Kas interesanti, tieši tā arī ir. Īsti saprotams kāpēc, man nav. Acīmredzot 2 faktori:
1. Iznomātājam ir ļoti labs finansēšanas reitings un secīgi ļoooootilēti resursi;
2. Iznomātājs visu bojājumu risku ir pārcēlis uz nominieku un starpību veido sagaidāmās auto cenas kritums dēļ lietošanas defektiem. T.i. būs rēķins par jebkuru sīkāko skrambu un pielietiem krēsliem
Ar pieminekļiem cīnīties ir nožēlojami, bet ja idejiski šķiet, ka tos vajag aizvākt, tad labāka brīža nebūs. Domāju, ka pirms 1,5 gada būtu neiespējami paskaidrotkāpēc vajag aizvākt Upīša pieminekli. Tā ka no timing viedokļa man liekas ok
Protams. Bet ja tirgū nemētātos lieka nauda (šajā gadījumā sadrukātā kovidnauda), neadekvāts piedāvājums paliktu nepieprasīts, jeb pieprasījums samazinātos.
Es domāju, ka tirdzniecības metode tiks kautkad pārskatīta. Patreizējā sistēmā pieprasījums ir pilnīgi neelastīgs un tāpēc pēdējie 5GW nosaka visa apjoma cenu. Citām precēm pircēji atsakās no pārāk augstas cenas piedāvājuma, bet elektrībai patreiz to nevar izdarīt, jeb to izdarīt ir ļoti sarežģīti. Attiecīgi draņķīgais efekts ir kombo sašaurinātam piedāvājumam un neelastīgam pieprasījumam.
Tirgus liberalizācija tika veikta laikā, kad elektrības daudzums bija neierobežots un šāda situācija nerādijās sapņos.
Bet es ticu, ka kautkā pieprasījuma elastību var atrisināt un nesamērīgi dārgie piedāvājumi paliks nepieprasīti. Tas attiecīgi normalizēs elektrības tirgu
RU vēsture uzskatāmi demonstrē, ka atkāpšanās / neveiksme karā = varas maiņa. Visdrīzāk stingrās rokas dēļ, kas tiek nocirsta tikko paliek mazāk stingra.
Domāju, ka Eiropa un Rietumi kopumā neticēja, ka Eiropā 21 gs kas tāds var notikt. Tāpēc arī armija tik sliktā stāvoklī un reakcija mīksta. Jāatzīst, ka R-Eiropa gan arī pamatīgi uzvārijusies neinvestējot armijā. Arī LV pamatīgi ietaupījusi uz OMD rēķina. LT un EE būtu ko teikt šajā sakarā
Tā ļoti vienkārši: LE ir valsts AS un attiecīgi visas dividendes nonāk budžetā. Attiecīgi pārmaksājot mēs saņemam atpakaļ caur budžeta līdzmaksājumiem. Itkā. Ja viss darbojas ideālistiskajā režīmā
Domāju, ka nekādu pretrunu šeit nav. Gandrīz 30 gadus šiem ir ļečīts, ka krievi ir Dieva izredzēta tauta un tai ir tiesības pasaulei ierādīt kārtību (pretī saņemot ziedojumus - aiFōnu, BMW utt), kam pretī darbojas tumšie spēki Obamas/Baidena personā. Ir skaidrs, ka punduris neattaisno uzliktās cerības, bet ir vēlk daudz, ļoti daudz punduru. Tāpēc šim vienam ir otra iespēja, jo soliņš garš. Un gan jau Dieva izredzētība ļaus sevi manīt. Jo citādi evar būt. Nav iespējams, ka var būt citādi. Jo tur nav shēmas kā b''ut citādi
Tas čalis savu Poršu bija pozicionējis kā superauto. Bija arī paredzējis ātri braukt un investējis detektorā.
Nu pag. Man ir hobijs, kur aprīkojums atjaunošanas cenās ir kautkādas 5-6 k EUR. Es esmu tādu izvēlējies un ja varētu atrisināt lētāk, es noteikti pirktu lētāk. Un arī pērku - LV sanāk dārgāk, tāpēc investēju laiku intīmās attiecībās ar kapeiku. Savukārt tas čalis ir izdomājis, ka dārgu hobiju (Biķernieku trase) viņš salētinās iegādājoties RD un nodosies hobijam uz visu citu riska rēķina.
Es domāju tavi rentabilitātes aprēķini šeit nav izmantojami ittin nemaz. Privātpersonai ir pieejams pilnīgi jebkas, ja primārais hobijs nav apčakarēt visus citus par katru cenu.
Nu pag. Pa taisnu šoseju 200 var izspiest +/- jebkuru auto. Tam tak Poršu nevajag. Savukārt 140 Biķerniekos var izspiest tikai ar Poršu (saprotot ar šo arī citus superauto).
Publiskos netaisa, bet individuāli ar pacaniem sarunāt var. Jā dārgi, bet ja ir Poršs, tad tak esi jau pieteicis, ka nauda ir....
Ātrāka braukšana tiek pavadīta ar ekon aktivitātes kāpināšanos. Briti mēdz šo darbināt - recesijas laikā palielināt kustības ātrumu. Pamatojums ir: jo ilgāk sēdi mašīnā, jo mazāk laika ražot IKP.
Čaka iela = auto padzīšana no centra mēģinājums. Tas īsti neietilpst braukšanas ātruma analīzes samplī
WALA rakstīja: Fui, nu kā šitā var ... esi pat trakāks pārkāpējs kā tas Porsche ...
tev (pie kam "apdzīvotā vietā") +100 līdz +110 kamēr Porsche "tikai" +96 līdz +106 km/h !!!! :D
"Galvu nost !" 
Es jau teicu - nejauši. Kaunos. Nedaru tā ....
Iespējamās sekas sarēķināju tikai pēc tam.
Par jaunajiem. Konkrēti Kaskaiš ar bencīna motoru
Avārijas bremzēšana modelim nav testēta. Sarkanas lampiņas mirkšķināt māk. Vai bremzēt māk, nezinu
Nē nu es jau arī nesaturos. Tomēr 196 nozīmē, ka pat nemēģināja pieturēties. RD nozīmē, ka viņš aktīvi gatavojās pārkāpt. Ja vajag raķešvīra slavu, tad uz Biķerniekiem.
Man gan ir dažus gadus veca epizode uz Akmens tilta ar 160.... Gadījās. Likās, ka vajag paskrieties.... Labi, ka bezmaksas. Vairāk neapsveru tā uzvesties
Es saprotu tā: jau labu laiku tehnoloģijas ir gājušas tik tālu, ka ja tavs RD pīkst,tad mēra tevi. Līdz ar to šis agregāts jau diezgan sen ir pilnīgi neražīgs.
Un es nesaprotu kāpēc tas čalis to Porši nemēģināja maksimizēt Biķernieku trasē? Tur nevienu neapdraudot droši var gāzt, Tiguani nebūs. Trase par maksu protams. Bet tā nu tas ir
Nissanam novēroju visai savdabīgu joslu asistentu. Tie malači piestūrēšanu uzbūvējuši uz ABS infrastruktūras - piestūrēšana tiek veikta piebremzējot pretējo riteni.
Resp. ES prasa, palūdzām programmerim piekodēt 
Nu nezinu. Man nostrādāja pamatoti un vietā - blīvā plūsmā gaitā bija japaskatās ziņa
Vobšem izglāba. Paldies aizmugurējam Mersim par modrību - taurēja, bet paspēja nobremzēt.
Pārējās reizēs ir sarkanu vicinājis, bet avārijas bremzēšanu nav sācis
Domāju, ka resursu valsteles arī būs iniciatori sadalīšanai. Tur vietvalži gluži labi zina cik resursu pieejami un uz tāda pamata lokālo armiju mierīgi var uztaisīt.
Sākums būs tikko varas vertikāle saļodzīsies. To gan nav iespējams ne ietekmēt, ne prognozēt, ne pamanīt. Tas viss notiek bunkurā. Bet Jakutijas jaunais prezidents gaida.
Vispār šībrīža Krievija ļoti atgādina savu laiku pārdzīvojušu Zelta ordu
Liekas, ka Ķīnas teikto īsti par pilnu neņem.
en.wikipedia.org/wiki/China%27s_final_warning
Uz Stīpnieku ceļa zeme visu laiku ir lētāka. Un apbūves haips krietni zemāks. Tātad vēl arvien nav skaidrs kāpēc Jaunmārupes virziens
Domāju, ka zpatrioti vēl arvien ir ļoti pārliecināti, ka RU dieva nozīmētas misijas dēļ DRĪKST ierādīt jebkuram kā pareizi dzīvot. Pārliecību nenogurstot ir pumpēta kopš kautkādiem 1930 gadiem un tāpēc jau mantota paaudzēm. Pukins jau ir tikai rupors tai pārliecībai. Attiecīgi topārliecību nespēj sagāzt ne kautkādi nati, ne ukropi. Tikai valsts sadalīšana te ko var līdzēt. Un sākties tā var tikai no augšām. Neliela varas vertikāles saļodzīšanās radīs lokālajiem ķeizariņiem kādu iespēju sadalīt sektorus. Domāju, ka Baidena vizīte nopietni paļodzīja Pukina pozīcijas, bet laiks rādīs vai pietiekami
Bieriņi gandrīz līdz Mārupes robežai ar Bieriņiem, kā arī Mārupe Kantora ielas virzienā, ir kāpa. Gruntsūdens 2.5m, kāds 0.5m augsne, tālāk kautkas pa vidu starp baltu smilti un smilšakmeni. Es reāli nesaprotu kāpēc max populārais virziens ir tas uz Jaunmārupi, kur no Rīgas robežas ir viens vienīgs purvs
Nu nezinu. Pēdējais bija 208 ar 35k uz ODO. Tam gaitā uz 130 vismaz pāris reizes atslēdzās viens cilindrs un auto aizgāja servisa režīmā. Apstājoties un iedarbinot no jauna viss strādāja, bet uz itāļu bāņa uz 130 kreisajā joslā pēkšņs servisa režīms ir diezgan trauksmains notikums.
Iepriekš 3008 uz 24 h nez kāda iemesla dēļ tas muļķimēdijs izbeidzās. T.i. radio pārslēgt nevar, atpakaļgaitas kameras nav. Pēc tam diezkapēc ieslēdzās.
Iepriekš tikai Fiat 600L muļķimēdijs pēc 3 dienām pateica ardievas un vairs neatgriezās. Tādu arī atdevu.
Bet Pižika elektrība izskatās bēdīgi. Vēl inženieriem tur ir ko darīt
Tā jaunāregulācija neļāva arī tādus bez BIS uzstādīt. Izņēmums ir kkāds celtniecības konteineris
Man liekas, ka bez projekta vairs nevar neko būvēt. Vismaz Rīgā ne. Tur regulācijas nesen tika mainīta, vairs nav tādu iespēju. Līdz kautkādiem x m2 var vienkāršotu projektu, bet vienalga projektu un skaņošanu.
Resp treileris un tā attīstīšana ir labāka ideja kā mazas mājiņas būvniecība
Šādi efekti parasti gadās Bosch darinājumiem. Tie gan pārsvarā MB aprīko un tur šādi sviesti gadās, jo Bosch mēģina savus elementus papildināt, ne redizainēt.