Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Lietots Volvo XC60

Kā jau teicu augstāk, nevajag pontos meklēt praktiskus apsvērumus un par tiem konsultēties. Jo ponti jau tāpēc ir ponti, ka nav praktiski. Ja esi izlēmusi ka vajag xc 60, pērc nost un nemeklē praktiskus apsvērumus - SUV tādu nav, bulku vāģī ir. Un uiss

Tēma: Lietots Volvo XC60

Volvo "awd" ir vienīgais auto kuru es jebkad esmu racis ārā. Tā automātika ir ar putniem, kas izlien visnepiemērotakajā brīdī. Ja ilgas pēc awd, tad īstu - Foresteris.

Tēma: Lietots Volvo XC60

No ekonomijas viedokļa vislabākiem rādītājiem vajadzētu būt hečbekiem. SUV visi ir nesamērīgi neietilpīgi. Resp ārējais veidols ir stipri mānīgs attiecībā uz ietilpību. Bet dāmai jau ietilpību nevajag.... Bet tad mēs nonākam pie dibena pārvadāšanas un lieliskiem pārvadātājiem Civic Type-R, Opel GTC, Focus GT utt. Tā pati nauda, fana milzumdaudz vairāk

Tēma: Lietots Volvo XC60

Centrā pilnas ielas ar SUV, kas apauti galīgi nolietotās Saava un citu brīnumu riepās. Stāsti identiski: pontus pirkt vienmēr gatavi, bet kad ierauga riepu cenu, degvielas patēriņu, remonta izmaksas un kautvai mazgāšanas izmaksas, tā beigas klāt. Bēdīgs skats uz ļautiņiem. Mierina tik tas, ka jaunā paaudze nav tik ļoti krievu ietekmēta un ponti tur vairs nav tik svarīgi (kgan uz tām figūrām skatoties, gribētos gan)

Tēma: Lietots Volvo XC60

Sedanam nav būtiska aprīkojuma - PONTU! SUV ir ponti! Savukārt meklēt SUV par saprātīgu cenu ir ideōtiski, jo pontu pirmais priekšnoteikums - nesaprātīga izvēle. Tādejādi racionāli spriedelējumi par pontu izvēli nav iespējami! Basta!

Tēma: Pastāstiet kādu stāstu no dzīves, par saskarsmi ar policiju

Zemesgramata rakstīja: Pēdējo reizi, kad apturēja par ne degošu numuru (nebiju pamanījis, ka viss melns) arī beigās tikai pakratīja pirkstu. Jo viņi saprata, ka es tiešām nezināju. Lai gan draudēja 30€ čeks. Varbūt nostrādāja fakts,ka pēc divām dienām TA un esošais sods-60€ tāpat jau kaklā kož. Uzreiz nopirku lampiņas taču tāpat deg tikai viena. Kukuļi nav attaisnojami nekāda situācijā.

Attaisnojami tie kāreiz ir, bet godīgi pret pārējiem un neatbilstība satiksmes drošībai, gan nav

Tēma: Lietots Volvo XC60

Atrodi 5as atšķirības upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/Stc-stilo5porte-ant02.jpg

Tēma: Lietots Volvo XC60

Nez. Es tkai atbalstītu šādu brendu attīrīšanos no marketinga murgiem. Ka nu nav, tad nav

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

kasinsh79 rakstīja: Ja es dzīvotu Jūrmalā, bet strādātu Rīgā - laikam paliktu traks, redzot to murgu uz šosejas katru dienu 2 x Tāda sajūta, ka vairumam tur kaut kas ar smadzenēm nav kārtībā. Un nepielec taču arī pēc uzsignalizēšanas, pilnīgi nepielec. Pilnīgi tukša šoseja - kreisā josla ir pati iecienītākā. Stulbeņi

Nu tā arī ir. Un Šadurskim tgd jāatrisina kā sakārtot izglītību tā, lai audzināmie līdz ar atestātu saņemtu izpratni kā strādā lielas haotiskas sistēmas, kas ietekmē plūsmu un sadarbības prasmes. Diemžēl patreizējā izglītībā tiek iekalti fakti, bet izpratne un loģika paliek aiz faktiem. ..... un šis ir iemesls kāpēc ir nepareizi lamāt valdību - paši neesam diezko saprātīgi....

Tēma: Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu

Nūū. Šis jau pamatā bumeristiem jāvelta - kautkāda iemesla dēļ Rīgā ir ļoti daudz tirši BMW markas auto, kas iditiski bremzē un rāpjas pāri pat vietās, kur nevienam citam prātā nenāk pat ātrumu samazināt. Īsti gan nesaprotu kāpēc tieši BMW. Ekonomijas tur 0 lle. Bremzējot tiek pazaudēts vairāk degvielas un bremžu kluču kā saglābtas bukses.

Tēma: Lietots Volvo XC60

Citāc: "Ar noteikumu - nav man Rokfelleri rados...". Tad pirmais priekšnoteikums ir pāriet uz parastu sedanu/ hečbeku/vagonu. Tiks samazināta iegādes, apkopes, remonta un patēriņa izmaksas (pie noteikuma, ka vienāda tilpuma auto)...

Tēma: Lietots Volvo XC60

...turklāt VAG gadījumā šis ir daudz tuvāk patiesībai (saderīgu mezglu skaits ir būtiski augstāks) nekā SAAB un Volvo gadījumos

Tēma: Lietots Volvo XC60

Tā ir. Jo VAG izstrādājumiem resursu atjauno regulāri mainot visu. Varētu pat teikt - bezgalīgs auto. Tas KIA gan ir mēsls - to lampiņas izdeg, to riepas nodilst, to bremžu kolodkas jāmaina..... Nu cik var

Tēma: Kādu auto izvēlēties?

Hondai gan laikam šis nav novērots. Toyota gan palika dramatiski sliktas.

Tēma: Lietots Volvo XC60

KIA tiešām lūzt reti. Tiešām! Atšķirībā no rAudi, un citiem VAG brīnumiem

Tēma: Lietots Volvo XC60

Par Kaskaiš ir krietni, KRIETNI!!!! varāk sūdzību kā par KIA!!!!

Tēma: Lietots Volvo XC60

Kiju jāpielīdzina no secondhand veikaliņa, tad bšu godīgi. Un rezultātam vajadzētu (nepārbaudīju) būt stipri kijas pusē. T.i. par vienādu naudu var dabūt identiski aprīkotu kiju, tikai kija būs kādi 5 gadi jaunāka. Un tas jau ir svarīgi

Tēma: Lietots Volvo XC60

KIA jau kādus gadus 5 sniedz lielisku perfomanci. Pēc vāču izsaukumu datiem, šiem (un mammai Hunday protams) ir vismazāk izsaukumu uz ceļiem. Pat leģendārā Toyota reliability piekāpjas šiem.

Tēma: Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Kādreiz Eizenšteina iela pa nakti bija labu labā vieta. Un vēl Rīgas centrā no krustojuma.... un dažas šosejas ar īpašu informāciju.....

Tēma: Lietots Volvo XC60

Aveņkrāsas deguns izpalika aprakstā!

Tēma: Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Civic neesmu testējis

Tēma: Lietots Volvo XC60

Nu jāāāā'. Te ir problēma - ar bāzes Dacīti uz Spranciju neaizmīsi. Muguras specu jāņem līdzi. Nu IMO labākais ko darīt ir atteiktos no krosovera jeb vannabe sportista klases. Tur lielākas cenas, dārgāki remonti, kas sekondhendā atgriežas ar vairāk ietaupījumiem uz nepieciešamiem remontiem. Citiem vārdiem: ir diezgan paredzami, ka parasts statio n wagoon vai hečbeks par to pašu naudu būs krietni labāks. Ja nav gluži dubļi jārok, nekādi zaudējumi arī nebūs, bet ieguvumu vesela jūra: lētāks uzturēšanā, stabilāks, mazāk degvielu tērē, uz Evropu aizbraukt stipri ērtāk un arī velosipēdu uz jumta uzstutēt vienkāršāk.

Tēma: Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Godīgi atzīstos - es demo auto "iztestēju" pēc pilnas programmas. Dažreiz pat sirds sažņaudzās kā šis mocijās

Tēma: Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Nippon kādreiz deva 1/2 gadu

Tēma: Mazlietots auto no dīlera,par vai pret ?

Nu Nippon gan pat uzņēmās kkādas saistības. Ja pareizi atcerost, tad 1/2 gadu. Bet tas bija sen

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti