Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

Honda skaitas kruta vāčiem. Fofagens normāli. Merkele parasti piemaksā kādas kapeikas par fofāgenu pirkšanu un sīkas alkatības dzīti šie pērk. Viss ir vienkārši. Hondas spēcīgi dominē UK, jo tur neviens neko nepiemaksā, bet tur kāds idiņš iedomājās stūri ieskrūvēt otrā pusē

Tēma: Ieteikumi virsbūves metināšanas darbu meistariem

Jāparokas. To sērgas stāstu īsti neatbalsta pamatskolas kurss ķīmijā. Drīzāk problēma būs pļēgurā Jankā, kas atstāj iekšā vietu mitram gaisam.

Tēma: Ieteikumi virsbūves metināšanas darbu meistariem

Es arī tā domāju. Izrādijās, ka tgd tā ir problēma. Var izvilkt, var saskrūvēt, bet metināt ne visai

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

Un laukos klīst leģenda par neticami izturīgu Audi 80 un vēl kautkādu "vācu kvalitāti". Starp divām torpēdām jau kautko palasīt nepietiek laika, attiecīgi tad nodod no paaudzes paaudzei šīs leģendas

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

Palasi jau nu grāmatiņu kādreiz gan. Ja mezgls sakrīt ar Golpu vai Fābiju, tad tas IR viens un tas pats mezgls. Nevins nekur pasaulē nemaisīs jaunas receptes metālu, lai uztaisītu sūdīgu mezglu Fābijai.

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

audi = raudi, jo visu laiku pa servisu jādzīvo. Tiem auto sākotnējā cena tiek dzīta augšā ar pārmudrīšanu - ņemam Golpu un pieskrūvējam vesalu kaudzi devēju un loriņu, bez kuriem var iztikt, bet plātīšanās lapā izskatās labi. Nu un kādreiz visi tie štrunti sāk brukt. Honda būs jāremontē stipri retāk - tur viss vienkārši un pārdomāti.

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

Vienīgi Hondas dīzelis ir galīga draza un automāti arī gadās slikti izdomāti. Ir gan arī ļoti labi automāti.

Tēma: Honda Civic vs. Volvo C30 vs. Audi A3

Kivičs, kas no 2006, nemaz tā nerūsē. Katrā ziņā nevienu aprūsējušu neesmu redzējis. Pirms tam IMO arī nemaz tā nav aprūsējuši, lai arī ir redzēti. Pirms tam gan. Resp. Domāju, ka meiztars operē ar datiem par kivičiem 20+ gadiem. Tas C30 ir stipri pastulbs auto. īpaši ar automātu. Audi kā jau audi - folklorā sen iegājis kā raudi. Pārinžinierēts Golfs, kur daļa mezglu ir tikai tāpēc, lai cenu augstāku uzliktu. T.i. inženierēšana vērsta uz sarežģīšanu.

Tēma: Vajag padomu

feciic rakstīja: Zem TSI palien motori no 1,2 līzd 2 litru tilpumam, 1.2 un 1,4 tā vārētu būt ka slikti silst, jo opel analogs(1,4 turbo) pie mīnus 20 tā īsti nemaz neiesila. Caddy ar 2 litru dīzeli bez webasto palīdzības(kurš nestrādā ja bākā maz degvielas) zem –10 grādiem nav uzsildāms ne ar kādām metodēm.

Tur diezgan vienkārši: tie pi%$@@5les no VAG tam Caddy ir izdomājuši īpašu ekstru par papildus samaksu - salona ātrāku apkuri (t.i. normālu salona apkuri). ja pie iepirkšanas tas nav extru listē atzīmēts, tu saņem šādu. Tas aparāts uzsilst arī pie -20, tikai baigs gabals jābrauc. Resp pečka atveras vienlaicīgi ar lielo loku. Šis IMO ir tīra ļaunprātība. Tas ir aptuveni tas pats, kas tirgot auto ar caurām riepām.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Korķis tak ir tieši tas, kur hybrīds prot darīt lietas >paātrinājums

Tēma: BMW X3 tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu lab. Par Dacītēm es neko īsti nezinu. Bet VAG premiumu ar ietaupītu komplektāciju esmu redzējis atliku likām (t.sk. skrūvējamus logus aizmugurē). Ir nožēlojami. Bet daži alternatīvi apdāvinātie ar to lepojas - esot apčakarējuši pārējos idiotus, kas esot samaksājuši par nevajadzīgām lietām. Un attiecīgi līzinga laikā sanāk ne tikai kāposti, bet arī kartupeļi. Tad labāk tomēr adekvāts auto. Visās nozīmēs adekvāts.

Tēma: Vajag padomu

jā jā. Tas galīgi nav tāpēc, ka nojātam dīzelim (un tas 100% gadījumos ir Eiropā piedāvātajiem) ir garantētas remonta izmaksa, kas mēģina tuvoties auto cenai. Droši vien tā ir- Merkele pa ZDF pateica lai nepērk secon hand dīzeļus. Lai pērk benzīna dampjus to vietā. Tā noteikti bija

Tēma: BMW X3 tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Es domājutu par zemu tēmē. "žurnālistu" komplektācijas x3 IMO mierīgi sasniedz 110k. Un te jau pat BMW jūsmiņam viss nošļūk. Tāpēc tiek pie'ņemts lēmums drusku ietaupīt un "sava sieviete" saņem "vairumā izreklamētajiem bezmotora un bezsalona draņķiem" par 35 k, bet ar BMW riņķi.

Tēma: BMW X3 tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Tikai atšķrība tā, ka Dacia top komplektācijas ir pilnas ielas, X3 neviena. Resp Dacia top komplektācija ir normāls auto par normālu cenu, X3 top komplektācija ir lielisks auto par nenormālu cenu. Ielienot cenu zonā, kuru pircējs ir gatavs maksāt, izlien ārā āža kāja - ar roku skrūvējami logi, krēsli bez sānu atbalstiem, 13" riteņi, etc

Tēma: BMW X3 tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

viencexperc rakstīja: Lielākā daļa slavina tāpēc, ka priekšā redz to emblēmu. Slepus aizklātu visu BMW raksturīgo, uzliktu priekšā KIA, FORD vai Citroen zīmi priekšā, tad auto uzreiz nebūtu "ideāli"vadāms, u.tt. Bet kaut kadam mēslam uzliktu zīmi BMW tas uzreiz tas kļūtu lielisks auto. Ta tas ir.

Nē tur ir cita fiška - tas demo auto ir toptop modelis, kuram toptopošanas rezultātā cena ir tāda, ka neviens nepirks. Nekad! Savukārt nopērkamais auto ir demo auto rezultātā smagi pārvērtēts draņķis. Principā ja KIA vai FORD piedarbinātu savu R&D komandu uz viltošanu, būtu tāds pats rezultāts. Resp ja Stingrey ieskrūvētu Ceed, visi eksperti aiz sajūsmas lauztu krēslus. Bet nu pārdot to nevarētu nekad.

Tēma: Kādas pārmaiņas būs Philips televizoriem šogad

"mikrenei galvenais ka vinja ir nopakota un neizdalas tik daudz starojumu". Oho? Kopš kura laika elektromagnētiskais starojums ir kaitīgs? Tad jau wifi rūteris un mobīlais arī jānopako un sienas ar foliju jānoklāj, lai TV starojums netiek iekšā))))

Tēma: Citroën C4 Cactus tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu neesi tak tik vecs, lai domāšana kļūtu neelastīga. Manuprāt pie paviršā mainstrīma dizaina, katra atkāpē ir laba. Gan Alfas elegance, gan Juke, Cactus un Jeep antiretro jaunstrāva. MB šajā ziņā būtu izcils, ja viņi nedotu zīmēt priekšu un pakaļu dažādiem cilvēkiem, kas viens par otru neko nezin.

Tēma: Citroën C4 Cactus tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu nu? Kas viņā tāds briesmīgs? Tas, ka nav kopija no ieriekšējā modeļa kā VW? Dabūju pabraukāt ar iepriekšējo: Nu diezgan liels, bet uz tausti palēts Taisnmugursēdis (man tā klase nepatīk). Daži interesanti un inovatīvi risinājumi, motors pašvaks (kā jau visiem mūsdienās), bet tā TROkša vietā mierīgi var ņemt. Īpaši, ja patīk ietaupīt. Nekā tur briesmīga nav. Ā un tās gumijas uz durvīm arī sanāca palietot. Nav slikti, ja kas.

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Nu tādi tie fofāgena jūsmiņi diemžēl ir: satura nav, vieni lamuvārdi. Man nav īpašu jūtu pret Hondu, bt pret VW gan ir. Īpaši ergonomikā. Biju liecinieks kā parādījās pirmie glāžu turētāji -nu kur var būt tādi līkroči. Nu un jaunāko laiku skābes tests: saloki pakaļējo beņķi Tuareg (kkādi 70k+) un piem Volvo XC 90 iepriekšējo paaudzi (~ 45 k). Būsi parsteigts par uberalesu pieeju. Nu un erganomikas etalons man īstenībā ir Opelis - tiešām labi pārdomāta pilota vieta.

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Ņemot vērā, ka fofāgenus kādus gadus 20 dizainē līkrokaini kretīni, domāju (bet tieši nezinu!!!), ka tev nav taisnība - visticamāk tam Amarokam vienaudzīgs Hilux ir labi un pārdomāti dizainēts.

Tēma: Renault Scenic 2007.g. atslēgas karte

Bet centrālais slēdzis ar ko no iekšas aizslēgt, taču ir?

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Vodku no "lāčiem" medībās glabāt, piemēram. Vai mugursomu noslēpt Tukuma centrā atstājot auto, jo tāda tīra bagažnieka jau šitiem nav. Tikai sprāgušu lopu sulas pietecinātas kravaskastes. Es pat teiktu, ka šim auto šāds "tīrais" bagažnieks pat ļoti ir vajadzīgs. Bet VAG jau tas pie kājas

Tēma: Parunāsim par pikapiem

> rudens "Bija man īsu brīdi vecais šarāns ( 1998 gada ) , tikai tam tie krēsli ja gribi gulēt jāizņem ." Tev šis šķiet kautkāds risinājums? Tipa Positivusā izkrāmēt visus krēslus pļavā un mierīgi iet gulēt? Un aizvadītāja telpas garums šarānam ir īsāks kā labam vagonam. Miniveni vispār tādi aizdomīgi aparāti. Liela daļa tās milzu telpas koncentrējas nelietojamās vietās: virs galvām un virs priekšējā paneļa.

Tēma: Parunāsim par pikapiem

msh rakstīja: Neaizmirsti ka tu runā par divām dažādām mašīnām - pensionāru mašīnu kiviču, un kaut ko, kas ir bik vairāk. Tas tevis apjūsmotais kiviča risinājums ir iespējams tikai tāpēc, ka kivičš ir tēmēts uz mērķauditoriju, kurai no mašīnas vajag, lai tā tikai kustētos uz priekšu un riteņi nekristu nost. Šī iemesla dēļ inženieri pamanījās izveikt to tevis apjūsmoto fīču. Bet normālām mašīnām, tajā skaitā aprunātajam amarokam, tehnisku iemeslu dēļ tas nav iespējams - jo vietā, kur tu kivičā bāz kalnieti, manā audī atrodas pakaļas diferis, bet manā golfā tā vieta ir pierezervēta tam + tur atrodas degvielas sūknis un filtrs. Amarokam tikmēr tikpat labi var gadīties ka tur atrodas bāka, tāpat kā daudzām citām mašīnām. Ir arī mašīnas, kam tur atrodas aķis. Un tā nu ja kivičam pakaļas ķebļa apakša ir vienkāršs padirsenis, atstutēts uz puļķa pret grīdu, tad pa lielam visiem citiem tas padirsenis balstās uz metala konstrukcijas, kura nerada sevišķi lielu jēgu celt uz augšu ķebļa apakšu.

Nu Amarokā tajā vitā toč nav diferis. Tur droši vien ir bāka un Lielais tukšums. Un konstrukcija tāda, jo tāpat jau jūsmiņi pirks. Nah jāiespringst iemurcīt bāku citur un izbrīvēt parocīgu vietu.

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Tajā aizmugurē var 2 neizjauktus MTB sastumt. Pārbaudīts! Tā honda maksā 2X lētāk kā tas Fofagens. Man liekas, ka dargāka par Fofāgena R&D departamentu ir tikai Krievijas Kosmosa aģentūra. Un jā - tie vientieši ar sapni par vņedorožņik ir piespiedusi Hondu atteikties gan no Accord tirgošanas Eiropā, gan Accord Estate. Par šo man skumīgi - pēdējie divi bija pasakaini bezproblēmu auto.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti