Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Qashqai Gada auto 2007

nomiks rakstīja:

eidis rakstīja:

...Savukart tas 4X4 iespejas vismaz 95% nekad nav izmantojusi.

...Tas nekas, ka off-road spejas izmantojusi 0.05% no lietotajiem.

Kaut kā neiet kopā matemātiskie aprēķini:

Ja 95% neizmanto 4x4, tad to attiecīgi izmanto 5% nevis 0,05%.

Bez tam Nissan Qashqai tirgū ir pieejami arī ar 4x2 kombināciju. Pieļauju, ka lielākā daļa LV tirgū ir tieši šādi iegādāti, jo tie ir lētāki, kaut arī vizuāli neatšķitas no 4x4.

Nu vairak vai mazak secinajuma ir emocijas un preciza matematika nav no svara. Lai tev mierigak tas precizais lielums bus "vairakums".

Un 4X2 VS 4X4 nu nekadi nepazemina smaguma centru un nevairo ietilpibu. Toties "look attractive" saglabajas.

PS Lai izvairitos no lamasanas: Pats braucu ar 4X4, gan krietni smalkaku/darbgaku. Vnk man ta gadijas. Toties esmu labi informets par so auto nestabilitati, edeligumu un neefektivo salona kompoziciju (sis manuprat tapec, lai nodrosinatu kautkadas prasibas 4X4)

Tēma: Qashqai Gada auto 2007

Nu un te mans autorativais viedoklis:

Neietilpigs (Golpa izmaers), nestabils (jo paaugstinats smaguma centrs), edeligs (jo 4X4) mazauto.

Savukart tas 4X4 iespejas vismaz 95% nekad nav izmantojusi. Tad jautajums: kada marutka pec tads mesls japerk;

Atbilde: Jo mes esam sportisti - ar paaugstinatu klirensu mes demonstrejam savu piedzivojumu garu un gatavibu startet off-roada. Un tas viss par Dosjas cenu.

Tas nekas, ka mes isti braukt nemakam, jo tad jau testa brauciena laika pamanitu paaugstinata smagumcentra katasrofalo ietekmi uz auto stabilitati. Tas nekas, ka off-road spejas izmantojusi 0.05% no lietotajiem.

Mes esam sportisti

Tēma: Chr Sebring cabrio dziest nost

anonimikis rakstīja: gaisā neko nemanīji?

Te kautko lielakiem burtiem japaskaidro. Man gruti aiziet

Tēma: Chr Sebring cabrio dziest nost

Uggga rakstīja:

eidis rakstīja:

Uggga rakstīja: Pirmajam CR-V bija līdzīgs gļuks, tikai komplektā ar iedarbināšanas grūtībām atsevišķos gadījumos. Problēma izrādījās aizdedzes atslēgā.

Nu man drusku tadas aizdomas ari ira. Naf atslega loti preciza sava darbiba. Bet vai nav ta, ka atslegas bojajuma gadijuma lampinam butu paneli jasadegas? Nu tipa atslega patstavigi izsledzas.....

To: 911

Tikai tagad pamaniju, ka trapiju BMW sadala. Iesacejs.....

Un es vairak koncentrejos uz Cabrio ka uz Chr. Salabos un bus viss OK.

Es pat vairak gribetu uzticeties specialistam, ka meginat diagnostiku veikt seit. Tomer ir grutibas saprast kur to auto atradit. Resp. kvalifikacija nav skaidra

Laikam jau dega tās lampiņas, neatceros vairs tik smalki

Varu iedot džeka tel. nr. kurš it kā esot specs uz amerikāņu diagnostiku, sevišķi Ch. Tikai nezinu vai ar elektroniku arī ņemās, dabūju to nr., kad pats gribēju Ch. pirkt, caur uscars.lv

Ja interesē, iedod jēpastu.

Nu interese gan. Sezona pilna spara a kabris stav pie setas

emilitis ir: edgars.b eta inbox.lv

Tēma: Chr Sebring cabrio dziest nost

Uggga rakstīja: Pirmajam CR-V bija līdzīgs gļuks, tikai komplektā ar iedarbināšanas grūtībām atsevišķos gadījumos. Problēma izrādījās aizdedzes atslēgā.

Nu man drusku tadas aizdomas ari ira. Naf atslega loti preciza sava darbiba. Bet vai nav ta, ka atslegas bojajuma gadijuma lampinam butu paneli jasadegas? Nu tipa atslega patstavigi izsledzas.....

To: 911

Tikai tagad pamaniju, ka trapiju BMW sadala. Iesacejs.....

Un es vairak koncentrejos uz Cabrio ka uz Chr. Salabos un bus viss OK.

Es pat vairak gribetu uzticeties specialistam, ka meginat diagnostiku veikt seit. Tomer ir grutibas saprast kur to auto atradit. Resp. kvalifikacija nav skaidra

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti