ir max ekonomiskais režīms ap 90 (manam lidz 96, tad ieslēdzas turbīna), jaunākiem auto ap 100. + gaisa pretestība aug eksponencāli. Attiecīgi manam auto pie 96 ir +/- 6,2 l/100, pie 105 jau 7,5. Tad jautājums nah to 105 + un bezjēdzīgi barot Mažeiķu naftas rūpnīcu?

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

ohohoooo. Vācijā labajā joslā notiek tāds pīīī, ka spalvas uz muguras ceļas. Nevienu nobraucot / uzbraucot uz joslas pilnīgi neinteresē va tur kāds ir. Taisnību sakot tāds pats sviests notiek arī uz pārējām joslām - bezjēdzīga bremzēšana, idiotiska vilkšanās uz 90 ir pilnīgi normāla kreisās joslas sastāvdaļa DE. Tāda murga nav ne SE, ne IT, ne FR. Pilsētā gan tie vāči prot normāli braukt, bet tas arī viss. Smieklīgākā prasmju (precīzāk - neprasmju) demonstrācija ir kad tie uberallesi nokļūst NO vai IT kalnu ceļos. Vēl sliktāk izskatās tikai japāni.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nabadzības slazds ir parādību kopums iekļaujot draugu loku un to izglītību, lēmumu motivāciju, iespēju loks kā arī, protams, ienākumus. Nabadzības slazda pamatā ir tikai un vienīgi izglītības līmenis (faktiskais, ne papīra). Tāpēc studiju kredīts ir nepareizs piemērs. Tas kāreiz ir pareizais iemesls ņemt ātro (vai labāk lēno) kredītu, ja nekas cits nespīd. Un tevis aprakstītais ir tieši tas gadījums - izglītības trūkuma dēļ tiek lietota nepareiza motivācija - viegli.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es visur karti - uzskaite labāka un nav jāmedī "lētais bankomāts". Kgan visi bankomāti ir dārgāki par kartes norēķiniem

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kartes norīšana vienmēr izkrāso dzīvi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nabadības slazds ir drusku cits koncepts. Slinkums izklāstīt - inetā ir izlasāms. Arī īstermiņa kredīti dažreiz ir profitabli. Piem tev vajag Boļševičkas kurpes un patreiz tām ir 70% atlaide. Tev pieejams kredīts ar 12% mēnesī (144% GPL (slinkums saliktos rēķināt)). No nākamās algas atdod un tīrie ietaupītie zaudējumi ir 58% Un ātrie kredīti ir pilnīgs evil - īpaši laukos.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu cash maiņa ārzemju braucienos ir visneizdevīgākais veids kā tur norēķināties. Jebkuras bankas konvertācijas komisija nervozi pīpē stūrī pret cash komisijām. Ja karti paņem kādā neobankā (Revolut vai N26), komisijas ir vēl par kārtu mazākas. IMO mūsdienās jābūt nopietnam grūtgalvim, lai dotos ceļojumā ar cash

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu "Tu to savu uzkrājumu kaut kā investē un pelni lielo citronu, tad vēl var diskutēt, bet vairums jau to naudu vienkārši apēd, nodzer, nobrauc utml." runā pretī šim: "A kur problēma to kredītmaksājuma apmēru atlikt nost un sakrāt tam ceļojumam vai pirkumam tāpat, tādā veidā ietaupot procenta maksājumus, līguma slēgšanas komisiju utt?" Cilvēki nespēj (psiholoģiski) neko uzkrāt un rezultātā jauna auto iegāde par saviem līdzekļiem faktiski ir neiespējama. Iemesli ir vairāki. Piem. nabadzības slazds. Bez tam ir vairāki segmenti (nek.īpašums Rīgā, Mclaren), kur segmenta inflācija apsteidz % apmēru. Attiecīgi tiem krāt ir pilnīgi stulbi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu tur viss vienkāršāk: uzņēmuma gadījumā finansistam ir visizdevīgāk ņemt līzingā uz periodu, kas atbilst tā fofāgena amortizācijai. Samaksājot uzreiz nauda no konta ir aizgājusi, bet izdevumos tikai 1 gada amortizācija. Un kad akcionāri mēģina iegūt 100% dividenžu izmaksu, ko izmaksāt nav par šo starpību. Nu un + līzings ir iegāžu risku diversifikācija starp piegādātāju, pircēju un līzinga kompāniju: a vdrug zaftra vojna....

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Uggga rakstīja: ASV vēl daudz maz tie pikapi izskatās pēc kravas mašīnām, austrāļiem mode ir aizgājusi tik tālu, ka vajag jebkādu mašīnu, ka tik kaste

Šitais ir El Camion. Kādreiz pilna Latīņamerika bija ar tādiem. Vizuāli perfekts aparāts. Bet pilnīgi bezjēdzīgs lielpilsētā. Mazfermā varētu būt pat OK. Bet vizuāli ļoti patīk. Tāpat kā Shooting Brake

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Multivan ir daudz lielāks aizvēja laukums. Attiecīgi pieaugot ātrumam dramatiski pieaugs gaisa pretestība (tā ir paraboliska funkcija). Es busu ņemtu tikai tad, ja: 1. Braukātu tikai pa pilsētu; 2. Varētu to piekrāmēt līdz jumtam. Attiecīgi no patēriņa viedokļa Vojadžerim vajadzētu būt labākam (mazāks aizvēja laukums)

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Parasti jau VAG ir salīdzināms tikai plikākajā komplektācijā. Tikko sataisi normālu auto, paliek nesalīdzināmi.

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Atgādināšu tofika sākumu: kāpēc tik lēts. Es atbildēju, ka nav lēts, jo tad perekups būtu rindā iestājies. Tu esi pārdevis par NORMĀLU cenu. T.i. perekupam profita nav (t'tad nav lēti), bet pirc'jiem vēl interesē (nav dārgi). Ierindas pircēji negrib, jo konkrētais aparāts ir dārgs Golps. T.i. GTI piešprice ir pārāk maza, lai iekārdinātu uz piemaksu. Pircējs vnk neredz msh piesauktos "grandiozos uzlabojumus", kas tieši norāda uz tehniskā dizaina kļūdām - platīna amortizatora stienis (piemēram) milzīgi sadārdzina pašizmaksu, bet patērētājam nedod neko

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Bet es jau visu laiku saku, ka VAG jūsmiņu pastāvīgā pieprasījuma un Merkeles (lasi: Landesbanka) nesamērīgās labvēlības dēļ ir pazaudējis jebkādu sakaru ar realitāti un efektivitāti. Resp iemontējot platīna ātrumkloķa kulisas no platīna, ieguvēju nav, bet izmaksas zvērīgas. Ar lidmašīnu vadājot to loriņu spārnus no Brazīlijas uz Čehiju var kko līdzīgu panākt.

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Etalons ir labi nobalansēts produkts: izliki par atbilstošu cenu, pazuda. Ja nepazuda, tad ir viens no 2viem: 1. VAZ, kuram krēsli pārvilkti ar vaļa peņa ādu, jeb; 2. Golps GTi

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Tirgus tests saka, ka NAV! Citādi 10 minūtēs perekups būtu atrisinājis. Resp ja kāds saskatītu iespēju tur nedēļas laikā uzvārīt 300 EUR vai kādu raritāšu gadījumā, 1/2 gada laikā 2000 EUR, piedāvājumu nemaz neieraudzītu. Pieņemu, ka pats atbildēji: pērkot tādu Gti, pārdosi ar smagiem zaudējumiem. Citiem vārdiem - tam aparātam sākotnējā cena ir par augstu. Pārvērtēts!

Tēma: Uzmini nu - kāpēc tik "lēti"

Ja tur būtu kas lielisks, perekups uzreiz būtu nopircis. Neekā tur laba nav. Vismaz virs tirgus vērtības. Ja liekas lēti, tad nav pareizi noteikta tirgus cena

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vot dabūju ar koijota hybrīdu variatoru pa kalniem pabraukāt, biju nostrādājies melnu muti - bremzēšana ar to koijota motors + variators bija šausmīga. Vai nu šis 15 sek laikā aizrāpjas līdz augstākajam pārnesumam vai ar pazemināto brauc tik lēni, ka automātiski nonāc sarkanajā zonā. Patēriņa skaistums gan šo dusmu kompensēja ar uzviju. Bet automāts Citronam salīdzinājumā downhilā bija krietni patīkamāks. Klimatkontrole vnk jāregulē uz max 3C zemāk par āru. Tad puņķi nerodas.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti