Šis ir izcili precīzi: .....Dacia, par to naudu, cik viņa maksā, absolūti nekas no tā, kas viegli vai bieži lūzt un bojājās, iemontēt nesanāk.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šis ir izcili precīzi: .....Dacia, par to naudu, cik viņa maksā, absolūti nekas no tā, kas viegli vai bieži lūzt un bojājās, iemontēt nesanāk.
Tēma: Lietots Volvo XC60
Tur ir viens kopīgs parametrs tiem stāstiem - tas ir "no rīta uzgriezām uz bāņa, uzliku ķieģeli uz gāzes pedāļa un vakarā auto dīvaini palēcās un apstājās". Un tas vienmēr notiek kkur R-Eiropā, jo garu bāni vajag (Vācija šeit lietota kā simbols). Tie loriņi savu īpašo lieliskumu demonstrē pie ilgstošas lielas slodzes. Un visus tevis piesauktos remontus R-Eiropā izpildīt NEVAR! Viņi nav pierunājami uz šādiem. Jauns sūknis un viss! 1500EUR! + darbs
Tēma: Lietots Volvo XC60
.... 2. Sūknis, sprauslas, turbīna, kvēpu filtrs. .... Vācijā!!!! Pagaidām 90% paziņu ar paveciem dīzeļiem un viens pat ar stipri jaunu VW ir ielidojušu ar kādu no šīm detaļām un parasti Vācijā (t.i. ekskursijas vidū). Attiecīgi viesnīca, pirmais serviss, ātrā detaļu piegāde..... Ar benzīnnieku neviens (tie gan arī retāk brauc) Nepērkiet vecus dīzeļus!
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
ezis71 rakstīja: Es drīzāk teiktu ka nē jeb nav obligāti.
drīzāk IR obligāti. Īpaši ja veidojas elektroķīmiskie pāri: metāls + cinks vai metāls + alumīnijs. Šito tikai VW ignorē. un daži LV jumtu licēji![]()
Tēma: 1.4 TSI
Kāds sakars motora jaudai ar slodzi uz ķēdi?
Tur tak loriņus tikai griež, ne spēka agregātus....
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
No offence. Vnk gadījās salīdzināt. Redzētais neiekļāvās kognitīvā priekšstatā....
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Vienīgi vajag atcerēties, ka māja NAV dzīvoklis. Mājai citas prasības kvadratūrai. Ja dzīvoklis 150m2 ir ļoti liels, tad māja tādā m2 ir ļoti maza un: 1 Slikti skatīsies; 2. Slikti ekspluatēsies (mājā ir būtiski lielāks nepieciešamo palīgtelpu skaits). Manā skatījumā zem 200 m2 būs ieberziens reālajā (ne bildes) ekspluatācijā un tas arī samazinās objekta tirgus vērtību. A pieprasījums uz 150m2 ir tāpēc, ka pēc dzīvokļa tas ir DAAAAUDZ. Darījumi ar tāda izmēra mājām IMO nenotiek - smieklīgi objekti. Ziemeļu apstākļos 1stāva māja ir neekonomiska - apkuri samazinās 2 vai pusotra stāva apbūve
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Divstāvu kubam pie vienādas kvadratūras sanāk mazāks ārējo skaldņu laukums tieši par 1 jumta laukumu. Attiecīgi mazāk virsmu pa kurām siltumam sanāk pamest telpu. Attiecīgi arī lētāk apkurē
Šajā gadījumā - IT risinājumi atceļ frontofisu. Vismaz bankas gadījumā i-banka izmaksas samazina ap 10X. Jo cilvēks, infrastruktūra, interjers, noma, etc ir DAUDZ dārgāks kā jebkura, arī skaistākā un drošākā mājaslapa.
Tēma: Lietots Volvo XC60
Jā my bad! Kkā automātiski pieņēmu, ka starpība cenā. Vienādās cenās pilnīga taisnība!
Kontekstā pašapkalpošanās platforma tiek pasniegta kā pieaugošs izmaksu postenis. Novērojumi liecina par pretējo. Ja OCTA pieaugums tiek pamatots ar šķērssubsīdiju likvidāciju, būtu godīgi pret patērētāju, ja šķērssubsīdiju avots paliktu lētāks (jo OCTA kļūst pašpietiekama).
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Gaidi brūnganu atbildi no skursteņa! Mūrētam ilgi nebūs jāgaida. Ievadtrubai jau nav nozīmes, jaudai ir. Lieljaudas izvada skurstenī, ne pa logu. Tad attiecīgi jautājums kā droši skābi savākt / novadīt
Maitas demagogi: ...Bet kas maksās apdrošināšanas kompāniju darbinieku algas, telpu īri, biroja aprīkojumu, IT pakalpojumus, kuri ļauj klientam internetā dažu minūšu laikā tikt pie polises un citas ar OCTA apkalpošanu saistītos izdevumus?.... -Patiesībā IT pašapkalpošanās platformas krimināli samazina frontofisa cenas! .... Ja OCTA zaudējumus ir jāsedz no citiem apdrošināšanas veidiem (kā to prasa P. Timrots), tad tas nozīmē, ka to polisēm attiecīgi jābūt dārgākām nekā viņu riski. T.i., kungs ar nekustamo īpašumu apmaksā zaudējumus, kuri rodas kunga ar automašīnu apdrošināšanas rezultātā..... - Bet šķērssubsīdīju avotam (NĪ un KASKO) cenas ta nekrīt!
Tēma: Lietots Volvo XC60
Bet! Jaunam ir dārgāka apdrošināšana, vairāk līzinga % izmaksas EUR, (iedomāti vai reālie), būtiski lielāki ātras realizācijas riski (ja tfutfutfu kkas liek pārdot tūlīt un tagad). Milzīgs pluss ir garantija kā apdrošināšana, ja auto nobeidzas kkur ārzemēs (šis ir iemesls meklēt iespējami garu garantiju). Lietots (īpaši lietots dīzelis) ir loterija, kur dīzeļa gadījumā izredzes veiksmei ir diezgan zemas. Nezinu nevienu dīzeli, kurš būtu izlikts pārdošanai ar zemiem tehn. defektu riskiem....
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
.... un arī nerūsējošo tēraudu diemžēl (ilgāk gan). Jo nevienam uz pasaules vēl nav izdevies izgatavot 100% samaisītu nerūsējošo tēraudu.....
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
IMO tauta vienkāršā neatšķir mitruma vadīšanu no elpošanas. Elpot neelpo neviena māja, mitrumu nevada: 1. Karkasnieces ar plēvi vai putoplastu no ārpuses; 2. Mūra mājas ar putoplastu no ārpuses (kas diežēl ir kādi 80% jaunbūvju)
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Nop. No āras plēve jābūt ar 3X lielāku elpošanu kā iekšējai. Ar tavu pieeju tad arī top tās mājas, kas pūst, neelpo etc
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Klasiska guļ'būve arī ir plānprātība - nestspēja atbilsts 9stāvenes 1 stāvam, siltumizolācija - angāram. Tukša naudas izšķiešana. Un man vieīgās negatīvās pārdomas ir par daļu, kas no Fibo. Karkasa daļa ir pilnīgi OK. Fibo bija tāds gemorojs, ka vēl šobrīd nesaprotu nah es to darīju
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Tur var būt JEBKAS pamatā. Piem SE arī ir problēmas ar kokmateriālu cenu, jo 1. Valdībai liekas, ka as jātaupa un tāpēc drusku deficīts; 2, Zviedrs mežā ar arodbiedrības kartiņu krūšu kabatā ir vērtīgāks kā krievu kosmonauts. Vismas $$$$$. Un sa&%$#%^&st mierīgi var arī FIBO māju. Piem pieliet vai atstāt bez hidroizolācijas. Tad tie tavi 0,5metri bloka bluķis dzesēs tikai tā. Lai sa*%$#^&tu būvu vajag vēlēšanos, ne materiālu! Man piem celtnieki iemanījās sajāt saspraužamu skursteni (pret kuru pat Lego ir sarežģītības kalngals)
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Principā jau latvijas ģeogrāfijā mūra privātmāja ir idiotisms - būvmateriāli ir pārāk smagi, lai tos tālu transportētu. LV būvmateriāls ir koks. Silts koks= karkasniece. Viss. Mūra un dzelzs klātbūtne būtiski sadārdzina tā jau nelēto izklaidi un pievienoto vērtību dod tikai pārpircēja acīs
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Nav nekādu auzu - vismaz manējā ir iebūvēts elektriskais back-up. Tas ļoti zemās t pabalsta zeme- ūdens procesu. Man ir zviedru Thermia. Tas, kur ir auzas, ir serviss. Serviss ir ārkārtīgi neprofesionāls un attiecīgi būtiski sadārdzina ekspluatāciju. Ir gadījies, ka problēmas identifikācija ir ievilkusies uz nedēļām / divām izsakot absurdus pieņēmumus, kas nav balstīti nekādos mērijumos. Beigās iedziļinoties rādītājos, problēmu novērsu pats un ieguldīju 0EUR Resp. siltumsūkņa (zeme-ūdens) gadījumā apkure: ir kādus 20% lētāka kā gāze (empīriski samērīts un salīdzināts); jāapkalpo pašam (drusku iedziļinoties, tas nav sarežģīti, jo katls ir augsti tehnoloģisks) kas protams sarežģī dzīvi, bet vienlaicīgi būtiski palētina un paātrina servisu; katlā nav degšanas procesu, kas būtiski maina ugunsdrošības stāvokli objektā; siltumsūknis nav paredzēts augstas t radiatoriem - katls nevar izgatavot vairāk par 52C. Resp. jāparedz lielie radiatori @45C vai siltās grīdas Servisa trūkums gan jādomā drīzumā sasniegs arī gāzes katlus, jo objektu trūkuma dēļ, lielākā daļa speciālistu ir DE/SE.
Tēma: Qashqai Gada auto 2007
Tak par to jau stasts, ka to 4X4 jau nevienam nevajag. Vnk vajag lai izskatas pec sportista. Tipa adidas trenninterpa moderna (dargaka) versija.
Man personigi ari ar sedanu neizdevas nekur iesesties, kaut dzives stils tads, ka varetu. Nu nav vajadzigs nevienam tas 4X4 un paaugstinats klirens. Tikai pazimeties. Un tam tas Kaskaish ir tiesi laika. Ta ka uz tirgus par Ls 1,5 kilograma Adidas trenninterps
Tēma: Qashqai Gada auto 2007
edzulis rakstīja:
IkdienasViesis rakstīja: Edzulis nedaudz pārspīlē - nebūt neuzskatu, ka mans dzīves līmenis būtu gājis uz leju. Šaubos, vai pamats tml. vērtējumam būtu pārkāpšana no BMW uz Hyundai auto. Sabiedrībā pazīstu daudzus ievērojamus biznesa un elites pārstāvjus, kuri rīkojušies līdzīgi. Pirms Sonatas iegādes es nopietni apsvēru jauna g-klases Leksus iegādes iespēju, biju jau iemaksājis avansu divus gadus veca volvo s-80 iegādei, vienā placī bija arī aizrunāts ideals e-38. Faktiski, izmantoju pēkšņu pēdējā mirkļa iespēju akcijas laikā iegādāties max.aprīkotu GLS sonāti ar teju,teju 3000 eiro atlaidi. Un NEBŪT nedomāju, ka man tādēļ būtu jāsasirgst ar mazvērtības kompleksu. Varu naktīs mierīgi gulēt, zinot , ka autozagļiem hyndaji neinteresē, arī KASKO cenas ir pieņemamas, arī par smalkiem nosaukumiem vien nav japarmaksā. Zīmoli un ambicijas mani nekad nav interesējušas.
Tas GS ar nav nekāda medus maize, bet nu protams citā klasē. Ja varēji atļauties jaunu GS, kādēļ pirki Hyundai? To es toč nesaprotu Nu labi, tādēļ jau tu neesi sliktāks cilvēks
Viss ir pareizi. Ja katru dienu Edzulim un vinam lidzigiem nebutu jaskaidro kapec izvelejies Hyundai, korejiesiem noiets butu daudz lielaks. Pienemu, ka viena liela dala (taja skaita es) izvelas slikti aprikotus MB, BMW, Audi, Volvo ... tapec, ka reprezentacijai (kas man ir svarigi) vajadzigs. Bet tada mums tauta. Un budzeta aprikojuma MB virsbuve jau neliecina, ka aprikojums ir budzeta.