Kā jau teicu augstāk, nevajag pontos meklēt praktiskus apsvērumus un par tiem konsultēties. Jo ponti jau tāpēc ir ponti, ka nav praktiski.
Ja esi izlēmusi ka vajag xc 60, pērc nost un nemeklē praktiskus apsvērumus - SUV tādu nav, bulku vāģī ir. Un uiss
Volvo "awd" ir vienīgais auto kuru es jebkad esmu racis ārā. Tā automātika ir ar putniem, kas izlien visnepiemērotakajā brīdī.
Ja ilgas pēc awd, tad īstu - Foresteris.
No ekonomijas viedokļa vislabākiem rādītājiem vajadzētu būt hečbekiem.
SUV visi ir nesamērīgi neietilpīgi. Resp ārējais veidols ir stipri mānīgs attiecībā uz ietilpību. Bet dāmai jau ietilpību nevajag.... Bet tad mēs nonākam pie dibena pārvadāšanas un lieliskiem pārvadātājiem Civic Type-R, Opel GTC, Focus GT utt. Tā pati nauda, fana milzumdaudz vairāk
Centrā pilnas ielas ar SUV, kas apauti galīgi nolietotās Saava un citu brīnumu riepās. Stāsti identiski: pontus pirkt vienmēr gatavi, bet kad ierauga riepu cenu, degvielas patēriņu, remonta izmaksas un kautvai mazgāšanas izmaksas, tā beigas klāt. Bēdīgs skats uz ļautiņiem. Mierina tik tas, ka jaunā paaudze nav tik ļoti krievu ietekmēta un ponti tur vairs nav tik svarīgi (kgan uz tām figūrām skatoties, gribētos gan)
Sedanam nav būtiska aprīkojuma - PONTU! SUV ir ponti!
Savukārt meklēt SUV par saprātīgu cenu ir ideōtiski, jo pontu pirmais priekšnoteikums - nesaprātīga izvēle.
Tādejādi racionāli spriedelējumi par pontu izvēli nav iespējami!
Basta!
Zemesgramata rakstīja: Pēdējo reizi, kad apturēja par ne degošu numuru (nebiju pamanījis, ka viss melns) arī beigās tikai pakratīja pirkstu. Jo viņi saprata, ka es tiešām nezināju. Lai gan draudēja 30€ čeks. Varbūt nostrādāja fakts,ka pēc divām dienām TA un esošais sods-60€ tāpat jau kaklā kož. Uzreiz nopirku lampiņas taču tāpat deg tikai viena.
Kukuļi nav attaisnojami nekāda situācijā.
Attaisnojami tie kāreiz ir, bet godīgi pret pārējiem un neatbilstība satiksmes drošībai, gan nav
Nez. Es tkai atbalstītu šādu brendu attīrīšanos no marketinga murgiem. Ka nu nav, tad nav
kasinsh79 rakstīja: Ja es dzīvotu Jūrmalā, bet strādātu Rīgā - laikam paliktu traks, redzot to murgu uz šosejas katru dienu 2 x
Tāda sajūta, ka vairumam tur kaut kas ar smadzenēm nav kārtībā. Un nepielec taču arī pēc uzsignalizēšanas, pilnīgi nepielec. Pilnīgi tukša šoseja - kreisā josla ir pati iecienītākā. Stulbeņi 
Nu tā arī ir. Un Šadurskim tgd jāatrisina kā sakārtot izglītību tā, lai audzināmie līdz ar atestātu saņemtu izpratni kā strādā lielas haotiskas sistēmas, kas ietekmē plūsmu un sadarbības prasmes. Diemžēl patreizējā izglītībā tiek iekalti fakti, bet izpratne un loģika paliek aiz faktiem.
..... un šis ir iemesls kāpēc ir nepareizi lamāt valdību - paši neesam diezko saprātīgi....
Nūū. Šis jau pamatā bumeristiem jāvelta - kautkāda iemesla dēļ Rīgā ir ļoti daudz tirši BMW markas auto, kas iditiski bremzē un rāpjas pāri pat vietās, kur nevienam citam prātā nenāk pat ātrumu samazināt. Īsti gan nesaprotu kāpēc tieši BMW. Ekonomijas tur 0 lle. Bremzējot tiek pazaudēts vairāk degvielas un bremžu kluču kā saglābtas bukses.
Citāc: "Ar noteikumu - nav man Rokfelleri rados...".
Tad pirmais priekšnoteikums ir pāriet uz parastu sedanu/ hečbeku/vagonu. Tiks samazināta iegādes, apkopes, remonta un patēriņa izmaksas (pie noteikuma, ka vienāda tilpuma auto)...
...turklāt VAG gadījumā šis ir daudz tuvāk patiesībai (saderīgu mezglu skaits ir būtiski augstāks) nekā SAAB un Volvo gadījumos
Tā ir. Jo VAG izstrādājumiem resursu atjauno regulāri mainot visu. Varētu pat teikt - bezgalīgs auto. Tas KIA gan ir mēsls - to lampiņas izdeg, to riepas nodilst, to bremžu kolodkas jāmaina..... Nu cik var
Hondai gan laikam šis nav novērots. Toyota gan palika dramatiski sliktas.
KIA tiešām lūzt reti. Tiešām!
Atšķirībā no rAudi, un citiem VAG brīnumiem
Par Kaskaiš ir krietni, KRIETNI!!!! varāk sūdzību kā par KIA!!!!
Kiju jāpielīdzina no secondhand veikaliņa, tad bšu godīgi. Un rezultātam vajadzētu (nepārbaudīju) būt stipri kijas pusē. T.i. par vienādu naudu var dabūt identiski aprīkotu kiju, tikai kija būs kādi 5 gadi jaunāka. Un tas jau ir svarīgi
KIA jau kādus gadus 5 sniedz lielisku perfomanci. Pēc vāču izsaukumu datiem, šiem (un mammai Hunday protams) ir vismazāk izsaukumu uz ceļiem. Pat leģendārā Toyota reliability piekāpjas šiem.
Kādreiz Eizenšteina iela pa nakti bija labu labā vieta. Un vēl Rīgas centrā no krustojuma.... un dažas šosejas ar īpašu informāciju.....
Aveņkrāsas deguns izpalika aprakstā!
Civic neesmu testējis 
Nu jāāāā'. Te ir problēma - ar bāzes Dacīti uz Spranciju neaizmīsi. Muguras specu jāņem līdzi.
Nu IMO labākais ko darīt ir atteiktos no krosovera jeb vannabe sportista klases. Tur lielākas cenas, dārgāki remonti, kas sekondhendā atgriežas ar vairāk ietaupījumiem uz nepieciešamiem remontiem.
Citiem vārdiem: ir diezgan paredzami, ka parasts statio n wagoon vai hečbeks par to pašu naudu būs krietni labāks. Ja nav gluži dubļi jārok, nekādi zaudējumi arī nebūs, bet ieguvumu vesela jūra: lētāks uzturēšanā, stabilāks, mazāk degvielu tērē, uz Evropu aizbraukt stipri ērtāk un arī velosipēdu uz jumta uzstutēt vienkāršāk.
Godīgi atzīstos - es demo auto "iztestēju" pēc pilnas programmas. Dažreiz pat sirds sažņaudzās kā šis mocijās
Nippon kādreiz deva 1/2 gadu
Nu Nippon gan pat uzņēmās kkādas saistības. Ja pareizi atcerost, tad 1/2 gadu. Bet tas bija sen