Da elementāri:
-tam 90k detaļas izgudrojuši un saskrūvējuši vācieši. Tas nozīmē, ka viņu tur ir aptuveni 3X par daudz un pēc 2 gadiem daļa no tām sāks jukt, kas vedina domāt par personīg kafijas krūzīti servisā;
- tam 18k jaunulim viss tas pats, tikai detaļu ir 4X mazāk, kas savukārt nozīmē, ka tur vienkārši nav kam salūzt tik bieži.
Bet tiem viņiem taisnība ir - nav nekā sliktāka par individuālas komplektācijas padzīvojuša prēmiuma.
cik, cik? +20cm?
Lai arī izskatās afigetj, realitātē klīrensa augstuma starpība ir ap 3 cm pret parastu auto.
Īstenībā tie krosoveri ir visparastākie miniveni ar lielākiem riteņiem un citu izskatu. Viss. Ā un cena tāda atsvaidzinošāka.
Tiem vāčiem ir viens kaitīgs paradums: viņi testeriem dod auto, kas ir domāti tikai testiem, jo šādā komplektācijā to auto pārdot nav iespējams. Tas manuprāt ir tuvu neētiskam, jo pareizi (lai arī nepārdodami) var piekraut arī Ladu un sanāks baudāms auto. Nonākot līdz pārdošanai šo bembi neviens par 100k nepirks. Ne šeit, ne DE. Jo pie 110 jau ir Masserati. Savukārt tas reālais sakomplektētais 40 k bembis būs tāda žēlīga atrauga no testera.
Līdz ar to šādus izkārtņauto vajag testēt kā izkārtņauto un uz tiem skatīties kā uz mākslu, ne auto. Vienīgi kad Renault atdzīs savus izkārtņauto, tas bembis dabūs nervozī pīpēt stūrī.
Un šie ir ļoti s&%īgi un neuzticami auto. Atomāts un dīzelis saprojektēts zem katras kritikas.
Ja esi nogarlaikojies bez hemeroīdiem, pērc MB A klasi
Vot un šis ir tas jautājums: kas tie ir par mudakiem, kas no rīta / vakarā (rush hours) neizmanto šo iespēju un stāv rindā un uz 1/2h aizsit konkrēto šļauku. Tas ir Rīgas centrā, ne laukos, kur onkam nauda NEKAD nestāv uz kautkādas kartiņas. Citi tirdzniecības punkti (RIMI, Maxima, DEpo) reportē +/-50% cash (kas ir iemesls iet uz kasi). Kaplī uz kasi dodas +/-90% (vizuāls novērojums). 80% nāk bez kafijas.
Viens jautājums: Kāpēc???????
Velosipēds!
Toč atbilst visam un ļoti ieteicams cilvēkiem, kuriem apgrūtinoši iekāpt (iesēsties) automašīnā.
Jap. Tieši šo arī izdarīju
Ieliec vēl Baltkrieviju sarakstā - tur baķka visu labi saregulējis. Ir arī importa rūpnīcas ar produkciju par baltkrievu cenām.
Nepērc DUSā kafiju. Viņi to tik vien gaida....
Ieej normālā kafejnīcā.
DUS savukārt = Degvielas Uzpildes Stacija. Kafijas uzpildes stacija būtu KUS
Un šī ir otra atziņa: māju jābūvē lēni. Jo dienas beigās visi celtnieki ir pip%^es un viņus vajag pieskatīt.
Labākā vesija: strādā max1-2 cilvēki katru dienu un katru vakaru apskati / pieskati / pārbaudi rezultātu. Vienīgais sekmīgais un drošais veids IMO
Varam vēl parunāties par automātiskām kruīzkontrolēm - kā jamie orintējas laika apstākļos: piem uzsniegot / piebraucot sniegu, distance drusku pieaug... To tak viņš nezin. Tātad ziemas / atkalas / citos sarežģītos apstākļos šis loriņš kļūst par potenciālu mantas bojātāju? Un ko Teslas autopilots ziemā domā?
Tie iebraucēji (ļimitčiki) ne sū$%a nesaprot - dižpilsētā IR vietas, kur dārziņš ir 10 min ar kājām, centrs 5 km attālumā un pamīzt pie jānogkrūma nav problēmu.
Bet lauķiem jau to nav dots zināt 
Nu nav jābūt celtniekam. Materiālu pusē ir uzcenojumi uz uzcenojumi (un es arī zinu kāpēc)uz celtnieka uzcenojuma. Īpaši kokmateriālos. Tur ir pilnīgs kosmoss salīdzinājumā: pašdarbība vs celtnieks no veikala atveda. Viens Mersedess sanāk mierīgi.
Līdz ar to personīgā līdzdalība ļauj BŪTISKI ietaupīt uz materiālu uzcenojumiem (neziedojot kvalitāti, jo te ir tie paši materiāli)
Izskatās, ka uz populisma viļņa arī TEC OIK varētu būtiski smazināt. Tas elektrības pašizmaksu var samazināt pat par 10%. Bet nu šīs ir spekulatīvas kalkulācijas.
Ņemot vērā OIK turētāju piederību, šis faktiski nozīmētu "elektrības nodokļa" samazinājumu un tas jau ir sāpīgi
Šo gan īsti neuztur ražošanas teorija - jamiem būtu roboti un līnijas jāpārtaisa.
VW lielākā problēma IMO ir dizaina paviršība (jeb idiotisms). Piem viņi neuztver sāpīgi saskrūvēt kopā neapstrādātus elektroķīmiskos pārus, salikt trubu / vadu savienojumus vietās, kur racionālam cilvēkam liktos pēdējā vieta, salikt stiprinājumus tur, kur tie nu noteikti neturēsies.
Domāju, ka tas ir no ad-hoc konstrukcijas (no Golfa uzpumpēts Passat un otrādi + miljons dažādu aprīkojumu kombinācijām) un paļāvīgas paviršības ("ai tāpat nopirks") izrietošs lāsts.
Nu un atsevišķs stāsts ir acīredzamais badīgums plānojot nomaiņas mezglus.
Nu kariņš ar OIK savukārt saka, ka siltumsūkņa finansiālās priekšrocības tikai pieaugs
Nolikto atslēgu princips ir svarīgs noteikums aktīvam un adekvātam nek.īp tirgum kā tas ir USA. Ja ir pilna atbildība, tad nek.īp cenošanā iejaucas tādas nemateriālās vērtības kā personīgais mīslis no sekām, nepamatotas spekulatīvas cerības utt. Savukārt nolikto atslēgu princips līdzsvaro pircēja un bankas ekspertīzes.
Nu un šeit saprātīga kārtība iestāsies kad bankas beigs principu tirgot (uzcenot) kā nez kādu extru.
Domājams, ka es to nesagaidīšu.
Man ir tieši pretēja atziņa. Būtiskākā starpība ir materiālos. Vēl arvien pat Baltijas + Baltkrievijas līmenī iespējama būtiskas , ĻOTI BŪTISKAS!!!! cenas arbitrāžas, kuru iemesls ir mazais apgrozījums vietējiem izplatītājiem (attiecīgi liels uzcenojums katrai vienībai). Attiecīgi materiālu sagādi uzticot citiem (kā tas ir arī gatava pirkšanas gadījumā) tu samaksāsi par sadārdzināta materiāla sadārdzinājumu, kuru tam vēl virsū uzlicis būvnieks.
Kokmateriālu gadījumā cenu pieaugums vispār ir kosmoss dēļ garas piegādes ķēdes (zeme>mežs> transports> gateris> transports> būvnieks).
Sliktā ziņa - tas viss prasa laiku un būtisku līdzdalību.
Un ilustrācijai: nesen savajadzējās specifisku vārstu apkures sistēmai. Lokāls piedāvājums 113 EUR, amazonē atradu par 25 EUR
Arbitrāžā ir spēks!
Man pēc pieredzes liekas, ka sajūsma būtiski noplaks, kad saskarsies ar VW tehniskā dizaina idiotismiem, kretīnisku servisa attieksmi un acīmredzot ļaunprātīgi sakniedētām rezerves daļām.
Turi īkšķus lai tas attiektos uz nākamo īpašnieku. Es ar šo visu saskāros nepilna gada laikā. Tas gan bija pasen.
Tukšgaitas apgriezienu robots strādā. Tam ir pofig cik liela slodze, ka tik pareizie agriezieni.
Kloķene gan laikam diezko nepriecājas par mazapgriezienu slodzi
Šīs visas pamatā ir izglītības problemas. Precīzāk - tās neesamībā. Padumju unpostpadumju izglītība paredz iekalt Oma likumu, bet neparedz to izprast, saprast tā mijiedarbību ar hidraulikas formulām, kā arī apstriest šo fenomenu.
Attiecīgi kārtīgs sarkanā diploma ieguvējs var nakts vidū noskaitīt jebkuru teorēmu, bet izskaidrot to nevar pat pēc 3 dienu pārdomām.
Šādi viņš uzvedas arī uz ceļa - viņš lieliski zina ko nozīmē katra strīpa, bet viņam nav ne jausmas kādas sekas izsauc viņa konkrētā rīcība un kā paredzēt/ komunicēt citu braucēju rīcību.
A kāda jēga veiksmīgiem ģimenes cilvēkiem (t.i. ar bērnu/iem) no liela auto (ar attiecīgu OCTA, KASKO, degvielas patēriņu) bez bagāžnieka (t.i. nav kur ratus ģimenes loc. iemontēt)?
Tā, ka atliek vien draisks studentu pārītis. Bet tiem ar neder.
Bet tā laikam ar krosoveriem ir - stilīgi, bet bezjēdzīgi.
Tas Aerton ir DRAUSMĪGI GARLAICĪGS. Tā kalkulatora seksapīls un radiatora ergonomika izņemot spalvas uzmuguras, neko citu gaisā neceļ
Uggga rakstīja: Man Hondai tas frukts ir, saucās CMBS, VW gan jau savādāk. Tas funkcionē neatkarīgi no tā, vai ACC ir ieslēgts vai nav. Pārāk tuvu pielienot, tiešām palīdz, bet citreiz traucē. Piemēram, kāds griežas pa labi un es redzu, ka viņš iegriezīsies un man pat nevajadzēs ātrumu samazināt, bet mašīna sāk bļaut, reizēm pievelk jostas un pat sāk bremzēt. Ja gadās nedaudz lielākā ātrumā braukt no D tilta lejā uz Slāvu apli pa otro joslu, pirms paša apļa arī bļauj, jo pretī ir barjera, ko mašīna uzskata par šķērsli. Citreiz sanāk situācija, ka mašīna nobļaujās, es iebraucu jau aplī, bet mašīna vēl nedaudz piebremzē.
Kādreiz jāmēģina notestēt pret kaut ko lielu un mīkstu - apstāsies vai nē?
A ja mēģini piebraukt iespējami tuvu lai ar vadiem kādam iedotu piepīpēt, šis arī neļauj un velk aiz jostas?
Fwd prasmes un limitus ES ZINU! Tam Vulvam man bija pārliecība, ka ir awd. Izrādijās, ka ir.... cenu lapā ... un smiltīs kad nevajag