Jā jā. Cilvis noteikti neēd aizdomīgas desa, nedzer neko stiprāku par kefīru, darbavieta tīrs kūrorts, nekādu ķīmisku vielu. Nepīpo un veļas pulverus nelieto....
Šie apgalvojumi ir aptuveni: čakarēju ar sarūsējušu naglu ausi un televizoram skaņa pazuda.
Man arī pieredze ar VAG audio stingri negatīva. Notaupīts draņķis ar dramatiski vāju procesoru.
Bet arī RAV 4 nav nekāda dieva dāvana - patēriņš ļoti neatbilst ierakstiem. Bet par uzrāvienu nav taisnība. Tas negaid''iti labs
Ui. Nu nav jau citu iespēju, ja klients stipri palūdz. Citādi klienta vairs nav.
Nevicina. Piemēro! Zinu par pāris kundzītēm, kas tgd regulāri piekāpj uz Probācijas dienestu, lai nosacīto kriminālsodu saglabātu. Abas nesaņēma par pasākumu neko. Vadītājs stingri ieteica paskatīties uz darījumu savādāk. un viss. Sanāca neveikli
Kareivi pamatā iespundē par pašdarbību.
Atšķiras diezgan ievērojami. Piem bankas AML klerks izpildot vadītāja pavēli, kas ir pretrunā ar bankas AML politiku, atrausies kriminālatbildību. Vadītājam nebūs nekas, ja nebūs uzrādāma pavēles došana. Armijā šāda atbildība ir tikai ārpus darba laika sadarītajam, kur AML klerkam gan darba laikā, gan ārpus
Tā definīcija ir armijai kā tādai, ne OMD.
Jebkurā armijā komandieris uzņemas atbildību pretī saņemot neprātuļošanu par pavēli
Nu pag. Nav karošan tikai 2 pozīcijās on/off. Šobrīd ir kara ar NATO derivatīvs, kas spēj nostāies gan uz 0.5%, gan 99.5% līdzdalību. Resp NATO karo neoficiāli un tad Krievija nav uzvarama?
Pag. Blakus topikā tu teici, ka Krievija nav uzvarama...
Šizofrēnija? Nozagta identitāte?
Nu labi. Tad skaidro lūdzu kāpēc Šveicē varenie ir lēmuši apbalvot pilsoņus un RU pazemot? Kāds iemesls tik radikāli atšķirīgām pieejām. Un kāpēc AAE tie varenie vnk dalās ar pilsoņiem?
Pats vien esi vainīgs pie visām savām ķibelēm. Nekādi resni onkuļi netur nekādu rūpi par tavas dzīves sagandēšanu
Ā un man ir pazīstama viena daudzbērnu ģimene, kuriem elektrības tarifs arī ir pa pirmo. Kurina siltumsūkni un par dzīvi nesūdzās. Kautkat dabūšu cenas lapiņu, varēsi leišiem stāstīt, ka LV elektrība fantastiski lēta
Skandināvijā darbaspēks ir ļoti dārgs. Tāpēc skumbrija Rema 1000 būs pavisam nedaudz dārgāka kā LV, bet restorānā vismaz 5x LV cena. Cepumu paka Rema LV + 6%, Narvesenā LV X2
Parasti kliegšana, ka NO viss dārgi izpilda tūristi, kas pēc ierašanās ir pa taisno aizdevušies uz Akerbridžas restorānu.
Un jā: pīpēt un dzert tur pilnīgi visur ir ļoooti skarbi.
Attiecībā uz LV, ir jāsaprot, ka \LV ir perifērija. Secīgi jebkam cenu rēķina kā ražošanas cena PL + piegāde. Zilupē viena un tā pati maize ir dārgāka kā Rīgā. Jo arī jāpiegādā
Neiedziļināšanās!
Ir ārkārtīgi daudz atbilžu, kas ir izmuldāmas, jo informācija atkal nav savākta. Piemēram:
1. Kautkāds biržas tarifs, kas cenu uzrādā šodien, rīt jau 7x dārgāk;
2. Kautkāds fiksētais tairifs, kas ir līgumā kopš 2021 un izbeidzas aizparīt.
3. Ir kāds īpaši veiksmīgs gāzes iepircējs, kas savu pircēju kvotu iepircis pa lēto (bet šis jau ir fantastisks scenārijs)
utt
Detaļas ir viss. Tavam stāstam neticu, jo Lietuvous Dujas pie šādām iespējām būtu sen jau visa gāze jānotirgo Kasiņam par LV cenu - 15%. Kasiņš parakstītos uz visa gada apjomu
Antivakseris. Tas ir sinonīms parasti. Parasti cilvēki ar vāju izpratni par ekonomiku (precīzāk - resursu galējību) un matemātiskām sakarībām kā tādām. Parasti šie cilvēki uzstāj, ka nodokļus vienkārši vajag samazināt. Šajā gadījumā uzstāj,ka Krievija var kara mašīnu barot bezgalīgi un vienādā līmenī.
Iautofans ir svaigi piereģistrējies karojošs antivakseris. Diez vai diskusija ar viņu topikam pados inteliģentu saturu.
Klau nu tava sieva jau arī ir pilnīgi cita kā tā, kuru iekāroji pirms 30 gadiem.
Valsts attīstās tā kā pilsoņi to virza (tajā skaitā piešķirot mandātus Bordānam, Gobzemam u.c. jaukām būtnēm) un ar Orvelu te maz sakara. Arī RU ir tāda tāpēc, ka paši krievi nolēma piekrist pundurim ilgi sēdēt cara krēslā. Nav nevien cita svešā, kas visu sačakarē. Pats vien ar savāk kuslajām rociņām esi sad#%%^sis.
Par OMD paskaidro lūdzu. Pilsoņi bija nolēmuši, ka OMD ir lieka naudas šķērdēšana, bet tgd ir skaidrs, ka EE un LT nenāks palīgā, ja mums nebūs OMD. Kādi cēloņi un kādas sekas?
Stāsti lūdzu!
Man noteikti nav skaidrs kā radīt apstākļus, lai visi 18 gadīgie jaunieši no sirds dziļumiem mīlētu valsti.
Kad man bija darīšana tur, uz migu vilka pilnīgi visi ukraiņi. Nešķirojot pa auto markām. Korupcija tur bija (un saprotu, ka vēl arvien ir) tāda, kādu tu neesi redzējis nekad.
Par militāristiem bieži kļūst pilsoņi, kuriem pistole kabatā šķiet milzu vērtība. Un nekautrējas to lietot. Arī nepieņemamā veidā.
Nav īsti skaidrs kā TĀDUS apstākļus radīt. Piem Gobzemam nav iespējams pa prātam izdarīt. Nekā.
Btw ir bijusi darīšana (pasen) ar ukraiņiem. IMO mūsu uz migu vilcēji (t.i. privātpatriotisms, kas ir antagonija nacionālpatriotismam) stūrī pīpē salīdzinot ar šiem. Bet tgd tie ukraiņi varonīgi karo. Visticamāk tāpēc, ka māju pamest nevar (swarovska lustras izlaupīs) un sarunāt ar krieviem nevar. Citiem vārdiem - varizrādīties, ka partizānošana ir spiesta lieta. Un šajā gadījumā ir gana vērtīgi, ja tu jau zini no kura gala plinte jāņem
rudens68 rakstīja:
eidis rakstīja: Ir noticis tā, ka rudenī jāņem dienesta auto pilna servisa līzingā. Padalieties ar prasmēm šo efektīvi izvest. T.i. kur sazvejot lieliskus piedāvājumus. Vispārēju apkārtrakstu slinkums gatavot
Man pazīstamjaiem bija noteikti rāmji . Cena un CO2 . Tad nu kombinēja ( hibrīdu / mazu dīzeli / aprīkojumu ) .
Man savādāk. Mani ierobežo tikai likumdošana un sabiedriskais viedoklis. Un jāizgudro rutīna.
Bet jau runājos ar piegādātājiem
Es domāju tu pārāk velc paralēles ar PSRS OMD. Domāju, ka šai versijai būtu jabūt ļoti tālu no tā idiotisma.
Un altenatīvie dienesti ir piedāvāti. Pamatā civilā aizsardzība: ugunsdzēsēji, katastrofu medicīna, kārtības sardze. Un tas ir pareizi. Kara gadījumā arī šajā jomā prasmes vajag
Teorētiski radot labu OMD, kur pie reizes tiktu galā ar lietošanas ierobežojumiem un atbildības jautājumiem (šim iespējams ir tehniski risinājumi jau), mēs pie šī arī nonāksim.
UA gan vnk izdalīja plintes karam sākoties
Domāju, ka šis ierosinājums ir vairāk vērsts uz civilo aizsardzību un partizānibu. Ukrainas kontekstā armija palīdzētu pilsonim:
1. zināt un praktiski lietot ieroci, kas ir vairāk signāls RU - LV iespējams plašs partizānu karš.
2. izprast karu loģiku, kas ļautu uz zināšanām bāzēti pieņemt lēmumu kad un uz kurieni evakuēt ģimeni
Papildus: kaimiņvalstis visdrīzāk vilcinātos sūtīt savus OMD cilvēkus uz valsti, kur nav OMD.
Manuprāt konvencionālam karam šāda amija ir par mazu, bet labi izstrādātam partizānu karam tieši laikā. Somija ir labs paraugs.
Savukārt uz jautājumu kas ir mainījies pa šo laiku, atbildes ir divas:
1. Ir izravētas visas PSRS OMD paražas un mēs varam sākt no nulles. Te visu piesauktie zaudētie gadi pamatā attiecas uz PSRS OMD. Es cerētu, ka LV OMD tomēr būtu pēc \izraēlas parauga: 5 d nedēļā, atvaļinājums, iespējas studēt utt
2. Skats uz RU.Es arī neticēju, ka RU varētu šādi uzbrukt. Pret Krimas scenāriju pietiek ar profesionālo armiju
Kā nu nav intereses vēlēt? Ir interese, bet tāda izklaides līmenī. Jo pašiem jau poh par rezultātu. Tieši šie plisoņi sabalsoja KPV un JKP iepriekšējās vēlēšanās. Tādas joku partijas.
Viņiem ir inversa interese valsts attīstību, jo viņi ir apvainojušies uz valsti, kurānevarēja turpināt bezbēdīgi kost Mazpisānos un nācas doties uz UK. Un vienlaicīgi vēlēšanu sekas šos neskar....
Es nekādi neattaisnoju valsts greizo ekonomisko politiku, bet vienlaicīgi saprotu, ka šādi motivētu cilvēku balsis mums drīzāk nevajag kā vajag
Tas auto ļoti uzskatāmi demonstrē visus SUV trūkumus: nestabils, neietilpīgs, rijīgs un parasti arī nepārvarami neglīts
Te nu tu maldies. Ja nebūs loģistikas speciālista, šofera darbs nomirs uz līdzenas vietas. Redzi tie krēslā pirdēji nodarbojas ar piegādes izmaksu samazināšanu, kas nodrošina precei samērīgu gala cenu. Nepareizi organizējot šo, pieprasījums pēc pievestās preces var pazust. Sākas pašapgāde kā tas bija PSRS laikos. Vajadzīgās lietas izgatavo pats no pagalmā pieejamām lietām un šoferim paliek ļoti maz darba.
Tas nozīmē: nelamā savu valsti bez jēgas un iedziļināšanās saturā.
Manuprāttas ir gan kaitinoši, gan kaitīgi, ja pilsonis (kurš nav pat 5. kolonas eksemplārs) tikai izlasot virsrakstu (kurš, protams sagatavots tieši klikšķināšanai), a priori pieņem, ka valsts visu salaidusi dēlī. Turpretī TUR!!!!! viss superīgi izgatavots. Nu tad brauc TUR un beidz gānīt šeit. Bezjēdzīgi gānoties tu bojā mūdu sev un citiem, bet labums 0